Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163651) Namelesske válasza nyozo (#163650) üzenetére


Namelesske
addikt

Őszinténszólva én nem látom előrelépésnek a Mi 11-et. Nyilván papíron a 888-as Snapi majdnem kétszer gyorsabb, de én a helyedben kihagynám azt a szériát. Eléggé melegszik, persze ezt nem szeretik hagnosan kimondani. Attól függ hogy mennyire van tönkre a külseje és mennyire van rottyon az akku és a kijelző. :D Ha ezek érintetlenek akkor hadd menjen még... hátha jön valami jó kis Honor vagy Oppo amire tényleg megéri lecserélni. Max iPhone 12 Pro-ra lenne értelme váltani, de az szerintem elég drága és ki tudja mit hoz a következő generáció ősszel, meg mennyit csökken a 12 széria ára addig.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#163652) hroberto válasza nyozo (#163650) üzenetére


hroberto
veterán

A gyenge üzemidő és a melegedés miatt nem cseréltem le a Mi10 - et Mi11-re. Ennek tudatában dönts!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#163653) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Két kérdés is. Egyszer egy jól használható telefon 60.000 alatt. Megbízható szoftver, jó akksi kell, és új. Az se hátrány, ha nem 6' feletti méret. Boltot is ajánlhattok, ahol érdemes megvenni.
Másik.
4 éves Mate 10 Pro-t cserélnék le én.
Kiszemeltek vannak, de jó fotó lényeges lenne, mellé a jó akkumulátor, meg stabil szoftver.
Ár 300k körül/alatt.
Amiket néztem: Oneplus 8 pro, Oneplus 9, Oneplus 9 pro, Mi 11, Pixel 5.
Vagy van más ajánlott, esetleg érdemes várni valamire ősz elején?

Köszönöm!

(#163654) kacsento1


kacsento1
senior tag

Sziasztok!

Lassan csere érett lesz a Redmi Note 5 3/32 telefonom, ezért keresném az utódját.

- Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
---60-100e
- Használt vagy új?
---Új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
---Elsődlegesen Vodafone flottával, de ha nincs amit ajánlotok, akkor esetleg magyar garis boltból.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
---Nem szeretem sűrűn cserélni a mobilokat, ezért reálisan kb. 3-4 évre tervezném
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
---Alap dolgokon kívül fotós dolgok, sok fotó nézése, esetleg fotó szerkesztő programok, DE nem kamerának kell a telefon!
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
---Miui-val meg vagyok elégedve, de mindenre nyitott vagyok
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
----Minél nagyobb és jobb kijelző

Fontos tényező lenne a kijelző, ezért is néztem a Note 10 pro-t, viszont teljesítményben lehet elegendő lenne egy 9 pro is. Viszont az amoled nagyon csábít az idei szériában. Azt viszont nem tudom, mennyivel gyengébb a 9 ips kijelzője az amoled-hez képest. A jelenlegi 5-ös egyik nagy baja számomra, hogy napsütésben szinte nem látok rajta semmit.
Ezek után mit ajánlanátok ilyen célra?
Ui: Meg vagyok elégedve a Xiaomi-val, de nyitott vagyok mindenre.

(#163655) Nagyfejű válasza busman (#163640) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Samsung s20Fe de kizárólag a Snapdragon procis!

(#163656) mckj12


mckj12
csendes tag

S20FE-ben van AOD? :Y

Fingani vicces!

(#163657) Viktor0610 válasza mckj12 (#163656) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valószínűleg igen. De mivel AMOLED kijelzős, ha nincs is benne alapból, a Playen csillió app van erre.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#163658) mckj12 válasza Viktor0610 (#163657) üzenetére


mckj12
csendes tag

Oksa köszi :)

Fingani vicces!

(#163659) Nagyfejű válasza mckj12 (#163656) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Van benne

(#163660) Stehe válasza Sgr_A (#163642) üzenetére


Stehe
aktív tag

Köszi!

Egyéb tipus megfelelhet a lentieknek? Esetleg az Apple-n kívül van olyan tipus, ami a 3d-s arcfelismerést használ? Nagyon kényelmes az ujjlenyomat használat, ha veszek új készüléket nem szeretnék visszatérni a pin kódhoz...

[ Szerkesztve ]

(#163661) Peat;)


Peat;)
veterán

Üdv, 2-3 készülék közül szeretnék vásárolni, mind a 3 kiszolgálná igényeimet képességeiket illetően:

Realme 8 pro 8gb
Samsung A52 6gb
esetleg Oneplus nord CE 8gb (ha bejönne országba mert valamiért a sima és drágább nordot nyomják még itthon)

Egy dolog alapján szeretnék dönteni: legkevesebb software nyűg, ebben tudnátok sorrendet állítani? Vagy lehetetlen kérés?

Gondolok itt a közelségérzékelő megbízható működésére, fagyás/újraindulásra. Nem igényel heti újraindítást és nem merül gyári tiszta állapotban magától. Jó hangminőség telefonáláskor, térerő megfelelő. Nem hajlamos eldobálni mobilnetet/wifit, és még ki tudja mik. Tehát gyári dobozból kivett állapotban működjön viszonylag megbízhatóan, ennyit szeretnék.

A samsungról van a legtöbb vélemény, előfordulnak kellemetlenségek, hívásminőség de javították elvileg, gyenge térerő elég sokaknál, de attól még hoz egy átlagos szintet.

Viszont a másik kettőről kb indiai véleményeket látok vagy azt se. Hátha itt a tapasztaltak tudnak segíteni, azoknál is van ennyi nyűg, vagy kevésbé jellemző. Nagyon hirdetik magukat hogy letisztult egyszerű felület van, a tesztek is ezt kiemelik, de a tesztek szerint általában véve minden márkásabb telefon jó softwaresen és alig van bennük hiba, inkább hardware tesztek vannak az időszűke miatt mint használhatóság.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#163662) ghiottone válasza Peat;) (#163661) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tesómnak van egy 12 Gb-os Nord CE 5G-je. Előtte egy 7T-t próbált ki átmenetileg és tetszett neki a rendszer így maradt annál. 2 simmel használja 1 hónapja teljes megelégedéssel. 2 főverziót és 3 év biztonsági frissítés várható rá. Egy ois-t hiányolok csak a kamerából, amúgy gcammal ok. Gyari oldalon vagy német amazonon nézd meg, ha az is megoldható, hátha ott olcsóbb. Samsungból az A52 5G verzióját venn, hosszabb távra jobban megérheti az erősebb snapdragon miatt. Itt viszont van ois, 3 főverzió és 4 év biztonsági frissítés. A realme csak 1 főverziót és 2 év biztonsági frissítést ad, így azt lehet kiejteném a helyedben.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#163663) Peat;) válasza ghiottone (#163662) üzenetére


Peat;)
veterán

Köszi a segítséget, realme-t hagyom ezek az infók alapján.

Nekem elég a 720-as cpu is, meg 6-8 giga is ha röccenés van nem zavar, ha hiba az igen.

A hónapban nézem a 8 giga ramos oneplus CE akciókat(most nincs), azt csak a honlapjukról merek vásárolni, vagy itthoni komolyabb boltból (ilyen sincs). Amazonnál ilyen gsm boltszerű adja jó áron én azt nem merem bevállalni, az amazonos meg drága.

Ha nem lesz akciós oneplus marad a samsung lte, 115 körül. :R

(#163664) Rollee


Rollee
aktív tag

Sziasztok!
Egy Xiaomi A2 lite csrélnék Poco X3 Pro-ra(8/256) 220€.
Ebben az árban van ennél jobb ajánlat?
Nekem az üzemidő, több ram és a jobb kamera a.lényeg.

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy amikor e-mailben elküldte a fényképét, felismerte az antivirus...

(#163665) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!
Hetek óta nézegetem az OnePlus telefonokat, de nem tudok dönteni hogy melyik telefon lenne a megfelelő választás használati szokásaimnak megfelelően. Ugye első körben néztem az OnePlus 8-at, de ezt az ára miatt elvetettem már, majd néztem hogy tesztek alapján az OnePlus Nord megörökölve a 8-as főkameráját ugyan olyan (tesztek alapján szerintem szép) képeket készít és igazából már majdnem meg is vásároltam a Nord-ot, amikor képbe jött a Nord CE... De ez a CE sem győzött meg annyira a sima Nord-al szemben, bár nem tudom itt pl. kamerába van e különbség a kettő között, mert úgy tudom a CE-ben nincs OIS ami fontos lenne nekem. És akkor most jött képbe a Nord 2 ami tetszik nagyon, de az MTK proci és az ára miatt nem mondtam még rá hogy indulok a boltba megvenni. :/ Tudnátok segíteni hogy az előbb felsorolt telefonok közül (OnePlus Nord, OnePlus Nord CE, OnePlus Nord 2) melyik telefon lenne a legjobb választás. Ami fontos számomra: minél jobb akku idő, minél jobb kamera képek, valamilyen stabilizálás a képeknél és a videóknál hogy ne remegjen a videó felvétel ha sétálok, továbbá ami még nagyon fontos lenne számomra hogy nyitható legyen a bootloader és lehessen mókolni. Ahogy olvastam az MTK procis telefonokat elég nehéz. :( Amúgy egy Xiaomi Mi 9 Lite telefont váltana. 5-6 éve MIUI-t használok és már úgy érzem elég belőle.

-Norbi-

(#163666) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Sziasztok!
8-10 éves gyereknek tudnátok ajánlani valami androidos telefont 40-60 ezer körül?
Poco X3 jó lenne, csak túl nagy és nehéz. Valami hasonló létezik kisebb méretben?

köszönöm

(#163667) Phantom017


Phantom017
csendes tag

Sziasztok!

Két telefont néztem ki, de amennyiben egy hasonló tudású és árú alternatívát tudtok javasolni nyitott vagyok rá ;) .

Egyik masina: Samsung Galaxy A52 128GB 6GB RAM (4G-s verzió)
Másik telefon: OnePlus 8 5G 128GB 8GB RAM

Fontos szempontok:
-Kamera: OIS-hez ragaszkodnék. Itt a dilemmám, hogy olvastam, hogy a OP8 kamerája nem annyira erős, de nem tudom eldönteni, hogy flagshiphez képes nem az, vagy pl az említett Samsung kamerája is jobb-e.
-Minimum 3 év használat: A OP8 2020.04. megjelenése áll szemben a Samsung A52 2021.04. dátumával. Ugyanakkor a OP8 magasabb kategória ami itt előny lehet.

Az 5G nekem nem szempont, nem használom ki (a Samsung 5G verziójának is az erősebb SOC-ja lehet csak a csábító nem az újabb generációs hálózat :D )

Kérlek Titeket az előbbi szempontokat figyelembe véve mondjatok véleményt/ javasoljatok alternatívát!

Köszi ! :R

(#163668) Namelesske válasza Phantom017 (#163667) üzenetére


Namelesske
addikt

OnePlus 8 és 8T-t össze se lehet hasonlítani az A52-vel, DE van egy nagy DE. A Samsung szoftvere mintha csiszoltabb lenne.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#163669) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok

Ha választani kellene, akkor melyik a jobb készülék kijelző, kamera és akkumulátor téren

poco f3 vagy poco f2 pro

(#163670) Viktor0610 válasza laca71 (#163669) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az F3 jobb kamerában, megjelenítőben is (bár a másik kijelzőjében nincs notch :D ), akkuban kb. azonosak.
Összességében én az F3-at venném.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#163671) kelly7


kelly7
aktív tag

Sziasztok
Régen vettem már szolgáltatótól telefont. A szolgáltatós két kártyás telefonok függetlenek? Vagy az egyik slot függő?
Köszi

(#163672) kutga válasza kelly7 (#163671) üzenetére


kutga
nagyúr

Telekom függetlent árul, úgy tudom Telenor is. Vodát nem ismerem. Az Iphone-ok viszont úgy tudom mindenhol függőek.

Let the Zone take me if I am.

(#163673) Kis Tigris


Kis Tigris
tag

Sziasztok, telefon vásárlás előtt állok :)
- Árkategória. Max 140, de ez tényleg a max
- Használt vagy új? Csak új.
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, Vagy 2 évre.
- Mire használnád? Fotós képessége annyira nem érdekel (mivel van profi fotós cuccom),- Játékra szintén nem használom (arra ott a sz.gép). Lényeges hogy Amoled legyen, minél szebb kijelzővel (sok fotót fogok rajta nézegetni). Valamint a multimédiás-internetes tartalmak is tökéletesen menjenek rajta.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, Android és Google képes!!!
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Minél nagyobb.

Nézegettem a Xiaomi Redmi Note 10 Pro-t, valamint a Poco F3-t. Idáig ez a kettő amit találtam, szóba jöhet. Minden ötletet szívesen veszek :)

(#163674) Viktor0610 válasza kelly7 (#163671) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt legegyszerűbben az adott típus topikjában tudod csekkolni.
Jó eséllyel független lesz a dual SIM telók többsége, de lehetnek kivételek. Hátha van valakinek ilyen tapasztalata.

Samsung Galaxy A54

(#163675) Viktor0610 válasza Kis Tigris (#163673) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a Poco F3 jó választás.

Samsung Galaxy A54

(#163676) rasotamas válasza kelly7 (#163671) üzenetére


rasotamas
veterán

Vodánál vásárolt P30 Pro-t jelenleg magyar telekom+német voda kártyával használom, nincs gond, független.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#163677) tomajer


tomajer
tag

Üdvözlet.
Az lenne a kérdés, hogy melyek a legkisebb fizikai mérető androidos telefonok manapság?!?

Nagyon kiskezű hölgynek kéne, és nem engedi el az öt éves telefonját, mert nem talál már megközelítőleg se hasonló méretben ... :-(

hallotaxi.hu

(#163678) elfelejtette válasza tomajer (#163677) üzenetére


elfelejtette
veterán

Samsung A40/41, Google Pixel 4A/5, Asus Zenfone 8
Ez az 5 készülék elég széles ár tartományt lefed. Mennyit szánna rá?

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#163679) tomajer válasza elfelejtette (#163678) üzenetére


tomajer
tag

Köszönöm!

Hogy mennyit szánna rá, nem tudom. De mondtam neki, hogy ha sokáig akarja használni, akkor ne az alsó kategóriákban gondolkozzon.
Okos lány, majd kiválasztja :-)

hallotaxi.hu

(#163680) tamast


tamast
csendes tag

S21 vagy Mi 11 a jobb választás?
S21-ben a lassabb töltés és a snapdragon hiánya, Mi 11-nél a melegedés és a számomra kevésbé tetsző fotók okoznak dilemmát.

(#163681) xhege válasza tamast (#163680) üzenetére


xhege
addikt

Ebben az ár kategóriában nálam már inkább Samu mint Xiaomi.

(#163682) Namelesske válasza tamast (#163680) üzenetére


Namelesske
addikt

A sima S21 műanyag hátlapja egy kotrevák szar, ugyanaz a fos mint az S20 FE, nehogy pénzt adj érte. Fogtam kézben, ilyen drágán ilyen silány lehúzós szart régen gyártott már a telefon ipar. A Mi 11-en a dövgész szoftver és 888-as proci megint csak borítékolhatóan fail gyanús... Ebben az árban inkább vegyél egy iPhone 12-őt...
Azzal legalább nem lehet lyukra futni, és nem is bukod el a vételár felét 3-6 hónap alatt.

De ha nagyon őszinte akarok lenni akkor a Mi 10T Pro sokkal jobb vétel mint a melegedős Mi 11, majdnem fele annyiba kerül mint a fent említett modellek. Az Xperia 10 Mark III is ezen az ársávon mozog, arra is megéri vetni egy pillantást élőben.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#163683) tamast válasza Namelesske (#163682) üzenetére


tamast
csendes tag

Iphone12 sajnos csak 60 Hz képfrissítést tud.

(#163684) Namelesske válasza tamast (#163683) üzenetére


Namelesske
addikt

Kb félévig használtam 120Hz-es kijelzőt és utána váltottam iPhone-ra. Az elején érdekes meg cool, de hamar megszokható. Ugyanez visszafelé igaz, először fura a 60hz de ha úgy van megcsinálva mint az iOS-ben akkor fel sem tűnik 2-3 nap után. Ki kell próbálni élesben, mert ez pont olyan dolog hogy mindenki máshogy dolgozza fel a látott képet. Nyilván ha egymásmellé teszel egy S21-et és egy iPhone 12-őt rossznak fog tűnni. De a hosszútávú használatban, amikor már csak az áramot pazarolja és nincs mihez mérni, akkor már annyira nem menő, főleg ha a munkában amúgy is 60hz-et bámulsz meg otthon is. Nagyon szubjektív a dolog.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#163685) DS39 válasza tomajer (#163679) üzenetére


DS39
nagyúr

Esetleg még ezt érdemes megnézni: Sony Xperia 10 III -
Keskenysége miatt jó lehet.

(#163686) blue_23


blue_23
senior tag

- Árkategória.
100 alatt mosolygunk, 150 alatt nem tépi ki a haját.
- Használt vagy új?
Új.
- Hol vennéd meg?
Legalább 2év gyártói garanciával, hitel nélkül.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel,
Hosszútávra.
- Mire használnád?
Telefonálás, e-mail olvasás, böngészés, youtube. Kamera nem fontos milyen. 8 GB memória jó volna, illetve nagyobb akkumulátor. Ha van külön jack csatlakozó pozitívum.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez,
Android.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
Minél nagyobb kijelző, annál jobb.

Több javaslat is érdekel!

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#163687) Sgr_A válasza blue_23 (#163686) üzenetére


Sgr_A
addikt

Samsung a52 5g vagy samsung a 72 (ez nagyobb kijelző)
és vannak még a xiaomik (jó sokan) abból fogalmam sincs mert nem követem a palettát

(#163688) w.miki válasza elfelejtette (#163678) üzenetére


w.miki
veterán

Samsung s10e, is még viszonylag kis kijelzős, és elég jó telefont. .... kivéve az akkuja...
Pixel 4A-ra lecserélném, de az meg nem nagyon van itthon....
bár azt olvastam akku időben az sem sokkal jobb...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#163689) Evome


Evome
aktív tag

- Árkategória. 150 Ezer a felső limit, 120-130 körül lenne az ideális.
- Használt vagy új? Új
- Hol vennéd meg? Alza.hu-n szeretnénk venni, mivel részletfizetés megoldható ott.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, 2-3 évre
- Mire használnád? Édesanyám venné a telefont, 90% ban fényképek készítésére használja, és a fő indok itt is ez lenne. Az lenne a jó ha autófocus nem lenne kaki/ macro / és lassított funkció lenne benne - NFC és ujjlenyomat is használva van minden nap, szóval az is lényeges!!
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, Androidhoz szokott hozzá / és ért
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Lényegtelen

A xiaomi és poco telefonokat nézegettük eddig, mert elégedettek voltunk a tudásukkal. Viszont nincs senki a családban/ismerősök között aki tudja hogy melyik telefon a legjobb fotózgatni és melyik csak fotókat nézni....

Előre is köszi :R

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#163690) Namelesske válasza Evome (#163689) üzenetére


Namelesske
addikt

OnePlus Nord
Realme 8 Pro
Mi 11 Lite
POCO M3 Pro 5G
Samsung Galaxy A52
Samsung Galaxy A72
Motorola Edge 20 (ha nem sürgős a vásárlás)

A Nord elég erős hardver, ahhoz képest jó árban is van. Kamerát nem tudom mennyit változott amióta kijött. A Realme-t nem ismerem. A Mi 11 Lite általában jó. A Poco annyira nem kamera centrikus. A Samsung meg egy jó hosszú élettartamú választás jó szoftverrel. A Motorolát csak érdekességként raktam be, mert elég jól néznek ki ezek az új cuccok.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#163691) Evome válasza Namelesske (#163690) üzenetére


Evome
aktív tag

Köszönöm az opciókat !! Átnézzük őket
:R

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#163692) Peat;)


Peat;)
veterán

A realme x3 elvileg a kamerára gyúrt rá. Nézz meg pár tesztet mert akkor az is játszhat.

(#163693) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Sziasztok!

7 éves Nokia Lumia 930-ast szeretnék lecserélni, sajnos döglődik az akksija, illetve szoftveresen már évek óta nem támogatott. Ami tetszett a mostaniban, az a kijelző, a kamera, a formaterv, meg fénykorában az OS.

- Árkategória. Lehetőleg 250 alatt.
- Használt vagy új? Csakis új.
- Hol vennéd meg? Belföld, nem szürkeimportos.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? Legalább 5 év.
- Mire használnád? Fényképező, mikrofon, kijelző legyen jó, játszani nem szoktam.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Mindegy
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 5"-nál nagyobb, de azért nem phablet

Formára a Sonyk tetszenek a mostaniak közül, de túlárazottnak találom.
Amivel szimpatizálok, az a MI 10 és MI 11, az akkuidő szempontjából utóbbi kissé problémásnak tűnik, egyébként azt választanám (a kettő közül).

Milyen alternatívát tudnátok ezek mellé? A többi márkát nem sikerült még különösebben kiismernem. :)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#163694) Namelesske válasza CYBERIA (#163693) üzenetére


Namelesske
addikt

iPhone 12 Mini / Sima

Nem fogod megbánni, évek óta ez az első telefonom ami ugyanolyan jól megy mint anno a kis 520-as Lumia. Az IOS is hasonlóan zárt, de cserébe stabil és hatékony. Komolyan mondom tedd még rá azt a kis pénzt és újabb 5-7 évig letudva a telefon.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#163695) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok,
kicsit offos kérdés, de nem találtam jobb helyet. Ismerősömnek szeretnék selfibotot venni. Annyit tudok csak, hogy androidos telefonja van. Két fajta botot láttam, jack kioldósat és Bluetooth kioldósat. Ha nincs jack, akkor az felejtős. A BT verzió pedig elvileg telefon független?

(#163696) xhege válasza CYBERIA (#163693) üzenetére


xhege
addikt

Én is IPhone-t ajánlanék az előzmények alapján. :K

(#163697) insyde5 válasza CYBERIA (#163693) üzenetére


insyde5
aktív tag

Szia,

Nekem is volt 930-950.
Ez után lett S8 és most szintén S szériás követte. Biztos jó a alma mini telefonja, de a droid( nálam Samsung) simán hozza a szintet. S8 volt az a telefon ami 4ev után kijelző karc és akku gond hiba miatt cseréltem most. Szerintem ne vesd el a droidot

( Egy volt MS Lumia fan )

(#163698) bombibmw válasza CYBERIA (#163693) üzenetére


bombibmw
veterán

Szia!
MM-ban 175k a Snapdragonos S20FE, gyártói garival.
Nagyon jó telefon, ennyit simán megér.
Igaz, hogy 6,5", de minden benne van, ami kell és még pénzed is marad.

(#163699) DS39 válasza bombibmw (#163698) üzenetére


DS39
nagyúr

+ infó: a Snapi 865-ös verziót kell keresni. :K

(#163700) Namelesske válasza insyde5 (#163697) üzenetére


Namelesske
addikt

Szoftveresen teljesen jó a Samsung főleg ha S széria, ha android akkor jelenleg nem tudok jobbat mondani.

@bombibmw Én azt mondanám az A52 5G-vel jobban jár... főleg ha több évre tervez.

Most ez a letiltott 5G-s Snapdragon FE kiadás ... egy újabb lehúzás... El kell engedni szerintem az S20 FE-t inkább venni kell egy sima alap S21-et... vagy S21FE-t később.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.