Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22284) sfefe válasza #40553216 (#22262) üzenetére


sfefe
őstag

Meg nem biztos az elux ma megneztuk mm-ben annyira nem gyozott meg...bar amugy egyik sem.....
Toroltem is az edigital megrendelest bar ezt meg elotte mert meg kellett rendelni es habogtak osszevissza, hogy mikor lenne stb na erre beragtam inkabb hagyom oket...

Meg a miele cat verziot akarom megnezni a szeteinel hatha az jobban tetszik...

Amugy meg ha garit hasonlitasz ossze akkor igaz, hogy a lux 1 ev a miele 2 de a lux-hoz ne +4 evet szamold akkor hanem csak a +1 evet ( az csak kb 4 ezer) es igy az is 2 ev igy van egalban a ketto de arban azert megsem. Ertem en, hogy miele meg akarmi de az is muszaki cucc....

De irtam miert neztuk ki a luxot, halkabb, kevesebbet fogyaszt, kevesebb por kibocsatas, szonyegen jobb, talan jobb filter bar ezt most fejbol nem tudom... ez meg a c2-hoz hasonlitva c3 jobb szonyegen meg kemeny feluleten.
Meg ugye a tobb gari lehetoseg. 20k-nal letojnam a garit de 80-90k-nal azert az mar mas.....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.