Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45597) Bengio


Bengio
tag

Sziasztok!

Új, a jelenleginél nagyobb hűtőszekrényt szeretnénk vásárolni, még abszolút az elején tartunk a folyamatnak, egészen pontosan az ötlet született meg. Mondhatni totál lámák vagyunk, gyártók, megbízhatóság, garancia, és árak tekintetében is.

Amit tudunk, hogy a gép legyen:
1. a lehető leghalkabb. Egyszobás lakás -> konyha, háló egyazon légtér, így ez mindenképp elsődleges szempont,
2. alulfagyasztós,
3. energiatakarékos,
4. megbízható. Nem szeretnék vele foglalkozni mostanában.
5. emberi méretű, 2 fő számára elegendő. Passz, rákeresve kb. ez a 180 / 90, vagy 210 / 90 liter nagyságrendileg.

6. Garancia minél hosszabb időtartamra, és minél több alkatrészre szóljon.
7. A 3. és 4. pont mennyire függ össze a gyártóval? Melyik márkát javasolnátok? Melyik márkát kerüljem?

8. Mire figyeljek még oda, pl. kell-e nekem a nofrost?

9. Mindez kijönne-e 100-120k-ból?

További nagy igényeink nincsenek, ilyenekre gondolok, hogy kijelző, meg csipogó, jéggép, wifi, kaja rendelés online, stb. :D Hűtsön, fagyasszon. Kinyitom világítson, becsukom ne világítson. Elég, ha tekerentyűvel be tudom állítani a hőfokot. Ez szerintem egyszer fog megtörténni, utána nem tekergetem.

Köszönöm előre is.
:R

[ Szerkesztve ]

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.