Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12183) gulyasa válasza macilaci78 (#12182) üzenetére


gulyasa
őstag

Nem kellene személyeskedni...
Én arra írtam, hogy egy használati eszköz mivel nem termelsz vele semmilyen új javakat, addig nem is fog semmilyen hasznot hajtani, azaz az árát sem fogja visszahozni sehogyan sem. Ezen nem változtat az sem, hogy 50 évre neked olcsóbb porzsákot venni. Már azért is botlik a logikád, mert akármilyen jól is müködik most egy porszívó - és most csak a csőcsatlakozása törött -, max még használhatod egy-két évig (de tuti, hogy nem 50 évig), úgyis tönkremegy, vehetsz egy újat (ami valószínűleg még annyit sem fog bírni...)
Természetesen én sem vennék csak egy - egyébként pótolható - elromlott alaktrész miatt egy új készüléket.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.