Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33670) adalbert1 válasza ribarszki (#33612) üzenetére


adalbert1
veterán

Miele gépeknél le van írva valahol részletesen, hogy mi a tényleges különbség a C1-C2-C3 gépek között? Mert amit találomra megnéztem közülük a miele.hu-n, ott a névleges teljesítmény és a zajszint is hasonló volt, illetve ránézésre a kialakításuk is nagyon hasonló.
Persze ez lehet, hogy csak laikusként tűnik így :), és amúgy hatalmas különbségek vannak köztük :)
Pl. ez a C2 Parquet PowerLine - SFRF3 megéri a 15k különbséget az alap C1-hez képest?
Illetve ezekre mennyi garanciát adnak? Lehet, hogy én vagyok csak béna, de sehogy nem sikerül megtalálni az oldalon.

Illetve még egy kérdés, mondjuk egy Miele C1 jobb választás, mint hasonló áron valamelyik versenytárs gépe (Electorlux, Bosch, stb)?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.