Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121901) maci25


maci25
aktív tag

Sziasztok!
Telfont szeretnék venni. Az alap elképzelés, hogy lehet "drága is" ha cserében nem csak pl 2 évig lesz használható a telefon. Nálam akkor használható egy telefon ha nem alszom el mig betölt egy oldalt a böngésző, és az aku is simán kibír egy napot töltés nélkül. Ja és a támogatás is legyen rá 2+ év után is.
Használt:
- telefonálás
- a lehető legjobb képeket lehessen vele csinálni
- netezés böngészővel
- mail
- Tárhely mindegy mert minden privát felhőben tárolok (32 vagy 64 GB bőven elég. A napi képek este mentésre kerülnek )

Keret kb 200-250 k

Amit néztem: mate 10 pro, samsung s8+ , iphone 8+,
Nem zárkózom el olcsóbb telefonoktól sem ha az elvárások ugyanúgy teljesülnek.
Használt is lehet.

u.i
Ha esetleg valamelyik model ára várható, hogy esni fog azt ki tudom várni ha 1 max 2 honapon belül várható.
(PL mate 10 pro 200 mediába már rohannák is)

[ Szerkesztve ]

(#121902) Ájvé válasza maci25 (#121901) üzenetére


Ájvé
veterán

Semmi nem tudja garantálni hogy egy akku még megfelelő kapacitású lesz 2 év múlva. Lithium-ion akkuknak kb 1000 töltés ciklust jósolnak és ez használat függő is lehet. Meg szerencse is, nekem Mi 3-on még mindig jó az akku kapacitása, pedig soha nem foglalkoztan ajánlásokkal (ne hagyd töltőn stb.), egyedül arra figyeltem nehogy túlzottan ki lemerüljön és így is bírja még. Viszont ezt sehol senki nem tudja garantálni.
Ha esetleg egy akku cserét be is vállallsz, meg akkor is gond lesz a szavatosság. Még azt se lehet mondani hogy egy mai csúcskészülék képes lesz az általad írtaknak megfelelni. 2 év után támogatás pedig még inkább kérdéses.
Szóval szerintem mai aktuális tudás alapján dönts és majd eldől meddig bírja.

(#121903) BenHans válasza maci25 (#121901) üzenetére


BenHans
addikt

Szia!

A támogatási ciklus androidos flagshipek esetében általában 2 év 2 főverzió.
A HTC-től jött egy nyilatkozat hogy törekednek arra hogy az U11 család megkapja a 3. főverziót is, amennyiben ez nem hozna romlást a felhasználói élményben.

Naprakész szoftver szempontjából az iPhone 8+ jobb választás lenne, ha csak a frissítések számát nézzük.
Az én véleményem az, hogy inkább álljon meg 2 főverziónál de maradjon gyors és stabil, tehát nem áll meg az élet akkor sem. Inkább használom így, minthogy csesztessen a frissítéssel ami után egy csapásra egy köszvényes teve sebességére esik vissza a telefonom (i4s, i5 pl) és nincs visszaút. A mostani botrányra nem is térnék ki bővebben, erről bőven van olvasnivaló mostanában. Legfeljebb annyit tennék hozzá, hogy a felhasználó azért vesz ennyiért telefont mert a csúcsot akarja, akkor a gyártó, aki erre a szintre pozícionálja magát és a termékeit, akár tervezési hiba miatt akár más okból ne azt sújtsa aki bizalmat szavazott a termékének, mert ez semmilyen magyarázat mellett nem védhető. Nemhogy vele fizettesse még ha akciósan is az akár csak 1 éves kort alulról alig karcoló telefon akksicseréjét. Egy mai telefon 2 évet ki kell hogy bírjon komoly üzemidő és teljesítmény visszaesés nélkül, akkukímélő teljesítmény csökkentés nélkül is, nincs mese. Mellékesen megjegyzem, van még egy HTC One-om (M7), ~5 éve jelent meg, ~4 éve van nálam használatban és még mindig nem kapcsol ki 30+%-ról hidegben sem, és kb csak fél órával kevesebb kijelzőidőt produkál mint régebben pedig akkor sem volt üzemidőbajnok. Persze a teljesítmény már nem a régi ha pl a csúcs játékokat nézzük, de az alapvető feladatokat még mindig megfelelő sebességgel hajtja végre, nem szenvedés a közösségi oldalak és a népszerű alkalmazások használata sem.

A listára felvenném még a HTC U11-et és U11+-t. Hivatalos weboldalon ingyenes HTC Klub reg. után előbbi 4/64GB-os ~180k, 6/128GB ~205k, utóbbi pedig 6/128GB 225k forintért rendelhető.

Sorrendet nehéz felállítani, U11+ és S8+ a két legjobb utána U11 > Mate 10 Pro, az iPhone-t pedig külön kezelném, de ha valakinek nem feltétlen kell iOS akkor nem hiszem hogy az iPhone a legjobb választás.

Ha olcsóbban szeretnéd megúszni, a Oneplus 5t lehet nyerő. Ha várnál még, akkor ha nem is 2, de 3 hónap múlva várhatóan megjelennek a 2018-as androidos nagyágyúk.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#121904) #07538176


#07538176
törölt tag

Nokia 3 és Nokia 5 készülékekkel kapcsolatban kérdeznék: aki tulajdonos, az szereti használni, jó telefon?
Ezek az eszközök (de leginkább az ötös) is fent vannak a "jelöltlistámon". :))

[ Szerkesztve ]

(#121905) Viktor0610 válasza #07538176 (#121904) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben az 5 is látókörbe került, akkor inkább azt vedd.
A 3-mal azért vannak gondok nálunk (Telenor).

Samsung Galaxy A54

(#121906) Medical válasza kali (#121885) üzenetére


Medical
aktív tag

Köszönöm az infót!
Mate 10 Pro, 128 GB, helyett, esetleg a 64 GB, ugyan azzal a paraméterekkel van ellátva?
Nekem bőven elég lenne a kisebbik!

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#121907) #07538176 válasza Viktor0610 (#121905) üzenetére


#07538176
törölt tag

Okés, köszi!
Nem biztos, hogy Nokia lesz, még csak gondolkoztam. :) Az 5,5" és 5,2" méretű kijelző között kb. hány milliméter különbség van? Azért kérdezem, mert még Xiaomi Note 4 is van, viszont a méret az, ami nem annyira pozitív számomra. :(
Könnyen meg lehet szokni 0.5 inch különbséget? Vagy a kicsit nagyobb méretet? :))

(#121908) mouzrr válasza 89Csabi89 (#121888) üzenetére


mouzrr
őstag

Hát a karcsú üzemidő, hogy kb 2-3 órás kijelzőidővel lemerül a telefon. Pedig minden fölösleges alkalmazás le van tiltva, se Facebook app/Snapchat nincs amik köztudottan elég jól fogyasztanak.

Igazából a Mate 10 pro és az S8 között gondolkodtam, Telekomnál venném a telefont.
Ti mit tanácsolnátok a kettő közül, illetve még mi jöhetne szóba hasonló árfekvésben?
Messenger, olvasás+böngészés, Redditezésre (Boost), sorozatok illetve filmek nézésére használom leginkább a telefont.
A G4 emellett bír 2-3 órát, mobilneten még picivel kevesebbet is.

(#121909) Eraah


Eraah
tag

Sziasztok!

Nemrégiben jártam itt ajánlatért. Okostefont akartunk anyukámnak 50-70 környékén. A xiaomi m1 a1-et javasoltátok, ami utána olvasva tényleg egy nagyon jo készülék ebben az ársávban.

Mivel ez lesz az elsö okostelefonja, bementünk MM-be megtapizni a telefont. Én félek, hogy túl nagy lenne neki, esetleg egy két alternativa van e mellett, kisebb méretben?

Most például sok akcios Samu van MM-ben. (Maradnék ennél a boltnál, fontos a gyári gari)

Köszönöm ismét! :R

[ Szerkesztve ]

(#121910) Viktor0610 válasza #07538176 (#121907) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A PhoneArena oldalán meg tudod nézni, melyik mekkora. :)

Én 5 colról váltottam 5,5 colra, először nagyon nagy volt, de már megszoktam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#121911) kali válasza Medical (#121906) üzenetére


kali
legenda

Magyarországon hivatalosan csak a 128/6 GB verzió kapható, de a kisebbikek elvileg csak tár és/vagy RAM tekintetében térnek el, régió függvényében van 64/4 GB és 64/6 GB is a specifikáció szerint.

(#121912) #07538176 válasza Viktor0610 (#121910) üzenetére


#07538176
törölt tag

Köszi a segítséget!
Megnéztem, ki is próbáltam, majd még összeméregetem a telefonokat a mostani eszközömmel. :)

(#121913) Fall-N válasza #07538176 (#121907) üzenetére


Fall-N
veterán

Meg lehet szokni, pár perc és megszokja az ember. Itt is inkább nem a kijelző nagysága, ami döntő, hanem a kávák miatt a telefon teljes nagysága.

(#121914) #07538176 válasza Fall-N (#121913) üzenetére


#07538176
törölt tag

Na, ez is igaz. :)
Nálam megesett, hogy pár perc használat után megszoktam a 4"-es kijelzőt, utána furcsa volt az 5 col, de könnyen megszoktam. Tabletet is egész jól tudom egy kézzel használni, pedig 7 colos a kijelzője, és kávája is van rendesen (kösz Huawei :DDD), akkor az öt és felet biztos nem lehet nehéz megszokni. Majd még élőben is megpróbálom őket tesztelni, kényelmes a használata, vagy sem, stb. :K

[ Szerkesztve ]

(#121915) Ájvé válasza #07538176 (#121914) üzenetére


Ájvé
veterán

Nokia 5-nek elég nagyok a kávái, 149.7 x 72.5 x 8 mm a méretei még Redmi Note 4-nek 151 x 76 x 8.5 mm. ez elég minimális különbség, szóval hiába 5,5" a RN4 ha 72.7% a screen-to-body ratio, a Nokia 5-nek viszont csak 68.7%. RN4 kompakt phablet, még Nokia 5 egy dagi kompakt.

Én Mi 3 után váltottam LeEco Le Max 2-re, Mi 3 5"-os, de elég nagy kávákkal, viszont Le Max 2 phabletnek se olyan kicsi 5,7"-os, de elég jó 73.6% screen-to-body ratioval. Elég könnyen megszoktam, már a Mi 3-at furcsa fogni, mert olyan kicsi lett. Persze egy kézzel nem nagyon kell brillírozni ezzel már.

[ Szerkesztve ]

(#121916) pachito válasza pachito (#121891) üzenetére


pachito
őstag

Köszönöm a segítséget! :R

(#121917) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Mi az ajánlott 100k környékén?
Új
Független
Hosszú távra
Android
5-5,5" között
Használat: gyerek fotózásra, telefonálás, WhatsApp, emailezés (exchange, gmail), navigálás (waze)

Most akciós a Huawei P9, 95k. Megéri?
Más alternatíva?

(#121918) Medical válasza kali (#121911) üzenetére


Medical
aktív tag

Igen tudom, hogy itthon csak a 128-as vásárolható meg. Esetleg külföldről rendelném meg, ebben az esetben Magyar nemű található benne?
Nagyon szemezek a HTC U11 is. Még nincs eldöntve semmi.
Köszönöm az eddigi segítséged!

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#121919) kinder93


kinder93
aktív tag

Sziasztok!
Leeco Le Pro3 Elite mobilról mi a véleményetek?

(#121920) Medical válasza pit stop (#121890) üzenetére


Medical
aktív tag

Nem tudtam, hogy a Google tulajdona lett a HTC!
Igaz az a hír, hogy aki a HTC oldalán regisztrálja magát, olcsóbban hozzá juthat akár U11-hez? Tudsz valamit erről?
Köszönöm.

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#121921) kali válasza Medical (#121918) üzenetére


kali
legenda

Külföldről sem lesz vele gond, egyedül arra érdemes figyelni, hogy BLA-L09 vagy BLA-L29 legyen (09 az egykártyás és 29 a kétkártyás), a BLA-AL00 kínai régiós, annál mókolni kell, hogy rendes Play...stb. legyen.
Az U11 is jó telefon, pláne ha korrekt áron hozzá tudsz jutni.

[ Szerkesztve ]

(#121922) Ájvé válasza kinder93 (#121919) üzenetére


Ájvé
veterán

Jó telefon, de csak akkor ajánlott ha nem riadsz vissza a ROMolgatástól. Legtöbb helyről eleve nem gyári ROM-al jön, hanem valamilyen shopos ROM-al amit mindjárt érdemes lecserélni. Gyári ROM nem túl jó, utolsó frissítéssel nem megy a Play (talán TWRP alól fel lehet tenni, de ez se biztos), de egyébként sincs magyar nyelv (ha lényeges lenne). Viszont sok custom ROM van rá, szóval van választék és bár nekem Le Max 2 van, de jól is működnek. Ami jó hogy úgy tűnik megmarad a LeEco és voltak pletykák hogy Oreo fog jönni a készülékeire (pontosan melyekre azt nem tudom, de Leeco Le Pro3 Elite biztos első körben van, mivel elég friss készülék). Egyébként nézz teszteket, de ennyiért még hasonlót se kapni (kínából 160$ körül jön, persze valami EU direktel érdemes hozatni, esetleg EU raktárat keresni, ott drágább azért).

(#121923) Medical válasza Steelers (#121883) üzenetére


Medical
aktív tag

Köszönöm.
Sajnos, még egy kicsit gyűjteni kell, hogy általad ajánlott HTC U11, illetve Mate 10 pro közül valamelyiket megegyem.
Általam felsorolt listáról, e két mobilt javasolják többen is itt a fórumon.
Nem tudom érdemes e ennyit rá költeni egy mobilra, hiszem 2 - 3 évente cserélni kell!

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#121924) BenHans válasza Medical (#121920) üzenetére


BenHans
addikt

Igaz :K , magad is megbizonyosodhatsz róla (jobb felül HTC Club).
Amúgy nem lett a Google tulajdona, közel sem teljes akvizícióról van szó.
Nem részesedést vásároltak és nem kizárólagos az átvett szellemi termék sem. Az eddig a HTC-nél a Google megbízásából a referenciakészüléken dolgozó fejlesztői részlege a továbbiakban a Google-nek fog dolgozni, a szabadalmakat stb pedig használhatják. Ez anyagilag jól jött a HTC-nek, a Google-nek pedig más okból, erről itt olvashatsz többet: [link] & [link]
Mindkét fél számára hasznos együttműködés...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#121925) Medical válasza BenHans (#121924) üzenetére


Medical
aktív tag

Köszönöm a bőséges infót!

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#121926) Medical válasza kali (#121921) üzenetére


Medical
aktív tag

Köszönöm.
Nekem egy kártyás kell, az-az, ha jól értelmeztem (09)!

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#121927) Fall-N válasza Medical (#121920) üzenetére


Fall-N
veterán

Mert nem is lett a HTC a Google tulajdona. Szabadalmak használati jogát vette csak a Google. Máshol ezt hívják tőkeinjekciónak. Mindkét fél jól jár vele. Maradt ugyanúgy a működése, ahogy eddig. Googlenek egyértelműen a Pixel gyártása miatt kellett az üzlet.

[ Szerkesztve ]

(#121928) starius


starius
tag

Telefonvásárlás előtt állok, eddig a Xiaomi Mi A1 volt tervben, de rátaláltam a Leeco Le Pro 3-ra. Mi a véleményetek erről a telefonról? Túl jónak tűnik 130 euroért... [link]

(#121929) Fall-N válasza starius (#121928) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem maradj a Mi A1-nél.

Azért ilyen olcsó a LeEco mert tönkrement a LeTV cég, ezért a support egy nagy 0.

(#121930) Woodcutt3R


Woodcutt3R
tag

Sziasztok!

A velemenyetek szeretnem kerni, hogy erdemes e valtanom. Igazabol elegedett vagyok a jelenlegi telefonommal, a Xiaomi Note 3 Pro-val (2g ram 16 memoria). Ket dolog nem tetszik, 16 giga belso memoria keves, pedig semmilyen jatek nincs fent, csak azok a programok, amiket gyakran hasznalok, a masik pedig a mobilnet valamiert gyakran lassu (B20 nincs, nem tudom, hogy osszefugg e, telenor, alapvetoen fovaros). Harom telefont neztem:

1.) Maze Alpha X - 6GB 128GB
2.) LeEco Le Max 2 X820 - 4GB 32GB
3.) XIAOMI Mi A1

Az a helyzet, hogy tudok varni, ha van olyan best buy kozepkategoria ami hamarosan (fel even belul) kijon.
Koszonom!

(#121931) Ájvé válasza Fall-N (#121929) üzenetére


Ájvé
veterán

Nem ment tönkre, de ha nem ért hozzá tényleg nem érdemes vennie.

woodcutt3r:
LeEco Le Max 2-t csak akkor válaszd ha hajlandó vagy custom ROMokkal foglalkozni, jelenleg elkerülhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#121932) Ádám16 válasza Woodcutt3R (#121930) üzenetére


Ádám16
addikt

Felesleges várnod, ott a MiA1, mint bestbuy.

(#121933) SOAD19 válasza Eraah (#121909) üzenetére


SOAD19
addikt

Ezzel kapcsolatban, nekem is lenne egy kérdésem. Bicajjal közlekedek és általában elől a farmer zsebében hordom a telefont, mert tekerés közben zenét hallgatok, amit a telefon szolgáltat. A kérdésem az lenne, hogy bicajozásnál az 5,5"-os méret mennyire zavaró. Jelenleg 4,5"-os telefonom van, ezzel annyira még nem vészes a tekerés.

(#121934) Soybex válasza SOAD19 (#121933) üzenetére


Soybex
őstag

5,7' Galaxy Note 4, mindig a gatyám bal zsebében van, és nem zavar tekerés közben.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#121935) Ájvé válasza SOAD19 (#121933) üzenetére


Ájvé
veterán

Ez sok mindentől függhet, nekem Le Max 2-m van és simán elfér farmer zsebben. Ki mit zavar az megint egyén függő, engem nem zavar, észre se veszem szinte.

(#121936) SOAD19 válasza Soybex (#121934) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi!

(#121935) Ájvé: Itt a bicajozáson volt a hangsúly, mert a mostani telefonnál is, nem mindegy, hogy hol van (kissé a comb külső oldalára szoktam elnyomni a zsebemben), mert nyomhat, ha rossz helyen van.

(#121937) Ájvé válasza SOAD19 (#121936) üzenetére


Ájvé
veterán

Biciklivel mondom hogy nincs gond 5,7"-os telefonnal. Ezért írtam hogy megszokás és egyéni kényelem kérdése, nekem nincs gond vele biciklizés közben sem. Másik zsebben a pénztárca+kulcs kombó sokkal problémásabb néha, kulcs szinte beleáll a lábamba néha, na az zavar, de egy telefon ami csak hozzá simul a lábamhoz az nem zavar.

(#121938) PappZ75


PappZ75
tag

Sziasztok!

Azonnal telefont kell rendelnem. :(

Leejtettem a Xiaomi Redmi Note 3 PRO SE telefonom, meghajlott (az asztalra letéve van benne kb 3-4 mm hajlás) totál behálósodott a képernyő (üvegfólia és a saját képernyő is).
Érdekesség hogy működik tökéletesen,de porlad le a képernyő (nem üvegfólia, azt már levettem).
Az eddigi telefonommal teljesen elégedett voltam, 3/32-es volt.

Most ezt néztem ki:[link] Xiaomi Redmi Note 4 Pro 64GB 4GB RAM

Mi a meglátás erről? Ez is ismeri a B20-as frekvenciát? Sokat utazom ezért fontos, sőt nagyon fontos a jó 3/4G és az előzőben is pont ezért vettem B20-ast.

Ami az igényem hogy a mostanimtól ne legyen rosszabb (B20 is).
Nagyjából 60-65e Ft környékéig mi tudtok ajánlani? (Lehet más márka is)
5,5" környékén.

(#121939) Soybex válasza PappZ75 (#121938) üzenetére


Soybex
őstag

Igen támogatja a B20-at, másik alternatíva max a Mi A1

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#121940) Ájvé válasza PappZ75 (#121938) üzenetére


Ájvé
veterán

Van olyan ami tudja a B20-at, ez modell függő. Xiaomi Mi A1 van valamivel drágábban, az biztos B20-as.

(#121941) Hzi


Hzi
aktív tag

Sziasztok. Erősen gondolkodom telefon vásárláson
Kíváncsi lennék a véleményetekre.
Fő kritériumok:
- Új, edigital vagy Media Markt beszerzés (kamatmentes részlet miatt)
- max 140-150k összeg
- szifon, samu kizárva
- minimum 4/64-es tároló
- infraport
- hosszabb távon (min. 3 év) tervezem használni, céges és magán
használat: telefonálás, levelezés, multimédia, egyszerűbb játékok,
fénykép, videó.

Szűkítve a kört, 4 típussal szemezek:
- Honor 8 prémium
- Honor 9
- Xiaomi Mi A1
- Huawei P9 Plus

Mielőtt leírnám, hogy melyikben mi a szimpi és mi nem,
meghallgatném szakértő meglátásotokat és/vagy felhasználói
tapasztalataitokat!

Köszönöm előre is, ha időt szántok rám! (~_^)

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#121942) Medical válasza SOAD19 (#121933) üzenetére


Medical
aktív tag

Nekem Lumia 64 Xl LTE, mely 5.7" kényelmesen elfér és nem zavaró, én is elől hordom a nadrág zseben!

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#121943) SyMbioTe válasza SOAD19 (#121933) üzenetére

Minden nap bringázok, szintén zenehallgatás megy közbe, 5.5-ös Redmi Note 4 van, elfér jobb farmerzsebben, nem kényelmetlen egyátalán.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#121944) SECTORnooB


SECTORnooB
addikt

Sziasztok!
Barátnőm nagyon szemezget a Xiaomi Mi 5X-el, milyen tapasztalatok születtek a készülékkel kapcsolatban?
Érdemes lenne megvásárolni?

[ Szerkesztve ]

(#121945) Ájvé válasza Hzi (#121941) üzenetére


Ájvé
veterán

Mi A1 kicsit kilóg a sorból.Ezek közül Honor 9 lenne jó, többinél a Kirin 950/955 hosszú távon nem biztos hogy elég lesz.

(#121944) SECTORnooB:
Ugyan az mint a Mi A1 csak MIUI van rajta és nincs B20 benne, épp ezért nem is ajánlanám, inkább Mi A1-et vegyen ha tetszik a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#121946) SECTORnooB válasza Ájvé (#121945) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Köszönöm a választ akkor afelé orientálom. :D

(#121947) #07538176


#07538176
törölt tag

Sziasztok!

Összeírtam azokat a telefonokat, amelyeket kinéztem, ezek közül szeretnék egyet választani. :)) Xiaomik kilőve, mivel a szolgáltatómnál csak egyféle van, de ezt "felírtam". Amire kellene: Telefonálás, SMS, Fényképezés, Facebook (ebből lehet lite, lehet sima is), Messeger, Viber, Wish, Szókereső, Szópiknik, meg néhány kis játék.

Lista:
- Samsung Galaxy J5 2017
- Samsung Galaxy A3 2017 vagy A5 2017
- Huawei P9 Lite 2017
- Huawei P9 Lite Mini
- Huawei P10 Lite
- Nokia 3
- Nokia 5
- Sony Xperia XA1
- Sony Xperia L1
- Xiaomi Redmi Note 4

Ezek közül melyik lenne a legjobb választás? Az ár most annyira nem nagy döntő, mivel szolgáltatónál lenne vásárolva, hűséggel, és ugye úgy más az árazás.

A válaszokat előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#121948) Soybex válasza #07538176 (#121947) üzenetére


Soybex
őstag

A5 2017

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#121949) pit stop válasza #07538176 (#121947) üzenetére


pit stop
addikt

Én Samsung A5 (2017)-et és P10 Lite között dönteném el, és inkább a Samsung A5 (2017) lenne Phonarena teszt és felhasználói visszajelzések jobb átlaga alapján.
Xiaomi se rossz még, bár személy szerint nem kedvelem - ha nagyobb kijelzőt szeretnél ő nyer, ha kisebb telefon akkor az előzők közül...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#121950) Hzi válasza Ájvé (#121945) üzenetére


Hzi
aktív tag

Szia, köszi a választ.
Az A1 milyen értelemben lóg ki, alsóbb kategória?
A 960-as alá amúgy én sem szívesen mennék, pont a hosszú táv miatt.

Ezért is jött be közben a képbe a Mate 9, de az csak megímélt állapotú
használtként, legalább 2 év garival jöhet szóba. :–D

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.