Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120351) trebrona válasza gzbotii (#120348) üzenetére


trebrona
nagyúr

Redmi Note 5A

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#120352) gzbotii válasza trebrona (#120351) üzenetére


gzbotii
veterán

Köszi a tippet :R

Ez kínai ROM-al jön - tehát kell mókolni, hogy Play store legyen?
Garancia, ebben az esetben megmarad?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#120353) Viktor0610 válasza gzbotii (#120352) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az EUstock magyar ROM-mal küldi, nincs szükség mókolásra a Playhez sem. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#120354) trebrona válasza gzbotii (#120352) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ahogyan Viktor0610 is írta, ezt csak használni kell. Global rommal érkezik, amiben integrált a play és teljes magyar nyelv, illetve folyamatos OTA frissítéseket is kap.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#120356) pit stop válasza zolnagy (#120345) üzenetére


pit stop
addikt

Én ezek közül XA1-et választanám.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#120357) zolnagy válasza pit stop (#120356) üzenetére


zolnagy
őstag

Én is arra hajlottam. A forma nekem speciel bejön, de a saját fórumán többeknél előjött kijelző hiba (érzéketlenség, foltosodás), ami miatt most elbizonytalanodtam.

(#120358) volandy


volandy
senior tag

Samsung Galaxy A3(2017) telefonról tud valaki infót, már elég régen kiadták(januárban? Még érdemes megvenni? Most kerűlt képbe a 4,7" kijelzője miatt! Nem szeretnék nagy telefont! Idáig a Sony Xperia XZ1 compact, de inkább az Iphone SE volt nálam a befutó, de a Médiába azt mondta a kiszolgáló hölgy hogy nagyon szervízigényes a Sony. Telefonálás, facebook. internet böngészés és az hogy 1 év múlva is fussanak rajta a programok! Egyszer nagyon rövid ideig volt Samsungom, többször kellett megnyomnom egy betűt mert nem érzékelte valamiért!

(#120359) robertosz91


robertosz91
tag

Üdv.
Max 150 ezerig keresek telefont. Ne legyen hatalmas mert nem fér el a kezemben. A mostani telefonom egy Ace 4 szóval értitek. Lg g6 -al szemezek de bármit meghallgatok. Nagyon tetszenek ezek a 18:9-es telefonok, vagyis ez lenne a fő csapás irány. Akksi idő jó lenne ha jobb lenne mint ennek az Ace 4nek. De annyira nem fontos. Meg érdekelne honnan érdemes venni, mert annyi bolt van, hogy belezavarodok.

Az élet jó, csak meg kell tanulni lebegni a sz@rban.

(#120360) fr3ntzen


fr3ntzen
aktív tag

Sziasztok múltkor ajálottátok ezt a telefont: Xiaomi Redmi Note 4 4/64 okostelefon (EU) - ARANY

Azt is mondtátok, hogy az eustock-bol rendeljem meg esetleg...kifogyott a raktár készletük, de nekem igen fontos lenne, hogy legkésőbb a jövő héten hozzá jussak egy ilyen telefonhoz... Egyéb ötletetek van, hogy hol tudnám megrendelni?

Köszi a segítséget ! :R

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#120361) pit stop válasza volandy (#120358) üzenetére


pit stop
addikt

XZ1 Compact-on még 3 év múlva is futni fog minden, de még így is lehet nagyon alulbecsültem.
Szervízigényes az ő feje lenne - vagy el kéne mondani, hogy nem független, és pénzt kap valakitől. Azzal jársz a legjobban vagy SE-vel; A3-mal össze sem hasonlítható a kettő.

(#120357) zolnagy: Most néztem én is, nehéz ügy. Szerintem bármelyiket választod két évnél hosszabb időre ne tervezz. Annyi a pozitívium e mellett, hogy szó nélkül javítják - és van akinek onnantól már nem jött elő gond.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#120362) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok,

Feleségem Samsung S4 mini-je kezdi megadni magát, mit tudnátok ajánlani teljesen hétköznapi használatra (telefonálás, sms, face, messenger) 4-4,3"-os méretben, max. 60e-ig (hasonló paraméterekkel mint az S4 mini)? A méret a lényeg :DD , bár nem nagyon látok 5" alattiakat :((

[ Szerkesztve ]

(#120363) fireman123 válasza fr3ntzen (#120360) üzenetére


fireman123
őstag

edigital.hu ...bár 15e-el drágább......

(#120364) fr3ntzen válasza fireman123 (#120363) üzenetére


fr3ntzen
aktív tag

Hát azért kérdezem... Mert annyival nem adok érte többet. :) :C

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#120365) fireman123 válasza fr3ntzen (#120364) üzenetére


fireman123
őstag

az idő pénz :DD , vagy kivárod az eustockot (ott a legolcsóbb) vagy fizetsz mint a katonatiszt :K , csak drágábban találsz itt is [link]

[ Szerkesztve ]

(#120366) Dluinet válasza fr3ntzen (#120364) üzenetére


Dluinet
nagyúr

gyorsan kérdezd meg, talán van náluk még raktáron

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#120367) zolnagy válasza pit stop (#120361) üzenetére


zolnagy
őstag

Ma megnéztem élőben is. Hát nagyon bejön a Sony, de a Huawei is jól nézett ki :) Szal előrébb nem vagyok.
Kipróbáltam az automata fényerőt, hogy eltakartam a szenzort. Én nem tapasztaltam a kelletlenséget, amit a tesztben írtak. Mondjuk nem volt villágyors, de a huawei p9 lite és a samu a5 ugyanilyen gyors volt.

(#120368) BenHans


BenHans
addikt

alek41: Ha a rendszer, a kamera és az üzemidő is fontos akkor jó lenne egy HTC U11, de sajnos ez ~162k. Ha ennyire hozzászoktál az iPhone-hoz és a kisebb mérethez akkor iPhone 7, de ez is túllóg a kereten.

Olcsóbban Huawei P10, a VIP 3-3-3 garancia miatt kézenfekvő is lenne az igényeid alapján.

robertosz91: Az Ace 4 után konkrétan bármi ami 120 és 150k körül kapható már hipertérugrásnak felel meg. :) Mehet a G6 is ha az tetszik, de ránézhetsz a OnePlus 5t-re is.
A garanciákról itt írtam. LG-re csak szolgáltatótól vásárolva kapsz 2 év garit, függetlenül 1-et. Ezt is megveheted olcsóbb helyről, mivel európai készülékekre szabályos számla mellett (IMEI feltüntetésével) érvényes az 1 év. De mint olvashatod, a lényeg, hogy bárhol veszed, akár a bolt felvilágosításával ellentétben is annyi a lényeg, hogy a gyártó által meghatározott feltételekkel megkapd a gyártói garanciát.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#120369) volandy válasza pit stop (#120361) üzenetére


volandy
senior tag

Szuper! Köszi!

(#120370) BenHans


BenHans
addikt

Közérdekű! A HTC oldalán ma elkezdődött a fekete péntek hét (20-27-ig).
Ingyenes HTC Klub reg. után:
HTC U11+ (128GB DS) ~ 225k
HTC U11 (128GB DS) ~ 182k, (64GB DS) ~ 162k
HTC U11 Life (64GB SS) ~ 110k

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#120371) Ukeve


Ukeve
tag

Sziasztok!

Barátnőm új telefont szeretne venni magának és nagyon szemezik az iPhone 6S-sel. Legfőbb indoka az, hogy az iPhone nem lassul be az évek múlásával. Ez nagyjából igaz?
Másik kérdésem pedig az lenne, hogy hasonló árkategóriában az Androidos készülékek (Huawei P10, Honor 9, stb.) jobb vételnek számítanak? Tudnak legalább 3 évig úgy működni, hogy 2 év után ne őszüljön bele az ember, mert olyan lassúak? :)
A felhasználás az teljesen átlagos lenne, közösségi hálózatok, böngészés, fényképezés(itt nem árthat, ha többet tud, mint egy iPhone). Játék nem lesz rajta. Samsungot viszont szeretne, azokból elege van. :D

Köszönöm! :R

(#120372) Dluinet válasza Ukeve (#120371) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha iPhone 6S szeretne, akkor nem lehet mást venni, ha mást vesztek és bármilyen hiba előfordul, akkor csak te leszel a hibás

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#120373) Ukeve válasza Dluinet (#120372) üzenetére


Ukeve
tag

Ha fel tudok hozni neki észérveket, hogy miért jobb egy Androidos készülék (vagy nem jobb?) ebben az árszegmensben, akkor meggyőzhető lehet arról, hogy ne iPhone-t vegyen. Ehhez kérnék inkább segítséget, hogy mivel érveljek az iPhone mellett-ellen vagy pl. P10 mellett-ellen. :)

(#120374) Dluinet válasza Ukeve (#120373) üzenetére


Dluinet
nagyúr

egyetlen ultimate érv van: iPhone 6S szeretne
ez mindent felülír, nem ajánlhatok mást jó szívvel

nagyon boldog lesz amikor megkapja, és csak ez számít, a boldogság

meggyőzés, még ha igazad is van, tönkre tesz egy kapcsolatot

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#120375) Ukeve válasza Dluinet (#120374) üzenetére


Ukeve
tag

:DDD :DDD
Köszönöm a tanácsot, akkor eldőlt ez a kérdés. :R
Ideje felkutatnom a netet iPhonért. :))

(#120376) mark! válasza Ukeve (#120375) üzenetére


mark!
őstag

jó telefon az ;)

>

(#120377) istnag


istnag
addikt

Ha valaki nem tud dönteni iPhone vagy Samsung, akkor itt a megoldás:

(#120378) zolnagy válasza istnag (#120377) üzenetére


zolnagy
őstag

:D

(#120379) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Volna hozzátok pár kérdésem:

Mi a véleményetek erről a készülékről? [link]

Megbízható az üzlet?
Van esetleg ebben az árban (~40k) jobb készülék (kompakt méretben)?
Ez gyártói garanciát takar? [link]

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#120380) Ájvé válasza Predator2 (#120379) üzenetére


Ájvé
veterán

Én nem ismerem az üzletet, azt írják gyártói garanciát adnak (forgalmazói mondjuk helyesebb lenne, gyártói azt jelenti hogy közvetlen a Xiaomihoz van garancia, az se lehetetlen, akkor viszont az üzlet által importált termékről van szó, szóval hazai forgalmazás esetén ők adják a garanciát). Garancia részben "külsõs gyártói szakszervíz"-t írnak. Hát nem tudom, inkább venném iponról itt biztos garancia van.

(#120381) zolnagy válasza Predator2 (#120379) üzenetére


zolnagy
őstag

Én [itt és ezt] vettem felségemnek (persze más színben). Azt mondták itt, hogy ez a best buy 40-ért.

(#120382) bazsimano


bazsimano
őstag

tovabbra is kerdesem lenne, hogy miulyen aktiv dual telefont tudtok ajanlani...jo akku, es b20as tamogatassal.
elore is koszonom!

volt egy tipp de azt tesomnak nem jott be!
koszonom!

(#120383) istnag válasza bazsimano (#120382) üzenetére


istnag
addikt

Honor 8.

(#120384) fabri07


fabri07
aktív tag

Nehéz döntés hogy i6s vagy honor 9. Mert ez az úgy mond utolsó "normális" iphone, amibe még van jack dugó is... Csak félek, hogy a frissítésekkel egyre jobban belassítják.

(#120385) Richó


Richó
újonc

Helló! Telefon vásárlás előtt állok, de nem igazán tudom eldönteni, hogy melyik lenne számomra a megfelelő. Ami nekem nagyon fontos lenne, hogy a hátso kamera a lehető legjobb legyen, de a teló ne nagyon legyen drágább százezernél. Amit eddig néztem,az a xiaomi mi a1, de a kamerájában nem vagyok biztos. Arra lennék kíváncsi, hogy ti milyen telót ajánlanátok. És hogy samu a5 2017, huawei p10 lite és honor 9 között kamera képességben hol helyezkedhet el a mi a1?
Köszi a válaszokat!

(#120386) vizimento


vizimento
senior tag

Milyen telót tudnátok ajánlani nekem leginkább Gearbestről?

Amit mindenképp tudnia kéne:
- Normál minőségű fotó (Jiayu S3 szint felett)
- Minimum 3Gb RAM
- 5,5col kijelző
- dual sim + microSD bővíthetőség
- b20
- 150USD alatt

Pl ezek menniyre jó vételek?
Ulefone Mix 4G Phablet
LEAGOO KIICAA MIX 4G Phablet

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#120387) apholyon


apholyon
aktív tag

Sziasztok!
60k körül milyen márkákban gondolkodnátok teljesen általános felhasználásra, ha az egyetlen cél a megbízhatóság lenne? :R

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#120388) bazsimano válasza istnag (#120383) üzenetére


bazsimano
őstag

koszonom a tippet! ranezunk erre meg a 9re is

(#120389) istnag válasza bazsimano (#120388) üzenetére


istnag
addikt

A 9 szerintem dual standby "csak", de nem tudom pontosan

(#120390) Ájvé válasza istnag (#120389) üzenetére


Ájvé
veterán

Igen, Honor 9 már csak dual standby.

(#120391) bazsimano válasza Ájvé (#120390) üzenetére


bazsimano
őstag

koszonom! igen most neztem...es meg a huawei P10 is...na mindegy tesomnak ajanlottam a p9et es a honor 8at.
meglatjuk :) kosznoom!

(#120392) Shingen válasza istnag (#120377) üzenetére


Shingen
addikt

pffff, de gáz............ :U

風林火山

(#120393) stigma


stigma
addikt

Szaszitok.

Munkatársam szeretne telefont venni, az alábbi paraméterekkel:
- Oprendszer mindegy : Android vagy IOS
- Méretben 5-5,5"
- kihangsúlyozta => jó kamerának kell benne lenni mert fotózik
- Esetleg bővíthető vagy 64GB-os tárhely
- Csak új és csak itthon beszerezhetőnek kell lennie.
- Árban: max 100k

Se RAM, se szín nem nagyon érdekli, mert tokban ugye nem látszik :DDD , ezért én az alábbiakat találtam neki:
- Huawei P9 64GB
- Huawei Honor 8
- Esetleg hoor 9 => picit áron felül van
- Xiaomi MI A1 => ez ugye áron alul bestbuy-t telefon (4/64-es , bívíthető, kameráról nem tudok nyilatkozni de szerintem nem lehet rossz)

Kihangsúlyozta fényképezni veszi legfőképp, átlag netezésre és telefonálgatásra használja.

Tudnátok egy jó telefont ajánlani ezek körül, vagy ha van más befutó, akkor írjátok meg nyugodtan.

Köszönöm előre is a segítséget. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#120394) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Üdvözletem!

Én is szeretnék egy kis segítséget kérni. Szinte bármilyen androidos mobiltelefon megfelelne, mindössze két kitétel van:
- fehér legyen (nem, nem nekem lesz :D )
- ne legyen nagyobb 130mm-nél (hosszra)

Nem gond, ha nem a legdrágább csúcsmodell, persze, de szerintem ezt a limitált méret már garantálja. Van valakinek valamilyen tippje?

(#120395) csillum0m


csillum0m
újonc

Sziasztok!

A 9,5 éves fiamnak vennék első mobilt, az alábbi paraméterekkel:

- Oprendszer mindegy : Android
- Méretben max 5"
- Kamera mindegy
- Csak új és akár itthon beszerezhető, akár EU express-es gearbest-es bestbuy is játszik
- Árban: max 25-30k

Xiaomikon agyalok (4A, 5A), de noname-bb de megbízhatóan használható teló is szóba jöhet.
Telefonálni, viberezésre, duolingora használná kb csak. (Remélem :D )

Előre is köszi a segítséget! :)

(#120396) BenHans válasza Szten Márs (#120394) üzenetére


BenHans
addikt

Üdv! :)
Olcsóbban Sony X Compact, drágábban XZ1 Compact.

csillum0m: Szia! Szerintem Redmi 4A/5A alá ne add, mert csak szenvedés lesz, ez pedig a már használható kategória.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#120397) Dluinet válasza csillum0m (#120395) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Xiaomi Redmi Note 5A 5,5" Magyar gari 30K
Xiaomi Redmi 4A 5" szürke színű eu express (ÁFA mentes rendeléssel) 27K Magyar gari és B20 nélkül

inkább az 5A

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#120398) kismormota78


kismormota78
újonc

Sziasztok!
Véleményeteket szeretném kérni:

Samsung A5 2017 - 58k-ért
Huawei P9 - 67k-ért
Huawei P10 Lite - 47k-ért
Honor 8 (ha esetleg lesz 70-80 körül akciósan biztos forrásból)

Melyik a legjobb választás!
(Mind szolgáltatótól, gyári gari, stb.)

(#120399) w333 válasza kismormota78 (#120398) üzenetére


w333
félisten

Honor 8 ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#120400) xcds


xcds
őstag

Sziasztok!
30 ezerig mit érdemes venni újan? Egy LG leonnak elromlott a hangszórója, ahelyett kellene valami. Vagy érdemesebb megcsináltatni?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.