Hirdetés

2021. február 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-05-21 15:05:16

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#31301) daneel_hu válasza gabben85 (#31299) üzenetére

daneel_hu
addikt

Pár napot várhatnál a verdikttel...
Használd.

A kép nagyon rossz, nem tudsz egy világosabbat készíteni?

(#31302) daneel_hu válasza renatto (#31297) üzenetére

daneel_hu
addikt

Ugyan nem engem kérdeztél, de még egy 2016-os és egy 2018-as E-modell is teljesen más, főleg ha 55-ről 65-re váltottál.

(#31303) gabben85 válasza daneel_hu (#31301) üzenetére

gabben85
csendes tag

De van, ez még a pixelfrissítés előtt készült, 5%:

20%

(#31304) renatto válasza daneel_hu (#31302) üzenetére

renatto
őstag

Igen de a 2016 és 2017 model között jelentős változás volt, míg a 2017-2018-2019-esek között már jóval kisebb. De leginkább az érdekelne mit lát a két gyártó között.

Természetesen a +10" nem kérdés.

[ Szerkesztve ]

Klipsch Reference Premiere DOLBY ATMOS 5.2.4 - RP-280F - RP-450C - RP-250S - RP-140SA - SVS SB12-NSD Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Himedia Q30 - XBOX SERIES X

(#31305) Mankó

Mankó
veterán

Pana FZ800-hoz kérnék fényerőszint beállítási javaslatokat. Prof 1-2-t használok jelenleg. A Prof 1 60-as, a Prof 2 (esti) 30-as, a HDR 100-as fényerőszinttel megy, fényerő 0.
Qled után rengeteg a beállítási lehetőség.

(#31306) Snoop27 válasza Mankó (#31305) üzenetére

Snoop27
senior tag

Hogy tetszik? Meg vagy elégedve vele?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#31307) totar

totar
csendes tag

Philips OLED TV-vel van valakinek tapasztalata?
Nem láttam még kiállítva, viszont nagyon vonzónak tűnik az idei 55OLED804 DV és HDR10+ támogatással, valamint az ambilight is nagyon szimpatikus!

(#31308) Anonymus23 válasza gabben85 (#31300) üzenetére

Anonymus23
veterán

Itt mindenki azt írta (aki ért hozzá) hogy ez a banding használattal sokat javul, és viszonylag ritka az az életszerű helyzet, amikor percekig 5% szürke képernyőt nézel.
Normál tartalomnál ebből kb semmi sem látszik, és nincs garancia rá, hogy ha cserélnék (egyáltalán) akkor nem-e rosszabb panelt kapsz, mint ami most van, nem beszélve az esetleges pixel hibáról.
Komolyan mondom sosem értettem, hogy miért nézegetitek ezt, amikor sosem lesz olyan a következő 8-10 évben amikor ilyen tartalmat nézegetnétek, kivéve persze, ha normál tartalomnál is jelentkezne.
Múlt év BF-kor vettem az 55B8-at (tudom az kevésbé szenved ettől), talán egyszer ránéztem, hogy milyen is, de soha többet, illetve még az elején megnéztem a pixelhiba szempontjából, azóta csak használjuk, és minden alkalommal rácsodálkozom, hogy milyen hatalmas különbség van az általam használt különböző kijelzőkhöz képest: 27" IPS gaming monitor g-Sync 250k volt, és van mellette egy 40" VA paneles 3D Samsung, azokhoz képest az LG az valami állat!

Én szinte kizárólag este tök sötét szobában nézem az OLED-et, elalvásnak, esti/sötét jeleneteknél soha semmit nem vettem észre, hogy bármilyen inhomogenitás lenne, szerintem van már benne 1500-2000 óra (este szokott menni 3-4-5 órát a TV, meg hétvégén mikor milyen intenzitással.

;) - The Power of the Ligth Side

(#31309) daneel_hu válasza renatto (#31304) üzenetére

daneel_hu
addikt

Vezérlésben és mozgásban volt nagy ugrás 2016 és 2017 között, a panel tudtommal ugyanaz.
2018-ra hoztak ki új panelt, ebben meg vannak növelve a subpixelméretek is.
Tehát 2017 és 2018 között is vaskos különbség van... bár oled az oled. :)

(#31310) Partizan182 válasza Anonymus23 (#31308) üzenetére

Partizan182
senior tag

+1, nekem B7-en tesztképen ordenáré banding van (ráadásul középen), még 40% szürkén is látni, valós kontenten 2 hetente egyszer ha megpillantom. Haver B8-a kb olyan mint a fenti kép, a bal 1/3-a feketébe bukik 5% tesztképen, soha nem vettem észre nála valós anyaggal.

(#31311) daneel_hu válasza gabben85 (#31303) üzenetére

daneel_hu
addikt

Valós tartalomnál is látszik?
Gondolom ezek telefonos képek, a valóságban nincs ekkora diffi a panel két vége között...

(#31312) arn77 válasza renatto (#31297) üzenetére

arn77
aktív tag

Idáig csak pozitív észrevételeim vannak. A menü az a szokásos fapados Panasonic menü. Elveszni nem tudsz benne, mert annyira egyszerű. Nem olyan látványos mint egy WebOs. A Panasonic tévéknél tudod nézni menün belül az üzemórát is. Van akinek ez is számít. Beállítási, finomhangolási lehetőség sokkal több van benne mint az LG-be, de nem is nagyon kellett belenyúlni, mert az alap beállítások is szinte tökéletesek. A képe nekem sokkal nyugodtabb mint az LG-é. HDR-nél észrevehetőbb a kisebb fényerő, de bőven elég így is. Szerintem ezért látom nyugodtabbnak a képet. Szebbek, pontosabbak, teltebbek a színek. Filmnézés közben nem jön elő semmilyen Banding, az LG-nél volt egy pár vastagabb csíkom amit filmeknél is láttam. A pixelfrissítő hasonlóképp működik mint az LG-ben. Talán 4 óra használat után kikapcsoláskor nem pirosra hanem narancsra vált a led és kb. 5-6 perc után kattan a relé, ekkor vált pirosra. Működés közben viszont zölden világít ami nem kapcsolható ki, de 2 nap alatt megszoktam.
Hangról nem tudok nyilatkozni, mert a hangerő csúszka nullán áll, erősítőn keresztül szólaltatom meg a filmeket.

- Panasonic TX65-GZ1500E - Onkyo TX-RZ830 - Zidoo X20 - Panasonic DP-UB820 - Klipsch RP-280F Piano Black - Klipsch RP-450C Piano Black - Klipsch R-115SW - Klipsch R-15M - Klipsch RP-140SA -

(#31313) YxVs válasza arn77 (#31312) üzenetére

YxVs
aktív tag

"A Panasonic tévéknél tudod nézni menün belül az üzemórát is"

Ezt melyik menüben lehet megnézni? :Y

(#31314) gabben85 válasza daneel_hu (#31311) üzenetére

gabben85
csendes tag

Az a helyzet, hogy a kép elég jól visszaadja a valóságot, szóval a képernyő jobb oldala jóval világosabb.
Valós atartalomnál egyenlőre nem vettem észre semmit. Csak mint mondtam, a youtube szürke felületén lett szembetűnő a banding, ezért is kezdtem el tesztelgetni.
A másik még, hogy zöldes alapszínű tesztkép két szélén mintha sárgásabb árnyalatú lenne a kép.
Fehér alapon nem vettem észre problémát.

(#31315) renatto válasza arn77 (#31312) üzenetére

renatto
őstag

Köszi a gyors és részletes választ! :R

Klipsch Reference Premiere DOLBY ATMOS 5.2.4 - RP-280F - RP-450C - RP-250S - RP-140SA - SVS SB12-NSD Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Himedia Q30 - XBOX SERIES X

(#31316) Pro Koryak válasza gabben85 (#31314) üzenetére

Pro Koryak
őstag

"A másik még, hogy zöldes alapszínű tesztkép két szélén mintha sárgásabb árnyalatú lenne a kép.
Fehér alapon nem vettem észre problémát."

Ha a tintinget nézed/keresed, arra figyelj, hogy lehetőleg középről nézd a képernyőt.
Nálam is van, ha oldalról nézem, középről nézve NINCS!
De szerintem mindenkinél van oldalról nézve.

(#31317) Mankó válasza Snoop27 (#31306) üzenetére

Mankó
veterán

Színek természetesebbek még elsőre is, mint a Samsungon bármilyen állítgatás után. Fekete tökéletes, a Qleden is az volt, viszont itt több az észlelhető árnyalat. Filmek alatt több részlet látszódik, mint a Qleden, mondhatni csak kapkodtam néhol a fejem. Lehet tényleg újra kell néznem néhány filmet, mert Oleden máshogy néz ki.

Tinting egyéb eltéréseket nem vettem észre, mindenhol gyönyörű a kép. Nem is fogom ezeket lesegetni, amiről nem tudok - nem látom, az nem fáj alapon.

Mozgás: Samsungon a svenkelés idegesítő akadozását semmilyen beállítással nem tudtam kiküszöbölni, Oleden ez meg is szűnt teljesen, amikor az Intelligent Frame Creation-t Közép állításba raktam. Látok még itt-ott kisebb recegéseket pl alakok fejmozgásánál, a cél azok eltüntetése lesz. Az IFC feljebb állítása nem oldja már meg, bőven elég ott a Közép állás is.
A Felbontás javítás, Mpeg javítás, Zajcsökkentés beállításokhoz még nem nyúltam, lehet azokkal meg is oldódik ez a probléma.
Esetleg akinek van ezirányú ötlete szívesen venném.

Fényerőre javaslatokat kérnék, hogy mire állítsam esti és nappali tv-zésnél!

arn77: Tv nem tolja ki a hangot erősítőre, pedig ARC-ban van. Te mit állítottál, hogy minden ok?
Viszont ami nagy pozitívum, hogy a tv távirányítójáról tudom vezérelni az erősítő hangerejét és azonnal kezelte a médialejátszót is.

[ Szerkesztve ]

(#31318) blakey válasza Mankó (#31317) üzenetére

blakey
nagyúr

Fekete tökéletes, a Qleden is az volt, viszont itt több az észlelhető árnyalat. - akkor tökéletes a fekete ha minden árnyalat látható, ha nem akkor nem tökéletes, a "QLED" is LCD, nem tud tökéletes lenni, ha jól van beállítva akkor ott is szürkésebb a fekete de legalább részletes.
Tinting egyéb eltéréseket nem vettem észre, mindenhol gyönyörű a kép. Nem is fogom ezeket lesegetni - ne is, mert akkor csak azt fogod látni ha netán találnál valamit.
amikor az Intelligent Frame Creation-t Közép állításba raktam. - azért azt még állítgatni fogod, szerintem, alacsony állásban is működhet.
A Felbontás javítás, Mpeg javítás, Zajcsökkentés beállításokhoz még nem nyúltam - kikapcsolva jó

"Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante

(#31319) ImACeltic

ImACeltic
senior tag

B8-am feldobta az új frissítést. Megéri frissíteni?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#31320) Snoop27 válasza Mankó (#31317) üzenetére

Snoop27
senior tag

Nálam még az is gond, hogy világos nappaliban nézném, faltól falig ablakom van s az pont szemben lenne a tv-vel. Ha jól láttam ilyen esetekben nem a legajánlottabb az oled.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#31321) Mankó válasza blakey (#31318) üzenetére

Mankó
veterán

A fekete a Qleden is az volt, de szerintem jobban összemosta a részleteket, itt sokkal több részlet látszik és nem csak a sötét részeken.
IFC minimum állításon volt alapon, svenkelésnél akadt a háttér mozgása, Közép álláson nem akad, szép folyamatos. Már csak az alakok meg meg akadását kell kiküszöbölni és minden tökéletes lesz. Lehet, hogy az IFC-vel kell majd ott játszogatnom, hogy tökéletes legyen.

Fényerő: ahhoz képest, hogy a Qlednek dupla fényereje van, még a Pana fényereje is fárasztotta a szemem az esti filmnél. Van valami alap mérvadó érték amihez érdemes viszonyítani?

Snoop27: Nálam bal oldalt van faltól falig ablak, a szoba általában árnyékban van. Most néztem a Koponya szigetet HDR-ben ilyen körülmények között és a nagyon sötét részektől eltekintve teljesen vállalható volt.
Jobban tükröződik, mint a Qled, de nem annyira mint amennyire tartottam tőle.

[ Szerkesztve ]

(#31322) Pro Koryak válasza Snoop27 (#31320) üzenetére

Pro Koryak
őstag

Verőfényes napsütésben jobb a Qled.
Fátyolfelhős, kicsit is borongósabb, esti félhomály és az oled :Y :R

(#31317) Mankó:
Azt a 3 beállítást hanyagold is.

[ Szerkesztve ]

(#31323) blakey válasza Mankó (#31321) üzenetére

blakey
nagyúr

A fekete a Qleden is az volt, de szerintem jobban összemosta a részleteket - ezért volt rossz, szerintem nem érted, hogy mitől jó pl. a fekete, nem attól, hogy 100%-os, mert nem biztos, hogy annak úgy is kell lennie, ezért kell kalibráltatni ha annyira nem értesz hozzá, hogy legalább megfelelően jelenjenek meg a tartalmak. Ha bebukik a fekete akkor nem jó, tehát használhatatlan, biztosra veszem, hogy a QLED-et is jól be lehet kalibrálni és akkor máris látni, fogod a fekete és fekete közötti különbséget. Ezt minden megjelenítőn így kéne használni más kérdés, hogy a gyártók gyári beállításai eltérőek így van olyan gyártó, mint pl. a Samsung ahol pl. sokat kéne állítgatni ahhoz, hogy jó is legyen.
IFC minimum állításon volt alapon, svenkelésnél akadt a háttér mozgása, Közép álláson nem akad, szép folyamatos. Már csak az alakok meg meg akadását kell kiküszöbölni és minden tökéletes lesz - ezzel még lesz dolgod, mert összefüggésben van a Film móddal is, de most nem jut eszembe, hogy Panasonicnál mi a neve, ha egyáltalán még van ilyen.

(#31324) Partizan182 válasza Mankó (#31321) üzenetére

Partizan182
senior tag

Ha az IFC segített, akkor a mozgás-parád alapvetően a 24hz film természetes "diavetítése" okozza. Tökéletes sosem lesz, a köztes frémeket "betippelő" algoritmus mindig fog hibázni, ami vagy akadásként vagy artefact-ként fog megjelenni.

(#31325) Partizan182 válasza blakey (#31323) üzenetére

Partizan182
senior tag

Fekete-szint és a shadow detail két külön dolog. Az, hogy melyiket áldozod be LCD-nél inkább preferencia kérdése: én spec inkább elengedném a 17-19 körüli, alig kivehető, mai világban tömörítési zajban úszó extrém sötét részleteket, ha cserébe a fekete padló nem világít az arcomba és megkapom a plusz dinamikát. Te meg nem, neked a részletesség a fontos. Pap meg papné.

Szerencsére egyikünknek sem kell a fenti kompromisszumokon agyalni saját tévénknél.

(#31326) blakey válasza Partizan182 (#31325) üzenetére

blakey
nagyúr

Valóban két különböző dolog a fekete színt és a részletesség, de attől még akkor jó ha a kettő együtt jól jelenik meg, mivel a szakmám megköveteli, hogy gyakorlatilag hibátlan legyen így nem tolerálom, hogy hiányzik 1-2 árnyalat, részemről az már rossz, tehát fontosabb az árnyalat megjelenítése , mint az, hogy a fekete esetleg teljesen fekete legyen, mert azt a megjelenítőhöz és a panelhez mérten meg lehet "tanulni", hogy az mennyire jó vagy rossz. Tehát továbbra is az a véleményem, hogy a QLED nem tud olyan feketét, mint az OLED. Ennyi. "Bebuktatni a feketét" szinte minden LCD-n megoldható és még feketének is nevezhető de attól még nem lesz jó. Egyébként még a gamma is "részt vesz ebben".
Azért jó az OLED, mert a szemnek könnyebb elérni azt a fekete szintet amit már tökéletesnek lát és mellette a részletek sem tűnnek el.

[ Szerkesztve ]

(#31327) rothfb válasza Mankó (#31317) üzenetére

rothfb
addikt

"Az IFC feljebb állítása nem oldja már meg, bőven elég ott a Közép állás is."
Pedig a legmagasabb fokozat még baromi sokat javít rajta... Ott a fejek gyors mozgása a háttérben is 90%-ban folyamatos lesz. 24p-nél is...
Nálam legalábbis.

(#31328) arn77 válasza YxVs (#31313) üzenetére

arn77
aktív tag

Menü - Súgó - Rendszerinformáció - Állapot 4
A betű utáni szám az üzemóra.

Mankó
Nem veszek ki a tévéből hangot, a mediaplayer adja a hangot az erősítőnek.

[ Szerkesztve ]

- Panasonic TX65-GZ1500E - Onkyo TX-RZ830 - Zidoo X20 - Panasonic DP-UB820 - Klipsch RP-280F Piano Black - Klipsch RP-450C Piano Black - Klipsch R-115SW - Klipsch R-15M - Klipsch RP-140SA -

(#31329) djnice válasza rothfb (#31327) üzenetére

djnice
addikt

Sosem értettem hogy tudtok úgy filmet nézni, hogy szappanopera lesz belőle :)

(#31330) Akhilles01 válasza renatto (#31304) üzenetére

Akhilles01
junior tag

az elég sötét, az enyémnek is a bal oldala teljesen, bán nem enyire sötét. De filmeknél fel sem tűnik amúgy.

(#31331) Akhilles01

Akhilles01
junior tag

(#31332) Akhilles01

Akhilles01
junior tag

ami inkább zavar az a tinting, két oldalt is, google fehér háttéren észre tudom venni, nemtudom ez a manuális pixel frissítés menyire kockázatos? Valaki egyszer mintha írta volna hogy a színek fakulnak tőle

(#31333) Partizan182 válasza Akhilles01 (#31332) üzenetére

Partizan182
senior tag

Nem kockázatos és nem fakul. Pixelfrissítés a tintinget nem befolyásolja.

Ha a két oldala tintingel, ráadásul egyformán, próbáld ki, hogy hátra lépsz 1-2 métert. Oledek ugyanis relatíve kis szögből is már enyhén torzítják a színeket (nézd meg oldalról, picit hűvösebb az egész kép mint szemből). Ha túl közel ülsz, a képernyő 2 széle picit hűvösebbnek (kékes/zöldes tint) fog tűnni, mint a közepe. Ez nem hiba, ez ilyen mindenhol.

(#31334) Gigi01 válasza ImACeltic (#31319) üzenetére

Gigi01
őstag

Erre kíváncsi vagyok,valaki? Chros ? Ugye nekem az ezelőtti van rajta.

(#31335) tlala

tlala
őstag

55B8-am firmje 5.10.25-re frissült.

(#31336) alaves válasza Celtis (#31298) üzenetére

alaves
senior tag

A tinting miatt nem váltok 65" OLED-re én sem egyelőre, marad addig az 55B7V nagyon-nagyon pici tintinggel :) Érdekelne, hogy a képátlóval lineárisan nő a tinting mértéke is, mert akkor a 77"-es elég borzasztó lehet :((( Meglátjuk a 2020-as modeleknél mi lesz, esetleg a nyomtatott kijelzősöknél :U

PHILIPS 55OLED754_12 * Creative Cambridge SoundWorks 4.1 Speaker System FPS1600 * Sennheiser HD 230

(#31337) Celtis válasza Partizan182 (#31333) üzenetére

Celtis
veterán

Csakhogy neki épp pirosodik a két széle, ha jól látom.

(#31338) Mankó válasza arn77 (#31328) üzenetére

Mankó
veterán

Félreértettem, a tv hangjának erősítőn való megszólalására gondoltam. Közben azt a tv ki - be kapcsolása meg is oldotta ezt nálam.

Partizan182: Akárhogy is van a Panának jobb a mozgás megjelenítése a Samsungnál, mert itt legalább a háttér akadását meg tudtam oldani. Azért akkor is furcsa, hogy a régi full hd-s sonynál nem láttam ezeket az akadásokat, artifactok-at.

Már csak arra lennék kíváncsi, hogy az egyes képmódok között van e mozgásbeli eltérés.

(#31339) Celtis válasza gabben85 (#31314) üzenetére

Celtis
veterán

A másik még, hogy zöldes alapszínű tesztkép két szélén mintha sárgásabb árnyalatú lenne a kép.

Szoktál nézni focimeccset? Ha azon nem sárgul a fű a kép szélén, akkor ne foglalkozz vele.

(#31340) Partizan182 válasza Celtis (#31337) üzenetére

Partizan182
senior tag

Akkor nem nyert :(

@Mankó: tippre pár dolog összejátszása:

- Minél nagyobb a TV annál jobban kijön a judder (gondolom felfelé mentél méretben a FHD-ről)
- Régebbi LCD-k válaszideje (utánhúzás) gyengébb volt, ez eltaknyolta a dadogást
- Sony mindig is elöl járt a mozgásmegjelenítésben (különösen, ha interpolációról van szó).

(#31341) PuMbA válasza Partizan182 (#31340) üzenetére

PuMbA
félisten

+1, biztosan ezek miatt van, illetve a túlzottan odafigyelés miatt már mindenre háklis kezd lenni az ember és minden feltűnik. Érdemes ezt abbahagyni :)

[ Szerkesztve ]

(#31342) rothfb válasza djnice (#31329) üzenetére

rothfb
addikt

Nekem már így természetes. A fejek akadozása nagyon idegesített...

(#31343) chros válasza Gigi01 (#31334) üzenetére

chros
őstag

En nem hallottam meg rola semmit sem, nagyon uj meg, nem lehet tudni mit javitottak/rontottak benne, azon kivul, amit a changelog ir (ami szokas szerint nem sok). Egyebkent a C8-hoz is jott az uj 5.10.20-as.
Ti lehettek az elso fecskek :)

[ Szerkesztve ]

(#31344) Mankó válasza Partizan182 (#31340) üzenetére

Mankó
veterán

Én is pont erre jutottam, több dolog együtt állása okozza. 55 col full hd-ről váltottam 65 col 4k-ra.
PuMbA meglátása is bele játszik minden bizonnyal.

Viszont a Qledtől sokkal jobb tv a Pana Oled, pedig még csak néhány óra használat van benne. Ha hozzá szokik a szemem , illetve sikerül még finomítanom a dolgokon imádni fogom.

(#31345) Mankó válasza Mankó (#31344) üzenetére

Mankó
veterán

Különben rájöttem, hogy a Zajcsökkentés, Mpeg és Felbontás javítás automatikusra állításával még a maradék Judert is el tudom tüntetni. Tv adásoknál legalábbis így van, még tesztelés alatt van, hogy mit vesztek ezzel a nyereséggel.

(#31346) PuMbA válasza Mankó (#31345) üzenetére

PuMbA
félisten

Ezeknek pedig semmi köze nincs a Judderhez :D Placebo?

[ Szerkesztve ]

(#31347) atom18

atom18
aktív tag

Ma bekapcsolásnál kiírta a tv (65e8), hogy frissítem e 5.10.20-ra rámentem hogy később érdemes vagy hagyjam ami van?

(#31348) Mankó válasza PuMbA (#31346) üzenetére

Mankó
veterán

Akkor nem juder, de az akadáson, artifact-on javít.

Srácok, olvasgatom a hozzászólásokat és mindenki írja, hogy oledfény, meg fényerő. Nálam csak fényerőszint van és fényerő. Most melyik melyik és mennyi az ajánlott nappal, este és hdr alatt?

[ Szerkesztve ]

(#31349) BodyGekko

BodyGekko
tag

Valaki tudja, hogy mit frissítettek pontosan az 5.10.25 firm-el?

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro

(#31350) krx21 válasza Mankó (#31348) üzenetére

krx21
nagyúr

Szerintem a fényerőszint az oledfény.

Hirdetés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.