Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120501) Scale válasza istnag (#120500) üzenetére


Scale
őstag

Hát megmondom neki ezeket, aztán majd ő eldönti, hogy végül mit választ, nekem ebben nagyon nincs beleszólásom, én csak információt gyűjtök :)

Köszönöm szépen a segítséget! :R

(#120502) galuska95


galuska95
aktív tag

Sziasztok!
Ez jó ár? Ez a kiszemelt telefon karácsonyra, megéri várni addig vagy vegyem meg? (feltételen ez a típus kell)
[link]

(#120503) csaba1203 válasza galuska95 (#120502) üzenetére


csaba1203
addikt

:K

(#120504) galuska95 válasza csaba1203 (#120503) üzenetére


galuska95
aktív tag

köszi:) jónak gondoltam árukereső alapján, csak megerősítést szerettem volna

(#120505) bencurio96


bencurio96
tag

Sziasztok! 2,5 év használat után lecserélném a Z1 Compactot. A Sonynak bejön a kinézete, a felhasználói felület és a masszív, strapabíró összerakás - a mostani telefonomnak bekapcsológomb-gondjai voltak, még szervíz után is, remélem ez csak szériahiba, ezt leszámítva elégedett vagyok a Sonyval.

- Árkategória.100-120k (és lehetőleg fekete legyen)
- Használt vagy új? új
- Hol vennéd meg? Függetlenül, de garanciával
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? 2-3 évig stabilan működjön
- Mire használnád? internetezés, emailek, fényképezés (nem komoly szinten)
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? - mindenképp ugrás lesz a 4,3"-ról, de azt hiszem nem lesz gondom megszokni egy nagyobbat

Fontos számomra, hogy strapabíró legyen, hogy jól össze legyen rakva, fémház előny.

amiket néztem (csak az ár alapján): Huawei nova 2 (107k), Huawei P9 (108k), Xperia X Performance (120k), Xperia X (85k), Xperia XZ (118k), Honor 8 (90k), Honor 9 (120k)

Ezek közül miken érdemes elgondolkodni egyáltalán?

Köszi a segítséget!

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#120506) martin66


martin66
senior tag

- Árkategória
50-60k

- Használt vagy új?
új

- Hol vennéd meg?
független, médiamarktban vásárolva

- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
bestbuy

- Mire használnád?
átlagos használat

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
mind1

- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
mind1

(#120507) Ájvé válasza istnag (#120496) üzenetére


Ájvé
veterán

A1 az Android One projektes, ergo a frissítést a Google adja, de mivel a kamera nem stock benne, ezért Xiaomi adja ki a frissítéseket miután a Google kiadta neki az aktualitásat és betette a módosítást. Egyébként a megjelenés időpontjától 18 hónap támogatás garantált ha jól tudom, szóval a következő Android főverzió meg biztosan várható.

(#120508) #08205312 válasza galuska95 (#120502) üzenetére


#08205312
törölt tag

Én hizzátennék még egy kicsit és 95-ért vennék coop-os kuponnal egy s7-et a telekomtól...

(#120509) Ájvé válasza martin66 (#120506) üzenetére


Ájvé
veterán

Xiaomi Redmi Note 4 tudom nem mediamarkt, de jobban jársz vele. Magyar garancia van rá.

(#120510) volandy válasza bencurio96 (#120505) üzenetére


volandy
senior tag

Szia!
Olvasom hogy sony compact telefont használsz!
Most gondolkodom egy Sony Xperia XZ1 compact vásárlásán.
Írod, hogy 2,5 éve használod, strapabíró.
Menü rendszere, milyen megszokható, egyszerű?
Hozzátenném, hogy még nem volt okos telefonom. Most venném az elsőt.Itt javasolták az Xperia XZ1 compactot. Még az Iphone SE van képbe nálam azért mert kis telefont szeretnék!
Egyébként ha azt mondod, hogy jók a benyomásaid a sonyról, tetszik és jó telefonnak tartod akkor miért nem veszel megint sonyt?
Van köztük nagyobb kijelzős és újabb is.

[ Szerkesztve ]

(#120511) Schizoka


Schizoka
aktív tag

Sziasztok!

Galaxy S7 vagy Honor 8?
fénykép,videó,bluetoothon zene.

a Honor 8 tízezerrel olcsóbb.

(#120512) HKorn válasza Schizoka (#120511) üzenetére


HKorn
addikt

Szvsz egyértelműen S7, ha az a +10e nem vág földhöz.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#120513) Schizoka válasza HKorn (#120512) üzenetére


Schizoka
aktív tag

Köszönöm a választ,S7 megrendelve. :)

(#120514) BenHans válasza bencurio96 (#120505) üzenetére


BenHans
addikt

bencurio96: Szia!

HTC 10
Stabil, gyors stock közeli rendszer, tavalyi csúcs HW, QHD kijelző, kiváló audio képességek, jó kamera + OIS elöl-hátul, kiemelkedően masszív fém ház [link] [link] és elérhető full feketében.

Olcsóbb bolt is játszhat a vásárnál, mivel az európai régióba szánt készülékekre él a 2 éves gyártói garancia. Csomagoláson ellenőrizhető. Pl. Független európai, HTC__034-es CID-del, fekete színben: EAN: 4718487688203 P/N: 99HAJH018-00

Schizoka: +1 az S7-re.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#120515) Mauzes válasza Mauzes (#120479) üzenetére


Mauzes
őstag

Nem jött válasz, így pénzfeldobás alapján a HTC U11 lett a Huawei P10 Plus helyett.. :)

(#120516) Ájvé válasza Mauzes (#120515) üzenetére


Ájvé
veterán

Mindkettő jó, U11 előnye a kamera és a Sense, P10 Plus meg talán üzemidőben jobb.

(#120517) Steve1988


Steve1988
tag

Hali!

E-stock megbízható bolt? Redmi 4X-et szeretnék venni, arany színűt. (ajándék lesz)
Redmi 4X

Üdv,
Steve

(#120518) pachito


pachito
őstag

Sziasztok!

Saját részre keresek telefont, eddig egy ezeréves Huawei készülékem volt, nagyjából elégedett voltam vele de úgy érzem, hogy itt az ideje váltani. :K

Főbb szempontok:

- átlagos, vagy annál jobb akksi,
- 5,5'+,
- FM rádió,
- 2-3 évet bírjon legalább,
- android/ios
- és a legfontosabb: főleg multimédiás/kreatív tartalmakat fogyasztanék (rajzolás, animáció, youtube), így csak olyan készülék jöhet szóba, ami képes ezekkel megbírkózni illetve ami fogad ceruzát is.

Keret: 100-150e Ft.

Köszönöm a segítséget :R :R

(#120519) hitchins


hitchins
őstag

Sony xz vagy huawei p10 jobb valasztas. Atlag hasznalat, jo es gyors kamera fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#120520) Sgr_A válasza Sgr_A (#120462) üzenetére


Sgr_A
addikt

Leszükítettem 2 készülékre
S8 vs i8
Melyiket miért vagy miért nem vennétek

(#120521) Dluinet válasza Steve1988 (#120517) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igen, mindenki onnan veszi

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#120522) w.miki válasza Dluinet (#120521) üzenetére


w.miki
veterán

az az eustock.eu :((( ahol épp nincs készleten
ez valami klón oldal

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#120523) Ájvé válasza Sgr_A (#120520) üzenetére


Ájvé
veterán

Azt döntsd el hogy iOS vagy Android és megvan a nyertes. Nálam nem lenne kérdés, de ez egyénenként változik.

(#120524) Dluinet válasza w.miki (#120522) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ja, mint az aliexpress.hu volt :(((

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#120525) emitter


emitter
őstag

Sziasztok!

Ahogy nézem, a BF a legtöbb helyen a legtöbb készüléknél egy nagy átverés, így ettől függetlenül keresek mobilt:

- Árkategória: 50-65e Ft
- Használt vagy új? Új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszú távra
- Mire használnád? Navigáció, facebook, gmail, youtube, fotózás
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? mindegy
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 5"-5,2" körül, nagyobb semmiképp

Ami még fontos: akkumulátor kapacitás, gyorsaság (lehetőleg 3 GB RAM azért legyen), garancia ill. garanciális ügyintézés korrekt lehetősége
Jó lenne: fém ház, vagy legalábbis erős, tartós műanyag
Ami nem szempont: kijelző felbontása, zenei tudás, Dual SIM
Preferált márka: nincs, lehet kínai is

Köszi előre is!

(#120526) Ájvé válasza emitter (#120525) üzenetére


Ájvé
veterán

Azért vannak jó ajánlatok néhol, például Moto G5 Plus, igaz szép arany színben kerül csak ennyibe, de így viszont tényleg jó vétel. Mondjuk 5,2" ellenére elég nagy a készülék, de belefér a leírtakba.

(#120527) crazygamer75


crazygamer75
tag

Huawei P10 Lite vagy Samsung Galaxy A5-2017?
Több tesztet elolvastam, videót megnéztem, de inkább felhasználók véleménye érdekelne.
Hasonló tudásúak, így 3 szempont érdekelne: melyiknek jobb a hátlapi kamerája (előlapi egyáltalán nem érdekel), gördülékeny használat (újjlenyomatolvasó, multitask) és akkumulátoridő.
Ezeken kívül természetesen minden más érvet elfogadok a telefonokhoz.

(#120528) diebold85


diebold85
csendes tag

Sziasztok,

No a BF miatt, és mert már amúgy is érett egy ideje, le akarnám cserélni a telómat.
Jelenleg egy Lumia 930-asom van. Nincs különösebb bajom vele hardverileg, csak hát na...
A lényeg, hogy nem nagyon akarnék feltétlen hardverben gyengébben teljesítő telót, de váltani kell a win-ről.

- Árkategória. 100-150
- Használt vagy új? Új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál. Ha szolgáltató, akkor meg telekom, mert ott vagyok.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? 2-3 évet bírjon ki minimum.
- Mire használnád? Mail,youtube/filmezés, fotózás, néha játékok, facebook, navigáció, zenehallgatás
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android/IOS
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Megszoktam már a Lumiám méretét, úgyhogy nyugodtan lehet 5" vagy felette.

Ami még fontos lehet, hogy a Lumiám hátlapi kamerája nagyon szuper kis képeket csinál, nem lenne rossz, ha ezt hozná kb-ra az új is. Illetve megszerettem, hogy vezeték nélkül is tudom tölteni (Wireless Charging), úgyhogy ez sem lenne ellenemre.
Jah és ha lehet ne kelljen naponta tölteni, bár a Wireless Charging miatt, ha otthon vagyok általában rá szoktam dobni a platformra.

Előre is köszi a segítséget. :)

[ Szerkesztve ]

(#120529) Ájvé válasza diebold85 (#120528) üzenetére


Ájvé
veterán

Android esetén Huawei P10 jó választás.

(#120530) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Sziasztok!

Telefon vásárlásra adtam a fejem de egyszerűen tanácstalan vagyok. Jelenleg egy Galaxy S3 LTE-t nyúzok, de érzem, hogy szegény már nem az igazi és mivel mostanában sokszor messzire is kell mennem, nem szeretném ha meghalna út közben.

A főbb szempontok a következőek:

-500€ max
-rendes helyről szeretném, normális garanciával. Nem vagyok híve a backdoor megoldásoknak.
-preferált operációs rendszer nincs
-főként telefonálásra, internetezésre és zenehallgatásra használom. Játszani szinte egyáltalán nem szoktam.
-méret tekintetében mindegy, de szívem szerint nem váltanék kisebbre (4.7" az S3 LTE)
- lehetőleg AMOLED. Egyszerűen megszoktam és rögtön észreveszem a különbséget.
-viszonylag hosszú távra tervezek, gondolom ez látszik

Eddig néztem a Oneplus 5T, de pár összefoglaló után elég vegyes kép alakult ki bennem. Oké, hogy dupla kamera, de elég sok helyen írták, hogy sz*rnak pofon kategória. De persze ugyanennyien írnak jót is. Samsungok ára eléggé a plafont súrolja mióta telefont vettem, másrészt mások is elég sok telefonnal kijöttek, így végképp tanácstalan vagyok.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#120531) mark! válasza Gergosz2 (#120530) üzenetére


mark!
őstag

:N

oneplus 5t nagyon jó választás, iszonyatosan jó telefon jó áron.

>

(#120532) Ájvé válasza Gergosz2 (#120530) üzenetére


Ájvé
veterán

Hol írják hogy "sz*rnak pofon? Csak kíváncsiságból.

(#120533) Besu09


Besu09
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném lecserélni a tegnap rommá tört telefonomat. Eddig csak Sony Xperiakkal volt dolgom. (Ion, Z3 compact, XA). Most viszont a férjem kifejezetten megtiltotta a Sonyt. Tehát a kérdésem a következő, mit ajánlanátok a következő szempontok figyelembevételével?
-android
-fényképezés (csak telefonnal szoktam így számomra nagyon fontos lenne, hogy szép képeket készítsen)
-általános multimédia használat
-közösségi médiahasználat
-e-mail
-t-mobile előfizetéssel lenne vásárolva, nagyon maximum 150 e Ft.

Abszolút laikusként Samsung Galaxy S7-et, Huawei P10-et nézegettem, de fogalmam sincs hogy ezek milyenek a gyakorlatban.
Az építő jellegű hozzászólásokat előre is köszönöm!

(#120534) mark! válasza Besu09 (#120533) üzenetére


mark!
őstag

ha a p10 tetszik, veheted azt, jó telefon :K

s7 sem rossz, de tavalyi flagship, lassan 2 éves, a p10 pedig még viszonylag új.

>

(#120535) Gergosz2 válasza Ájvé (#120532) üzenetére


Gergosz2
veterán

gsmarena cikke foglalkozott a kamerával. Lehet én értettem félre nem vagyok nagy kamera szakértő ezért sem említettem meg mint preferenciát.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#120536) dzsingisz


dzsingisz
csendes tag

Sziasztok, meglepő módon én is új telefont szeretnék venni. Jelen pillanatban van egy Blackberry Z10-m és azt érzem hogy eljárt felette az idő... már semmivel se kompatibilis (whatsup, Facebook, stb.) úgy gondoltam hogy upgrade kellene mostmár.

- Árkategória. 100E Ft
- Használt vagy új? Mindegy, de szeretnék 1-2 év garanciat
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Mindegy honnan
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Szertnem ha ez a telefon is kibírja majd jópár évig :)
- Mire használnád? Telefonálás, e-mail üzenet küldés (Fb, whatsup, stb.), internetezés, appok, fontos a biztonság (anno a Blackberry is emiatt volt) ne lehessen könnyen feltörni, ha ez akar felhasználói szempontból kevésbé kényelmes az se baj. Fotózás kb. nem fontos, nem készítek sztár fotókat, ha lenne kamera nélküli okostelefon az szuper lenne nekem.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Nem, de amit eddig olvastam az alapján android jobbnak tűnik.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 4.5-6” méretű telefon befér a zsebembe.

Előre is köszönöm a segítségeteket, tudom hogy ez meglehetősen távol áll a mai standard igényektől.

(#120537) Ájvé válasza Gergosz2 (#120535) üzenetére


Ájvé
veterán

Akkor az angol sem az erősséged, összefoglalóban ez áll:
"Photo quality is okay, but not up to flagship standard."
Fotó minősége rendben van, de nem egy alapértelmezett felső kategóriás minőség. Valahogy így szólna magyarul, ergo nem éri el S8, HTC U11 vagy Huawei P10 szintjét, de ettől függetlenül rendben van. Nyilván ez is egyén függő, de azt hogy szar sehol nem írták, szóval a szöveg értelmezésed eléggé részre hajló.

(#120538) Gergosz2 válasza Ájvé (#120537) üzenetére


Gergosz2
veterán

Akkor az angol sem az erősséged, összefoglalóban ez áll:
"Photo quality is okay, but not up to flagship standard."

Már bocsánat, de kicsit fogalmazz óvatosabban. Nem kicsit vagy flegma és nagyképű. Írtam, hogy nem érdekel a fényképezés és nem is fog, így ehhez mérten tudom ezt a részt megítélni.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#120539) Ájvé válasza Gergosz2 (#120538) üzenetére


Ájvé
veterán

Szó szerint ezt írtad:
"elég sok helyen írták, hogy sz*rnak pofon kategória"
Erre írsz egy oldalt ahol annyit írnak, hogy nem éri el a jelenlegi csúcs telefonok szintjét. Kettő közt elég nagy a különbség, szóval te ferdítesz én meg nem vagyok kedves mert hülyeséget írsz. Én még nagyon óvatos is vagyok, te vonsz le totál ellentétes következtetéseket.
Na mindegy, ne vedd akkor a Oneplus 5T mert szar a kamerája, szíved joga ezt gondolni, én csak kíváncsi lettem volna mire alapozod, de úgy tűnik csak a hiányos angol tudásodra (nem mintha én tudnék angolul, épp hogy gagyogok valamit, de legalább nem értelmezek félre angol nyelvű cikkeket).
Stílusom meg nem kell szeretni, csupán tényeket írtam, hogy nem tudsz angolul.

(#120540) Gergosz2 válasza Ájvé (#120539) üzenetére


Gergosz2
veterán

oké főnök.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#120541) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Hello, szerintetek ez mennyire jó első okostelefonnak? HomTom HT30 Pro
Jelenleg a tulajdonos Nokia 206-tal nyomatja, de a férje már váltott Vernee Thor-ra. Elsősorban meg kéne ismerkednie az okostelefonnal, eddig 2 igen régi telefont nem kapott meg, mert nem értem rá minimálisan használható állapotba hozni (custom ROM, SD-EXT satöbbi). Itt meg meglenne a teljesítmény, kb mint a Thor.

Mennyire van ez jó árban? A teljesítmény untig elég, kamera is nagyjából, legalábbis a jelenlegi alternatíváknál jobb.

(#120542) Dluinet válasza quailstorm (#120541) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az ára arányba áll a képességeivel

tökéletes: facebook, chat, telefonálás, youtube nézegetés

gyroscope és iránytű (Magnetometer) nincs benne!!

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#120543) w.miki válasza quailstorm (#120541) üzenetére


w.miki
veterán

talán a Android dual SIM topikban töb a tapasztalat, ezzel a típússal.
vagy csak úgy általában a HomTom-mal...
Használt S3, G3 nem lenne jobb?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#120544) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Sziasztok!

A következő kitételekkel keresek telefon anyósomnak.

- Árkategória. 40-60K (max 80)

- Használt vagy új? Új.

- Hol vennéd meg? Mindegy, ahol ahol olcsóbb. Van lejárt Telekom hűség, de csak a 80perc+2gigás változatra lesz meghosszabbítva.

- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszú, amíg bírja, 8 unoka kaparinthatja meg bármely percben, így nem árt ha ellenálló, de azért idős hölgy ne járjon CAT telefonnal, szóval olyan kellene amire elérhető valami normális védőtok.

- Mire használnád? Telefonálás, sms, viber, fényképezés.

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Mindegy

- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Minél nagyobb, nem mindig találja a szemüvegét.

Ami fontos lenne, hogy az akkumulátora jól bírja, gondolom a nagyobb készülékekben nagyobb az aksi is, nem napi szinten fényképezne, meg nem nyomkodná orrba szájba, így jó lenne olyan készülék ami kibír mondjuk 2-3 napot.

(#120545) quailstorm válasza w.miki (#120543) üzenetére


quailstorm
nagyúr

S3 az nagyon távol áll térben és időben ettől. Van S3-am igaz törött üveggel és beázott, szóval hangszóró sincs. Lényeg hogy pokolian kimondhatatlanul szánalmasan szar még a ZTE Blade Q-hoz képest is amit művel (S3, gyári 4.3, tudom tudom). CM-el esetleg de ilyen idős telefonra nem áldoznék sokat.

S4-be már kiegyeznék ilyen árban, valóban jobb lenne egy régebbi teló jobb kamerával, de csak 32-bites procival. Viszont jó állapotban találni egyet ilyen árban az lehetetlennek tűnik. Ace4-ek meg S4 minik mennek ilyen árban.

Amit meghúznék minimumnak az a 2GB RAM, 6-os droid valamilyen formában és legalább 8GB ROM.
Jelenleg itthoni alternatívák, OT-995-ös Alcatel és OneTouch 6014-é alakítható OT Fire E. Meg a ZTE Blade Q ha kiköltözök végre. Nos, mind szar, de legalább az erővel arányosan egyre régebbi az OS :DDD

Gyro és iránytű nem is kell. GPS se hinném, hogy működne, Thorban se megy. De nincs rá szükség sem. Igazából csak az kell, hogy erőből vigye a droidot. Vernee Thor előtt volt Huawei Y550, sajnos már az is kevés, 1GB RAM 4GB ROM, állandóan nyüszített.

HomTom arra kell, hogy ne kelljen rövid feladatokhoz benyomni és úgy hagyni az asztali gépet. Meg hogy legyen skype szintén állandóan bekapcsolva hagyott gép nélkül.
Ezen kívül fotózás videózás nem professzori szinten.

HomTom-ből én a HT20Pro-t megvettem ismerősnek. Két bajom van vele, a hangszóró és hogy melegszik. A hangszóró meg ugye a vízhatlanság miatt olyan rossz.
Az a teló kapja a kiképzést, már 3 csavar ki is szakadt, de még egyelőre bírja.

LG G3 szokott random meghalni, vagy valamelyik másik? Használttal az időzített bomba a bajom. Magamnak még oké, én megvettem a Z3compactot is, de másnak...
Vernee Thor is azért lett anno, mert nem mertem használtat választani.

[ Szerkesztve ]

(#120546) mark! válasza quailstorm (#120545) üzenetére


mark!
őstag

g3-nál bootloop gyakori.

[ Szerkesztve ]

>

(#120547) quailstorm válasza mark! (#120546) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor jól emlékeztem. Kilőve.

(#120548) w.miki válasza quailstorm (#120545) üzenetére


w.miki
veterán

Mi is kevés pénzért kerestünk telót a:
Huawei Y6 2017
Moto C Plus
jött képbe a használt telók mellett.
Ezek 25eFt-ért kaphatók a fekete hétvégén.
Elvileg 2/16GB-osok, reméljük elég lesz
HomTomról nincs tapasztalatom, de tartok tőlük
30eért már van Xiaomi Redmi 4A, de gondolom akkor már bőven túl vagyunk a kereten.

Majd írd meg mire jutottál, mert érdekel.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#120549) quailstorm válasza w.miki (#120548) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Moto C plus nevetséges az 1GB RAMjával. Huawei-vel az a bajom, hogy túl van a kereten, és ugyanolyan proci, kevesebb RAM és szintén ratyi kamera mellett több, mint 10k-val drágább. Nem éri meg...

Ahogy olvasgatom most a német meg spanyol HT30 Pro értékeléseket, két baj van vele. Egyrészt gyenge az akkuja, ez még nekem belefér az árba. SIM-el rendesen nyomkodva újonnan se bírja ki az 1 napot.
Másrészt meghülyül az érintője némelyiknek, az meg a szívás és a garancia esete... már ha van.

A kereten meg igazából a HT30 is túl van, de most van az EU raktárkisöprés gearbesten, én meg nem látom magamban azt az időt és életkedvet, hogy a fentebb felsorolt 3 mobil közül valamelyiket több napos munkával megtákoljam, és még utána is egy szar marad ugye. Sokkal egyszerűbb lenne csak használni.
Mint a HT20Pro volt. Vagy rakok rá CM-et és még mindig gyenge marad, vagy HomTom EU raktárból. HomTom lett, teljesítményre nem is volt panasz.

20k alatt újonnan se használtan sem látok most a HT30-hoz mérhető alternatívát.

[ Szerkesztve ]

(#120550) w.miki válasza quailstorm (#120549) üzenetére


w.miki
veterán

szórólap szerint 2GB-os változata a C+, de persze ki tudja. Euronics nem válaszolt a kérdésre tényleg annyi-e. Nem tudtam bemenni a hétvégén megnézni.
Az Y6 2017 pedig a Coop -5e-s domino kupon-nal szintén 25e. Mi e mellett döntöttünk. Kiszállítva lesz 24700 Ft.
Persze ha ez is túl van a kereten, akkor mind1, marad a Homtom 19116Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.