Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) Hv21


Hv21
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Fejhallgató erősítőn gondolkozom, de meg csak elindulni sem tudok az ügyben.
Tudnátok segíteni abban, hogy egy k 550 és fejhallgató mellé mi lenne a legjobb választás?
Később lehet vásárolnék egy jobb fejhallgatót, de úgy érzem, hogy egy darabig a k 550 kiszolgál.
A forrás egy htc one (gyári) lenne és erre lenne rákötve az erősítő (már ha lehet ilyet).
Árat nem igazán tudok mondani inkább a jobb minőségű az ami felé hajlok ( ha kicsit több is mint a rá szánt keret akkor inkább gyűjtenék még).

(#22952) kadet93 válasza .DLL (#22946) üzenetére


kadet93
tag

A xonar kártyáknál van egy úgynevezett Hi-Fi mód, amit a szoftveren lehet belőni. Asszem annyi csinál, hogy gyakorlatilag minden beállítást lenulláz és előhozza a "természetes" hangzását, a rácsatolt rendszernek. Head-fi-n, a szakik szerint is ez a beállítás az ajánlott.
Én is így vagyok vele.. Szubjektív dolog az, hogy kinek milyen hangzás tetszik. A jelenlegi zenei stílushoz, amit preferálok, jobban illeszkedik a hm9.

(#22953) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Sziasztok!

Jelenleg egy Urbanears Plattan fejest használok (tudom nem a legjobb). Nagyon tetszik a Marshall Major, visszakeresve a topikban elég vegyes a vélemény róla. Számomra nagyon fontos hogy mindkettőnek (az Urbanearsnek és a Marshallnak) a kialakítása nagyjából ugyanolyan: egyszerű, összecsukható és van rajtuk egy kicsike mikrofon. A Marshallt nézegettem a Muziker honlapján, már 22k-ért adják. Az lenne a kérdésem, hogy van-e még ugyanilyen vagy nagyon hasonló kialakítású, esetleg jobb minőségű fejes amit érdemes lenen megnéznem, kipróbálnom? Persze hasonló árban. Az összecsukhatóság, és a headset miki fontos tényező, mert telefonhoz is ezeket használom, főként utcán.

Előre is köszönöm. :R

(#22954) hibavissza


hibavissza
veterán

Üdv!
Tudtok ajánlani egy DAC+AMP+fejhallgató kombót zenehallgatásra, asztali számítógép mellé?
Itt a fórumon ajánlották a Maxell DJ fejhallgatót, melyet meg is rendeltem "látatlanban", mivel nem egy drága darab és azt gondoltam, nem vagyok egy vájt fülű és nekem biztos jó lesz, ami egy fórumon szóba került. Sajnos minden negatívuma erősen zavar...összességében az árához képest jó, de nyom és nekem kicsit nyers a hangja, elektronikus zenére amúgy nagyon jó...

Tehát valami selymes, lágy hangzású, de kontrollált fülest keresek minél nagyobb és puhább kagylóval (circumaural, lehetőleg zárt). Ehhez kéne valami DAC+AMP. Most jön a fekete leves: meg szeretném hallgatni vásárlás előtt és olyan 35 a plafon a mit rászánok (van külön hi-fi-m zenét hallgatni). Van ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#22955) hibavissza válasza hibavissza (#22954) üzenetére


hibavissza
veterán

Pl ez? [link] + [link]

vagy ezzel?[link]

:F

[ Szerkesztve ]

(#22956) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Itthon adott egy Asus Xonar Dx hangkartya, meg egy Sennheiser PC350-es.
Meloban integralt hangkartya s valami ocska, noname fejes.
A PC350 mar benne van a korban, meg hazilag volt moddolva anno, amikor szerintem kicsit serulhetett a membran s mostanra, neha, szerencsere nagyon ritkan, magas hangoknal berezonal.
Kellene egy picit ertelmesebb fejes meloba, 2 lehetosegen gondolkozom.

1. Itthonra venni egy masikat s a mostanit bevinni meloba.
Ebben az esetben a szempont, hogy nagyon kenyelmes legyen hosszu hasznalat alatt is, a PC 350-ben ezt imadom.
Viszonylag ritkan hallgatok zenet fejessel, ha megis, azert szeretem ha szepen szol, sok mindent hallgatok vegyesen, van elektronikus, dubstep, metal, pszihedelikus stb, ami engem tuti zavar ha tul sok a mely, meg ha nincs dinamika, tompan szol, kongo terhatasu :).
Ha valamit segit, anno ezt a moddingot csinaltam meg a fejesen s nagyon meg vagyok elegedve az eredmennyel, mind zene mind film nezes eseten.
Amire inkabb hasznalva van az a film nezes, de nem kell 5.1 meg ilyenek, sima sztereo tokeletes, de szepen szoljon, ott is legyen meg a hatas egy robbanasnal, legyen dinamika stb.
Vezetekes kell, nem nyitott, hogy zart vagy felnyitott lenne jobb azt nem tudom, mikrofon nem kell.
Nem tudom szamit-e, de most ekeppen van belove a Xonar Audio Center, a foobar s a PotPlayer, nekem ezen beallitasok mellett jott be eddig legjobban a hangzas.
Arat nem irok egyelore, mondjatok parat, aztan meglatjuk.

2. lehetoseg, hogy marad itthon a mostani fejes s bentre veszek valamit.
Zenet melo kozben ritkan hallgatok, inkabb a meetingek miatt kell, hogy minel tisztabban lehessen hallani a masik felet, zarja ki a kulso zajokat minel jobban, mert jelenleg ha valaki dumal mellettem alig erteni mit mondanak, meg ebben az esetben kell mikrofon is, amivel lehetoleg tisztan hallani, valamelyest szuri a kornyezeti zajokat s persze itt se art ha minel kenyelmesebb.
Szinten vezetekes kellene, zart, hangeroszabalyzoval, mikrofon nemitasi lehetoseggel.
Azt is hallottam, hogy erdemesebb USB-set venni, mert jobb mint a jack integralt hangkartyaval, nem tudom mennyire igaz.
Ebben az esetben azert egy 10-esnel tobbet nem szivesen adnek ki ra.

Elore is koszi!

[ Szerkesztve ]

(#22957) .DLL válasza hibavissza (#22955) üzenetére


.DLL
veterán

A D03k az csak DAC, kelleni fog mellé egy erősítő is.

Fejesek az eszembejutás sorrendjében:
-Invotone HD2000
-Takstar Pro 80 / LDSystems HP800
-Superlux 681 Evo
-AKG K511

(P.H.)

(#22958) .DLL válasza birno (#22956) üzenetére


.DLL
veterán

Mozizásra én első sorban a Philips SHP5401-et ajánlom, a hanghatások nagyon realisztikusan jelennek meg, jól elkülönít mindent, elhiszed, hogy "ott vagy"! És kényelmes is hosszú távon.

Ezen kívül
-Superlux 681 Evo
-Takstar HI-2050

(P.H.)

(#22959) hibavissza válasza .DLL (#22957) üzenetére


hibavissza
veterán

Ez a Superlux 681 evo jól néz ki. Hol lehet ezt kipróbálni/megvenni itthon?
[link] ez jó dac+amp? hol árulnak ilyeneket még itthon?

(#22960) birno válasza .DLL (#22958) üzenetére


birno
addikt

Ez a Philips SHP5401 pofas, nem is draga, meg visszakeresve latom nagyon szerelmes vagy bele. :D
Bar ahogy nezem kifuto darab, MO-n kicsit problemas a beszerzese, de majd korulnezek meg, foleg ha esetleg meg mas is ezt ajanlja. :)

(#22961) ribery22


ribery22
tag

Sziasztok!

A Lenco HP-080 fejest ismeri valaki? Elég jó áron kínál aktív zajszűrést és a külföldi oldalak szerint nem is rossza a hangja. Ezt meg tudná nekem valaki erősíteni vagy cáfolni valaki?

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#22962) dudika10 válasza ribery22 (#22961) üzenetére


dudika10
veterán

Sajnos nem tudom ezt megerősíteni.
Nem sok értelme van hangminőségről beszélni, mert gagyi a konstrukció és magától eltörik.
A hangja egyébként messze nem egy nagy eresztés, ráadásul az aktív zajszűrés sem ér többet itt, mint egy jobb passzív.
Összefoglalva? Nem véletlen, hogy nincs az ajánlottak közt.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#22963) membrandj


membrandj
nagyúr

Sziasztok! Csak egy gyors kérdés. Egy nexus 4 képes értelmes hangerőt kihozni egy superflux 681B-ből?

Elővettem egy kb 2000 ft-os egyszerű fejhallgatót,de ez mellett , ha már kisebb zaj van, akkor nem hallok semmit kb.

Olvasgattam és ohm és egyéb dolgokra jutottam,de ez nekem sajnos magas.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#22964) Dorien válasza hibavissza (#22959) üzenetére


Dorien
veterán

Fiio-t innen: [link]
Superlux 681 EVO szintén nála lesz, de csak február vége felé.
Nekem ez a párosítás van és szeretem. Az E10 fejhallgatók mellett aktív hangfalakat is meg tud hajtani.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE400se és HE560 V4 planár fejhallgató --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#22965) Dorien válasza membrandj (#22963) üzenetére


Dorien
veterán

Képes, de ha nagyon zajos környezetben használod, akkor inkább zárt fejest vegyél. Pl. Slux 662 széria, 660 vagy Invotone HD2000

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE400se és HE560 V4 planár fejhallgató --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#22966) membrandj válasza Dorien (#22965) üzenetére


membrandj
nagyúr

Hát ez ilyen 22-es csapdája. 2 helyen használnám: edzés közbe, ahol van zaj és jó lenne a zárt és otthon, ahol pedig nem hátrány, ha meghallom, ha szólnak hozzám..:D

De mivel árban is ennyit vagyok hajladó kb max költeni rá, ezért valószínűleg ez lesz.

Akkor ezzel az ohm és társaival ne foglalkozzak?
[link]

Ezzel próbáltam,tudom,hogy ez a legalja kb,de ezt itthon találtam. Ehhez képest gondolom jóval hangosabb lesz, ugye?

Szerk.: Kipróbáltam egy apple gyári fülhallgatóval és már az is jóval hangosabb. Vagy csak amiatt érzem annak, mert az fülhallgató?

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#22967) Dorien válasza membrandj (#22966) üzenetére


Dorien
veterán

Én Invotone HD2000-est vennék, ami egy Takstar fejes és ezek híresek az érzékenységükről. Esetleg Maxell Retro DJ-t.

Nekem 120 ohmos Takstar TS-671 van és jóval hangosabb a 32 ohmos Superlux 681 EVO-nál, mert annyira érzékeny.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE400se és HE560 V4 planár fejhallgató --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#22968) .DLL válasza membrandj (#22963) üzenetére


.DLL
veterán

Nekem sima 681 van és viszi a telefonom rendesen (ZTE Bláde). A Maxell Retro DJ halkabb nála azonos hangerőn, meg nem is a kényelem bajnoka...

Én is azt a Takstart tudom ajánlani, vagy Sluxok közül 661, ez szépen szól, csak próbáld fel előtte, hogy a pántja kényelmes-e.

(P.H.)

(#22969) stefi81 válasza Dorien (#22967) üzenetére


stefi81
tag

Pont ezt akartam írni hogy a 671 (nyitott) nagyon érzékeny a Hd2000 és Retro Dj-vel szemben is, pedig azok sem egy nagy teljesítmény igényűek.

(#22970) membrandj válasza .DLL (#22968) üzenetére


membrandj
nagyúr

Köszönöm neked is! Az a bajom már csak a superflux fejesekkel,hogy pesten összesen 1 db helyet találta, ahol árulják és ott se lehet felpróbálni. Esetleg tippek?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#22971) Tin válasza membrandj (#22970) üzenetére


Tin
veterán

662-esről tudok nyilatkozni, nekem nagyon bejött. masszívan a fejemen van, nem szorít, egész nap lehet viselni, melegben ugyan befülled, de arra ott a zokniráhúzás. én a muzikerben vettem, másnap rendben megjött, utánvéttel +990 Ft-ért.

(#22972) .DLL válasza membrandj (#22970) üzenetére


.DLL
veterán

Budapesten is van pár helyen Pl. Hangbarlanh, Árkádia hangszerbolt, stb. biztos van bemutató darab.

Tin: Így egy idő használat és bejáratódás után milyenek a magasai?

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#22973) soldi3r


soldi3r
veterán

Jo estet!
Fulest szeretnek venni, gondolom ez itt nem ritka jelenseg. Csak nem vagyok biztos a dolgomban.
Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? - Elsosorban otthon. Utazashoz kisebb fulhallgatot viszek.
Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? - Zene, film.
Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? - <15k huf.
Mikrofonos vagy mikrofon nélküli? - Nelkul.
Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar? - Classic rock.
Mire figyeljünk oda, honnan vásároljunk? - Valoszinuleg angol amazonrol vagy ebayrol veszem.
Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? - Itt a bokkeno, egy Lenovo X230-as laptoprol menne elsosorban. Ennel a gepnel 1 4 polusu kimenet van a hangszoronak es a mikrofonnak. Masodsorban egy Onkyo TX-SR606 hajtana.
Amiket eddig megneztem, az a Sennheiser 201/202, AKG K518 volt. Koszonom.

E30 (oo=[][]=oo)

(#22974) Tin válasza .DLL (#22972) üzenetére


Tin
veterán

olyan nagyon sokat nem változott, talán kicsit tisztult a hangja. a közepe rendben van, a magasak továbbra is elmosottak, a mély kicsit sok, a tere meg kicsit tágult, dehát ez mégiscsak zárt. egyébként teljesen jól szól.

eléggé megszerettem, órákig a fejemen tud lenni, ez végre tudok dolgozni a folyamatos pofázásban is:D

(#22975) Bodz válasza soldi3r (#22973) üzenetére


Bodz
nagyúr

(#22976) membrandj válasza .DLL (#22972) üzenetére


membrandj
nagyúr

Hangbarlang-nál nem látok egyáltalán superflux fejhallgatót, árkádiánál pedig nincs bemutató darab, velük beszéltem telefonon.

Tin:Köszi neked is !

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#22977) dudi


dudi
senior tag

Sziasztok,

irodai munkához keresek zenehallgatásra vezetékes circumaural zárt fejhallgatót, mikrofon nélkül, aminek leginkább semleges hangzása van, de jó mélyei is vannak, ha épp a zene megkívánja. Notebookról szeretném használni.
Igazából annyit szeretnék költeni rá, amennyi leginkább szükséges, a cél, hogy majd egésznapos használat esetén se nyomjon, zavarjon, izzadjak bele.
Ami nagyon zavar, ha dobogós, búgós a mélye vagy a magasak vágnak, élesek.

Zenét mindent hallgatok, hangulattól függően: komolyzene, jazz, metal, house, rock, trance, még rádiót is szoktam. :)

Munkatárs mutatott egy Beyer DT-770Pro 80Ohm-ot, arra a rövid időre, amíg kipróbáltam nagyon kényelmes volt, de ha nem feltétlenül szükséges, nem adnék ki ennyit egy fejhallgatóért, főleg, hogy munkahelyen használnám...

köszi a segítséget,
dudi

szerk: sajnos elég nagy füleim vannak, vagy csak érzékenyek.

[ Szerkesztve ]

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#22978) soldi3r válasza Bodz (#22975) üzenetére


soldi3r
veterán

Ez lenyegesen jobb, mint amiket en neztem?

E30 (oo=[][]=oo)

(#22979) Ati1979 válasza dudi (#22977) üzenetére


Ati1979
veterán

Nyitott félig nyitott fejes felejtős munkahelyre.
Ha közvetlenül laptopról hallgatod, akkor nem érdemes rá sokat költened. Érdemes lenne, hozzá venni valami alap hangkártyát szerintem.

(#22980) .DLL válasza soldi3r (#22978) üzenetére


.DLL
veterán

Az a három, amit felsoroltál az teljesen felejtős, nagyon drágák (a hangjukhoz képest). Igen az a takstar egy alsóközép kategóriás minőségi összerakású fejes, pontos tere van, ez volt az egyik legszimpatikusabb benne, jól rá lehetett mutatni az egyes hangszerekre vele. A hang-karaktere nekem olyan semmilyen volt, ami azt jelenti, hogy nem voltak különösebb hibái, és nem is volt erőssége, egy kicsit több magasat nem bántam volna, de így kellemes hosszan hallgatható hangja van.

(#22977) dudi: A legkényelmesebb fejhallgatóknak velúr párnája van, ez puha is, beleizzadni sem fogsz, hasonló, mint az általad próbált DT770 plüss párnája. Csak éppen nagyon ritka. Beyer párnát lehet rendelni akár a gyártótól akár eBayról utángyártottat, ez esetben pl. egy Superlux HD660 megfelelő lehet egy ilyen plüss párnával.

(P.H.)

(#22981) Bodz válasza soldi3r (#22978) üzenetére


Bodz
nagyúr

Igen.
Világos, enyhén V karakterű, könnyen hajtható füles egyébként. Ha esetleg később úgy döntenél, hogy veszel a notihoz valami dac/amp kombót pl, akkor azt nagyon meghálálja.

[ Szerkesztve ]

(#22982) dudi válasza .DLL (#22980) üzenetére


dudi
senior tag

Ati1979: nyitottat én is sejtettem, hogy nem érdemes. Van egy xonar u3-am, ha találok jó fejest, kipróbálom azzal is.

.DLL: HD660-hoz jó beyer DT770 velúr párnája? Egy ilyen? Hogyan lehet ezeket cserélni, rákeresek és egyértelmű? :))
közben rá is kerestem, gondoltam, hogy nem nagy varázslás. :R
HD660 nem húz mélybe? Vagy azért nem zavaró?
köszi

[ Szerkesztve ]

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#22983) hibavissza válasza Dorien (#22964) üzenetére


hibavissza
veterán

és .DLL, köszi!

(#22984) Hv21


Hv21
csendes tag

Sziasztok megkérdezem itt is hátha valaki tud rá valamit mondani.
AKG K 550+ clip+ párosítás mennyire lehet elég vajon?
Most a legjobb forrasom is "csak" egy htc one. Vajon a clip+ hoz érdemi javulást, esetleg későbbiekben megéri a clip+ -t forrásként erősítő elé rakni vagy a htc jobb minden szempontból?
Csak azert kérdezem, mert ha jobb a one akkor nem is matekozok a clip+ -on.

(#22985) #71562240 válasza Hv21 (#22984) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nem hoz érdemi javulást a Sansa Clip+. Az is kevés a K550-hez. Egyrészt teljesítményben, másrészt ha mögé raksz erősítőt, akkor hangminőségben nagyjából a One szintjén áll, vagy alig felette. Ennek ellenére persze sok előnye lehet egy önálló mobil lejátszó beszerzésének, ráadásul a Clip+ relatíve olcsón beszerezhető, az ár érték aránya igen jó. Ám ha mobil lejátszót érdemi javulásként akarsz, illetve olyanként, ami érdemlegesen meg tudja hajtani a K550-et, akkor a Cowon/iAudiok vagy a jobb iRiverek, Meizuk... szintjére kell lépni - ezek persze drágábbak.

(#22977) dudi Azt neked kell negtudnod, kitapasztalnod, hogy neked mennyit "feltétlenül szükséges" kiadnod fejhallgatóra. Ezt számodra más nem tudja megmondani. Tehát mindenképpen ezt egyértelműsítened kell a kérdéshez. Tehát mennyi az annyi?

[ Szerkesztve ]

(#22986) #71562240 válasza membrandj (#22976) üzenetére


#71562240
törölt tag

Arra azonban vigyázz, hogy Superlux néven keresd, a Superflux az más! :)

(#22987) birno válasza birno (#22956) üzenetére


birno
addikt

Erre esetleg meg valaki?
.DLL ajanlataival az az egyetlen gond, hogy MO-n nem nagyon szerezhetoek be ahogy nezem, kiveve talan a Superlux 681 Evo, de pont a masik 2 lett volna szimpatikusabb.
Mondjuk teny, hogy en se irtam, hogy az MO-s beszerezhetoseg is egy szempont, bocsi, de kulfoldi megrendelesnel ha barmi gond van a termekkel, akkor a garanciaztatas irto szopas.

[ Szerkesztve ]

(#22988) #71562240 válasza birno (#22987) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ha .DLL ajánlatai kiesnek, akkor 10ezer környékén kényelmi és hangminőségi szempontból szóbajöhet például AKG K511, hangminőségi szempontból például Beyer DT235 (supraaural), de érdemes lehet beruházni kicsit drágábban egy Creative Aurvana Live!-ba (16-17ezer körül van, és nagyon megszolgálja az árát).

(#22989) birno válasza #71562240 (#22988) üzenetére


birno
addikt

Arat direkt nem irtam, nem elsodleges szempont, .DLL ajanlataval ahogy mondtam csak annyi volt a gondom, hogy gugli nem nagyon mutatott uzletet MO-n ahol kaphatoak lennenek, de ha valaki tud ilyet akkor egy link johet. :)
De megnezem ezeket is, koszi.

(#22990) #71562240 válasza birno (#22989) üzenetére


#71562240
törölt tag

Árkeretet mindig fontos írni ilyen kérdésben, ezért indultam ki a 2. fejezetben megadott: "Ebben az esetben azert egy 10-esnel tobbet nem szivesen adnek ki ra." mondatodból. Ha az 1. fejezet megoldása nagyobb összegeket is megengedne, akkor persze más ajánlatok is szóbajöhetnének, ám olyan kategória nincs, hogy "Arat nem irok egyelore, mondjatok parat, aztan meglatjuk." vagy a másik típus szófordulat, hogy "Annyit költenék rá, amennyit feltétlen muszáj vagy érdemes", mert a határ a csillagos ég, ergo nincs olyan, hogy elegendően jó fejhallgató, elegendően jó hifi eszköz. A hifi eszköz sosem elegendően jó. A hangverseny a MüPában vagy az amszterdami Concertgebauw-ban, az esetleg lehet "elegendően jó" hangminőségű, hehe.

(#22991) birno válasza #71562240 (#22990) üzenetére


birno
addikt

Hat, igazabol jo lenne ha ingyen lenne vagy meg adnanak melle egy kis penzt is. :D
Akkor az elso esetben legyen 30-40e kornyeke a keret.

(#22992) #71562240 válasza birno (#22991) üzenetére


#71562240
törölt tag

A 30-40ezres intervallumban a hangkarakterbeli elvárásaidnak inkább 40ezer környékén felelne meg több típus. Szupraauralokból is inkább olyat említek, amely a hangminőség mellett egyúttal viszonylag kényelmes is.
Például a Beyer DT770 különféle változatai, ezekre érdemes visszaolvasnod a topikban és archívumában, hogy melyik verzió mire helyezi inkább a hangsúlyt.
Philips Fidelio M1.
Monster Beats Solo HD - (fontos, hogy a Solo HD, nem a sima Solo!!!).
AKG K551 - furcsa módon ezt alkalmanként lehet az "elvileg olcsóbb" K550-nél olcsóbbban látni, 40-45ezer között, márpedig szebben szól, mint a vele "elvileg azonos" K550.
Shure SRH840 - ez most újonnan 46.500-nál kezdődik, de ha meghallgatod, talán úgy véled, hogy megér egy kis plusz befektetést.
Yamaha HPH-MT120 - Extreme Audiónál nemrég 30ezerért is volt, most úgy látom, ott éppen kifogyott, de a szokásos 37-38ezer körüli árán is jó.
Ezek elég szépen, viszonylag kiegyenlítetten szólnak, mindenképpen hallgasd meg őket a választáshoz. Ezekhez képest hallgasd meg például az Audio Technica ATH-M50-et is, és akkor az egy támpont lehet számodra, hogy azt már túlzottnak találod-e, vagy még éppen a határon belül van a mélyek mennyisége szempontjából.
Mások is szóbajöhetnének, de csak olyanokat javasoltam, amelyeket módodban áll meghallgatni választás és vásárlás előtt.

(#22990) kammerer: hibajavítás: Concertgebouw.

[ Szerkesztve ]

(#22993) soldi3r


soldi3r
veterán

Olvasgattam a Takstar HI2050-rol, sok infot nem talaltam. Ez mondjuk a maximum ar, amit raszannek. De a kialakitasa miatt nem zavarna a korulottem levoket? Illetve nem szurodne be tul sok zaj kivulrol?

E30 (oo=[][]=oo)

(#22994) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

TAKSTAR TS-671-et vagy CAL!-t érdemesebb vásárolni újonnan?

Eladó X2HR + Ice feel párna https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#22995) GML válasza membrandj (#22976) üzenetére


GML
őstag

f:zi'k-et keressed. Ha jól láttam volt nála egy pár a múlthéten, amikor ott voltam nála.

(#22996) matyi94 válasza soldi3r (#22993) üzenetére


matyi94
senior tag

Amennyiben ez a ketseg felmerult benned, egyertelmu hogy neked zartra van szukseged. Ajanlanam a Trakstar pro80-at.

Legyen szép napod!

(#22997) birno válasza #71562240 (#22992) üzenetére


birno
addikt

Koszi az infokat! :R
Meg egy utolso kerdes, hogy Budapesten hol lehet oket kiprobalni, ahol minel tobb megtalalhato egy helyen?

(#22998) Deadzone41


Deadzone41
őstag

tyű rég jártam itt.

Ismerősnek keresek 20k-ig fejest. alaplapiról meg telefonról menne, általános célra kéne, játék, film, zene. Keresgéltem a topicba, látom nagyon mennek a takstar fejesek, itthon ki lehet esetleg próbálni őket valahol? mit tudnak mondjuk egy digitech pro monitor-hoz, vagy ath-m30-hoz, cal-hoz képest?

(#22999) matyi94 válasza Deadzone41 (#22998) üzenetére


matyi94
senior tag

En a 2050-rol es a pro80-rol tudok nyilatkozni. Azok kevesbe igenyesek a forrasra, mint a digitech. Az m30-nal hatarozottabban jobbak, a cal-ra pedig mar sajnos nem emlekszem. (Ez a szemelyes velemenyem.)

Legyen szép napod!

(#23000) #71562240 válasza birno (#22997) üzenetére


#71562240
törölt tag

Fejhallgató Pláza, Hangbarlang, Nomono, nagyobb Media Marktok (Westend, Mammmmmmut...) Hangszerker...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.