Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31830) renatto válasza daneel_hu (#31825) üzenetére


renatto
őstag

Tavaly emag-on vettem Ipad 2018-at 80k-ért, ami 100-105k volt megbízható helyen árgép szerint. Már előző este beraktam minden színben a kosárba, reggel amikor elindult, kidobáltam azokat amelyik nem lett akciós és megvettem. Mire megnéztem a vásárlásomat és frissítettem az akciós oldalt, már elfogyott. Ez kb 2-3 perc lehetett... Ez benne volt a TOP10 akcióban. 20k kedvezmény, ami 20%, ez nem rossz, de nem is az év üzlete.
Mindig nézem a BF akciókat és vettem is már pár dolgot, de csak olyat amit amúgy is akartam, de max 20-30% valós kedvezménnyel (a jobbak Amazon.de-ről), nem a hirdetett 50-80%...
Ha éppen akar venni valamit az ember, spórolhat egy kicsit, viszont abból olyan minimális a készlet... mint most a 65B8 esetén. :K De amúgy meg az van amit írtál sajnos! A legtöbb bolt már 1 hónappal előtte felveri a "listaárat" - Árukeresőn nézhető - majd leengedi az "eredetire" a rengeteg %-kal. Mondjuk ehhez sajnos kell a "borjú" is aki megvesz mindent észnélkül, mert az van ráírva hogy %%%%%% !!!! :O Amúgy nem pörögne úgy ez a "BF álakciós móka".

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.