Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22644) vodkaboy22 válasza Kleroo (#22643) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Én egyértelműen ehhez a műfajhoz egy DT990PRO céloznék meg slusz pasz nem kell távolabbra menni.
Esetleg ha zavar hogy kifelé hallatsik akkor a DT770PRO/250Ohm-os társát (Ez zárt).
Ha talán kicsit feljebb tudsz merészkedni akkor DT990Edition/250 vagy 600Ohm verzió ezzel 10-20 évre kipipálhatod az élvezetes fejhallgató témát gond nélkül ha csak nem akarsz "feljebb" lépni a minőségben.

De mint minden 20k feletti fejhallgató vásárlásnál ajánlom menj el hallgatózni. Pl www.nomono.hu (Budapest és a tulaj szívesen fogad meghallgatásra.)
Amiket ajánlottam azok voltak/vannak nálam és imádom őket, de ne feledd 20k felett ajánlatos alá jó rendszert is tenni :R
PC hangkártya ez elég tág fogalom... Lehet nagyon sz...r és jó is. Ha el tudsz menni hallgatózni meglátod majd hogy jó rendszerről és másról milyen is... Én egy DT990 alá tennék egy értelmes csöves erősítőt vagy hasonlóan meleg és élvezhető hangzású tranyóst (pl HEED Canalot) meg egy jó DAC-ot (külső hangkártya).

Remélem segítettem :R

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.