Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19070) cekkk válasza pjen (#19067) üzenetére


cekkk
veterán

Szerintem eléggé leromlott a minősége, anyum aki fiatal kora óta azt itta még ős is meg jegyezte ezt.

(#19068) DeFranco
Nem mondhatom el a véleményemet?

ha ez is kifulladt, akkor még elővehetjük a "csobbanás felhangjai, avagy szebb harmonikusokkal és tisztább vonósokkal mosogat-e gépünk ha pruntánium-oxiddal bevont KáCsa kábelről adjuk neki a váltóáramot, és vákuumban öntött réztörcséren át adagoljuk az evian ásványvizet"

Vehetjük mert én pont a hitetlenek közé tartozom :DDD

igen. palomát iszom. kotyogóból. cukorral.
Egészségedre :)

Én kávéból a klasszikus vonalat szeretem, a eper és stb ízeket én nem érzem meg ezekben a savas kávékban. Van aki igen, annak biztos jó.

Érdekes nekem soha nem volt bajom a kotyogós és társaival, mindig szerettem, de mióta azért én is jobban bele merültem azóta nem ízlik. Ha kell megiszom azért nem utasítok vissza egy kávét, de igen is hatalmas különbségek vannak egy jól elkészített kávé és egy kotyogós között. Bár sok étteremben a milliós géppel készített kávé nincs olyan mint egy kotyogós. :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.