Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50788) farkas-j válasza blattida (#50752) üzenetére


farkas-j
őstag

Azt bírom, hogy azok fikázzák a Beko-t leginkább akiknek sosem volt egyetlen Beko gépe sem. :O Már többször írtam, hogy 3,5 éve van Beko mosó és mosogatógépünk is, és teljesen elégedettek vagyunk velük! A háromszor drágább mosógép vagy mosogatógép sem mos tisztábbra mint ezek és még szolgáltatásban sem találtam olyan konkurens gépet, ami valóban többet adna mint amire a Beko gépeink képesek ill. amire szükségünk van. Nekem a kinézetükkel sincs bajom. Az Opelünknél is tisztában vagyok vele, hogy nem olyan "finoman kidolgozott" mint egy háromszor vagy ötször annyiba kerülő felső osztály, viszont nekem tetszik és ebbe is benne van minden szükséges tartozék amire szükségem van pl. klíma, ülés és kormányfűtés, tempomat, tolatóradar kamerával stb. stb. A lényeg, hogy kényelmesen és megbízhatóan ez is elvisz az úti célomhoz.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.