Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120101) Tullius válasza Ájvé (#120096) üzenetére


Tullius
újonc

Köszönöm a javaslatokat. A Moto G5 Plus tényleg kecsegtető... Ami a kamera kiválóságát illeti, eddig csak Sony, majd később (Nokia - Microsoft) Lumia telefonjaim voltak. Az első gondolatom az volt, hogy visszaváltok Sonyra, mivel hogy ismerem a márkát, korábban meg voltam elégedve vele. Viszont kipróbáltam egy-két, mostani kínálatban lévő Sony telefon (XZ, X Compact) kameráját, és a L950 kamerájához képest kiábrándító az eredmény. Ha belenagyítok a képekbe, csak elmosódott foltokat látok, ami a Lumiánál még rossz fényviszonyok között sem fordul elő.
Na mindegy, a Motot kipróbálom.
Köszönöm még egyszer!

(#120102) Tullius válasza insyde5 (#120097) üzenetére


Tullius
újonc

Igen, én is kacsingattam az S8 felé. Nagy fájdalmam, hogy a mostani felső kategóriás telefonokból kihagyják az FM rádiót. Én nagyon sokat használom, nálam ez 'alap felszereltség' egy telefonban.
Köszi a válaszod!

(#120103) ossa válasza BenHans (#120024) üzenetére


ossa
tag

:R :R :R :R :R

(#120104) Zalanius válasza Ájvé (#120090) üzenetére


Zalanius
tag

@Ájvé és @MM: köszönöm a válaszokat, különösen a Moto-s tippet!

A 4X romos fórumát követem egy ideje az xda-n, valószínűleg érdemes még várnom vele. Így az akku meg az ár kivételével minden a G5 mellett szólna, de egy olcsóbb E4-ben is gondolkodom még, talán itt is befut róla egy teszt valamikor.

--= Zalán =--

(#120105) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Nem teljesen okostelefon téma, de itt biztos kapok gyors, és pontos választ. :)
Töltővel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni. Elsősorban töltőkábelre lenne szükségem, ami gyorsan tölt. (Van több töltőkábelem, de valamelyik nagyon lassú, valamelyik nagyon gyors - ugyanazzal az adapterrel). Szeretnék tanácsot kérni, hogy hol érdemes töltőkábelt venni, ami biztos gyors?
Illetve töltő adapterből milyet ajánlotok?
Esetleg akár kábelről, akár adapterről lenne szó, legjobban akkor járok, ha Banggood-ről rendelek Blitzwolf kábelt, és adaptert is?
Előre is köszönöm a választ! :R

(#120106) Mauzes válasza mark! (#120094) üzenetére


Mauzes
őstag

Szerintem lehet kapni, legalább is raktáron jelzéssel látom még 1-2 webshopban. Mondjuk 153 ezerért, ami azért annyira nem tűnik ár/érték bajnoknak, ettől alig többért lehet venni S8-at vagy U11-et.

Az S8 és az U11 valamiért nekem úgy tűnik, hogy kicsit kiemelkedik a mezőnyből (legalább is az említettek közül), ezt rosszul látom?

(#120107) Soybex válasza pete_21 (#120105) üzenetére


Soybex
őstag

Blitzwolf illetve Ugreen kábelek ajánlottak. Mindegyik támogatja a gyorstöltést.
Igazából a Pepcoban kapható 300ft-os kábel is támogatja, annyi a lényeg hogy 2 amper felvételére képes legyen az adott kábel :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#120108) mark! válasza Mauzes (#120106) üzenetére


mark!
őstag

nagyon függ attól, hogy hol veszed. oneplust én csak oneplus.net-ről vennék, s8-at/u11-et csak Media marktból.

>

(#120109) janos1988


janos1988
addikt

Hali.

Melyiket érdemes megvenni?

Ami közös bennük az az erős hardver és nagy tárhely (játékokhoz) + fm rádió.
Ami fontos szempont még: kamera és akksi.

Honor 6x.
Galaxy A5 (A520)
Nokia 6 Dual Sim
Motorola Moto G5 Plus.

Köszi előre is.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#120110) FeZ... válasza mark! (#120108) üzenetére


FeZ...
aktív tag

"s8-at/u11-et csak Media marktból."

Megosztanád velem (is), hogy miért csak onnan ? (természetesen nem zug-boltokra gondolok máson)

(#120111) mark! válasza FeZ... (#120110) üzenetére


mark!
őstag

nekem szvsz az a legegyszerűbb, és ott nem fognak átverni. meg a garancia is gyári.

>

(#120112) BenHans


BenHans
addikt

Mauzes & FeZ... & ZedMester: HTC-t olcsóbb forrásból is be lehet szerezni, mivel az európai régiós készülékekre él a 2 év gyártói garancia. Így csak erre kell figyelni. Ferob fórumtárs, topikgazda jóvoltából a dobozon megtalálható EAN, P/N kód is ismeretes. Ezen kívül playről egy CID getter app is hasznos információval szolgál. Ha a bolt által közölt adatok mégsem stimmelnek, (tapasztalatok alapján korrekt tájékoztatást adnak) akkor ott a 14 nap elállás.

Amúgy szintén elég jó áron ~180k beszerezhető a HTC-től is, csak a weboldalon kell HTC Klub regisztráció (ingyenes). Ugyanitt Nov. 20tól 27ig Black Friday akció...

Mindjárt nem 225k körül gombolnak le valahol... :)

Samsung esetében egy fórumtárs szépen összefoglalta.

LG-nél szolgáltatótól van csak 2 év,amúgy 1, és szintén eg lehet venni olcsóbb helyről, itt is az európai régiós feltételnek kell megfelelni illetve számlával amin minden adat (pl IMEI) fel van tüntetve.

Huawei esetében szintén él a 2 év garancia az európai régiós modellekre, de a vip garanciához (3-3-3) az is szükséges hogy a Huawei Technologies Hungary Kft.hozta forgalomba. Mobilcorneres vásárlók pl megkapták a kiterjesztést is.

Az Apple iPhone garancia + szavatosság feltételeit szintén szépen összefoglalta egy fórumtárs.

Remélem senki nem fog haragudni az idézésért. :R

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#120113) mark! válasza BenHans (#120112) üzenetére


mark!
őstag

ez így teljesen korrekt, mehetne akár az összefoglalóba is :R

>

(#120114) BenHans válasza mark! (#120113) üzenetére


BenHans
addikt

Amint több időm lesz fel fogom venni a kapcsolatot a linkelt topikgazdákkal, hozzászólókkal, hogy ne a tudtuk nélkül kerüljön be. Ezután további apró pontosításokkal (ha szükséges), beteszem az összefoglalóba. :R

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#120115) Rolly válasza BenHans (#120112) üzenetére


Rolly
veterán

Huaweinél mindenki megkapja a kiterjesztést :) csak gariztatásnál kell a számla és így már a mobilcorner szerintem zicces...

(#120116) diablo666


diablo666
tag

Sziasztok

Tegnap rendeltem egy xiaomi redmi note 4x-et 46k huf-ert,de a jo ar ellenere ma megis visszamondtam,mert keveseltem a 16gb tarhelyet...Hosszutavra lenne,egy sony xperia typot valtana le... :D
Van egy 16 gigas sd kartyam,de arra gondolom nem jo alkalmazasokat/jatekokat rakni,mert ugy lassabb es docogosebb lenne a futtatasuk...Ezt meg nem probaltam soha,hogy appokat sd kartyara...
Gondolom,hogy jo ha van par gb szabad hely,hogy gyorsabb legyen a rendszer...
zene,foto,video nem lenne,de szerintem 1-2 alkalmazas,rendszer frissitesek stb. es mar be is telt a 16 gb...

Itt Romaniaban a legolcsobb 32 gigas xiaomi Redmi Note 4X 52k huf...Ennel tobbet nem is akarok adni telefonert...
Vegyem meg ezt vagy ennyiert van jobb alternativa,ami min. 5,5'' es legalabb ilyen jo az aksija(4100mAh)...?

[ Szerkesztve ]

(#120117) Viktor0610 válasza diablo666 (#120116) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyugodtan vedd, nincs ennél jobb. :)

Samsung Galaxy A54

(#120118) diablo666 válasza Viktor0610 (#120117) üzenetére


diablo666
tag

:R Ma meg is rendelem...
Mi a kulonbseg a sima note 4 es a note 4x kozott...?
En csak annyit vettem eszre,hogy a sima note 4 256 gb-ig bovitheto a 128 helyett es jo bele a micro sim is a nano simen kivul...
Most lattam 53 650 forintert egy oldalon sima note 4-et...64 gb tarhely es 4 gb ram...
Ezt kellene megvenni,nem...?
Ez tul szep,hogy igaz legyen :F

(#120119) Qtya123


Qtya123
őstag

Sziasztok!
Mivel tönkrement a jelenlegi telefonom, pótolni szeretném. Nem cserélgetek sűrűn telefont, így egy kis segítséget szeretnék kérni a választásban. 40e Ft körüli összeget szánok rá és lehet akár használt, akár új . Mindössze annyi az elvárásom, hogy tartós legyen, ne szenvedjen komolyabb típushibákban (melegedéstől elszíneződő kijelző stb...), viszonylag erős akksija legyen, dual sim-et kezeljen, illetve pár program (waze, böngészők, szótárak, voip) gyorsan fussanak rajta. A megbízhatóság kienelten fontos lenne, mert sokszor leszek a világ végén valahol az EU-ban és nagy gáz lenne, ha instabil a telefon.

Köszi előre a segítséget!

(#120120) FeZ... válasza BenHans (#120112) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Köszi ! :))

ZedMester

Neked is köszönöm a válaszod. :)

(#120121) Viktor0610 válasza diablo666 (#120118) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ennyire nem vagyok képben a különbségeket illetően, de a netes találatok alapján: "To sum up, Note 4's processor is faster. 4x's camera is better and battery is much better optimized, meaning that it'll last a few hours longer."

Eszerint a Note 4 procija gyorsabb, cserébe a Note 4X kamerája jobb, és az akku is jobban bírja.

A döntés a tied. :)

Samsung Galaxy A54

(#120122) Viktor0610 válasza Qtya123 (#120119) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem Xiaomi Redmi 4X.

Samsung Galaxy A54

(#120123) Ájvé válasza Tullius (#120101) üzenetére


Ájvé
veterán

Legrosszabb szoftvert a Sony készíti a kameráihoz, hiába ők gyártják a legjobb szenzorokat.

(#120121) Viktor0610:
Ez honnan van? Semmilyen gyakorlati különbséget nem lehet találni a két készülék közt (sima Note 4-ből van B20-as is talán ennyi).

[ Szerkesztve ]

(#120124) Deck


Deck
titán

Tönkrement a 6 éves unokaöcsém S4 telefonja. Egy Xiaomi Redmi 4X (3GB RAM, 32GB-os verzió) hozná legalább az S4 szintjét?
Legos játékokkal, Minecraft-al játszik. Youtube videók mennek folyton és a Messengeren való videóhívás ami lényeg neki.

Tudom, hogy ez a legolcsóbb használható és jó droidos telefon de nem tudom a gyakorlatban milyen? :D

PS5

(#120125) diegho válasza Deck (#120124) üzenetére


diegho
nagyúr

6 évesnek én csakis Iphone X-et vennék.

(#120126) Deck válasza diegho (#120125) üzenetére


Deck
titán

Nem veszek szemetet.. ;]

PS5

(#120127) csaba1203 válasza diegho (#120125) üzenetére


csaba1203
addikt

:D :DD

(#120128) Viktor0610 válasza Ájvé (#120123) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Innen. ;)

De azért kezdtem úgy a hozzászólást, hogy "Ennyire nem vagyok képben a különbségeket illetően, de a netes találatok alapján"

Samsung Galaxy A54

(#120129) hitchins


hitchins
őstag

Sony xz vagy huawei p10-bol melyik jobb valasztas. Alap elvarasaim vannak amit kb mindketto tud leginkabb a kamera lenne a legfontosabb automata modban csladi fotokhoz kellene.
Kb egy arban tudnam most beszerezni a ket telot.

(#120130) pete_21 válasza Soybex (#120107) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi a választ! :)
Abban még tudsz/tudnátok segíteni, hogy Banggood-ról vásárolhatok webkártyával? Nem kell egy db vásárlás miatt Paypalra regisztrálni, ugye?
Köszönöm a választ! :))

(#120131) Ájvé válasza Viktor0610 (#120128) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát ezek csak találgatások szerintem. Azért írta hogy gyorsabb a processzor mert MTK variánsra gondolt, akkut is nyilván ezért hozza fel, hiszen a SD 625 sokkal takarékosabb (ő optimalizációnak írja, de ezt már írhatjuk a tudatlanság számlájára). Note 4X más piacra (kínai, mint korábban a Redmi 3X) készült, szerintem ennyi a különbség. Persze tudom Note 4 se mind Global, ennyire következetes a Xiaomi, lehet ők se tudják mit csináljanak. Talán a sima Note 4-et Indiába gyártják, van amit ott gyártanak.

(#120132) krypton


krypton
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni telefon vásárlásához. A felhasználás teljesen átlagos. Böngészés, facebook, fényképezgetés, stb. A keret 60-80e forint lenne. Én egy Xiaomi A1-re gondoltam, bár hölgyről van szó viszonylag hosszú ujjakkal, de azt állítja hogy belefér még a méret. Szerintetek van most jobb választás? Esetleg valami ami black friday alatt még beleesbet a keretbe?

(#120133) juuzer válasza BenHans (#120112) üzenetére


juuzer
addikt

Bocsi de a huaweies garancián megakadt a szemem.

Tehát ha pl mobilcornertőlmrendelnék p9-etvakkor esélyes, hogy megkapom a 3+3+3-at? (Csak mert ugye a honlapon nem ezt írják) :)

Vamos a la playa.

(#120134) BenHans válasza juuzer (#120133) üzenetére


BenHans
addikt

Nézz be a P9, Mate 9 és P10 topikba.
Alap esetben lesz 2 év garanciád egy európai régiós készülékre. Hivatalosan ha a Huawei Technologies Hungary Kft. hozta forgalomba, akkor a vásárlástól számított 1 hónapon belül érvényesíthető a VIP kiterjesztés (3-3-3) HiCare regisztrációval.
IMEI alapján le is tudod informálni a kinézett példányt a Huawei ügyfélszolgálatánál.

Amúgy ahogy nézem, jelenleg a legolcsóbb hivatalos Huawei forgalmazó a FirstPhone.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#120135) MM válasza BenHans (#120134) üzenetére


MM
őstag

FirstPhone-al volt már pofára esés a 3+3+3 garival, úgy emlékszem. (P9 topikban...)

(#120136) diablo666 válasza Ájvé (#120131) üzenetére


diablo666
tag

Ja itt van egy kis keveredes a proci tipusok kozott...
Itt a termek vegen Europat ir es sd 625-os verzio...Legalabbis a leirasban ezt irja,remelem ezt is kapom...Mar megrendeltem,de ilyen aron nem tudtam a jol ismert boltjaimbol rendelni sajnos...
Igy azonos procival elmeletileg ugyanannyit kell birjon az aksija,mint a 4x-nek,ami nekem fontos szempont...
A kameraval nem tudom,hogy milyen keveredes van es hogy miert jobb a 4x es mennyivel...Ez mar nem annyira fontos,mint az aksi...De azert remelem nem lesz olyan rossz...
Elmeletileg a 4-nek samsung kamera szenzora van,a 4x-nek meg sony...

[ Szerkesztve ]

(#120137) ZsoZso126


ZsoZso126
tag

Üdv!

Telefont szeretnék vásárolni max 130eFt ig ami fontos lenne a jó képek készitése netezés játékok.Amit néztem az a p10 valami az Samsung galaxy s7 melyiket ajánlanátok? Valamit egyéb készülékeket is szívesen várok :)köszi élőre is:P :)

(#120138) Ájvé válasza diablo666 (#120136) üzenetére


Ájvé
veterán

Lehet 4X-be nem került Omnivisionos kamera, de egyébként én se értem. XDA fórumon MTK-s Redmi Note 4-et is belekeverték, még érdekesebb hogy Note 4X-be is van MTK-s, sőt valamelyik kínai shopba láttam B20-ast is. Totál káosz a Xiaominál az elnevezés. Lehet csak a készülék ház miatt van két típus, mert más különbséget tényleg nem lehet mondani, ez az egyetlen ami biztosan különbség a Note 4 és Note 4X között.
Note 4-be egyébként Samsung (jobb esetben) és Omnivision kamerák vannak, Note 4X-et nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#120139) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Samsung S8, HTC U11 és Huawei P10 Plus telókat szeretnék egy helyen fizikálisan összhasonlítani. Hol van nagy választék kiállított telókból? Edigital-ba menjek, vagy Telekom üzlet vagy valami egyéb?

Egyelőre egyszerűen nem tudok dönteni a fenti 3 közül, annyi érv és ellenérv hallható.

(#120140) Ájvé válasza Mauzes (#120139) üzenetére


Ájvé
veterán

Samsung S8, HTC U11, Huawei P10 plust még nem tesztelte :D
De ha erre gondoltál akkor bocs :)
Edigital, MM stb ilyen nagyobb üzletekben próbáld.

[ Szerkesztve ]

(#120141) Tarek El-Ali


Tarek El-Ali
tag

Üdv ,
Kérnék egy kis segítséget a választáshoz.

Ahhoz, hogy a segítségedre lehessünk a hozzászólásod megírása előtt át kell gondolnod néhány dolgot, amiket mindenképp jó lenne tudnunk:

- Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező) : 100 K alatt
- Használt vagy új? Új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod) A fotózás lenne a legfontosabb , sokat túrázunk és nem mindenhova viszünk DSLR gépet
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 5,2"

Előre is köszönöm !

[ Szerkesztve ]

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#120142) Ájvé válasza Tarek El-Ali (#120141) üzenetére


Ájvé
veterán

Moto G5 Plus lenne talán a legjobb, 80-ért megkapod normális garanciával.

(#120143) Tarek El-Ali válasza Ájvé (#120142) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

Köszönöm a választ , picit emeltünk a limiten , még 100K-ért is ez a legjobb választás ?

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#120144) istnag válasza Tarek El-Ali (#120143) üzenetére


istnag
addikt

Honor 8.

(#120145) Ájvé válasza Tarek El-Ali (#120143) üzenetére


Ájvé
veterán

Akkor istnag által már ajánlott Honor 8 jobb választás.

(#120146) Zolly444


Zolly444
aktív tag

Sziasztok, kerhetnek egy kis segitseget? Leirtam az igenyeket lentebb, mi lenne az ajanlott?
Árkategória - Max 50ezer Ft
- Használt vagy új? Új
- Hol vennéd meg? - Lehetőleg T-Mobile, ha nincs akkor független
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? - hosszú táv
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod) - Pinterest, Messenger, Facebook alap social media
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 5" max
Egyéb - hölgynek lesz, szóval legyen "szép" lehetőleg fehér vagy arany. És legalább 32GB tárhely, sok képet szeretne készíteni.
Valamint egy rövid kis indoklas hogy miert pont azt a telefont kellene megvennie kaphatnának, mert nem nagyon lehrt rábeszélni semmire. :(

[ Szerkesztve ]

(#120147) istnag válasza Zolly444 (#120146) üzenetére


istnag
addikt

[link]

Azért kellene ezt megvenni, hogy ne akarja földhöz vágni fél-egy év után.

(#120148) Zolly444 válasza istnag (#120147) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Én is ezt neztem ki neki, csak aranyban, de neki a Samu j5 tetszik, az mennyire lenne jó választás? Ha nagyon rossz, mivel lehet lebeszélni róla?

(#120149) istnag válasza Zolly444 (#120148) üzenetére


istnag
addikt

Akkor J5 -öt kell venni, szeretni fogja, mert az tetszik neki!

(#120150) zoner15


zoner15
csendes tag

Sziasztok
Új telefonra szeretnék váltani, segítségetek szeretném kérni : Többet is lehet ajánlani :D
- 70-80 ezer ft körül lőttem be az árat .
- Lehetőleg újonnan szeretném , Függetlenül (webshop akár stb.)
- hétköznapi használatra ( fb, telefonálás, netezés , néha egy-két kisebb játék, nem lenne rossz egy jó kamera :) )
- Androidot szeretnék és az se lenne hátrány ha majd megkapná az Oreo frissítést
Előre is köszönöm a segítséget !

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.