Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164851) Kawauso válasza st6969 (#164846) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Ritkán használom, de örülök, ha van, amikor nagyon szükségem van rá. BT fülessel és fejessel is rendelkezem.

Elvárni pedig nem lehet, hogy mindenki megértő legyen a hiányával kapcsolatban. Rengeteg külföldi hozzászólást olvastam már egy készülék bejelentésénél, ahol letudták annyival a véleményüket, hogy "No headphone jack = No buy". No meg a szakértői hadakozásoknak is az szokott a vége lenni, hogy a BT fejesek, fülesek szintje a közelében sincs a jack által biztosított hanghoz képest.

(#164852) MacEdm válasza KadamQQ (#164845) üzenetére


MacEdm
tag

[Samsung A52s 5G vs Nord 2 FULL Comparison: Camera Test | Speed Test | Which One To Buy?] Ezt a vidit találtam youtubeon, ahol bizonyos szempontok alapján összehasonlítják a két készüléket.
Én is hasonló cipőben voltam mint te. Az A52s 5G, Nord 2 5G és a 8T között vacilláltam.
Végül az A52s 5G-t választottam. Az oké, hogy gyengébb soc van a samsungban, de eddig nem éreztem semmilyen megakadást és a 120hz miatt minden smooth. A dobozában ugye csak 15W-os a töltő, de mivel én is este töltöm a telefont, így nem nagyon izgatott a oneplusoknál 65W-os gyorstöltés adta lehetőség.
One UI 3.1 rendszer eddig tetszik így, hogy ez az első samsung telóm.
Ha lenne valami kérdésed, akkor nyugodtan írhatsz privátban.

(#164853) pompom89


pompom89
csendes tag

Sziasztok!

Lassan lehet lecserélném a Xiaomi Redmi Note 8T telefonomat. Esélyes, hogy szolgáltatòtól hoznám (telekom)...
Durván 100 000ft-ig melyik telefonnal lenne érdemes foglalkozni? Netezés, játék amire jobban lenne használva.
-Kamera tudja azt, amit a jelenlegi.
-nem feltétel az 5G
- 6-8Gb ram, 128gb belső memória, prociba nem tudom mi számít most jónak :)
- az akksi lenne számomra a lényeges

Előre is köszönöm a segítséget :C :R

Xiaomi Redmi Note 8T // PS4 Slim

(#164854) Scaletta


Scaletta
tag

Üdv. mindenki, kicsi off kérdés, de úgy gondolom ebben a topikban tudtok talán a legtöbben segíteni: smartshop-ról mennyire érdemes mobilt vásárolni, illetve a garanciális ügyintézésben mennyire remekelnek? Köszönöm előre is. :R

(#164855) Kawauso válasza pompom89 (#164853) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Játszik valami díjcsomag?

(#164856) sebijani1982 válasza Kawauso (#164844) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszönöm!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#164857) pompom89 válasza Kawauso (#164855) üzenetére


pompom89
csendes tag

Magenta1 az van... Azon kívül mobil L+ korlátlan net van nekem jelenleg.

Xiaomi Redmi Note 8T // PS4 Slim

(#164858) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Redmi Note 9 Pro után Galaxy a52 mennyire vissza, esetleg előrelépés ha a kamera/fénykép minőséget, aksit és a zökkenőmentes rendszert tartom csak szem előtt? (Nincs játék, nincs filmnézés csak normál használat felhőalkalmazásokkal).

F.K.T.

(#164859) mp54 válasza Scaletta (#164854) üzenetére


mp54
senior tag

Én vettem tőlük egy idős-telefont (20 eFt), garanciásan elromlott.Küldtek érte futárt, megjavították (konkrétan újra cserélték, gondolom nem volt gazdaságos a javítása) és a futár visszahozta. 1 hét.

(#164860) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Sziasztok max 70K-ért milyen telefon lenne a legideálisabb. Telefonálás és FB fogyasztás anyóspajtásnak .Amit most néztem és még belefér a Not10S 64/gGiga elég időtállónak néz ki . :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#164861) Scaletta válasza mp54 (#164859) üzenetére


Scaletta
tag

Jó ilyesmit olvasni, egyébként egy Nord 2t szeretnék vásárolni, és a smartshop tűnt az egyedüli aránylag olcsó, de normálisnak tűnő boltnak.

(#164862) mp54 válasza Scaletta (#164861) üzenetére


mp54
senior tag

Én azért tőlük vásároltam, mert nem is volt máshol a kiválasztott telefon...

(#164863) KadamQQ válasza MacEdm (#164852) üzenetére


KadamQQ
tag

Köszi!
Ha jól láttam, akkor 15W-s töltővel 2 óra mire 0-ról 100-on van az A52s 5G, amíg a Nord2-nek ez 35 perc. Nem értem, hogy a Samsunghoz alapból miért nem 25W-s töltő jár, azzal csak 1 óra 15 perc lenne.

Én amik alapján gondolkozok, hogy melyik lehet előnyösebb, melyiket válasszam:
Samsung Galaxy A52s 5G:
120Hz kijelző, IP67 Rating, 4K selfie videó, jobb szoftver támogatás?
OnePlus Nord 2 5G:
Nincs Jack füllhallgató kimenet, 65W gyorstöltő, kisebb 0.07"-el, üveg hátlap

(#164864) Scaletta válasza KadamQQ (#164863) üzenetére


Scaletta
tag

Válaszd azt, amelyik olyan feature-ökkel rendelkezik, amire úgy gondolod hogy szükséged van. Pl.: 4k selfie videó ezek közé tartozik-e? :O
A jobb szoftveres támogatást a Samsung részéről határozottan kérdőjellel illetném.
Ennyivel tudtalak hozzásegíteni a megfelelő készülék kiválasztásához. :R

(#164865) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Sziasztok!

Két telefon között vacillálok és van pár dolog, amit örülnék, ha segítenétek tisztázni.

Kiszemeltek:
- OnePlus 8T 8GB 128GB (használt, de még garis példányok, ~140-150k)
- OnePlus Nord 2 8GB 128GB (vadiúj a hivatalos oldalról, 2 év gari, ~150k)

Oké tudom, papíron a 8T a jobb vétel, de ugye rövidebb garanciaidővel számolhatok (és némi bonyolultsággal ha szükség lenne rá, mert az eredeti account kell hozzá ha nem bolti vásárlás volt).

Kérdés számomra az üzemidő is. Játék nincs, csak átlagos használat, némi böngészés, Instagram, fotózgatás, fotószerkesztés Lightroomban, zene BT fülessel, stb. Akku méret azonos, de a SoC eltér és a korabeli tesztek szerint a 8T nem tud 90 Hz-et csak 60 és 120 között lehet választani, míg a Nord 2-ben eleve 90 Hz a plafon (ami nekem elég arany középútként).

Na meg a kamera: Főkamerában a Nord 2 bőven jobb, minden másban a 8T (nem is kicsivel), de elvégre a főkamerát használnám a legtöbbet. Viszont a Nord 2 már az Oppo kameraszoftverét használja és nem tudom ettől olyan ocsmány-e a Jpeg kimenet (vagy az AI-tól, amit az összes tesztelő benyomva hagy), de ha igen és a 8T is megkapja (vagy megkapta már??), akkor az sem kecsegtet túl sok jóval.

(#164866) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Ma 30% kedvezmény van a samsungnál az S21 szériára [link]

128GB S21 195k, S21+ 244k, 21 ultra 285k

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#164867) KadamQQ válasza Scaletta (#164864) üzenetére


KadamQQ
tag

Köszi! Ha végre sikerül is választanom, nem tudom, hogy a OnePlus Nord 2 5G 256GB 12GB kiszerelés, vagy a sima OnePlus Nord 2 5G 128GB 8GB éri meg jobban. :F

(#164868) Kawauso válasza pompom89 (#164857) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Nem igazán tudtam 100eFt körülire belőni az összegeket. Így inkább olyan készülékeket mondok, amik a Note 8T-hez képest erősebbek és árban sem szállnak el annyira. Az akksival szerintem egyiknél sincs gond.

Redmi Note 10S < Redmi Note 10 5G < Redmi Note 10 Pro < Oppo Reno5 5G < Mi 10T Lite 5G < Samsung Galaxy A52s < Mi 11 Lite 5G.

(#164869) Von_Swartz


Von_Swartz
újonc

Sziasztok,

Le szeretném váltani a jelenlegi telefonomat és ehhez kérnék némi tanácsot ebben az útvesztőben :U
- Árkategória: 100-120 ezer, nem szeretnék feljebb menni
- Használt vagy új: lehetőleg új, esetleg használt garanciával
- Hol vennéd meg? Elsősorban függetlenül újonnan gyártói garanciával. Használtan az aprón ha van gari. Előfizetésre egy szolgáltatónál úgy látom már nagyon nem éri meg.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel: Legalább 2-3 évet jó lenne vele kihúzni
- Mire használnád? Ezen a téren nincsenek nagy igényeim. Főleg böngészés, youtube, spotify, normál appok, játékra egyáltalán nem, kamerát alig használom.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Androidos készüléket keresek, valamiért van egy Oneplus fixációm, hogy én akarok egy olyat, pedig még soha nem volt, tehát nem tapasztalat alapján, ugyanakkor nyilván az ember a pénzéért a legjobbat akarja, úgyhogy nem ragaszkodok hozzá.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
Na talán ez az egyik legsarkalatosabb nálam. Már a jelenlegi Huawei Mate 20 Lite telefont is kicsit nagyobbnak tartom az ideálisnál, úgyhogy méretben jobban tetszene egy S21, de az persze nem fér bele a keretbe és csak azért nem adnák 2szer annyi pénzt, hogy kicsit kisebb legyen a telefon. Ja régi vágyan a sztereo hangszóró, de ehhez sem ragaszkodom, csak valamiért réóta akartam ilyet is. :D
Eddig Oneplus Nord/Nord CE-t, Oppot, Realme Master Editiont néztem, de főleg azért, mert ezekből van 6,4 körül és a jelenlegi telefonomnál kb 1-2 mm-rel nagyobbak max. Xiaomiból nem nagyon találtam olyat ami ez a méret inkább nagyobbak.

Ezek alapján pls mondjatok valamit. Köszi :R

(#164870) sssirius


sssirius
tag

Sziasztok!

A régi készülékem kiöregedett, az alábbi szempontok szerint keresek újat:
- 200k, max 250k
- új (céges számla)
- jó fotókat (túrázás közben - tájképek)
- minél jobb üzemideje legyen
- megbízható, masszív kialakítás (IP védelem előny)

Elsőre az Iphone 12 mini-t néztem ki, de nagyon gyengének tűnik az akksija. A sima 12 elvileg kicsit jobb, de még mindig nem érezem azt, hogy el mernék indulni egy teljes napos túrára powerbank nélkül.
Tudtok ajánlani ebben a keretben olyan telót, aminek minél jobb az üzemideje és jó minőségű képeket csinál?

Üdv,
A

(#164871) Hzi


Hzi
aktív tag

Ez szuper, köszi a linket.

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#164872) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Melyik telefont vennétekcezek közül tudás alapján?

Mi 11i
iPhone 11
S20
S20+
S21
S21 Ultra
iPhone 12
iPhone 12 Pro

Tigris, tigris, csóvafény...

(#164873) Sgr_A válasza cellpeti (#164872) üzenetére


Sgr_A
addikt

12 pro
s21 ultra

(#164874) johnny82 válasza Bdanyy (#164866) üzenetére


johnny82
őstag

Nagyon-nagyon köszi, hogy beírtad!!! S21 Ultra 12/256 297500-ra jött ki. :R

(#164875) cellpeti válasza Sgr_A (#164873) üzenetére


cellpeti
veterán

Kivámcsi lennék milyen lehet a 120Hz-es kijelző.
A véleményem az,h a 12Pro tovább fog frissítést kapni, mint az S21 Ultra. De javitsatok ki,ha tévednék.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#164876) sssirius válasza Bdanyy (#164866) üzenetére


sssirius
tag

Köszi, hogy megírtad. Tök jó lenne, nagy kár, hogy csak magánszemélyek vásárolhatnak :(

(#164877) pompom89 válasza Kawauso (#164868) üzenetére


pompom89
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm. Meg is nézem őket, mert valószínű , hogy ezek közül lesz a befutó. :)

Xiaomi Redmi Note 8T // PS4 Slim

(#164878) Tomikapc


Tomikapc
aktív tag

Sziasztok! Barátnőmnek keresek új telefont kb. 100 ezer forintig bezáróan. Amik kritérium, hogy 6" alatt kellene maradni. Kipróbáltunk üzletekben sok telefont és méretre az iPhone 12 lenne a maximum ami még elviselhető neki. Sajnos úgy láttam, hogy az iPhone-on kívül mindegyik új telefon már bőven nagyobb ennél. Létezik valami best buy telefon 100 ezer forint alatt, ami alkalmas facebookozásra, messengerezésre és alkalom adtán szebb képeket csinál, mint egy kaputelefon? Ha esetleg 150 ezer alatt lenne ilyen, de jobb minőségű kamerával / kamerákkal, akkor még az is beleférne. Játszani nem játszana rajta, filmet sem nézne, dolgozni sem kellene rajta.

Köszönöm.

Tomikapc

(#164879) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Készülékváltás előtt állok. Jelenleg S7-et használok ami már cserére érett. 2 készülék között vacilálok.Mind a kettő egyértelműen előrelépes lenne a jelenlegihez képest, de ha kizárólag az üzemidőt illetve 2 sim esetén a hálózatkezelést venném figyelembe akkor melyiket lenne érdemesebb választani? S20-al "megégettem" magam, mert 2 sim esetén folyamatosan dobálta a hálózatot.

Galaxy S20FE Snapis
Galaxy s21 egyelőre a pluszt és az ultrát nagynak érzem illetve az már árban is kiesik a keretből a tegnapi akcióról meg sajnos lecsúsztam. :(

Jelenleg azt gondolom mindenképpen samsung lenne a választás, mert galaxy watch-ot használok ami samun kívűl nem nagyon akar működni más telefonnal rendesen. Igaz az is, hogy pár éve próbálkoztam honor 8-al amivel nem volt elég stabil a kapcsolat. Lehet azóta már van változás ilyen téren ezt nem tudom.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#164880) DS39 válasza Tomikapc (#164878) üzenetére


DS39
nagyúr

Újonnan nincs. Csak drágábban androidos telefon. Zenfone 8, Xperia 10 III.

(#164881) kóóó


kóóó
aktív tag

Sziasztok.

Nagy dilemmaba vagyok, segitsetek :DDD

Lassan esedekes lesz a telovaltas, egy Samsung S8-at kell levaltani, sajnos repedt is meg az aksija mar nem az igazi, neha fagyogat is mar,.de amugy teljesen megvoltam vele elegedve.

Olvasgattam ar/ertek aranyban egy kb 150 kornyeket lottem be arban, nem baj ha hasznalt, csak jo allapotu legyen.

Ezekrol olvastam jokat:

Oneplus Nord 2
Oneplus 8T
Samsung S20 FE ( Snapdragon )
Pixel 4a

(Realme GT Explorer Edition)???

Legfobb hasznalat bongeszes/fotozas, neha navigacio, facebook es tarsai, jatek soha.

Ezekszerint az aksi a kijelzo es a kamera ami fontos lenne.
Illetve megbizhato legyen, epp ezert nem erdekel a xiaomi es tarsai a miui halalom....

Nem tudom ez a 60/90/120Hz mennyire humbuk, de neha mar bantja a szemem az S8 kijelzoje, ha sokaig olvasok/bongeszek. Kb. 3-4 evre tervezek a kovetkezo mobillal is, tokban fogom hordani.

Esetleg ha van meg masik telefon amit ajanlotok azt is meghallgatom szivesen.

Elore is koszonom mindenki valaszat/segitseget! :R :R

Üdv.: kóóó!

(#164882) Tomikapc válasza DS39 (#164880) üzenetére


Tomikapc
aktív tag

Köszönöm. A Pixel 4A megéri vajon a 150 ezer forintos árcéduláját?

Tomikapc

(#164883) DS39 válasza Tomikapc (#164882) üzenetére


DS39
nagyúr

ha lehetne nálunk hivatalosan kapni, akkor igen.

szerintem egy iPhone SE2020 lenne ideális legolcsóbb kis telefon, újonnan, normál cégtől elérhető.
illetve érdemes megnézni a használt piacot, újszerű állapotút ki lehet fogni olcsóbban, ami még garanciális.

(#164884) KadamQQ válasza kóóó (#164881) üzenetére


KadamQQ
tag

Tényleg nem kötekedésképpen, csak nagyon érdekel, hogy a Pixel 4a 3rd August 2020-án jött ki, a Samsung S20 FE 23rd September 2020-án jött ki, Oneplus 8T October 23 2020-án jött ki.
Így már mindegyik legalább, vagy majdnem 1 éves készülék. Nem annyival kevesebb idő lesz például a szoftveres támogatás?
De úgy látom még mindig sokat vannak ajánlva a topikban. A közelmúltban ennyire nem adtak ki normális telefont, vagy túlárazottak? Illetve, a S20FE és a Pixal 4a esetében az 5G verzió drágább is, vagy nem érdemes még 5G-s készüléket venni?

(#164885) kóóó válasza KadamQQ (#164884) üzenetére


kóóó
aktív tag

Pontosan ezert lettek ezek a keszulekek valasztva, mert sokat ajanlott, mar megfizetheto igy egy ev elteltevel, de meg mindig tokeletesen mukodokepes telefonok.

5g-s verzio dragabb a pixelbe, de engem nem igazab erdekel az 5g, kisvarosba mire elerheto lesz, addigra ujra tekefonvaltas lesz😁
S20FE-bol meg talan itthon le is van tiltva az 5g, nem elerheto csak kulfoldon az 5g verzio.

Szoftveres tamogatas talan a Samsungnal kerdeses, a Pixel es a Oneplus is sokaig szokta frissiteni, megha nem is hivatalos, de az userek keszitik a friss romokat.
Ha nagyon szukseges lenne, de igazabol az S8-am is Android 9-en van es nem igazan erdekel melyik verzio, nem hianyzik az ujabb, csak a biztonsagi patchek jojjenek.

Üdv.: kóóó!

(#164886) ovics


ovics
aktív tag

Sziasztok,
Ezt a telefont nézték ki szülők, de szerintem egy redmi 9 vagy 9t jobb vétel lehet még ha kicsit drágábban is.
Segítenétek, hogy valóban így van-e?

(#164887) Kawauso válasza ovics (#164886) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Egyértelműen jobb vételek.

(#164888) vick33


vick33
tag

Sziasztok,
Asszonynak érik a telefoncsere, de pár hónapig még ellesz a Xiaomi mi A2-vel. Gyereket fotózza és hát bent az A2 elég gyenge, nekem Poco F2 pro van az valamivel jobb, de ez sem csoda. A Poco F3-mal szemeztem, de ahogy nézem az is max közepes... Kerestem mi lenne jobb és pár lépésben eljutottam az Iphone 13-ig:-) Ki kell-e adjak egy jó fotós készülékre 340k-t, vagy van valami a kettő között kis kompromisszummal? 200k körüli áron már olyan kéne ami legalább 3 évig rendesen kap szoftvert. Az S21-ről sok rosszat olvastam, az S20 FE meg már nem mai csirke. Tudtok pár tippet adni?
Köszi

(#164889) Namelesske válasza vick33 (#164888) üzenetére


Namelesske
addikt

iPhone 12 mini

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#164890) cellpeti válasza vick33 (#164888) üzenetére


cellpeti
veterán

S20 FE sztem szép képeket csinál. Exemnek az van / volt! Én most egy i7Plus használok, de komolyan gondolkodom egy olyanba, vagy egy S21ben

Tigris, tigris, csóvafény...

(#164891) Kawauso válasza vick33 (#164888) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Egy tavaly októberi telefon már nem mai csirke? Ne már.
Megvárhatod az S21 FE-t, ha ennyire naprakész akarsz maradni, de felesleges szerintem ezen parázni. Simán vennék 1-1,5 éves telefont bármikor, főleg ha best buy az áresés miatt.

(#164892) vick33


vick33
tag

Köszi mindenkinek. Akkor megpróbálok elcsípni egy S20FE-t jó áron.

(#164893) cellpeti válasza vick33 (#164892) üzenetére


cellpeti
veterán

Most néztem,h már 2 féle S20FE van a Vodánàl! Már lehet kapni a Snapdragonost is itthon?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#164894) xhege válasza cellpeti (#164893) üzenetére


xhege
addikt

Igen, már egy ideje. :K

(#164895) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
lehet nem ide kell feltennem a következő kérdést.
A telefonom támogatja a gyors töltést (3A). Működik is de csak rövid kábellel. 2 méteres USB - USB C kábel esetén 1 amper a töltés. AZ a kérdésem, hogy van olyan 2 méteres USB - USB C kábel amivel megy a gyors töltés ? Huawei mate 10 pro telefonom van.

(#164896) hhgygy


hhgygy
senior tag

Biztos, hogy van, szar a kábel.

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#164897) Bullitz válasza vick33 (#164892) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Szia!

Edigitalnal 175e a snapdragonos. Regelj a hirlevelre jön egy 5%os kupon. Azzal együtt mar 170 alatt van.

[ Szerkesztve ]

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#164898) vick33 válasza Bullitz (#164897) üzenetére


vick33
tag

Köszi a tippet. Még 120 körül találtam pár 20hónap körüli gyári garisat. Meglátjuk azok pontosan milyen állapotban vannak. 150 körül szokott lenni akcióban, vagy ez a 166k ez most kifejezetten jó ár?

(#164899) bozsozso válasza Bullitz (#164897) üzenetére


bozsozso
őstag

Nem tudom, nekem nincs kuponom, de akciósra nem szoktak további engedményt adni. Lehet most így van meg kell nézni.

vick33: én még nem láttam hivatalos helyről 150 környékén

(#164900) ghiottone válasza bozsozso (#164899) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jól mondod sajnos. Most én is megnéztem egy szülinapos kuponnal és nem teljesülnek a feltételek, mert akciós a termék.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.