Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163801) soldi3r válasza Kawauso (#163799) üzenetére


soldi3r
veterán

Nincs mas lehetoseg a szolgaltatonal. A Reno rendszereben valamiert jobban bizom, ha valoban hasonlita OnePlusra.

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#163802) Kawauso válasza Sgr_A (#163800) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Értem én a tréfát, de akárcsak a Mediatek esetében, a MIUI riogatás is lerágott csont.

@soldi3r
Mindhárom készülékről született teszt az oldalon. Hátha az is segít a döntésben.

(#163803) haypro válasza kutga (#163794) üzenetére


haypro
senior tag

Már miért kéne az OP-t mókolni? A leggyorsabb, leghasználhatóbb Android rendszer, a Samsung kanyarban sincs.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#163804) Sgr_A válasza Kawauso (#163802) üzenetére


Sgr_A
addikt

Többször megpróbáltam de mindig valami gebasz mindig volt vele
hongmi note 4g-vel kezdtem
( redmi note3se, redmi 4x, mi4, redmi note5, redmi 8)
most egyedül a mi 11 lite5g-t venném de ott meg 2 féle kijelzővel szerelik és a szarabbik kijelzős nem kéne de ez csak a vásárlás után derül ki melyik van benne

(#163805) ChrisGhost


ChrisGhost
csendes újonc

Sziasztok!

5 év után, az elmúlt pár hétben, újra elkezdtem nézegetni a telefonokat. A 2016-os HTC 10-esemet szeretném lecserélni, amivel elégedett vagyok, de az akku haldoklik, a saját hibámból.
Az alábbi telefonokat néztem ki:
ASUS Zenfone 7 Pro 5G 256GB 8GB
ASUS Zenfone 8
ASUS Zenfone 8 Flip
Motorola Moto G100
Motorola Edge 20
Motorola Edge 20 Pro
Sony telefonok közül esetleg, ha tudtok hasonlókat mondani, akkor azokat szívesen veszem. A felsorolt telefonok érdekelnek leginkább, esetleg Sony, de Kinai és Iphone telefonok nem.

- Árkategória. 200-250 ezer Ft
- Használt vagy új? Kizárólag új, bontatlan csomagolás
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresem minimum 5 évre, de ha többet is kibír akkor 6-7 évig is nyúzom
- Mire használnád? Telefonálás, SMS-ek, Viber hívások és üzenetek, navigáció, Youtube-on videók nézegetése, vagy zene hallgatás, Twitch streamek nézése, utcán zene hallgatás fülesen keresztül, internetezés mobilneten (korlátlan van, Wi-Fi-n ritkán lennék jelenleg, de a jövőben ki tudja), minimális játék, de a HTC 10-esen elfutottak biztos menni fognak az újon is
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, Android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Nem lényeges

A HTC 10 nagyon melegszik a Twitch streamek nézésekor, konkrétan a fém hátlapon tojást lehetne sütni 20-30 perc után. Ha ez általános a Twitch nézésekor, akkor nem lényeges, ha nem, akkor egy nem melegedő telefont szeretnék, vagy legalábbis nem ennyire melegedőt, mert ez tényleg tűzforró.
Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#163806) kutga válasza haypro (#163803) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem én akartam mókolni.

Let the Zone take me if I am.

(#163807) evitiguF


evitiguF
senior tag

Sziasztok,
melyek azok az okostelefonok (konkrét típus), amelyek kiemelkedően jó kamerával vannak felszerelve, azáltal nagyon jók a fotós/videós képességeik?
Régen volt itt is összehasonlító teszt, jó pár éve ez viszont abbamaradt.

(#163808) Viktor0610 válasza evitiguF (#163807) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem jól kérdezel.
Árkategória?
Ha mindegy, akkor Xiaomi Mi 11 Ultra, iPhone 12 Pro Max.

Biztos, van más is, nekem most nem jut eszembe több.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#163809) xhege válasza evitiguF (#163807) üzenetére


xhege
addikt

Biztos sokan sokfélére esküsznek, de én az iPhone 12 Pro Max-al kezdeném a sort. :)

(#163810) evitiguF válasza Viktor0610 (#163808) üzenetére


evitiguF
senior tag

Igazad van, tényleg nem jól tettem fel a kérdést.
200k-n belül maradva android vonalon van-e olyan készülék, amelyik ebben az ársávban kiemelkedő kameraképességekkel rendelkezik?

[ Szerkesztve ]

(#163811) trebrona válasza evitiguF (#163810) üzenetére


trebrona
nagyúr

Samsung S20FE Snapdragon.
[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#163812) xhege válasza evitiguF (#163810) üzenetére


xhege
addikt

Samsung S20 Fe (Snapdragon), Pixel 5, OnePlus 8 Pro
utobbi kettő lehet még mindig drágább mint 200 :U

[ Szerkesztve ]

(#163813) soldi3r válasza Kawauso (#163802) üzenetére


soldi3r
veterán

Neztem, de nekem azokbol az jott le, hogy ott az Oppot jobban dicsertek.

E30 (oo=[][]=oo)

(#163814) Kawauso válasza soldi3r (#163813) üzenetére


Kawauso
aktív tag

A Realme-t illetően az a jogos kivetnivaló, hogy ez már a 3. Pro verzió zsinórban, ahol a Snapdragon 720G-t használják, ami eléggé unalmas és érthetetlen. Ráadásul megint inkább 60 Hz-es AMOLED-et választottak, mintsem 90-120 Hz-es IPS-t. Így úgy érzem, hogy a kritika részben annak is szól, hogy nem történt ANNYI előrelépés.

Kamerás viszonylatban azonban jobb az Oppo-nál, sőt, a kategóriájában korrekt a főszenzor. A Dimensity 800U sem jobb annyival, hogy ekkora legyen a felár a két készülék között. Ráadásul ugyanúgy szó volt a tesztben arról, hogy az Oppo-ban is voltak döccenések. Végezetül ott nem lett kiemelve, hogy nincs sztereó hangszóró vagy IP-védelem negatívumként.

Egyébként a Realme is a BBK csoportba tartozik, a Realme UI is a ColorOs-en alapszik.

Mindezt elmondva, ha a Telenor-nál vásárolnád a készüléket, nyugodtan mehetsz az Oppo-ra, mert látom teljesen indokolatlanul a Realme 143eFt-ba kerül listaáron 95eFt helyett, mint az Alza-n. És így nem jön ki az Oppo zsebmetszése sem a 151eFt-os Reno5 Z-vel mellette.

(#163815) kullerm


kullerm
újonc

Sziasztok!
Édesapám a napokban összetörte a telefonját és engem kért meg, hogy nézzek neki újat.

Mivel korábban is leejtette párszor ezért, elsősorban ütésálló telefont keresek. Azonban ebben a kategóriában nem vagyok jártas. Tudtok esetleg ajánlani valamilyent?
Árban maxium 60000 FT-ra gondolt, újonnan vagy garanciás használtat. Üzemidőben szerintem 6 ora képernyő idő elég, mivel az én 5 éves galaxy S7-esemmel jelenleg két-három napig bírja.
Használni kizárólag telefonálásra vagy alaklom adtán fényképezésre fogja.

Köszönöm szépen a segítséget előre is!

(#163816) Kawauso válasza kullerm (#163815) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Mrwhosetheboss készített egy remek videót a témát illetően.
[link]
A videó tanulsága az, hogy a strapatelefonok majdhogynem nem érik meg egyáltalán az anyagi rááldozást, egy értelmes, gördülékeny telefon + tok + kijelzővédő kombinációval jobban jár az ember.
Ezt félretéve, milyen telefon tört össze? Van-e méretbeli megkötés? Márkaundor?

(#163817) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Sziasztok!

Sokat vacciláltam, mert már nagyon érik a Huawei p10 lite lecserélése. Nincs baja, de kezd nagyon lassúcska lenni. Nem igazán vonzanak a Samsungok (régen-régen volt rossz tapasztalatom), de lehet most mégis az lesz.
Szóval 100-150 ezer körül, csak új, telefon érdekelne.
Alapvetően semmi különlegesre nem használom a telefont, facebook, messenger, email, telefonálás. Pár fotó, de csak kevés, viszont lehetőleg ne csináljon gagyi fotókat a p10 litenak egész jó kamerája van. 5G NEM lényeges.
Samsung A52 lte, Samsung S20Fe, utóbbi hűségre, részletre.
Más alternatívák? Xiaomit nem szeretnék, de Oppo-ra OnePlus-ra nyitott lennék. Az Oppo Reno5 szolgáltatótól 140 ezer és az 5z 110 ezer a szolgáltatós megoldás azért jó, mert ott el tudnám hozni részletre. Realme vhogy dizájnra nem tetszett. Pedig valószínűleg az is megfelelő lenne. Szolgáltató-Média-Euronics, de mindenképp vidéki nagyobb városban fellelhető offline boltban szeretném venni.
Bocsi, ha hosszú lett!
Köszi!

Üdv,
Tibi

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#163818) kutga válasza Tybee21 (#163817) üzenetére


kutga
nagyúr

Hasonló felhasználásra és A52-t cseréltem S20 FE-re. Szerintem az FE-ben van annyi plusz ami megéri a felárat. A többit nem ismerem, én eleve Samsungot kerestem.

Let the Zone take me if I am.

(#163819) Kawauso válasza Tybee21 (#163817) üzenetére


Kawauso
aktív tag

- Pixel 4a
- Moto G 5G

(#163820) ghiottone válasza Kawauso (#163819) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tybee21:
Motot nem ajánlom hosszabb távra. 1 főverziót kap lassan és a biztonsági frissítések is csak 2 évig jönnek + a G 5G kicsit bugos rendszerrel fut jelenleg. Inkább a Pixel 4a vagy Samsung Galaxy A52 5G. Esetleg OnePlus Nord 2 még belefér a 150-es kategóriában, de az meg nincs még szolgáltatónál. Az Oppo Reno 5 se lehet rossz szolgáltatói konstrukcióban.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#163821) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sziasztok, apámnak kéne első okostelefon, árba olyan 60-80 között gondoltam, mivel első ilyen telefonja lenne, így jobb lenne olyan rendszer androidon belül, ami jobban átlátható/tanulható, ezért samsungra gondoltam, esetleg a52, igaz az már kiesne ár szempontjából, eleinte a redmi note 9 pro-t néztem külföldről, ahol elég jó árba volt, de nem tudom mennyire érné már meg.

(#163822) soldi3r válasza Kawauso (#163814) üzenetére


soldi3r
veterán

Igen, árban nem igazán van köztük különbség, a kamere minősége pedig nekem nem szempont.
Lényegesebb, hogy a ColorOS vagy a Realme UI 2 lenne stabilabb. Nem szeretnék még egy olyan vackot, mint amit a Samsung csinál.

E30 (oo=[][]=oo)

(#163823) Kawauso válasza ghiottone (#163820) üzenetére


Kawauso
aktív tag

A P10 Lite/Huawei sem a frissítéseiről volt híres, így szerintem nem gáz.

@BalaNce87
Poco X3 Pro. Apám 53 évesen problémamentesen kezeli. De ha nem lenne átlátható, egy launcherrel nagyon letisztulttá lehet tenni.

(#163824) pit stop válasza ChrisGhost (#163805) üzenetére


pit stop
addikt

Asus-szal nekem ismerős elégedett, bár nem túl gyakori telefon itthon. Zenfone 8 annyira nem ajánlott, mivel a benne lévő 888 Snapi szinten rántottát szeret készíteni egyre több az ilyen tapasztalat legalábbis.
Motorolát ghiottone kolléga már nem szokta ajánlani fentebbi kategóriában, én most rendeltem egy alsóbb kategóriásat rokonnak majd kiderül ;]
Sonyból ha olcsóbban úsznád még akkor Xperia 10 iii - el eddig jókat hallottam. A keret felett van kicsivel 5 ii, az hosszú távra végképp jó de borsos is az ára (Vodánál feltöltőkártyával kvázi független legolcsóbb talán)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#163825) BalaNce87 válasza Kawauso (#163823) üzenetére


BalaNce87
addikt

Köszi, ránézek, mondjuk én apám már 65 lesz, és sok köze nincs a tech cuccokhoz, launcher eszembe se jutott, pedig én is használok, a poco launchert is használtam, más gyártótól van valami, ami még jónak minősül ebben a szegmensben?

(#163826) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Köszi a válaszokat!!! :R :R :R
Akkor még egy szűkítés, ha Samsung S20 FE és Oppo Reno5 akkor mi a pro-kontra?
S20Fe 182 ezer - Oppo Reno5 138 ezer

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#163827) kutga válasza Tybee21 (#163826) üzenetére


kutga
nagyúr

A Samsung három főverzió és négy év biztonsági frissítést ígér az új készülékeihez. Szubjektív, de szerintem a OneUI egy nagyon jól használható rendszer lett, szóval részemről +1 a Samsungra.

Let the Zone take me if I am.

(#163828) soldi3r válasza BalaNce87 (#163821) üzenetére


soldi3r
veterán

Az oseim eleg jol elboldogulnak a OnePlus Nord N100-zal.

E30 (oo=[][]=oo)

(#163829) bighead82


bighead82
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy okostelefont édesanyámnak. Nem fiatal, de a tablettel és a számítógéppel elboldogul. Viszont nem a legjobb a hallása. Általában a beszélgetési hangerővel nincs problémája,
de sajnos a csengést már nem mindig hallja meg. Időseknek való telefonja volt már, de én és szerintem ő is jobban szeretne egy okostelefont. Mit tudnátok ajánlani, ami okostelefon, de elég hangosan csörög? Árban nem csúcskészülékben gondolkodok, de attól függetlenül minden észrevétel érdekel és hasznos lehet. Köszönöm

(#163830) Kawauso válasza BalaNce87 (#163825) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Nehéz az X3 Pro csomagját überelni, mert 120 Hz-es IPS panelt ad, van NFC, jack csatlakozó, infra, értesítési LED, sztereó hangszórók, és még bővíthető is. Megfejeli az egészet, hogy Snapdragon 860 hajtja, és a kamerás képességei is bőven elfogadhatók. Az alternatívák szerintem gyengébbek, de akad Samsung Galaxy A32, Oneplus Nord N10 5G, Realme 7 Pro.

@soldi3r
Szerintem nincs egyértelmű különbség, csak megjelenésben. A ColorOS azt hiszem kockás kinézetet használ az ikonoknál, menüben, a Realme UI karikásat. De bemásolom a Reno5 5G tesztjében lévő sorokat:
"Az Oppo telefonok rendszere az Androidra épülő ColorOS. A felület fürge, pattogós, az animációk rövidek és gyorsak, a 90 Hz-es frissítéssel együtt tényleg folyamatos a rendszernavigáció. A kérdés nyilván az, hogy úgy egyébként mire hasonlít ez a ColorOS, a válaszért pedig nem kell messzire szaladjunk, a cégcsoport másik márkáján található Realme UI hellyel-közzel ugyanez. Ez pedig egyáltalán nem baj, ugyanis egy visszafogott, de mégis sokféleképpen testreszabható, logikus és átgondolt felülettel fogunk találkozni, ami nem traktál felesleges alkalmazásokkal, de amire szükségünk lehet, az fent van gyárilag. "

(#163831) xhege válasza bighead82 (#163829) üzenetére


xhege
addikt

Hasonló problémára egy 10 ezer forintos okos karkötő hozott megoldást ismerősi körben. A rezgést érzi még akkor is ha a teló messzebb van (nyilván bluetooth hatótávon belül).

(#163832) soldi3r válasza Kawauso (#163830) üzenetére


soldi3r
veterán

Nagy kulonbseg elvileg nem lehet, de ugye tobb, mint 1 eve kulonvaltak. Aztan ev elejerol talalni olyan irasokat, hogy megvis visszaternenek ColorOS-re, valyon miert?

E30 (oo=[][]=oo)

(#163833) johnny82


johnny82
őstag

Sziasztok!

Még mindig nem cseréltem le az s9+ telómat, de már nagyon szeretném. A Samsung s20fe snapdragon MM-ben 175K. Megéri megvenni, vagy a közeljövőben fog majd jönni valami jó androidos telefon, amire érdemes várni? Fontos a jó fényképező, üzemidő, dual sim, kb max 200-220K-t szánok rá. Ha beválik kb 2 évre tervezem.

Köszi!

(#163834) kutga válasza johnny82 (#163833) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem megéri, talán a hátlap az egyetlen negatívum, de manapság az összes Samsung ezzel a műanyag hátlappal jön.

Let the Zone take me if I am.

(#163835) Kawauso válasza soldi3r (#163832) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Nem olyan régen közzétettek egy kérdőívet az indai hivatalos Realme Community oldalukon keresztül, amiben a 6-ból 4 kérdés a ColorOS-ről érdeklődött, ha előfordulna, hogy visszaállnának. Szerintem csupán arról van szó, hogy a BBK nem akar vesződni ezekkel a külön OS változatokkal, ha egyszer a ColorOS az alapja többnek, és szorosabb lett az együttműködés. Szoftveresen gondolom egyszerűbb lenne nekik a rálátás, ha csak 1 skinnel kell foglalkozniuk.

(#163836) haypro válasza johnny82 (#163833) üzenetére


haypro
senior tag

Én semmiképpen sem cserélném le egy csúcskategóriás anyagokból összerakott, minőségi S9+-t egy übergagyi filléres érzetet keltő S20 FE-re.

Ebből a keretből már kijön egy Xiaomi Mi 10, Oneplus 8/8T/8 Pro, vagy akár egy Oneplus 9 vagy Google Pixel 5.

Kutga #163834:
Nem. Az abszolút csúcskategóriás Samsungok (S20/Plus/Ultra, 21 Plus/Ultra stb) mind fém és üveg kombinációk.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#163837) johnny82 válasza kutga (#163834) üzenetére


johnny82
őstag

Mindig használok tokot, szóval a hátlap mindegy. Köszi!

+haypro:

Megnézem élőben. S21 már jóval drágább. Fényképezőben ahogy néztem nagyon jó az s20fe.

[ Szerkesztve ]

(#163838) haypro válasza johnny82 (#163837) üzenetére


haypro
senior tag

A sima S21 is plasztik.

Az S20FE fotós erőssége a 3 különböző látószögű lencse, ami tényleg ritkaság ezen az áron, de egy Google Pixel 5, iPhone 12 vagy Oneplus 9 és 8 Pro lényegesen jobb képeket lő.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#163839) ChrisGhost válasza pit stop (#163824) üzenetére


ChrisGhost
csendes újonc

Igen olvastam, hogy a Zenfone 8-asokban a Snapdragon 888 van és az szeret melegedni, így ASUS-ok közül a 7-es vezet nálam, hiába öregebb 1 évvel. Én szeretem a ritka dolgokat, ezért választottam a HTC 10-est annó, mert azt senki nem ismerte ismerősök közül, de jó telefon volt akkoriban és mégse egy tucat telefonom volt. :)
Igazából szerintem 5-7 év múlva nekem már mindegy, hogy csak 1 főverzió frissült, vagy 3. Talán a HTC 10 is csak 1 főverziót frissült, max 2-őt, de nekem nem volt fontos. A biztonsági frissítések sem nagyon számítanak, mert nincs bankkártyám, de ha lesz is, nem telefonon fogom intézni a dolgokat.
A Sony-knak utánuk nézek. :DD Jelenleg a Zenfone 7 Pro vezet, meglátjuk, hogy a Sony-k mit tudnak. :)

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :) :R

(#163840) kutga válasza johnny82 (#163837) üzenetére


kutga
nagyúr

S21 szerintem már indokolatlanul drága.

Let the Zone take me if I am.

(#163841) kutga válasza haypro (#163836) üzenetére


kutga
nagyúr

Igazad van. Mondjuk én nem abban az ár sávban keresek. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#163842) Namelesske válasza johnny82 (#163833) üzenetére


Namelesske
addikt

Nem tudom mennyire vagy Samsung függő, de minden hibája ellenére szerintem az FE nem ér 175 ezret. Első generációs nagy képfrissítésű AMOLED van benne, ami zabálja az áramot, néha touch problémák is előfordulnak vele. Az S20 széria összes gyermekbetegségét sikerült belerakni, közben meg feláldozták a prémium jellegét a dolognak. S9+ után nagyon gagyi lesz. Ahogy a sima S21 is.

Én a helyedben megnézném a Xiaomi Mi 11i-t, aminek minden hibája ellenére nem egy közel 1 éves hardvert kap az ember 200 körül.

De ott van még a OnePlus Nord2 is, ami szintén nem hibátlan de egy friss válasz a folyamatosan változó piacra, pont arra amit az FE próbált népszerűvé tenni. 12 GB memória 200-ért... azért nem rossz szerintem azt úgyse lehet szoftverrel pótolni.

Ha teheted nézd meg ezeket is élőben.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#163843) Sgr_A válasza Namelesske (#163842) üzenetére


Sgr_A
addikt

Százszor inkább az sd 865-ös samsung fe mint az sd888 mi11i
az egyik indok a proci az sd 888 nagyon melegszik a másik meg az UI köszi de a miui-ból nem kérek
a nord 2 az már egy megfontolandó alternatíva ha nem kell a tele lencse

(#163844) Nagyfejű válasza Sgr_A (#163843) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Xiaomi sajnos egy nyamvadt közelségérzékelőt se tud gyártani...... Ezt is tegyük hozzá. Tapasztalat....

(#163845) Gyarmati_ válasza Nagyfejű (#163844) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Igen ez több terméküknél is előforduló probléma, bár a legtöbbnél szoftver gond van csak, amin könnyen javíthatnának.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#163846) Namelesske válasza Sgr_A (#163843) üzenetére


Namelesske
addikt

Én követtem egy ideig az SD865-ös FE-t Redditen és ott volt ott baj... az egész széria egy lángoló konténer, tele amatőr hibákkal. Alig jobb mint egy MIUI produkció. A Kamerája tényleg jó az FE-nek de a nyomorék színreprodukció megölte nálam az egészet, semmi természetes nincs benne. De a telefotó nagyon jó és hasznos funkció volt elismerem, hiányzik.

Érdekes, de szerintem az OxygenOS sokkal jobban szét van csapva vizuálisan mint a MIUI, az amennyire lehet megvan csinálva egyformára, és olyan ordas nagy hibák sincsenek hogy túllóg a magyar szöveg a galériában meg ilyenek... [persze mindegyik folyamatosan változik szóval a tévedés jogát fenntartom]

#163844 Nagyfejű
Nekem pont az egyik visszatérő hiba volt az FE-ben és az A51-ben is a közelség szenzor. Hiába volt bekapcsolva a véletlen érintések elleni védelem. Csak labor körülmények között ment, :DDD elég kínos amikor a zsebembe hívogat meg fotózgat. Majd az expertek elmondják hogy ez is user error vót. :D Most lehet mondani hogy csak az enyém volt egy Exynosos szar, de láttam eleget a Reddit csoportba mást is szopni hogy rájöjjek a Samsung rohadtul belenyúlt az S20 FE-vel...

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#163847) kutga válasza Namelesske (#163846) üzenetére


kutga
nagyúr

Mire mentél onnan? Nem mondom hogy nincsenek hibái de nekem egyelőre semmi dealbreaker nincs az FE-ben.

Let the Zone take me if I am.

(#163848) soldi3r válasza Namelesske (#163846) üzenetére


soldi3r
veterán

A70 szinten. Gyakran indult ujra es meg gyakrabban rakta magat kisegito modba.

E30 (oo=[][]=oo)

(#163849) Drughi


Drughi
addikt

Üdv!

LG Velvet (4g) vs Samsung A52(4g) vs Xiaomi MI 9 (újonnan) trióból melyik lenne az ajánlottabb fél-1 évre?
Fontos tényező a jó kamera és a vezeték nélküli töltés. Ezt a kettőt csak a MI 9 teljesíti, de az a legöregebb, 0 szoftveres támogatottsággal.
A velvet csinos, erősebb mint a samsung, de gyengébb a fotós képesség. Az A52 pedig nem tölt vezetékmentesen…

Egyéb ötletek?

(#163850) krizoli


krizoli
tag

Sziasztok!

Látom néha odaírjátok, hogy xy gyártó mennyi támogatottságot vállal a készülékeire.
Ezekről hol találhatok egy listát, vagy miként találom meg?

Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.