Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3672) Madwe válasza index31 (#3671) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem az oled van akkora ugrás most, hogy nem csak az vesz ilyet, aki lépést akar tartani a fejlődéssel. A 4k, hdr és az oled kontrasztja miatti képminőség javulás van akkora ugrás, ami simán 5+ évig elég lehet bőven sokaknak, még úgy is h 700k+ adnak ki egy tévéért.
Valamennyi javulás persze várható évente oled terén, de pl a 8k, hfr stb sokakat már nem annyira érdekel, s plusz feature-ok miatt nem akarnak majd jódarabig váltani.
Nekem pl fényerő bőven elég, 4k bőven elég, a DV hdr bőven elég, hfr esetleg érdekelhet majd valamikor, de nem hiszem h a következő 4-5 évben emiatt váltani szeretnék majd :) ABL ha csökken az jó lehet, de engem pl az sem zavar egyáltalán, mert szgép monitornak nem igazán használom...
Én az oledtől a következő években inkább az olcsóbb árszegmens felé elmozdulást várom, mintsem akkora képminőségbeli/featurebeli elmozdulást, h high end szegmensben vki emiatt váltani akarjon. Már eléggé kiforrott a tech, csak jelenleg még drága, szóval aki megengedheti magának, már most is fejest ugorhat nyugodt szívvel szvsz :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.