Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juuzer


juuzer
addikt

Tetszenek. Leginkább a Pixel 5. :)

Bár azt újfent sajnálom, hogy a Panda-fehér ismételten kimaradt. :(

Vamos a la playa.

(#2) LittleLombax


LittleLombax
csendes tag

Ha lehet hinni a pletykáknak akkor az iphone 12 nem nyit sokkal drágábban, de itt van most az új s20 fe is, ezek mellett ezt a kezdő árat kissé túlzónak érzem, $600-on azért igazán megállhatott volna. A külseje mindenképpen előrelépés az eddigi pixelekhez képest, de közben valahogy az egyedisége is elveszett. :( Összességében nem hinném hogy kasszát fognak vele robbantani.

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem lenne rossz, de érthetetlen a hátsó ujjlenyomat olvasó

Várom már a pixel fanokat, akiknek elég a fél napos akksi is, hogy mikor jönnek panaszkodni hogy ez már túl sok :C

Meg hogy a Google is csak halad a trendek felé az egyre kisebb kávákkal

Mert ugye ez a legjobb a pixelekben, hogy ők nem ebbe az irányba haladnak :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) Schuler888


Schuler888
senior tag

Erdekes nap, jott aranylag jo aron-vas aranyaban xiaomi, de IPS-sel, meg a hirhedt miuival, es jott szinten egy aranylag joar-szoftver + amoled aranyu pixel.., ilyen allapotok mellett az FE siman ellopja a showt..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#5) joey04


joey04
titán

hát ez a pixel vonal sem megy. amióta nincs nexus, nem nagyon megy ez.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) mad823


mad823
őstag

Nem értem ezt a nyavalygást. A Google sosem játékra tervezi a telefonjait, ergo a top chipset felesleges, a napi dolgokat ez is röhögve elbírja a következő 3 évben. Rendes kijelző, elég RAM és tárhely, normális akksi, remek kamera, fasza OS és support. Ja, és használható méret! Ez utóbbi már önmagában best buy-já teszi. Ráadásul van választék méretben és extrákban a 4a - 4a 5G - 5 vonalon. Plusz az év végére úgyis 2/3-ad áron lesz, ahogy szokott. A Google pont leszarja mennyit ad el, és ha nem tetszik, mindig vehetsz mást...

(#7) psajti


psajti
aktív tag

Még nem volt pixelem, de most már nagyjából benne vannak azok a dolgok amiket vártam szóval azt hiszem eljött az ideje annak, hogy ezt is kipróbáljam. :C Amire tervezték a telefont azt tökéletesen hozni is fogja szerintem, nem a világot akarja megváltani ezt fogadjuk el az állandó siránkozás helyett. Ha olyan telefon kell amin 5 cm-el odébb van az ujjlenyomat olvasó, vagy fél órával tovább bírja az akksi, vagy annyira gyorsan akarja tölteni az ember, hogy azzal kinyírja idő előtt akkor nyílván nem ezt veszi hanem mást. Ha komolyabb gaming élményt akarok azt meg nem telefonban keresem, hanem PC/konzol vonalon. :D

(#8) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Sohasem volt kiemelkedő a pixel sorozat; mindig van/volt gyermekbetegsége (kijelző anomàliàk, gyenge akksi), ràadàsul ocsmàny design-hoz még dràga is. (Pixel 'X'a budget kategória)
630€ ez a telefon egy hatalmas vicc.. :W

Minden adott ahhoz, hogy az Android platform legjobb készülékét készítsék el, ami előremutató és időtàlló; nem inkàbb szerencsétlenkednek. :W

(#9) nozs23


nozs23
addikt

Ronda. Kozepkategorias SOC. Hatso ujjlenyomatolvaso 4 evvel ezelottrol. :( Fogalmuk sincs mit kezdjenek ezzel a termekvonallal, pedig az egyik legjobb androidos telefon lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#10) tybsen


tybsen
addikt

Engem az bosszant, hogy megint csak bizonyos országok kapnak. A fejhallgato is csak ott ajándék. Nem mintha kellene, mert van fejhallgatom, de eleve hátrányban érzem magam ezen országok vasarloihoz képest és innentől kezdve az emberben van egy keserű szajiz. És nyilván akkor az ember könnyebben megemeszti a 600€-t ha van melle egy ilyen “ajandek” - de így inkább átverve érzi magát, vagy legalábbis, hogy én ebből kimaradok. Tavaly rohantam pixelt venni Németországba de most valahogy úgy vagyok, hogy ha nem akarnak nekem eladni valamit, akkor inkább attól vásárolok, aki lehetővé teszi a vásárlást. Pedig imádom a pixel vonalat, de bosszantó mindig erőlködni vagy az amazonra várni, hogy elérhető legyen végre.

(#11) mjani1172


mjani1172
addikt

Igazából pont ezt vártam. Nem változott a felfogás, egy közepesen semmilyen készülék. A többiekhez képest pozitív várhatólag a fotó, és az ár sem szállt el túlzottan, így népszerűbb lehet.
Végül is belátta a google, hogy a kis akksi, kevés memória már nem vonzó (csak iithon ragaszkodnak hozzá) utolsónak de léptek.

[ Szerkesztve ]

(#12) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

Vajon megtudjuk valaha, mit hozna ki a google egy uj szenzorbol? Fontos nekik a kamera, csak annyira megsem? Szoftver masterrace. Ettol meg bejon nagyon a kepalkotasuk, csak csalodas kicsit ujfent

Sony A6000 | iPhone 12

(#13) janeszgol válasza LittleLombax (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Az S20FE: nem értem miért rajonganak érte itt. Ennyire jó lett az a mobil? Mert engem nem mozgatott meg. (Helyette az S10 család minden taja jobb vétel.)

Viszont a Pixel 5 a mérete miatt nagyon megnyerő, és az árát sem találom túlzónak.

(#14) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Miért nem a csúcs Snapit kapta az 5? :F

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#15) sasa134


sasa134
addikt

Ne végre, német store-ban 613eur a P5. Megvan az új telóm a céges 4XL mellé. :C

Avanti Roma

(#16) leslien válasza HarleyCustom (#14) üzenetére


leslien
nagyúr

mert Exynos még nem tudta a Samu prezentálni nekik.. utolsó pillanatban döntöttek így..
az egy szép állom lesz csak... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17) #16820480 válasza joey04 (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pedig ez pont azt hozza végre, amit a Nexus vonal hozott :K

Nem lett semmi extra a telefon, de a jelenlegi mezőnyből a P5 kellene (vagy az Xperia 5ii, ha nem lenne olyan drága).

(#18) K82 válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


K82
őstag

Én sokkal jobban szeretem a hátlapit, mint a kijelző alattit. Pontosabb, csukott szemmel is kitapintod... Az h nem szép meg oldschool nem annyira érdekel, ha praktikus és jól bevált.

Pixel / OnePlus Pad

(#19) Taci válasza K82 (#18) üzenetére


Taci
addikt

Én is szerettem a hátlapit a régebbi mobilokon, de most már nem mennék vissza rá. Vagy az ultrahangos (hozzá lehet szokni a sebességéhez), vagy inkább úgy, mint az S10e-nél volt, a bekapcsoló gombba építve. A Mi 10T Pro-ba is ide tették. És szerintem a Pixeleknél is jó helyen lenne itt, ha már kijelző alá (valamiért) nem akarják.

Amúgy mindig szemezek velük (Pixelek), de mindig felüti valami hiba a fejét (nincs tapasztalatom, csak cikkeket látok). Most legutóbb valami olyasmi rémlik, hogy a Pixel 2 kamerahibája előjött a Pixel 3 és 4-eken is...
Nem is értem, hogy engedhet meg magának ennyi hibát (és selejtes munkát) a Google.

Tényleg ők lehetnének az Androidos mobilok legjobbja, de láthatóan nem is akarják - viszont ha már kiadnak valamit, legalább időtállóan jól működjenek. (Még egyszer, tapasztalatom nincs, viszont ezekkel a hibákkal van tele a net, ami elveszi a kedvem a Pixelektől.)

(#20) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ezeket ki gyártja?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21) sasa134 válasza fornettisuti (#20) üzenetére


sasa134
addikt

én úgy tudom, a P3 óta a Foxconn

Avanti Roma

(#22) enginev3.0 válasza K82 (#18) üzenetére


enginev3.0
félisten

Minek tapogatod csukott szemmel? Szerintem az ami szemben van veled annál könnyebben semmit nem találsz el

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23) AxBattler


AxBattler
félisten

Végre megfizethető, kompakt telefonok...
- kis aksival
- Dual SIM nélkül.

:(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#24) Graphics válasza enginev3.0 (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez a szubjektív véleményed, viszont simán létezik egy univerzum, ahol másnak más felel meg :D Ezt fogadd is el. Sőt, én az oldalsó ujjlenyomatolvasót kedvelem, mióta kipróbáltam és praktikus.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) BoB válasza enginev3.0 (#22) üzenetére


BoB
veterán

Zsebből elővéve én már rég feloldottam mikor te még csak nézegeted.

Előlapi olvasó csak annak jó aki egész nap asztal előtt ül, amúgy sokkal praktikusabb a hátsó.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#26) batai15


batai15
félisten

Kifejezetten kívánatosak számomra a modellek, szerintem egy 4a-ra minimum beruházok .

(#27) xhege válasza AxBattler (#23) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem egy 145mm-es telóba egy 4080 mAh nagyságú akksi nagyon nem kicsi, de majd meglátjuk az akksi teszteket. Mindenestere a 4a a tesztek alapján pl jól sikerült akksi szempontjából is. A dual sim nekem is fáj...

(#28) Isual válasza sasa134 (#15) üzenetére


Isual
veterán

Magyarországról hogy tudom berendelni? Nekem is bejövős!

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#29) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Pixel 4/XL, én azt mondom.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#30) Graphics válasza xhege (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Így van, ez akkor, mint anno a Redmi 4X volt kb.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) xhege válasza batai15 (#26) üzenetére


xhege
addikt

Nekem is bejövős. A méretek miatt vagy a 4a vagy az 5 megvevős. Szerintem nem bírom ki, hogy ne vegyem meg valamelyiket. Meglátjuk, hogy kamera és akksi teszteken hogy szerepelnek egymás ellen.

(#32) giroud199


giroud199
aktív tag

Sokkal jobb hátul, simán lehúzza vele az user az értesítési sávot és mindig ujjra esik amint felkapja az ember.... Kijelző alattirol ne is beszéljünk... Volt pár olyan készülékem, hát az a sebesség és pontosság, inkább az az oldscoooool...
Kicsit több színben jöhetett volna, aki még az akksit szidja leragadt az első pixeleknel... Pixel 2xl már bőven jól bírja, nem egy 5000es xiaomi, de egy nap bőven megvan... ;)
Használható méret, és a piac egyik, ha nem a legjobb kamerája ennyiért bőven korrekt vétel lehetne, ha itthon is árulnak végre... :W
Ez nem gamer telefon, hogy kell a legjobb soc, meg ilyen olyan hűtés neki, mert leolvad a kezed, de smootsagban simán köröket ver rájuk ígyis :)
Lényegében az op nord árán nyit, ami bőven jó, hisz kijelzőn kívül minden téren veri azt.... 😊

>>iPhone15&13ProMax<<

(#33) xhege válasza Plazmacucci (#29) üzenetére


xhege
addikt

Nekem a sima 4 nem elég akksiban. A 4 XL-t imádtam, de a mérete nem volt annyira kényelmes. Szóval nekem ezek a kisebb méretű cuccok jobban bejönnek.

(#34) sasa134 válasza Isual (#28) üzenetére


sasa134
addikt

Azt sajna nem tudom, én itt élek..

Avanti Roma

(#35) mad823 válasza AxBattler (#23) üzenetére


mad823
őstag

Van benne eSim is, az már kettő, ha jól számolom...

(#36) xhege válasza mad823 (#35) üzenetére


xhege
addikt

Kivéve, ha Magyarországon élsz és Telenoros illetve Vodás kártyáid vannak. :(

(#37) erahurka


erahurka
félisten

Nem lenne rossz ár, ha jönne hozzánk hivatalos forrásból. :(

(#38) AxBattler válasza mad823 (#35) üzenetére


AxBattler
félisten

Csak ha Telekom-os vagy... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#39) batai15 válasza xhege (#31) üzenetére


batai15
félisten

Idén az összes várományos készülék számomra csalódás volt (note 9 pro , nord ,poco f2 ) főleg a szoftveres oldalról. Eddig nagyon úgy tűnik hogy a pixel mobilok lesznek megfelelőek számomra.
Nagyon nagy pénzeket nem akarok az 5re áldozni,mert 4a is bőven elég lesz, bár vonzó a wireless charging meg ip védelem.

[ Szerkesztve ]

(#40) Tewe013 válasza enginev3.0 (#22) üzenetére


Tewe013
őstag

Kár, h ami szemben van és kijelző alatt az sokkal szarabb, mint az oldschool hátlapi.

(#41) Cecevok válasza Taci (#19) üzenetére


Cecevok
tag

+akksi hiba... Barátom 3a-jában már 2x kellett cserélni... Legutóbb csak kikapcsolt állapotban töltött... Bár lehet egyedei eset...

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#42) #16820480 válasza AxBattler (#38) üzenetére


#16820480
törölt tag

És azon belül is előfizetős (meg azt hiszem csak bizonyos csomagokkal).

(#43) zsoltiz válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Várom már a pixel fanokat, akiknek elég a fél napos akksi is,"

A 4080MAh akksi az miért fél napos? Pláne egy takarékos SoC-cal? Sosem volt még ekkora aksival telefonom, mind kisebb volt, és sosem volt aksi problémám, mindegyik bőven bírt egy napot 4-6 órás SOT-okkal.

(#44) MarciKING24


MarciKING24
tag

Elég szegényes ez a spec 2020 végén :) azért egy sajomi mi10Tvel összehasonlítva.... jah, össze se lehet hasonlítani... most biztos jön, hogy mert a kamera meg stb stb tudom tudom de azért ha tényleg hasonló áron lesznek nemtudom ki veszi meg ezt... hát nem egy sikerszéria...

Straight outta Compton

(#45) janeszgol válasza MarciKING24 (#44) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát igen, a Xiaomihoz minden szegényes hardverben. Bár a Pixelek esetén az ellátási csatornát sem hozhatom fel (szórványosan kapható ez is), plusz a szoftvert sem (voltak óriási baklövések, ha a Google így bánik a "sajátjával", akkor aggódó vagyok a jövőt tekintve) érvként.

(#46) aelod válasza nozs23 (#9) üzenetére


aelod
veterán

Mi baj a hátlapi ujjlenyomat olvasóval?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#47) #16820480 válasza MarciKING24 (#44) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk aki nem akar tepsit, nem akar MIUI-t, de akar jó kamerát, AMOLED-et, IP védettséget.

(#48) juuzer válasza nozs23 (#9) üzenetére


juuzer
addikt

Még mindig sokkal pontosabb, mint egy kijelző alá épített. :) Don't change, what works.

Vamos a la playa.

(#49) mad823 válasza AxBattler (#38) üzenetére


mad823
őstag

Ez ne a telefon hibája legyen már...

(#50) Drakmusz válasza MarciKING24 (#44) üzenetére


Drakmusz
őstag

Ezért is jó hogy hatalmas a piac, rengeteg készülék közül lehet választani.
A felütésedre válaszolva: az veszi, aki szereti ezt a vonalat.
Nincs ebben több, ennyire egyszerű.
Elmúltam 40, kinőttem már abból a korból hogy bármiféle különlegességet várják el egy használati tárgytól.
Működjön rendesen, viszonylag fontos tényező a kamera.
[link]
Ezt csak a sikerszériás részhez, ennyire érdekli a céget a történet.
Ez csupán egy kísérlet Google számára, megtehetik.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.