Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163301) Azteeek


Azteeek
tag

Sziasztok
Telekomnál kihagyhatatlan akció van!

(#163302) hroberto


hroberto
veterán

Egy ismerősömnek választani kellene a Telekom-nál céges telefont. iPhone 11 vagy Samsung Galaxy S20 FE a két opció.
Én a Samsungot választanám, de azért gondoltam itt is rákérdeznék.
Köszi!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#163303) kutga válasza hroberto (#163302) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha csak nem ragaszkodik az ios-hez, én a Samsugot választanám, de csakis a Snapdragon verziót.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#163304) Dilikutya válasza kutga (#163303) üzenetére


Dilikutya
félisten

Telekomnál is már csak a Snapdragon verzió van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#163305) hroberto válasza kutga (#163303) üzenetére


hroberto
veterán

Köszi, akkor jól gondoltam. :K

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#163306) Stop & Go


Stop & Go
csendes tag

Sziasztok. Édesanyámnak keresek telót. Vagy redmi note 10 vagy x3 nfc lesz. Hétköznapi használatra kell. De valamiért nem tudok dönteni. Ugye ott az x3 jobb procival, sanpi 720G ha jól tudom. A redmi meg snapi 678, de cserébe amoled kijelző. Kamera talán az x3ban jobb valamivel. Ti melyiket választanátok, ha mindkettőt ugyanabban az árban tudnátok megvenni?

(#163307) Fuge212


Fuge212
csendes tag

Sziasztok!

Az alábbi 2 teló közül melyik a jobb fotózásra?

Xiaomi mi 11 i
S20FE

Köszönöm előre is!

(#163308) KaitouP válasza Fuge212 (#163307) üzenetére


KaitouP
veterán

S20 FE, a Mi 11i pont leginkább a kamerában vérzik el.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#163309) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

az alábbi 3 telefonból létezik global version, B20-al? (Ahogy nézem ezekből mind hiányzik) [Xiaomi Mi 10 Youth 5G + Redmi 10X Pro 5G + Redmi K30 Pro Zoom]
Köszi!

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#163310) mp54


mp54
senior tag

Nyugdíjhoz közeledő férfi kézben mennyire néz ki hülyén a piros (product red) színű iphone SE 2020? Időnként ezt a színt adják a legolcsóbban...
Kösz!

(#163311) Norbi. válasza mp54 (#163310) üzenetére


Norbi.
őstag

Szerintem nincs vele gond, sötét vörös, de ha meg zavaró, akkor rakni kell rá egy tokot és ennyi. Elől fekete a keret.

(#163312) mp54 válasza Norbi. (#163311) üzenetére


mp54
senior tag

Övtáskában akarom hordani. Bele fog férni tokkal is? Nem fog a tok tapadni ki/be vételkor az övtáska belsejéhez? Egy "normál" tok mennyibe kerül?

(#163313) Norbi. válasza mp54 (#163312) üzenetére


Norbi.
őstag

Ez az övtáskáska méretétől függ, meg a tok típusától. 2-3ezer forintért/tól vannak már értelmes tokok, de attól függ milyet szeretnél.

(#163314) Sungoo válasza mp54 (#163310) üzenetére


Sungoo
addikt

Egyáltalán nem gáz, nekem fehér XR van, és én sem vagyok kamasz. :N

(#163315) Fuge212 válasza KaitouP (#163308) üzenetére


Fuge212
csendes tag

Köszi :R

(#163316) Sgr_A válasza mp54 (#163312) üzenetére


Sgr_A
addikt

Szia
55 leszek és product red i11-et használok
se a fehér se a fekete nem tetszett

[ Szerkesztve ]

(#163317) Szajo


Szajo
őstag

Gondolkozom egy Iphone vásárláson és egy valamit nem értek:
Minden GSM boltot akit hívtam azt mondta, hogy az ársáv miatt az Apple 1évet vállal ra plusz 1év a bolté. Media Marktos csaj pedig azt mondta h 2év apple garancia van rá, most akkor mi lehet az igaz? Firstphonenál néztem még ott egy 20assal olcsóbb a teló de ott 1év apple+1év bolt van és azt mondják, hogy máshol pl a médiában sem adhatnak 2év apple garit mivel ezt nem az apple vállalja.

[ Szerkesztve ]

(#163318) kutga válasza Szajo (#163317) üzenetére


kutga
nagyúr

Hivatalos helyen 1+1 év van rájuk amiből a második én szavatosság.

Ha nem tőlük veszed a második évben csak a boltba tudod vinni.

Let the Zone take me if I am.

(#163319) Szajo válasza kutga (#163318) üzenetére


Szajo
őstag

Nem teljesen tiszta bocsi.
Tehát a Media Marktban is ha a második évben romlik el akkor csak a boltba tehát a médiába vihetem?
Szavatosság miben másabb mint az első évben a garancia?

(Most igazából arra keresek választ megéri-e a médiában 25ezerrel többet adni érte a Firstphone-al szemben)

[ Szerkesztve ]

(#163320) kutga válasza Szajo (#163319) üzenetére


kutga
nagyúr

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#163321) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Azóta már 250 felett +2 év van, nem?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#163322) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok. Új telefon vásárlásán gondolkodom. Jelenleg egy S20-at használok, de kezd tönkremenni. Ezúttal nem szeretnék sokat költeni, éppen ezért a Galaxy A72 és a Xiaomi Note 10Pro között vacilálok. Olyan nagyon nagy különbséget nem látok tudásban a két telefon között, viszont a Samsung majdnem a duplájába kerül a Xiaominak. Még sosem volt Xiaomim, kissé bizalmatlan vagyok vele, bár sok jót hallani róla. Szerintetek megéri a sokkal magasabb árat az A70?
Játszani nem szoktam telón, úgyhogy az nem szempont, inkább a kijelző és a hang (zene) minősége lenne fontos, gyakran hallgatok apple musicot vagy youtubon zenét. Néha Netflix, HBO Go, Prime video is megy. A kijelző minimum 6.5 coll kéne hogy legyen, és Amoled.

[ Szerkesztve ]

(#163323) Dilikutya válasza HellGreg (#163322) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az még garis, nem? S20-nak még nem kéne tönkremennie csak úgy.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#163324) HellGreg válasza Dilikutya (#163323) üzenetére


HellGreg
őstag

Bocsánat, elütés, S10 az :)

(#163325) krizoli


krizoli
tag

Sziaszok!

Lassan cserélném a Redmi 4X-et (négy év után kezd néha furcsán merülni és tölteni).
Gondoltam ismét az 50-60.000Ft-os készülékeket nézném, de nem nagyon győztek meg, így nagyon max 100.000Ft-ig mennék el. Csak hazai, megbízható bolt jöhet szóba.
Szeretném ha ismét 3-4 évig nem kéne cserélnem.
Nem szeretnék rootolgatni (legalábbis az első 2 évben tuti).
Zene és videók mennének leginkább, kevesebb fényképezés és játék.
5G nem lényeg, mobil net a későbbiekben lehet 2 kártyával lenne megoldva.
Eddig a Poco x3 pro-t találtam, de hátha tudtok ajánlani mást, vagy ha van a láthatáron amiért megéri várni akkor marad az az opció.

A segítséget köszönöm

(#163326) Árpi001 válasza ghiottone (#163260) üzenetére


Árpi001
senior tag

Redmi 9T gcammal ennyire használható volna?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#163327) ghiottone válasza Árpi001 (#163326) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A fotókon segít. Viszont már nincs nálam, így nem tudok képeket megosztani.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#163328) Mirage


Mirage
tag

Halihó, a véleményetekre, tanácsotokra lennék kíváncsi.

Eddig almás voltam de most lassan beérik a csere és hosszú idő után átnéznék a másik oldalra is kíváncsiságból, plusz mert nem is akarok most olyan sokat költeni rá.

A Pixel 5 és 4a 5G modellekkel szemezgetek, ezek tűnnek szimpatikusnak, az 5 az viszont már eléggé a teteje annak amennyit költenék.
Szerintetek ezen telók bármelyike jó választás lehet az elkövetkező 2-3 évre?

Tudom, nem a legerősebb a chipsettel rendelkeznek, de az az igazság hogy nekem annyira nem számít, a fő felhasználási módjaim a chatelés, böngészés, email írás, zene lejátszás.

Ami fontos nekem hogy a rendszer azért smooth, letisztult érzést nyújtson, illetve biztonságos legyen.
Az akksi egy napot kényelmesen kibírjon, illetve hogy a képernyő szép legyen, gondolok itt pl a színekre (az hogy 60 vagy 120hz-es hidegen hagy).
Ami abszolút nem érdekel az speciel a kamera, és a játékokban nyújtott teljesítmény.

Ezen preferenciáim tudatában a fentebb feltett kérdésre mi lenne a válaszotok? Esetleg mi lehet alternatíva még?

Bevallom, a kínai gyártók telefonjaihoz nincs akkora bizodalmam, így azokat kérlek ne ajánljatok.
Ami a Samsungot illeti, az ő fajta androidjukkal nem vagyok kibékülve, nem szimpi és nem is hallok jót róluk, főleg a régebbi exynos procival szerelt modellekről, amik jobban a büdzsémbe esnének.

Nem tudom hogy milyen szereplők vannak még a piacon, de ezeknek a fényében várom az alternatíva ajánlásokat is.

Köszönöm a figyelmet.

(#163329) Ájvé válasza Mirage (#163328) üzenetére


Ájvé
veterán

Pixel mellett Oneplus lenne jó választás, ez utóbbi nem stock droid, de közel áll hozzá és nagyon jó a Oneplus támogatása. Esetleg még Oppo és Realme is szóba jöhet, nézz utánuk.

(#163330) Ájvé válasza Mirage (#163328) üzenetére


Ájvé
veterán

Ui: Pixel nálunk hivatalosan nem kapható, ezért én inkább (ha ez amúgy lényeges neked) inkább Oneplust ajánlanám.

(#163331) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Üdv!

Telefonálásra már egy egy sima telóm és ezzel el is leszek egy darabig. Nekem azért kéne kosteló, hogy Deezeren zenét hallgassak lefekvés előtt, valamint hogy a Steam app és egyéb authenticator appok elfussanak. Ergo használt is.

- Árkategória.
~10000 Ft
- Használt vagy új?
Új, de hazsnált is megteszi
- Hol vennéd meg?
Bárhonnan, kivétel szolgáltató nem akarok hűségidőt és előfizetést!
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
Az árt és a cél figyelembe véve valami, ami olcsó és megbízható
- Mire használnád?
Dezzer zenehallgatás, Steam app és hasonló két lépcsős biztosnági appok. Esetleg nem gond ha a Google Play Játék beépített játékai elfutnak :)
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Android, az adtt appok végett
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
Nem tényező, ezt úgyis az ár és a megfelelő típus szabja meg

Néztem használt telóka titt is, meg máshol is. De nem tud megy új Alcatel vagy Blaupunkt készülék, amik a szabott áron vannak megtennék-e.

(#163332) Mirage válasza Ájvé (#163330) üzenetére


Mirage
tag

Köszi, ránéztem erre a Oneplusra, első blikkre a 9-es tetszetősnek tűnik, de még jobban utána olvasok.
Ami a forgalmazást illeti, nem tudom ez milyen szempontból lehet hátrány. Magyarországon pl kapható az alzában, de valószínűleg külföldön veszem meg úgyis.

(#163333) Árpi001 válasza ghiottone (#163327) üzenetére


Árpi001
senior tag

És míg nálad volt, mi volt az általános tapasztalat?
Akku idő , gyorsaság, kijelző, közelségérzékelő bug,WiFi-net kapcsolat, ilyesmik..
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#163334) Ájvé válasza Mirage (#163332) üzenetére


Ájvé
veterán

Ha fontos a gyártói jótállás, alzán írják egyébként hogy UK forgalmazás, itt nem tudom mi változott azóta hogy kilépett az EU-ból (lehet semmi), de nem EU régiós, án valamely EU-s országból venném (Német, Osztrák) még olcsóbb is egyébként.
Oneplust pedig konkrétan hivatalos oldaláról is meg lehet rendelni itthon.

[ Szerkesztve ]

(#163335) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok!
Olcsó stapatelefont keresek futárkodáshoz. Semmi extra nem kell, most egy redmi a5-el nyomom. A lényeg, hogy bírja a strapát, (vizet, ütést) olcsó legyen. Összesen 2 app megy majd rajta. (futár app meg navi)
Ulefone Armor X7 pro-t nézegettem meg az ulefone x6-ot. Van valakinek esetleg tapasztalata velük? mtk-s procik régen nem voltak a csúcson navigáció terén, most hogy álnak?

(#163336) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Sziasztok!

Segítsetek kérlek választani. Saját keresésem alapján szinte csak Redmi-kkel futok össze, azokból is a Note 8 Pro (nem túl régi már?), Note 10S, Note 10, habár némileg büdzsén felül. Van másik titkos tipp? Vagy ha nem, ezek közül melyik felel meg legjobban a kritériumoknak?

- Árkategória -> 60-70 ezer forintig
- Használt vagy új? -> új
- Hol vennéd meg? -> függetlenül bárhonnan, csak a készülék kell
- Hosszú vagy rövid távra tervezel -> több évre, olyan hardverrel ami nem adja be a kulcsot és lassul nullára pár szoftverfrissítés után
- Mire használnád? -> a fotós képességek és a hosszú üzemidő fontosak, de alapvetően csak telefonálás és videochat (lehetőleg legyen stabil a hálózati kapcsolata mobilnetről és wifiről is)
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez -> Android, azon belül mindegy
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? -> a ma "standard" tepsi is belefér, de nem baj, ha kisebb.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#163337) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Sziasztok,

nem életbevágóan fontos a telefoncsere, de megnézném a lehetőségeket aztán döntök ha megtetszik valami. Ha van valami márka ami mostanában fog generációt váltani és érdemes lehet megvárni, akkor arra is vevő vagyok.

Árkategória

Kb. 100 ezer

Használt vagy új?

Használtan csak átruházható garanciás jöhet szóba (minimum 1 év legyen még, lehetőleg ne az aluljárós GSM boltba szóljon, hanem rendes szervizbe).

Hol vennéd meg?

Független, dual-SIM

Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?

2 évig ha elvagyok vele, nekem oké, inkább a tárhely legyen minőségi ami nem kezd belassulni idővel (frissítés legyen még legalább 1,5 évig rá)

Mire használnád?

Fotóznék, azokat szerkesztném Lightroomban (ezért fontos a minőségi kijelző, lehetőleg valami AMOLED-re épülő, most is FHD van, ezután is elég lenne ez a felbontás, ha több az nem baj, csak ne menjen a sebesség/üzemidő rovására), ez lenne talán a legizmosabb feladat, játék kicsit sem érdekel, ezen kívül a szokásos okostelefonos napi dolgok lennének a pakliban (csevegés, telefonálás, Instagram, stb). Van egy bluetooth TWS fülesem (Edifier X3), azért azt szólaltassa meg normálisan (OnePlus 5 van most, patent a dolog, de hallottam már panaszt Xiaomi kapcsán). NFC elvárás, szinte mindenhol telefonnal fizetek. Fontos lenne a hosszú üzemidő (most bír a telefonom 3 óra SoT-t 15%-ig merülve, ez kezd kényelmetlen lenni, mert a nap végére már töltőért kiabál).

Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?

Mindegy, de ennyiért úgyis Android lesz. Ne legyen reklámmal telefosva és ne kelljen mókolni a rendszert baromságok eltüntetéséhez. Szerettem az OP5-ben, hogy piszkálható a rendszer, de a banki appok nem díjazták, most visszamentem full gyárira.

Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?

Ami manapság átlagos méretnek számít. Az OP5 sem kicsi, csak nagyok a kávák, ez elfér a zsebemben.

További kívánság:

Nagyon kérem erre az válaszoljon aki érti miről van szó. Nekem fontos a RAW-ban fotózás, így a 100+ megapixeles kamerákkal nem tudok mit kezdeni, nem az érdekel egy kamera minőségénél, hogy milyen Jpeg-et tud összerakni egy algoritmus, azt kikeverem magamnak RAW-ból (ezért szerkesztek Lighroomban) és tök jó ha optikailag megüt egy szintet (főleg a becsillanások elleni védelem minősége lenne fontos, OP5-nél ez nagyon korrekt). Fontos lenne a normális kijelző kalibrálás, ha van sRGB vagy DCI-P3, Display-P3 üzemmód D65-höz közeli fehérponttal (vagy a fehérpont állítható) az nagy előny lenne. A OnePlus és egy jobbféle Samsung kb teljesíti ezeket a vágyakat, de nem tudom mi a helyzet a többi márkánál (mikor az OP5 hozzám került, akkor kb sehogy nem álltak ezzel). Ha a kamera (legalább a főkamera) tud OIS-t az nagy előny, de ha az OIS kicsit magasabb árfekvésben kezdődik, akkor arra is várok tippet, hogy kb hol és milyen készüléknél kell minimum szétnézni.

[ Szerkesztve ]

(#163338) Somatom


Somatom
veterán

Sziasztok!
Sajnos úgy néz ki, hogy nem tudják megmenteni a Moto Z Playemet, így kénytelen leszek új autósteló után nézni. Elvárások:
- Nem kell komoly proci, 6xx, 7xx Snapi szint elég.
- Jó GPS
- 6-7" közötti, 16:9 -es kijelző
- Jack (ez nem kritérium, csak jó lenne)
- Wireless töltés
- 7-9 közötti, Guglis Android
- Hazai, vagy EU -s beszerzés

Tud vki ilyet?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#163339) Azteeek


Azteeek
tag

Sziasztok
S20 fe és Google pixel 4a hasonló árban elérhető most. Csak a fényképező képességeit tekintve megéri a samsung a plusz pénzt?

(#163340) M.Ildiko válasza Johnny_vT (#163336) üzenetére


M.Ildiko
tag

A 10s-ről: méretre súlyra nem számottevően nagyobb, mint a Meizu 6m, kisebb kezűeknek való. Az akku nem extrém nagy. Normál használat, és világos beállításokkal másfél, max 2 nap. Eszi az akkut, ha adatot tölt le-fel. Viszont vannak akkuhasználat-csökkentő beállítások, azokkal 3 nap is lehet. Fotókhoz nem tudok hozzászólni.

(#163341) kutga válasza Azteeek (#163339) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem mindenhogyan megéri az FE.

Let the Zone take me if I am.

(#163342) ghiottone válasza Somatom (#163338) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Feladtad a leckét. Valamiből engedni kell mert ezt mind megkapni nehéz lesz. Menyi a keret? Új vagy használt? - Német ebayen megnézve a használt Z-k és Z Playeket, már alig-alig találni és több évesen lutri.
- A 16:9-es kijelző még egy kicsi Pixel 2-re ráhúzható, de az csak 5 col és nincs vezetéknélküli töltés. Pixel 3 esetleg (9-es droidot simán vissza lehet rakni)? - de az már nem 16:9 - és ugyanez az Lg V30, V40, G7, G8s-nél, vagy egy Galaxy S9-nél is. - de ezek is már újonnan nem nagyon vannak.

Azteeek: akár mennyire kedvelem a Pixel-t, de ha a kettő egy árban van, akkor mindenképpen egy snapis S20fe. Jó a képalkotása, és jól jön néha az a plusz 2 kamera. Pixel 5 és s20fe már nehezebb döntés lenne.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#163343) Somatom válasza ghiottone (#163342) üzenetére


Somatom
veterán

Újat szeretnék, a keret rugalmas, de szeretnék 100 rugón belül maradni. Alapértelmezett a fekvő mód és ezeken a nyújtott vackokon nem látok semmit. Nézzek vmi újabb Z -t, hátha? Akkor természetesen nem kell a wireless töltés, mert a dokkoló átviszi a delejt. Bedugdosósat nem szeretnék, mert azt macera kezelni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#163344) PietPunto


PietPunto
tag

Sziasztok!

Xiaomi MI 9 Lite-ot használok, érdemes váltani OnePlus 8T-re, a Telekom-nál kifutó lett így elég jó áron meg tudnám kaparintani.

(#163345) Viktor0610 válasza PietPunto (#163344) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Örülünk, hogy ezt megosztottad velünk.

;]

Samsung Galaxy A54

(#163346) ghiottone válasza Somatom (#163343) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az a baj, hogy az EU-s amazonokon se látni már újabb Z3 Playeket. Z4-t meg be se hozták. Nem tudom honnan lehetne venni.
Korábbi Note 8?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#163347) PietPunto válasza Viktor0610 (#163345) üzenetére


PietPunto
tag

Haha :D Na szóval, akkor kifejtem bővebben miért dilemmázok: számos helyen olvasom hogy a 8T képalkotója "csak" középszerű, mindösszesen emiatt agyalok.

(#163348) Viktor0610 válasza PietPunto (#163347) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak a kamera miatt nem érné meg szerintem.
Teljesítményben erősebb, újabb, tehát tovább kap frissítéseket.

Samsung Galaxy A54

(#163349) ghiottone válasza PietPunto (#163347) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ugyanazt a lencsét használják, mint a 7T-ben. Nem rossz, de a gyári kamera app felejtős fotózásra (nem jól kezeli a színeket, árnyékokat, hdr-t). 3 főverzió és 4 év biztonsági frissítéseket vállalt rá az OnePlus, ennyiben és a kolléga által felsoroltak miatt érhetné meg.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#163350) windlord


windlord
őstag

120khuf környékén a MI 10T -nél akad jobb vétel?
Új készülék.
Felhasználásban semmi extra, szokásos napi rutin játékok nélkül.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.