Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50586) bullseye


bullseye
addikt

Üdv mindenki, nekem is kéne némi segítség hűtővásárláshoz, mert hülye feltételeim vannak:

- 160 cm alatt (mikró sehol máshol nem fér el, csak a tetején), max. 60 széles. mélysége lehet 65, ha falhoz tolható 80 is
- alsó fagyasztós (ha valaki tud egy fantasztikus és kihagyhatatlan felsőst, meggyőzhető vagyok, de akkor legyen 150-155 cm inkább)
- legalább 180 liter sima hűtőtér (mert a haldokló Electrolux ERD24310W-ban is ennyi volt, megszoktam), fagyasztónak 40 liter is elég
- könnyen cserélhető ajtónyitási irány (vagy egyből balkezes kivitel)
- max. 150 körül

Amin eddig megakadt a szemem:

Liebherr CU 2831 Teljesen ismeretlen volt nekem a gyártó, de itt úgy tűnik szeretitek :) 162 cm, de ez talán még belefér.

Gorenje RK 61620 Tetszik, hogy van fogója, meg felismerem a nevet... de a 42dB kissé nyugtalanít. (meg naná, hogy ez is 162 cm) És jó eséllyel valami hagyományosabb boltból venném.

INDESIT LR6 S2 az itt olvasottak alapján nem kéne, ahogy nézem

Tapasztalatot, rá- és lebeszélést szívesen vennék.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.