Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wilks


Wilks
tag

Egész jó kis telefon. :)
És kompakt. :K

(#2) Duree válasza Wilks (#1) üzenetére


Duree
veterán

Szerintem egy kicsit drága.

duree54

(#3) Thom!


Thom!
veterán

kamera gyenge nagyon

(#4) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Az S10e-nek 3 évvel a megjelenése után már bőven elviselhető volt az árfekvése a használt piacon és akkor még volt rá szoftveres támogatás. Kíváncsi vagyok ezzel mi lesz a helyzet e téren?

(#5) vendingo


vendingo
veterán

Inkább eg pixel 7a jobb kamerával fele ennyiért.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6) Achar


Achar
tag

Üssetek agyon... De, most olvastam az index tesztjét is, mintha az időgépet találták volna fel, olyan cikket írtak róla . Pedig nem. Egy sima középkategória, csak azért mert Asus, már 300e. Sebaj, majd 1 év múlva blekk frájdej alatt 100ért...

(#7) realist


realist
őstag

Külföldi oldalak szerint a belépő model 800 EUR áron nyit, ami jelenleg kb. 297e Ft. Persze mifelénk az élet mindig drága, ebben megelöztük a dekadens nyugatot.
Jól néz ki, a fényképező sajnos gyenge, a 2 android főverzió pedig szintén jelentős ügyfél "élmény" lemaradásról tanúskodik.
Volt zenfone 8 tulajként persze eleve nem fenyeget a veszély, hogy az életben még egyszer asus terméket vegyek.

(#8) klaya86 válasza Achar (#6) üzenetére


klaya86
senior tag

Melyik középkategóriás telefonban van 144 hz-es amoled, snapdragon 8gen2, vezeték mentes töltés... Stb.? Nem védeni akarom a telefont,de a kamerát leszámítva abszolút csúcs telefon. Igen a kamera nem az erőssége,de nem is gáz. Átlagos. Ha azt nézem, hogy 60al olcsóbb,mint egy s23 , úgy hogy jár hozzá töltő is, egyáltalán nem rossz vétel. És lesz ez még olcsóbb is valószínűleg.

(#9) sfefe


sfefe
őstag

S10e van vártam ezt de marad az s10e....
Ez a 68mm szerintem nagyon keskeny, lehetne 70-71 és mondjuk 140 magas. ..
Kamerában sem vmi húde....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#10) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ami számomra fontos egy telefonban azt mind hozza, hangminőség, térerő, méret, a kijelző (nem vesz vissza), nem melegszik, 3 év gyártói garanciával.

Inkább ez mint az a Pix7a ami nálam volt, az ugyan jól fotózott, amúgy minden másban tele van kérdőjelekkel, mindezt bolti (Alza) garanciával. :R

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#11) CabalX


CabalX
aktív tag

Július 31.-ig írja az Asus webshopja az előrendelői tárhely duplázási akciót.
Addig jó lenne ha kiderülne több részlet az Xperia 5 V-ről (az árától tartok ott is) mert az illetve a Zenfone 10 versenyzik nálam azért hogy jó pár évig a telefonom legyen. (S23 elbukott a jack hiánya és az agyon bloat-olt OS miatt).
Ami zavar mind a két gyártónál a kevés/rövid support - nem kell 5 év OS update de 2 verziónál többet kiköhöghetnének magukból azért az árért amit elkérnek a telefonjaikért.

(#12) Graphics válasza Achar (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez hogy neked sima középkategória?

Értem ,hogy a kamerán le lehet húzni , de azért a többiben elég jó.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) babkukta válasza CabalX (#11) üzenetére


babkukta
senior tag

Miért nem vársz akkor a Pixel 8-ra? :) Az sem lesz nagy, és szerintem az ára is barátságos lesz, vagyis jobb, mint ezeknek. És ott van support.

Oké, az a fránya 5G hiány. Az lehet még mindig jelen lesz :( De szerintem egy mérlegképes alternatíva, ami a kis méretű telókat illeti :)

Üdvözlettel, Tibi

(#14) Luser2000


Luser2000
addikt

Nincs eSIM támogatás???
Érthetetlen számomra.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#15) CabalX válasza babkukta (#13) üzenetére


CabalX
aktív tag

Pixel telókkal általánosságban az a "bajom" hogy Samsung által fejlesztett Tensor-ra átkeresztelt Exynos mag van benne, ami ahogy írtad 5G-re nem jó, jobban melegszik és merül a Snapdragon 8g2-höz képest .
Illetve nincs csak "bolti" garancia itthon - e
z főleg a 7es széria kamera üveg szétrobbanásai tükrében int extra óvatosságra.

Felírtam a listára azért, köszönöm a tippet.

Az Asus mintha picit több év security update-et adna mint eddig - a 2 fő verzió maradt de a 4 év security update az mintha több lenne.
Jó lenne ha a Sony is megemberelné magát, mert az Ő telefonjaik még drágábbak.

(#16) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszett? AJÁNLOTT!!!!!!!!!!!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) DS39


DS39
nagyúr

A tárhely bővíthetőség hiánya miért negatívum?
Az összes mai (és tegnapi) csúcstelefonra igaz, iPhone esetén sem szokás felróni hibának.
256 ill. 512 GB bőven elég.

(#18) paatrick


paatrick
senior tag

Rákerestem most az S23-ra, 230e-től indul, megbízható boltban 260e-ért már van az Aqua-ban is. Ez meg 100 ezerrel drágább :D

Ráadásul kép alapján ugyanaz a hátlap mint a tavalyi, tehát le/elkopik, kifényesedik.
Ez már egyéni vélemény de nekem ez a túlkompenzált kameraakármi ami körülveszi a fél centis tényleges kamerát elég röhejes.

Ki is húzom a lehetséges következő telefon listáról, pedig kicsit akarnék :U marad az Xperia 10 V 200-ért, vagy 2-3 hónap múlva az 5 V. Azt még lehet érdemes megvárni.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#19) Cecevok


Cecevok
tag

Nem tudom milyen vonalzótok van a szerkesztőségben, de ez szinte egy az egyben az "alap" iPhone méret. Hogy jött az iPhone mini-vel való összehasonlítás?

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#20) judas13


judas13
addikt

Jó drága. Inkább iPhone akkor. Akár a mini vagy a sima 6.1 collos.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#21) axel1995 válasza paatrick (#18) üzenetére


axel1995
csendes tag

Az aqua s23 nem hiszem, hogy gyártói garanciával lenne, különben nem lenne 260e és 355e forintért is feltüntetve. Utóbbi lehet a rendes garis csak.

A frissítés itt gondolom úgy lesz, hogy pár hónap múlva jön a 14 és utána egyszer majd megkapja a 15-öt is, ami jelentősen elmarad a vetélytársaktól

(#22) ddaydome


ddaydome
senior tag

Én nem értem a fanyalgókat, korrekt vasat kaptok, korrekt a kamera képe, van jack, jó a méret. Ez ennyibe kerül.
Tudtok Androidos vonalon még egy ilyet ennyiért Hi-Res audioval, tokkal USB 3.2-vel?
És most ne jöjjön senki a szürke importos PIstiGSM ennyiért adja hasonlattal....

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#23) DS39 válasza ddaydome (#22) üzenetére


DS39
nagyúr

Simán jó ez, kicsit drága, de minden flagship úgy indít.
A következő új Samsung és Apple csúcs "alapmodell" 500k alatt nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#24) realist válasza DS39 (#23) üzenetére


realist
őstag

A kamera minden csak nem flagship.

(#25) janeszgol válasza realist (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

Felsokategorias. A tobbi csucs.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) batai15


batai15
félisten

Végre van qi.

(#27) sfdrakex válasza paatrick (#18) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

S23 410 hivatalos helyen.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#28) Pacee87


Pacee87
aktív tag

Én előrendeltem, hogy ne vágjam falhoz SGS9-emet, ami mostanság szeret szórakoztatni....

(Tepsit köszönöm, de ne javasoljon helyette senki.)

[ Szerkesztve ]

(#29) neopeti


neopeti
tag

A Zenfone- nak nem megy le az ára!

Azt várhatod, hogy te 1 év múlva majd 100-ért veszel egyet.
A Zenfone 9 a tavalyi modell, aminek még mindig 320 az ára , pedig már 1 éves.
A Zenfone 8 ami 2 éve még mindi 200 ezer .

Ja ,Aqua ba Galaxy S23 at veszek 246 ért 2 év garival..

Tehát ez nem kicsit túl van árazva

(#30) janeszgol válasza neopeti (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

Aqua bolti garit ad.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31) Pacee87 válasza janeszgol (#30) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Lehet, hogy a bolti garanciával jobban jár, mint amilyet utolsó mocskos geci a Samsung Magyarország ilyen téren kínál... Aki Samsung terméket vásárol, azt úgy tegye, hogy olyanra, hogy garanciára ne számítson! Tehát baromira nem éri meg kifizetni a Samsungnak megfelelő viszonteladók felárát! (Az SGS8-at is szerettem és az SGS9-et is szeretem. Akad egy Samsung TV-m is a háztartásban. Az ÜSz és a magát magyarnak hazudó Samsumg ügyfélszolgálat, viszont lesz kedves megdögleni a vezetővel az élen! Tróger utolsó moslék emberalatti lények)

Sorry a kiakadásért, de a tények azok tények....

[ Szerkesztve ]

(#32) Silentfrog válasza neopeti (#29) üzenetére


Silentfrog
veterán

Én onnan tudom hogy nem megy le az ára hogy nagyon sokáig szerettem volna Zenfone 8-at sosem volt olcsóbb 170 ezernél. Most 2 év múlva használtan is jóval több az ára mint 100K . Tehát ahogy te is mondod erre nagyon sokat kell még várni hogy akár használtan is 100 ezer legyen.

(#33) Dzsencsi válasza cinemazealot (#4) üzenetére


Dzsencsi
újonc

2 év fő verzió 4 év biztonsági

(#34) realist válasza janeszgol (#25) üzenetére


realist
őstag

Kb. motorola edge 40 pro kb a felső, Find X6 a csúcs (ez csak2 példa).
Így ez fényképező fronton nem felsőkategória.

(#35) sfdrakex válasza Pacee87 (#31) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Bolti garival pedig az a baj, hogy sok szürkeimportos, áfa csalós bolt mögött fél-1 évente cserélgetik a cégeket, ha már nincs cég, nincs gari.

mi volt a gondod a Samsunggal egyébként?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#36) peti85


peti85
senior tag

Ebben is van gyárilag hívásrögzítés mint az előző két generációban?

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#37) DS39 válasza Pacee87 (#28) üzenetére


DS39
nagyúr

Van azért alternatíva. S23 vagy i14 Pro.
Egyik sem tepsi. (Illetve ezeknek az előző generációja.)

(#38) levberta válasza Pacee87 (#31) üzenetére


levberta
csendes tag

Nekem az s20 pluszban elsőre cserélték alaplapot, miután visszavitték, hogy melegszik nagyon a telefon. 1 hét alatt meglett postával együtt, utána tökéletesen működött. Nem mindig rossz a tapasztalat ám velük.

[ Szerkesztve ]

(#39) doooo


doooo
veterán

Hát... nem túl rózsás ajánlat, véletlenül sem. A beígért, vérszegény, 2 főverzió frissítés sem segít ezen.

[ Szerkesztve ]

(#40) Pacee87 válasza sfdrakex (#35) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Csak röviden (ha hosszabban vagy rá kíváncsi, akkor privátban), mert untatni nem szeretném itt a népet...
Volt/van egy SGS8-aminek a vásárlása előtt a Samsung ÜSz-nél írásban rákérdeztem, hogy mi a helyzet a vízállósággal kapcsolatban, mi történik, ha akksit/kijelzőt kell cserélni. Persze-persze, akkor is vízálló marad a telefon.... Sajnos sikerült egy kijelzőtörést összehoznom, Samsung Storeban javíttatva, majd amikor (utólagosan sajnálatosnak vélem, de) szándékos, nagyjából 30 Cm-es és ugyanennyi másodperces medencés kaland után beázott a SES storeban garanciálisan javított telefonom többé már nem voltam ügyfél... És grátiszban még azzal is megfenyegettek, ha ezt bárhol leírom, akkor ők perelnek be engem!

[ Szerkesztve ]

(#41) Luck Dragon

Az amúgy sem érces kamerás képességek ami az Asus telefonjait jellemzi , most tavalyi kilences után az ultraszéles kamera viszont fix fókuszos lett … Miért , mi ebben a logika ?

Az viszont sajnálom , hogy a pletykák nem lettek igazak , azaz 5000-es telepet bele szuszakolni kis készülékházba , de nagy lépés lett volna az Asustól. :)
Ettől függetlenül nekem is tetszik a telefon . Szerintem szuper lett.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#42) janeszgol válasza Pacee87 (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Mondjuk a 410 vs 246 ezer ft kozott akkora a kulonbseg, hogy meg en is az utobbit vennem. Ha nem kinai belpiacos magyarositva. (Ilyenkor szokott vicces lenni az FR.)
En mindig csak az eredetiben hiszek, de 40% ardifi felett elengedem. Alatta csak a hulye sporol.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#43) janeszgol válasza Luck Dragon (#41) üzenetére


janeszgol
félisten

En ezt sosem neztem, mert nagyon ritkan hasznalok uwb lencset. De mi ertelme van az ultraszelesnel az autofokusznak?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#44) doooo válasza janeszgol (#43) üzenetére


doooo
veterán

Makróra lehet használni. Ha ügyesek, akkor nagyon, nagyon közeli makróra (amire a főkamera sosem lenne képes).

(#45) Hallosz válasza Pacee87 (#31) üzenetére


Hallosz
senior tag

Személyes tapasztalatom alapján, nem tudom megerősíteni amit írsz.
A hibás terméket (S20FE) bevittem, vele a számlát és a garanciajegyet, a lejárat előtt 4 héttel. Cserélték az alaplapot az akkumulátort és a kijelzőt.
Az egész két hetet vett igénybe. :R

Mert lakni, muszáj.

(#46) amstorm válasza axel1995 (#21) üzenetére


amstorm
aktív tag

jelentősen? akik még megkapják a 16-ot is? jelentős nálam 4-5 év főverzió támogatásnál kezdődik

Efficiency is clever laziness.

(#47) Luck Dragon válasza janeszgol (#43) üzenetére

Pl : makró .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#48) blackmoto


blackmoto
senior tag

A 9-es ultra széles kamerája tud 4 centiméterről makrózni. Bár a főkamera kétszeres nagyítás esetén csak telefonon nézve a nagyobb háttérelmosás miatt jobban mutat.
A videóban elhangzó infó fals. A 9-es is tud a lencsék között váltani 4k30fps ig. Kisebb felbontás esetén 60fps-nél is. 4k60fps-nél fogy el a lehetőség a váltásra.

(#49) Noukoum válasza CabalX (#11) üzenetére


Noukoum
veterán

2 főverzió, de 4 év biztonsági frissítés. Szerintem korrekt.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#50) janeszgol válasza Noukoum (#49) üzenetére


janeszgol
félisten

A három fő verzió lenne korrekt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.