Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164201) kutga válasza Bdanyy (#164200) üzenetére


kutga
nagyúr

Kb.

Let the Zone take me if I am.

(#164202) haypro válasza Viktor0610 (#164197) üzenetére


haypro
senior tag

Csak fehér háttérnél látszik, az emberek többségét nem zavarja. A Lurdyban nyomogatva tapasztaltam, de tudtommal szinte az összes (legalábbis összes Xiaomi) IPS kijelzős telefont érinti, amelyiknek hole punch szelfikamerája van.

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#164203) Zsé_zso


Zsé_zso
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani nekem 1 vagy akár több telefont kb:150k-ig!
Egy redmi note 9S-t szeretnék lecserélni, mert már a kezdetektől nem vagyunk túl jóban így inkább elajándékozom az unokahúgomnak hátha egymásratalálnak. Elötte egy redmi note 7-em volt ami igen király kis teló volt a maga idelyében a 9S hez képest.
Játszani nem igazán játszom és fényképekre sem vagyok érzékeny.
Leginkább az amoled kijelző, 5g, magas üzemidő vonz.
A 150k iránymutatás, "best buy" készülék(ek) érdekelnek.
Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#164204) frankstork válasza Viktor0610 (#164199) üzenetére


frankstork
aktív tag

Én elengedném. Nekem kb 5perc lenne új telefont venni, elhiheted. Ha lenne még Sony Z Compact sorozat, az lenne az ideális. De hát pont ebben rejlik a kérdés nehézsége...

BDanyy, köszi. :R Csekkolom

[ Szerkesztve ]

(#164205) Kawauso válasza tamast (#164190) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Nem használtam őket, így kukázhatod is a válaszom. :DDD
GSMArena szerint: Az üzemidő kicsit jobb a Samsung-nál, de a Oneplus gyorsabban tölt. A Oneplus anyaghasználata és kijelzője szintén jobb. Mindkettő jó képeket lő, de egyik sem kamerabajnok. Az Samsung ára mellett a Oneplus már-már ajándék.
Oneplus 8 Pro > S21+

@Zsé_zso
- Poco F3
- Oneplus Nord CE 5G
- Samsung Galaxy A52 5G
- Redmi Note 10 Pro
- OnePlus 8 5G

[ Szerkesztve ]

(#164206) Space marine


Space marine
aktív tag

Sziasztok!
OPPO-ról mi a vélemény? A "friss" Reno6 Pro+ múltkor csábosan rám pislantott 😁
Érdekelne a frissítési hozzáállás, fotozási képességek, bloatware warning.
P30at kéne váltania szép lassan, ezt kéne megugrania...
Köszönöm :R

(#164207) ghiottone válasza Space marine (#164206) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Honnan vennéd? Egy márciusi poszt szerint általános a 2 os frissítés:
"OPPO’s general policy for software updates is to guarantee at least two newest Android versions for each device (e.g. If a device launched with Android 11, we would keep updating to Android 13.)" [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#164208) Space marine válasza ghiottone (#164207) üzenetére


Space marine
aktív tag

Remélem itthonról, ha végre megjelenik.. Múltkor megkérdeztem az itthoni OPPO-t, de még nem akarják megsúgni mikor lesz, ha lesz..
Köszi a infot, linket!

(#164209) #03740288 válasza Space marine (#164206) üzenetére


#03740288
törölt tag

A Reno6 pro+ tudtommal kizárólag Kína. A GSMArena nem ír CPH modellről. Európában a Find X3 Neo kapható, ami majdnem ugyanaz

(#164210) Space marine válasza #03740288 (#164209) üzenetére


Space marine
aktív tag

[link]
Értelmezésem szerint jöhet hozzánk is :C

(#164211) realist válasza Space marine (#164210) üzenetére


realist
őstag

A realme gt explorer szinte ugyan ez lesz, de szerintem min 150 eur-al olcsóbban.
Az szinten jön Európába, persze nem tudni mikor. BBK marketing eléggé nulla.

(#164212) ghiottone válasza realist (#164211) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ott csak 1 főverziót és 2 év biztonsági frissítéseket adnak. + Kamerában, kameraszoftverbdn jobb az oppo. + elvileg lesz egy Op 9 RT is, ami szerintem beleillik ebbe az sd870-es sorba, de az meg nem valószínű, hogy jön erre.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#164213) #03740288 válasza Space marine (#164210) üzenetére


#03740288
törölt tag

Akár jöhet is. Az OPPO is kezd meghülyülni, lassan már országonként is más néven árulják ugyanazt a készüléket. :)

(#164214) Space marine válasza ghiottone (#164212) üzenetére


Space marine
aktív tag

Az elméletileg only India.. elméletileg.. :D

(#164215) Zsé_zso válasza Kawauso (#164205) üzenetére


Zsé_zso
csendes tag

Köszönöm! :R

(#164216) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Sziasztok!

Egy Xiaomi Mi 9T-t szeretnék lecserélni, mert már gyengélkedik az akksija és sikerült leejteni is, így már nem érdemes rákölteni. Xiaomit hanyagolnám a továbbiakban a gyenge sw támogatottság miatt.
Fontos lenne a jó kamera, és akku idő, illetve AMOLED-et szeretnék, ár max 150-200e de az se baj ha olcsóbb. Nem kell flagship hardver, de ahogy nézem a jó fotós képesség ált. ezzel jár (kivéve Pixel).
Ezeket néztem ki:

- Oneplus 8 (gsm 120e, nem zavarna a rózsaszín úgyis megy rá tok)
- Pixel 4a (gsm 145e, kicsit lehet fájna hogy csak egy kamera van)
- Samsung S20FE Snapdragon (MM 175e)
- Oneplus 8T (gsm 185e, bár sztem ez nem éri meg a felárat a 8hoz képes)

Leginkább a Oneplus 8 és S20 FE között vacilálok.
Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#164217) Space marine válasza #03740288 (#164213) üzenetére


Space marine
aktív tag

Bloatware nem jellemző rájuk, nem tudod véletlenül?

(#164218) haypro válasza -cobra- (#164216) üzenetére


haypro
senior tag

Szia!

Hasonló cipőben jártam ~1 hónapja. Nálam a Oneplus 8 nyert: szerintem jelenleg a piac legjobb ajánlata 120 körül, az eredeti ár kb. feléért. Kifutó termék, az ára valószínűleg lejjebb már nem, maximum feljebb mozdul el, és szépen lassan mindenhonnan eltűnik majd.

Igazad van, a 8T semmiképpen sem éri meg az ~50%-os felárat. Mindössze 90 Hz helyett tud 120 Hz-et (ami valóban gyorsabb, de egyrészt koránt sem akkora az ugrás, mint 60 Hz-ről 90-re, másrészt az akkut is jobban zabálja). Emellett 30 perc alatt 0-ról nem ~70%-ra, hanem 100%-ra tölt, ennyi a fő különbség.

A Pixel 4a szuper kis telefon, de össze sem hasonlítható a Oneplusszal, ami a kamerát leszámítva mindenben kategóriákkal jobb nála. 145 körül nem éri meg annyi, nemrég hasonló áron ment a Pixel 4a 5G erősebb hardverrel és +1 kamerával.

Az S20 FE nálam a gyenge műanyag ház miatt esett ki, kifejezetten olcsó készülék benyomását kelti. Ezen felül rengeteg gyerekbetegségben szenved (pl. túlmelegedés, hirtelen merülés, fagyások), bár ezek elsősorban az Exynos verziót érintik tudtommal. A kamera tényleg nagyon jó és sokoldalú a 3 lencsével, de én még azonos áron is a Oneplus 8-at választananám, nemhogy ~50k árelőnnyel.

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#164219) #03740288 válasza Space marine (#164217) üzenetére


#03740288
törölt tag

Mivel már több mint 2 éves a telefonom, így nem is emlékszem pontosan. Kínai nyelvű programokra nem is emlékszem. Volt 1-2 játék(demo?)meg egy videószerkesztő, de azokat letöröltem. Sőt, a gyári téma áruház például nem is működik és nincs OPPO fiók. De ez úgy tudom az európai korlátozások miatt van.

(#164220) realist válasza -cobra- (#164216) üzenetére


realist
őstag

Oneplus nord 2? Kb 150e és kamerában elégé rendben van. 8-hoz kepest szerintem jobban megéri.

(#164221) haypro válasza realist (#164220) üzenetére


haypro
senior tag

Valid opció a Nord 2, viszont:

- hiába jobb sokkal hardveresen a kamerája (nagyobb szenzor), a képfeldolgozás alacsony színvonalú, így a képek nem jobbak (érdemben) mint a Oneplus 8 által lőttek
- a kijelzője kicsit gyengébb minőségű és kisebb
- a Netflix és a társai nem játszanak le HDR-ben contentet
- a lényeg: a notebookcheck stressztesztje során a Nord 2 48 fokig, a Oneplus 8 31 fokig melegedett fel: az előbbi túlmelegszik és korlátozza a teljesítményét
- az akku is gyengébb
- az összeszerelési- és anyagminőség is gyengébb (műanyag keret)

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#164222) Space marine válasza #03740288 (#164219) üzenetére


Space marine
aktív tag

Elég nekem a 'gugli' fiók, felesleges másik..
Nincsenek nagy témázási igényeim :D
A lényeg, hogy nyugodtan vehetem ha megjelenik, Nálad se kopogtatott a kínai államvédelmi hatóság :D

(#164223) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!
Apukám le akarja cserélni a Note 4-et, és egy Note 10-et nézett ki. Ezzel tudja majd használni az Android Auto alkalmazást?
Van hasonló, tollal felszerelt, jobb alternatíva max 200k áron?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#164224) #03740288 válasza Space marine (#164222) üzenetére


#03740288
törölt tag

Nem csak ők. Hanem a tudjuk kik is! :D

(#164225) Space marine válasza #03740288 (#164224) üzenetére


Space marine
aktív tag

Áhh, tényleg! A gyiiikrhh.. :DD Jól beindult a BBK.. [link] Itthon is bővülhetne a hivatalos lista..

(#164226) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok!
Xiaomi Poco X3 NFC, Xiaomi Poco X3 Pro, Motorola Moto G 5G Plus. A 128GB / 6GB változat hasonló árban van: Poco X3 82k, Poco X3 Pro 78k, Moto G 5G Plus 92k, romániai árak. Szerintetek melyiket válasszam? A Poco X3 Pro-nak izmosabb a hardvere, mint a simának, de úgy látom régebbi a bluetooth verziója és kisebb a kamera felbontása :F
Köszi!

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#164227) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok!

Xiaomi Mi8 telefonomat szeretném lecserélni.

- Árkategória. 100 e ft
- Használt vagy új? új
- Hol vennéd meg? Újonnan boltból, esetleg Banggood
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, 2 évre tervezetk
- Mire használnád? Általános felhasználás, fóleg telefonálás, netezés, navigáció
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? lényegtelen

Általános felhasználásra kellene teló, előnyben Xiaomi. Továbbá a motoromon is használom navinak, emiatt előnyös lenne, ha legalább cseppálló lenne. Hardverrel kapcsolatban semmi estra, 1 sim-et használok, a kamerája ne legyen roszabb, mint a Mi8-nak (bár attól sem vagyok elájulva) és prioritás a hosszú üzemidő. Nfc legyen benne.

Első blikkre az itt olvasottak alapján egy Redmi Note 10 pro-ra gondoltam. Visszalépés lenne a Mi8-hoz képest?

(#164228) haypro válasza T 1000 (#164227) üzenetére


haypro
senior tag

Szia!

Semmiképpen sem érdemes Note 10 Pro-ra (ami egy mai, de középkategóriás telefon) lecserélned az anno csúcskategóriás Mi 8-at. Kamerában összességében visszalépés lenne (esetleg oldalra lépés). És egy másik fontos dolog: a processzora is gyengébb.

Egy ~20e-vel érdemes többet rászánnod legalább (Poco F3, Oneplus 8), és kamerában még akkor sem fogsz tudni érdemben előrelépni.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#164229) trebrona válasza T 1000 (#164227) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pl: Xiaomi Pocophone X3 Pro

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#164230) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

redmi 9t vagy poco M3?

(#164231) haypro válasza Csaby25 (#164226) üzenetére


haypro
senior tag

A sima X3-at zárd ki szerintem, nagyságrendekkel gyorsabb és időtállóbb az X3 Pro. A kamerában jelentős különbség nincs.

A felsoroltak közül Moto G 5G Plusra szavazok, elsősorban a szoftver miatt. (A MIUI bár közel áll a szívemhez, rengeteg nyavajával küzd)

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#164232) Kawauso válasza bobalazs (#164230) üzenetére


Kawauso
aktív tag

A két készülék gyakorlatilag ugyanaz. A különbség annyi, hogy a 9T kapott egy 8 MP-es széleslátó kamerát is.

(#164233) T 1000 válasza haypro (#164228) üzenetére


T 1000
aktív tag

Nagyon köszi!

És mi lenne esetleg az a telefon, ami legalább ugyanazt tudja, mint a Mi8? Vagy némi előrelépést jelentene?

(#164234) ghiottone válasza bobalazs (#164230) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Inkább 9T, abban van nfc is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#164235) woolwich


woolwich
tag

Sziasztok!

Édesapámnak kellene találjak egy kisebb mértű telefont.
~14cm hosszig a Samsung Galaxy A01 Core amit találtam, iPhone SE árban többszöröse és nem igazán használná ki.
Ezzel kapcsolatban van esetleg tapasztalata valakinek? :F
Ami még jól jöhet ha nem kell naponta tölteni - de a kis méret fontosabb.
Köszönöm!

(#164236) Uchimata


Uchimata
tag

Sziasztok,
Egy tizenéves kölöknek keresek egy megbízható Android mobilt, amiben a segítségeteket kérem:

- Ár: 100 EUR, max 150 EUR
- Állapot: Új készülék
- Gyártó: Samsung preferált, de kína sem kizárt, csak ne a nevenincs gyártók legyenek.
- Használat: Nem játékra, legfontosabb az elérhetőség, megbízható 3/4G jelszint.
- Egyéb: Nagyobb akksi, hogy tovább bírja, FullHD-nál nem nagyobb felbontás.
- Hol: Németországban beszerezhető (amazon, ebay, kisker)

Javaslatok? Köszi szépen.

[ Szerkesztve ]

(#164237) Yany


Yany
addikt

Erdemes vajon egy anno csucsnak szamito s7est venni ujan kb 240 euroert ahelyett, hogy hasonlo aron egy mid/low keszuleket vennek a mostani generaciobol? Nagyon kivancsi vagyok a miertekre es a miert ne ervekre is.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#164238) Bdanyy válasza Yany (#164237) üzenetére


Bdanyy
addikt

Szerintem nem, már nem is megy minden program a régi android miatt, illetve az egész működés darabos, eljárt felette az idő. Kamerában meg kijelzőben azért simán ki lehet rosszabbakat fogni 250 euro körül (az anyaghasználatot inkább nem is említem, az egyértelmű), hiába telt el 5 és fél év, de annyiért azért már erősebb soc lesz mindenben. Persze új modellben ennyiért nem lesz IP rating, QI stb.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#164239) haypro válasza Yany (#164237) üzenetére


haypro
senior tag

Semmiképpen sem.
Már csak azért sem, mert az akku ennyi idő elteltével borzasztó lehet (ugye ezek akkor is amortizálódnak, ha a készülék be sincs kapcsolva).

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#164240) proci985 válasza Yany (#164237) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

felejtsd el, surgosen

reszben oreg az android, ez a kisebbik baj. a nagyobbik baj, hogy security frissiteseket se kap vagy egy eve. netbankolni nem mernek rajta.

az aku ot evesen valszeg farad, cserelni nem tudod, az eredeti akuido felevel lehet szamolni.

hasonlo koru Pixel 1 XLt csereltem par honapja: akuido kb fele ujkorahoz kepest, egy napot neccesen birt ki. a kijelzoje szep volt, a snapdragon 810 4GB rammal kb eleg amig nem ment le battery saverbe, utana hasznalhatatlanul belassult. 32GB ram nagyon neccesen eleg. a kameraja tovabbra is jo volt, de ott a GCam updateket a vegeig kapta. csomo szabvanyt mar nem tamogatott.

felejtsd el sajna

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#164241) insyde5 válasza Yany (#164237) üzenetére


insyde5
aktív tag

S8 az ezért cseréltem. Április óta nincs bizt.fris. maradtam samsung vonalon, a meghosszabitott támogatás miatt (is).

(#164242) Kawauso válasza Yany (#164237) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Csatlakozom a "Nem." táborba.
Az S7-ben lévő procira egy Snapdragon 720G is tisztességgel rákontráz. Ennyi összegért pedig nem ritkák a 6-8 GB-os készülékek sem manapság.

[ Szerkesztve ]

(#164243) Kis Samurai


Kis Samurai
tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, több mint 3 éve használt Nokia 7 plus telefonom úgy érzem elérte életciklusa végét.
Új telefont szeretnék, ami hasonló ideig kiszolgál. Az elvárásaim:
Árkategória: 100.000 - 150.000Ft
Használt vagy új? Új
Hol vennéd meg? ahol a legolcsóbb :B
Hosszú vagy rövid távra tervezel? legalább 2 év
Mire használnád? Android auto, fényképezés, hírolvasás, böngészés.
Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez? android
Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? nem szempont

Jó lenne még:
OLED panel
SD bővíthetőség
jack csatlakozó
fém készülékház

Google Pixel 5a nagyon szimpatikus, kár hogy itthon nem elérhető :W

[ Szerkesztve ]

Nincs nálam toll, sorry...

(#164244) Kleroo


Kleroo
veterán

Ahoy!
Vakarom a fejem.
63éves hölgynek kellene telefon az alábbi szempontokkal:

- A létező legjobb kamera legyen benne, amit a lehető legegyszerűbb használni, zoomot használná ha lenne.
- Minél nagyobb tárhely, avagy sd bővíthetőség (128G jó lenne)
- Minél egyszerűbb launcher
-vezeték nélküli töltés jó lenne, de nem kizáró tényező

Minderre lenne kb 100-130ezer.
Teljesen mindegy, hogy új, vagy használt.
Teljesen mindegy a márka
Minden más aspektus teljesen lényegtelen

Jelenleg Iphone SE2020-at nyúz, de a droid(miui) jobban kézreállt neki, plusz le kell adnia...
Kb ennyiből kijönni a szifon, de én nem vagyok hanyatt esve tőle. Jó képeket gyárt, de szerintem lehet ennél jobb csomagot lőni droid színekben.
Gondoltam még S10-re is, olyanom van, de az pont kamerában nem kiemelkedő.
P30 PRo is szóbajött, az páronak van, ahoz viszont kell egy kis hozzáértés. Többt focushuntol, zoomja pedig kifejezetten hozzáértő kezet igényel. És a Leica színeit sem bírom.

Ki mit javasolna? :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#164245) Bdanyy válasza Kleroo (#164244) üzenetére


Bdanyy
addikt

S20 FE, Pixel 4a (bár itt csak szoftveres "super zoom" van)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#164246) proci985 válasza Kleroo (#164244) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

S20 FE, Pixel 4a ha talalsz ennyiert.

csaladban van egy holgy hasonlo parameterekkel ("jajj nem kell sokat tudnia, csak ne legyen lassu, meg tudjon szep kepeket loni kozelrol a rozsaimrol", a lassu telefon itt egy P10 volt), neki S20 FE 5G lett. a sima 6GBs verzio ara viszont esett sokat.

a Pixel szogegyszeru es jo a kameraja, felhasznaloi elmenyre meg ugyanugy premium kategoria.

Kis Samurai: fem keszulekhazat engedd el, olyan nem nagyon lesz.

ha muszaj a jack, az sd, az oled, a jo kamera igy egyben, az a Sony Xperia 5 II, de az most kifuto akcioban se nagyon lesz 200ezer alatt.

5a valszeg lesz par honapon belul, max pl nemet amazonrol.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#164248) Kleroo válasza proci985 (#164246) üzenetére


Kleroo
veterán

Köszi srácok!
Wow, ennyire lement az S20 FE ára? Nem is jutott eszembe. S10-ig gondolkodtam csak.
Na nézek teszteket Pixel4a-ról. User XP-ben talán az lenne a legjobb, viszont úgy rémlik ott még nincs HW zoom, az pedig tök jól jöhet, szeret zoomolni. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#164249) Sgr_A válasza Kleroo (#164248) üzenetére


Sgr_A
addikt

De az FE-ből csak a snapdragonosat szabad venni
az exynostól mindenki szabadul mert melegszik és gyorsan merül az ért ilyen olcsó

(#164250) haypro válasza Kleroo (#164248) üzenetére


haypro
senior tag

Azért az S20 FE vásárlás előtt mindenképpen nézz szét alaposan a topikjában, sok nyűgje van.
Az S10 szuper telefon, ha olyanom lenne biztosan nem akarnám lecserélni még, de újként megvenni már nem érdemes. (lejár a szoftveres támogatottsága hamarosan)

Bedobnám a Xiaomi Mi 10 5G-t (ha már szereti a MIUI-t). A főkamera minősége szuper, állva hagyja az S20FE-t (óriási, csúcskategória 1/1.33"-as szenzorral rendelkezik, ami kulcsfontosságú). A kijelző, az anyagminőség és a hangzás szintén szenzációs, az egyik legjobb e téren. Ennyi pénzért, az eredeti ár ~feléért kiváló vétel (noha hardveres zoom itt sincs).

A Pixel 4a a másik javaslatom nekem is, bár egy pár hónapja ennyiért majdnem Pixel 4a 5G-t lehetett venni, de kilőttek sajnos az árak. A Zoom itt ne aggasszon, szoftveres ügyeskedéssel simán van olyan jó ~5x-ös nagyításig, mint a 2x-es telefotó lencsével rendelkező konkurensek.

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.