Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120551) quailstorm válasza w.miki (#120550) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Be kéne menni megnézni. MA! is 1GB-ost tesztelt anno, megvan a veszélye.
Coopos kuponnal meg valóban már rendben volna az Y6. Mondjuk nem tudom a TV-s balhé óta elegük lett-e már a kuponból.

(#120552) w.miki válasza quailstorm (#120551) üzenetére


w.miki
veterán

a kuponok működnek, csak nem mindig megy át a weboldalon a megrendeléshez tartozó adatod, és olyankor törlik az egészet. A kupont pedig buktad.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#120553) mark! válasza quailstorm (#120551) üzenetére


mark!
őstag

esetleg használtan egy redmi note 2?
gondolom tudod milyenek a xiaomik, 2/16-os a note 2.

>

(#120554) quailstorm válasza mark! (#120553) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az úgy néz ki teljesen jó használt kompromisszumos megoldás. Nem gyenge, nem túl régi, és jobb a kamerája. Meg valahogy jobban meg is bízok benne. Árban is stimmel.

(#120555) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Bruttó 200-ig mi a Bestbuy jelenleg?
Minimum 6" Android!

(#120556) nyisziati válasza quailstorm (#120554) üzenetére


nyisziati
veterán

A Redmi Note 2 príma kis teló, és van 2/32-es is, én is azt használom. HomTomot inkább ne, főnökömnek ajánlottam, megvette, de megbántuk. :DDD
Egyébként az újabbakból a Redmi Note 4A ami még ajánlható.

(#120557) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Feleségemnek keresek egy androidos készüléket:
- Árkategória
bruttó 85.000 alatt
- Használt vagy új?
Új, esetleg használt garanciával.
- Hol vennéd meg?
Semmiképp se szolgáltatónál, bolt, garancia kell rá.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
Hosszú távra, 1-2 év szoftver support legyen rá.
- Mire használnád?
Általános célok, dual sim nem kell, de szép képeket csináljon a hátlapi kamerája és legyen erős az akkumulátora. SD bővíthetőségnek örülnék. Nem lesz rootolva, stb. B20 jó lenne...
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
4,8"-5,5"

[ Szerkesztve ]

(#120558) trebrona válasza Kalandor (#120557) üzenetére


trebrona
nagyúr

Samsung supportot nem ismerem, de Samsung Galaxy A5 2017 éppen belefér a keretbe. [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#120559) mark! válasza trebrona (#120558) üzenetére


mark!
őstag

+1
szép is, jó is. következő fő androidverziót még 100% hogy megkapja.

[ Szerkesztve ]

>

(#120560) crazygamer75 válasza crazygamer75 (#120527) üzenetére


crazygamer75
tag

Látom másnak ajánljátok az A5 2017-et, akkor az én választásom is erre essen, vagy azért meggondolandó a P10 Lite?

(#120561) mark! válasza crazygamer75 (#120560) üzenetére


mark!
őstag

p10 lite-ot használok, nálam is a5 lett volna a másik opció.
DE számomra nem ért meg +30k-t a kicsivel jobb kamera. gördülékeny rendszer, jó ujjlenyomatolvasó és a jó üzemidő mindkét telefonban megvan, tényleg csak a kamera a különbség.
nem rossz itt se a kamera, normális fény mellett elég jó képeket lehet csinálni vele.

[ Szerkesztve ]

>

(#120562) trebrona válasza crazygamer75 (#120560) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]
kamera összehasonlítás: [link]

Szerintem egyértelmű, de döntsd el magad. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#120563) trebrona válasza mark! (#120561) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azért van ott még egy IP68 is pluszban.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#120564) crazygamer75 válasza mark! (#120561) üzenetére


crazygamer75
tag

Nekem most a Telekom-nál 20 000-el lenne drágább a Samsung (havi 900 ft), ennyivel jobb a P10 Lite-nál (IP68-gorilla glass)?
Igazából sose volt Samsung-om, mert a samu rajongókat fanatikusnak tartom, és úgy gondoltam, csak azért ajánlják , mert lenéznek minden más márkát :) Én eddig mindig meg voltam elégedve a fiam Honor7-es, és a saját Alcatel Pop 4s-emmel is(régebben Idol 3, kezdő okostelefonom ZTE Blade volt).

[ Szerkesztve ]

(#120565) Sgr_A válasza crazygamer75 (#120564) üzenetére


Sgr_A
addikt

Volt honor7 telom most a párom használja
Az omnia óta ez az első samsungom (a5 2017) szerintem ez megy neki én meg veszek egy s8-at
Elég jól összerakot kis teló
nem melegszik mint a honor jobb az ujjlenyomat olvasója, az aksi is egy kicsit jobban bírja
Mondjuk ha belefér a keretbe akkor a honor 8 jobb választás

[ Szerkesztve ]

(#120567) crazygamer75 válasza Sgr_A (#120565) üzenetére


crazygamer75
tag

Azonnal megvenném a Honor 8-at (ugyanaz az ára mint A5 2017), csak sajnos az én csomagajánlatomhoz pont nem lehet választani(ki is vagyok akadva), csak a honor 9-et, az meg árban duplája a P10 Lite-nak és A5-nél is 45k-val drágább, nem fér bele a költségvetésbe :( .

(#120568) Trakk77


Trakk77
csendes tag

Sziasztok!

Samsung galaxy S7 (2017), vagy Xiaomi miA1? Kb. ugyanaz az árkategória (70-80K).
Mivel 15 éves fiamnak lesz, fő szempont a játékok futtatása. Én nagy különbséget nem látok közöttük teljesítményben.
Melyiket ajánlanátok inkább?

(#120569) Viktor0610 válasza Trakk77 (#120568) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

S7 (2017)?
Vut? :D

Samsung Galaxy A54

(#120570) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Édesanyámnak keresnék új telefont.

Most egy Lumia 640XL-je van, váltás oka az alkalmazás hiány.
Egyébként nagyon jó telefon, mindenre megfelel neki. Elég nagy, 2-3 naponta tölti, jó a kamerája, elég gyors (8.1-es windows phone-al, 10-est nem raktam fel mert instabilitásos problémákról olvastam, de pl. ezen a verzión meg már kb. 6 hónapja kinyírták a messengert is).

Szóval a szempontok:
- 5,5-5,7 colos készülék
- androidos legyen
- magyar nyelv legyen benne
- ne legyenek típushibái, köztudott de nem javított rendszerhibái, gyenge összeszerelési minősége
- IPS vagy amoled
- HD felbontás (lehet FHD is, de tök fölösleges)
- tartok tőle hogy manapság kevés a 4 mag ha legalább 2 évre tervezünk a készülékkel, szóval 8 magosban gondolkodom
- 2 vagy 3 GB ram
- legalább 16GB háttértár
- legyen bővíthető microSD-vel (úgy is jó ha a második sim foglalatba lehet berakni)
- jó hangminőség telefonálás közben
- jó kamera, lehetőleg autófókusszal és jó lenne ha a kézremegést valamelyest ki tudná küszöbölni (hasonló mint a 640XL-nél jó lenne, ennek a kamerája auto beállításokon is szép képeket lő, és egész jó az autófókusza is)
- lehetőleg menjen egy visszafogottabb használattal 2 napot vagy többet (akkuméretet nem írok, ha ezt tudja egy 2300-as aksival is akkor OK)
- normális, átlátható kezelőfelület, ésszerű felépítéssel, mivel meg kell tanulnia az androidot
- B20-at tudja
- ha lenne normális szervizháttere, az jó lenne
- esetleg tudjon képernyő tükrözést, miracastot

Amire használni szeretné:
- telefonálás
- sms
- fotózás
- messenger
- képek küldése messengeren
- facebook
- gmail
- internetezés
- youtube
- esetleg zenehallgatás
- skype
- játék maximum pasziánsz vagy hasonló

A büdzsé az kb. 60-65 ezer Ft lenne.

Csak új készülékben gondolkodunk, rendes garanciával (jó lenne ha alapból lenne rá 2 év).

Független legyen.

Jó lenne ha microSIM foglalat lenne még benne (a mostani SIM kártyája microSIM).

Márkában elsősorban xiaomi, huawei ami nézegettem. De nincs konkrét megkötés.
Ami nem jöhet szóba, mert nem akarunk ilyet vagy túl drága lenne: motorola, sony, alcatel, lenovo, microsoft, zte, blackberry, apple.

Nekem egy xiaomi redmi note 4-em van, ez tökéletes lenne ha a kamerája nem olyan lenne amilyen: pontatlan az autófókusza, és semennyire sem tudja kiküszöbölni a kézremegést.

Nem tudom létezik-e egyáltalán ilyen telefon ennyi pénzért.

Kérlek ajánljatok pár készüléket! :R

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#120571) mark! válasza Viktor0610 (#120569) üzenetére


mark!
őstag

szerintem a5 2017 akart lenni, akkor viszont a mi a1.

>

(#120572) #75424128


#75424128
törölt tag

Sziasztok!
Segítségeteket kérem, a Nokia 5, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Note 4 közti döntéshez.
A jelenlegi Lumia 735 telefonom sajnos tönkre ment, 3 évig bírta.
A következő telefonomat is kb. ilyen időtartamra tervezem megvenni.
Elsősorban telefonálásra, e-mailezésre, böngészésre, naptár funkcióra, útvonal tervezésre használnám.
A Nokia 5 ds még ma 49.900 az MM-ben ezért fontos volna döntenem.
A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#120573) Ájvé válasza s3toraph (#120570) üzenetére


Ájvé
veterán

"Nem tudom létezik-e egyáltalán ilyen telefon ennyi pénzért."
Valószínűleg nincs.
Xiaomi Mi A1 lehetne, de nincs eustockon jelenleg ahol beleférne még a keretbe. De 75-ért még ilyen csodálatos rozé arany színben is kapni :D (itt olcsóbb és leírás szerint gyári garancia van rá, de nem ismerem az üzletet szóval csak fenntartásokkal írom) Van róla teszt olvasd el úgy könnyebb dönteni.

(#120572) Jón:
Én biztos nem venném a Nokia 5-öt a két Xiaomi ellenében. Két Xiaomi közt ha méret alapján döntenék, esetleg ha lényeges a Redmi 4X kamerája kicsivel jobb.

[ Szerkesztve ]

(#120574) s3toraph válasza Ájvé (#120573) üzenetére


s3toraph
senior tag

Köszi.
Már közben én is nézegettem ezt a modellt.

Mindenkihez:

Az MI A1-t nézegetem, ill. a note 5A-t.
Vannak itt tulajok a fenti két xiaomi készülék valamelyikével?
Az érdekelne hogy mennyire jól használható ezekben a kamera, ill. mennyire lehet éles képet készíteni (autófókusz minősége, kézremegést mennyire tudja kompenzálni)?
A tesztekből nem kaptam erre választ (hacsak nem siklottam el felette).

Ahogy nézem végül is a note 5A is megfelelne a célra. A kétszer annyiba kerülő MI A1 akkor lenne opció ha nagyon jó a kamerája. Elég fontos szempont a kamera, nem kell profi de azért automata módban jó lenne ha szép képeket lehetne készíteni vele. A note 4-emmel nem lehet (ez az egy hiányossága van). Édesanyám 640XL-ében meg most néztem zeiss lencse van, autofokusszal. Akkor ezért készít olyan szép képeket.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#120575) Ájvé válasza s3toraph (#120574) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát pedig kamera nagyságrendekkel jobb A1-ben, Note 5A jó ha eléri a Note 4 szintjét, ha az kevés volt akkor 5A is kevés lesz.

(#120576) Luck Dragon válasza s3toraph (#120574) üzenetére

Note 5A ezen a téren nem fog téged meggyőzni. Ellenben az A1-el lehet szép képeket készíteni, bár egy zeiss lumiával tény hogy jobb képeket lehet készíteni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#120577) Trakk77 válasza Viktor0610 (#120569) üzenetére


Trakk77
csendes tag

Bakker...Galaxy J7 (2017)-re gondoltam. Nem tudom, hogy hogyan gépeltem helyette S7-et :).
Szóval a kérdés, hogy Galaxy J7 (2017), vagy miA1? Játék az elsődleges szempont.
Köszönöm.

(#120578) Luck Dragon válasza Trakk77 (#120577) üzenetére

Ha játék a fontos ,akkor egyértelműen az A1-nyer.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#120579) dzsingisz válasza dzsingisz (#120536) üzenetére


dzsingisz
csendes tag

Sziasztok!

Van valaki, aki tud ajánlani valami értelmes készüléket nekem? :)
Előre is köszi!

Üdv:
Dzsingisz

(#120580) Soybex válasza Trakk77 (#120577) üzenetére


Soybex
őstag

A1, erősebb soc + ram. De akár Xiaomi Note 4 4/64 is jó lenne játékra.

@Dzsingisz : S7 garisan használt vagy ha telekomnál még betudod húzni akkor ott (független lesz egyből), Honor 8, Huawei p9,

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#120581) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Új telefont szeretnék venni, LG G6-ot szeretnék.

Ezeket a boltokat néztem:
b-tel
premium-mobil
mobilcorner

Ezek közül melyik a legmegbizhatóbb bolt illetve garancia ügyintézéssel kapcsolatos információk/tapasztalatok is jól jönnének!

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#120582) Soybex válasza FuRiONight (#120581) üzenetére


Soybex
őstag

Szia!
Mobilcornert a sufnik közül belehet vállalni rendes garit kapsz

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#120583) mark! válasza FuRiONight (#120581) üzenetére


mark!
őstag

mobilcorner 100%
talán b-tel is, mintha hallottam volna róla jókat.
a 3.ról még csak nem is hallottam

>

(#120584) Németh91


Németh91
tag

Sziasztok!
Uj telefon vásárlás előtt állok hosszabb távra ami későbbiekben is megállja a helyét gondolok itt frissítésekre
Elvárásaim: Alap Használat,Netezés,jó fényképező,jó akksi idő.
összegben nem igazán van határ
Amiket eddig néztem: Samsung Note 8
Samsung S8+
Huawei Mate 10 pro
Esetleg valakinek ötlet melyikkel járnék legjobban ?
illetve más ötlet ha van

(#120585) beneszilo


beneszilo
tag

Sziasztok!

Itt is feltennén a dual sim topicban [feltett] kérdésem, miszerint ~155.000 ft körül van 1 jobb választás a 8/128-as 1+ 5T-nél, ha fontos a b20, üzemidő, nagy tárhely, és középkategóriánál jobb, felső kategóriát nagyjából elérő kamera.

Előre is köszi!

(#120586) mark! válasza Németh91 (#120584) üzenetére


mark!
őstag

note8, mate10pro, iphone x, u11plus, pixel 2 xl

>

(#120587) Németh91


Németh91
tag

Köszönöm a gyors választ szerinted melyikkel járnék legjobban pl fényképező téren?
IOS-em nemvolt még.
Megnéztem amiket írtál főként Note 8-Mate 10pro között agyalok..

(#120588) BenHans válasza Németh91 (#120587) üzenetére


BenHans
addikt

Nem belevau ZedMester ajánlásába, de a (LG által gyártott) Pixel 2 XL-nek van/volt néhány gyerekbetegsége, azzal óvatosabban.
Szerintem ezek közül a két legjobb a HTC U11+ és a Note 8. A Mate pl kamerában elmarad tőlük kicsit, a HTC-től audioban is és a kijelző felbontása is kisebb.
Ha iOS-t szeretnél akkor iX.

Note 8 vs U11+ viszonylatban előbbi mellett a pen és funkciói valamint a dex kompatibilitás szólhat ha kihasználnád, utóbbi mellett pedig a nagyobb akku, a szoftver(+edge sense) és a BS sztereo hangszórópár.

Készülőben a gsmarena U11+ review , érdemes megvárni.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#120589) mark! válasza BenHans (#120588) üzenetére


mark!
őstag

az igaz hogy vannak hibái, de attól függően elég jó telefon. a hibásokat amúgy nem cserélik?

>

(#120590) Németh91


Németh91
tag

fenykép terén nagy ezek között a különbség? illetve szerviz/garanciáztatás normálisan működik mindnél?
HTC-t ahogy nézem nem kapni szolgáltatónál van valami normális bolt függetlenül?

(#120591) BenHans


BenHans
addikt

ZedMester: Azért jeleztem mert vásárlásnál vagy rendelésnél 14 napon belül érdemes tüzetesen ellenőrizni a lehetséges problémákat, elkerülve bármilyen utólagos ügyintézést vagy bosszankodást.
Amúgy jó készüléknek tartom.

Németh91: Nemrég jelent meg, így még várni kell a beszerzési forrásokra. Amúgy a gyártói oldalon ingyenes HTC Klub regisztráció után black week alatt azaz holnapig kedvezményesen ~225k forintért előrendelhető a 6/128GB verzió.

A kamerákat itt össze tudod hasonlítani, egyelőre a sima U11-gyel. Alapvetően megállja a helyét, mivel ugye ezt reszelgették tovább a +-hoz.
De frissítésekkel javulhat a teljesítmény, az U11-re már érkezett pl.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#120592) Németh91


Németh91
tag

karácsony körül szeretném a cserét de már látom nem lesz egyszerű döntés :W

(#120593) sid87


sid87
senior tag

Sziasztok! Barátnőm unokaöccsénnek szeretnék telefon ajánlást kérni.

- Árkategória
Maximum 35 ezer Ft. Ha sokkal jobb van max 40ért, akkor esetleg annyi.
- Használt vagy új?
Új!
- Hol vennéd meg?
Magyar boltban, rendes garanciával, nem külföldi vagy sufni GSM. Előfizetés nélkül.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
8 éves srácnak lenne, hosszabb távra.
- Mire használnád?
YouTube videók, egyszerűbb játékok.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Android legyen.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
Minél nagyobb kijelző, hogy jobban élvezhetőbb legyen a videó nézés.

Köszönöm! :R

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#120594) SirRasor


SirRasor
őstag

Helló!

Keresem a Xiaomi Mi4C utódját.
Max: 100k
-Jó kamera legyen benne
-minimum 4 GB ram
-Jó DAC (legalább Mi4C szint) fülessel zenehallgatás miatt
-Max 5.5", de az 5.0" felé jobb lenne
-Felbontás mind1
-Kínai noname is lehet (bár a kamera miatt nem esélyes)
-lehet használt is
-Vagy minimum 64 GB tárhely, vagy microsd bővíthetőség
-B20 nem feltétel, mert 2G-zek :D

A jó kamera és DAC a legfontosabb; a többi feltétel némi alkuképes, ha jó az ajánlat.

A segítséget köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#120595) Ájvé válasza sid87 (#120593) üzenetére


Ájvé
veterán

Nem magyar bolt, de magyar garanciát ad (Wayteq Magyarország), szóval Redmi Note 5A szerintem pont megfelelne árban és tudásban is.

SirRasor:
Mi A1 bár a kamera lehet nincs olyan jó mint Mi 4c-ben, de a DAC viszont jobb. Honor 9 117-ért van az mindenben megfelelne már.

[ Szerkesztve ]

(#120596) five05


five05
csendes tag

Sziasztok!

Feleségemnek keresek telefont, munkája során használná, ezért nagyon fontos a dualsim és a jó képkészítés/fotózás. Böngészés, youtube, gps, általános app-ok, semmi játék. 50-60k körülire gondoltam.

Tudtok ajánlani ebben az ársávban ehhez telefont?

Köszi a segítséget! :R

(#120597) SirRasor válasza Ájvé (#120595) üzenetére


SirRasor
őstag

Ájvé most lehidalsz, de a Mi4C-ben jobb a DAC. Láttam a marketinget a Mi A1 DAC körül, aztán megnéztem a nyers adatokat a gsmarena-n. Ebben még a Mi6-ot is veri. Persze bármelyik jó volna, nem ez a kizáró ok.
De ha már xiaomi, akkor csakis MIUI-s jöhet szóba, tehát a MIUI-s Mi A1, azaz a Mi 5X. Szemezgetek vele nemmondom, de a fényképezőjével van 2 gond (A1-re is vonatkozik):
1. csökkent fényben nem jó képeket készít. Persze találtam olyan tesztet, ami szerint igen, de sokkal több olyat, ami szerint nem.
2. Videófelvétel csapnivaló. A zajszűrő mikrofonnal van valami bibi, tehát a videófelvételt elfelejthetem, amíg nem javítják..már ha szoftveres.

Egyébként szívesen maradnék xiaominál, csak a Mi6 fényképezője se győzött meg a maga ~125k forintjáért.

Honor 9-et nem ismerem. Thx, meglesem!

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#120598) drtimot


drtimot
aktív tag

Sziasztok! Xiaomi Redmi 4X-nek milyen említésre méltó (értsd: ajánlható) versenytársai vannak, ha meg szeretnék állni árban 45 körül? (hasonlóan Androidos, dual SIM-es telók érdekelnek, újonnan)

Nem vagyok képben a piaccal, és nincsenek nagyon specifikus igényeim, csak érdekelne, hogy merre érdemes nézelődni még.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#120599) Ájvé válasza SirRasor (#120597) üzenetére


Ájvé
veterán

1. Ez még a legkomolyabb DSLR fényképezőknek is kihívás, tudod fényképező, ha nincs fény nincs mit képezni. Szóval igen itt elhasal mint általában minden fotó eszköz.
2. Igen az hibás, nem tudom mi miatt, Note 4-nél volt még talán hasonló hiba, dupla szűrés vagy valami ilyesmi volt a baj, szoftveres, persze ez nyilván kevés, mert ha rossz akkor rossz.
Mi 4c után nem lenne igazi előre lépés az A1 hardveresen se(5X-ben nincs B20 ha ez esetleg szempont, egyébként A1-re is rá lehet tenni a MIUI felületet, persze nem gyári szoftver), ehhez legalább Honor 9 kellene mondjuk.

drtimot:
Motorola Moto G5 (kevesebb RAM/ROM)

[ Szerkesztve ]

(#120600) TeeJay


TeeJay
félisten

sziasztok

40ezerig 50éves nagyszülőnek melyik androidos telefon a bestbuy?

főleg telefonálás meg facebook messenger viber + böngészésre lenne
wifi fontos mobilnet nem igazán lényeg

kártyás használatra lesz nem mobilnetre

Xiaomi-ból melyik jó vétel?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.