Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morris

    veterán

    válasz runner 125 #7501 üzenetére

    Pedig le kellett, mert már egy csomó helyen vált fel az élfólia, a zsanérok is ki voltak szakadva itt-ott.
    Így az új bútor mellett döntöttünk és kicsit racionalizálni kellett a helykihasználást is.
    A mosogatógépből beépíthetőt szerettem volna, de mivel akció volt a MM-ban így megvettem ezt 59k-ért.
    A konvektor "előlapja" tervben van.
    A hűtő kikerült a kamrába. Nem volt jó helyen a konvektor mellett, mert gyakorlatilag állandóan ment és rengeteg helyet elfoglalt. Sőt mellette a fal még penészedett is, mert csupa víz volt a fagyasztó része kívül.

    A mosogató melletti üres beugrás egyfajta tárolóként funkcionál. Az a baj, hogy ott van egy "kiugró fal"
    Majd később leburkolom, ha lesz hozzá affinitásom. De jelenleg jó szolgálatot tesz az ásványvizek tárolásának.

    A mosogató tálca ami ott van a pulton, nem lesz ott. Már nincs rá szükség. Majd veszünk egy jóval kissebbett ha mégis kellene.

    Egyébként a régi bútor nyomasztó volt már számunkra. Ez már nagyon tetszik mindkettőnknek.

    neduddki: Én szeretem a hidegfehér színt ledből. Sokkal élesebb fényt ad. Keverve a legjobb a meleggel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés