Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15140) zsiz válasza hoffman_ (#15138) üzenetére


zsiz
őstag

én annyit tennék hozzá, hogy a Samsung mikrót nem szívlelem, persze nem járt nálam az egész termék skála csak arról tudok nyilatkozni amit én vettem, meg tesco-ban nézegettem őket, de az ugye már nem igazán tapasztalat. de ez az én véleményem :) most vettem 1-2 hónapja egyet 22k-ért, de nem venném meg még egyszer. mondjuk az is hozzátartozik, hogy az előző ami bedöglött nagyobb volt térfogatra meg teljesítményre is, de nem csak emiatt nem szeretem az újat. sötét az ajtó, nem lehet belelátni működés közben, a világítás nem ajtócsukásra hanem már az időzítőre bekapcsol, ezeknek köszönhetően pedig rengetegszer úgymarad a világítás benne (ha megszakítjuk a melegítést, nem tekerjük le az időzítőt 0-ra, mint ahogy a régin se tettük vagy 15 éven keresztül)

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.