Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123951) Nemir Ombe válasza mivamma (#123949) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

A 4395€ (kb. 1.300.000Ft meg 1 kicsi) csak egy példa volt a felhasználható keret max. elköltésére. (de lehet nekem rossz az ”árfolyamkalkulátorom” ;) )

Nem 5 milláért ajánlottam valamit,mitöbb oda is írtam,hogy tele a piac más jó vételekkel is.

Hmm ....

(#123952) mivamma válasza Nemir Ombe (#123951) üzenetére


mivamma
senior tag

Csak nem tudom megérteni, ha valaki leírja maximum mennyit szán rá, akkor miért lesz rögtön az első ajánlás e fölött.

Nem vitaindításnak szántam, részemről lezárva a téma!

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#123953) Nemir Ombe válasza mivamma (#123952) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Nem a “lehető legjobbat a max keretből” lenne a cél!!?? ;)

(Amúgy nem értem a “kirohanásodat”, Te fizeted? Szerintem majd a kérdező eldönti,hogy mit mennyiért,ha sokalja, vesz mást,mint ahogy oda is írtam,hogy tele a piac jó vételekkel.)

Hmm ....

(#123954) mivamma válasza Nemir Ombe (#123953) üzenetére


mivamma
senior tag

" Nem a “lehető legjobbat a max keretből” lenne a cél!!?? ;) " De igen, az lenne :U

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#123955) Nemir Ombe válasza mivamma (#123954) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

De most nézem,“ajándék” AVR-el már bele is fér a “keretbe”. Meg még marad is egy kicsi “kábelekre”. :D

[link]

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#123956) bigboy31 válasza BBéci (#123942) üzenetére


bigboy31
újonc

Köszönöm!

(#123942) BBéci
Nem szeretnék kifutóban lévő típust választani, mert lehet a jövőben bővítésre kerül sor és a használt piaci vadászatot elkerülném. :N

(#123941) Nemir Ombe
Ez az Aria nagyon szimpatikus. Annyi különbséggel, hogy polcsugárzó hátteret raknék mellé. :K

(#123943) Norbi 72
A Dali Opticon-t én is kiszemeltem. Ráadásul ugyanígy 8-as fronttal és LCR surroundokkal. Egy dolgon megütköztem. A Rubicon LCR-en a magas modul forgatható. Attól függ fektetjük, vagy állítjuk a hangsugárzót. Az Opticon esetében pedig nem, tehát állítva egymás mellé kerül a kétfajta magas. Vajon észrevehető surrondként használva ez a kis malőr?? :F Én arra gondolok, hogy ha egymás felett van a két magas, akkor széltében nagyobbat terít. Tehát, ha surrondként felállítom a hangsugárzót, akkor ezt a széltében való szórást bukom. ..de lehet tévedek.

Lenne itt még egy kis köd. Mit nézzek hangsugárzó választásnál?? 30nm-ről van szó, s a felsorolt típusok nagy részénél kis membránfelületről beszélünk. Ott van pl. az Elac 247. A hangszórómérete 2x150mm. Ezt mennyire vegyem figyelembe?? A követelményeim között nem kéne szerepelnie a "nagy szoba, nagy membrán"-nak?? :F

De ugyanez a helyzet a Focal Aria-nál. A frontokat 40m2-re javasolják, de a centert már csak 20m2-re?? Ez probléma lehet?? Én úgy gondolom a centercsatorna fontosságát valamiért alábecsülik hangsugárzó választásnál. :F

[ Szerkesztve ]

(#123957) Nemir Ombe válasza bigboy31 (#123956) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

A membránméret nem kizárólagos,de fontos szempont. Mivel írtad,hogy 90% mozi ès sub-od is lesz,így mindegyik modell elèg lehet (Elac-nàl mondjuk inkàbb a 9-es végü jobb lenne),mivel az ajànlott négyzetmétert önmagàban az adott dobozra (szoktàk) megadni.

(a Dali Opticon-t én személy szerint nagyon túlàrazott “premier” modellnek tartom,bàr Norbi az Epicon-t javasolta ;) )

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#123958) BBéci válasza bigboy31 (#123956) üzenetére


BBéci
titán

Részemről sem az Aria, sem az OPTICON nem ajánlott. A RUBICON eszméletlen jó, de nem fér bele a megadott keretbe.
A Canton Reference messze jobb ezeknél, éppen a napokban gondolkoztam azon, hogy amennyiben most kellene vennem valamit, 90 %, hogy az lenne.
Ha a kiválasztott márkából típusból van bi/dipól sugárzó, csakis olyat vennék, semmiesetre sem direktsugárzót. Összehasonlíthatatlanul jobb teret hoz létre, nem véletlenül ajánlja a TXH is.
Az ELAC 247 valóban kevés 30 négyzetméterre. Nálam a 22,5-ben viszont szuper volt.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#123959) Nemir Ombe válasza BBéci (#123958) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

A Canton Ref.-el azért “annyi baj” van,hogy az 1-es széria most olcsó (ha még kapni) de nincs hozzá illő center a kínálatban,a 2-es széria meg jóval a “keret” felett lenne.

De amúgy valóban nagyon jó dobozok. :D

Hmm ....

(#123960) bigboy31 válasza Nemir Ombe (#123959) üzenetére


bigboy31
újonc

Tetszene ez a Canton, de ahogy írtam is, bajban lennék, ha a jövőben atmosra, vagy magas frontoldali sugárzókra, vagy egyébre szeretnék bővíteni. Ezért kifutó szériákat nem szívesen választanék. Főleg, ha a centert is úgy kéne összevadászni.. :(

Az Opticon az árához képest valóban kissé silány megépítettségű. Elég, ha megnézzük a doboz kialakítást. Azért egy meghallgatást megér.

Az Aria-t is meghallgatom. Ártani nem árt.

Quadral-ból melyik lenne 30m2-re megfelelő??

A Focal Chorus 7-es sorozatot felejtsem el?? Mennyire lenne versenyképes az eddig említettekkel?? 30-40m2-re ajánlják a nagyobbakat. Ha az Ikonhoz hasonlítjuk, azokat ismerem, elmarad tőle??

(#123961) dunkel válasza Nemir Ombe (#123941) üzenetére


dunkel
őstag

Érdekes ez az Aria, a flax mélyközép miatt totál nem a "megszokott" Focal hang. Inkább vinném helyette a Quadral Platinumot pl. Csak azért hozom fel ezt mert ezzel sikerült egymás mellett meghallgatni.

(#123960) bigboy31
Chorus 7 nyilván felejtős. Chorus 8-ból a 826 lenne jó méretben, de annál is inkább az említett Quadral. 30nm-re sztem az M40.

[ Szerkesztve ]

(#123962) BBéci válasza dunkel (#123961) üzenetére


BBéci
titán

Egyetértünk.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#123963) bigboy31 válasza dunkel (#123961) üzenetére


bigboy31
újonc

Köszönöm!
Akkor a Quad M40 is listás.
Egyedül a kis centerétől félek.

(#123964) Nemir Ombe válasza bigboy31 (#123960) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Az Opticon kb. az Ikon 2, csak “átdizájnolták” és megszorozták 2-vel az árat.

Canton-ból (hamár szóba került) még figyelembe veheted a Vento szériát,jelenleg az is “féláras” a hangjára/minőségére nem lehet panasz és abból egy “teljes szett” kijön 750.000 - 1.000.000 között (féláron)

Vagy “határon túlról” még szintén elérhető most (félár alatt) Triangle Antal szett is, ami szintén megfontolandó.

Jó válogatást! ;)

dunkel:

Az Aria talán azért sikerült “jól”,mert nem a megszokott ”középkategóriás Focal” hang,de ez ízlés dolga (is.) Az,hogy Quadral vagy Focal,megint ízlés kérdése,szerintem. (bár kategóriában/minőségben inkább valamelyik kis(ebb) Aurum lenne partyban a 948 Ariával,szintén szerintem)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#123965) Norbi 72 válasza bigboy31 (#123956) üzenetére


Norbi 72
veterán

Szerintem az le van tesztelve rendesen.

És tényleg elírtam,Opticonra gondoltam.De kaptam fülest,hogy az Ikon sokkal jobb...össze kell hallgatni őket.

(#123966) mocsi24


mocsi24
csendes tag

Sziasztok!
Hangszóró kábel vásárlását fontolgatom. Jelenleg egy Quadral Argentum 570 és Arcam AVR400-as van. Egyenlőre front oldalon szeretném lecserélni a meglévő Sinus Live L3.0-08-at. Azt kérdezném, hogy a 20-30 ezres használt kábelek közül melyik típusból keresgéljek? AQ type 4, Van Damme, szemezek. 2x2,5m-re lenne szükségem.

Köszi!

(#123967) ati888


ati888
senior tag

Hello!

A segítségeteket kérném, eladtam az 5.1 Polk rendszeremet, mert egyáltalán nem használtam ki, viszont kellene valami helyette, ami a tv hangjánál azért valamivel erőteljesebb és zenét is tudok rajta hallgatni. Térhatású dolgok már nem érdekelnek annyira, inkább valami 2.1-ben vagy soundbarban gondolkodok. Kellene még könnyű mobil csatlakoztathatóság hozzá. Max 100k körüli árra gondoltam. Ti mit ajánlanátok leginkább, használttól sem riadok meg :)

Ati

(#123968) BBéci válasza mocsi24 (#123966) üzenetére


BBéci
titán

A 30000 úgy értendő, hogy Ft/m? ;)
Az szerintem reális az erősítődhöz, a hangdobozokhoz viszont jóval olcsóbb is megfelelne, akár a meglévő Sinus Live. Ebből az is következik, hogy az erősítőd és a hangdobozaid minősége nincs arányban egymással. quadralból PLATINUM illene az AVR400-hoz.
Azt, hogy használtan mint adnak annyiért, nem tudom, de bármit veszel, előtte próbáld ki saját rendszeredben.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#123969) Krisztian101 válasza ati888 (#123967) üzenetére


Krisztian101
tag

SZVSZ a Soundbar egy fillért nem ér (meghallgattam). Inkább használtan jó sztereót.

(#123970) mocsi24 válasza BBéci (#123968) üzenetére


mocsi24
csendes tag

30000/2x2,5m, így értettem. :)
Denon X1200 cseréltem le az Arcam-ra, mert kevésnek éreztem hozzá. Azt hittem, így már pariban vannak.
Ezek szerint semmi értelme lecserélni?! Azért egy hallgatást megérne, igaz nem írtál típusokat.

(#123971) ati888 válasza Krisztian101 (#123969) üzenetére


ati888
senior tag

Hello!

És milyen erősítőt és hangfalakat ajánlanál erre a célra, házimozi már hidegen hagy, csak sztereoban jól szóljon a tv is.

Ati

(#123972) Gabesz26 válasza mocsi24 (#123970) üzenetére


Gabesz26
senior tag

A Van Damme-val nem nyúlnál mellé, ebben az árkategóriában szerintem kiemelkedő. Többen használjuk megelégedéssel a Hi-Fi series kábelt (4 ill. 6 mm), de akár a Black series is jó lehet. Olvass vissza itt a fórumon, találsz elég sok infót (egy példa: nálam Arcam AVR400 - Monitor Audio GS szett közé került anno, és kimber 8TC-t váltott)

[ Szerkesztve ]

(#123973) BBéci válasza mocsi24 (#123970) üzenetére


BBéci
titán

Az Arcam AVR400 újkori listaára (ilyenkor mindig azzal számolunk) 2200 euró volt. A házimoziban irányadónak (nem kötelezőnek) tekinthető arányszám szerint, az erősítő árának nagyjából kétszeresét kell költeni 5.0 hangdobozszettre, hogy a tudásuk azonos szinten legyen és ebben még nincs benne a szubláda költsége. Tehát kb. 4000 eurós, 1,2 millió forintos hangdobozokkal tudnád kihasználni az erősítőd tudásának maximumát. Az Arcamra ez azért különösen érvényes, mert hangminőségét tekintve, csillagos ötöst érdemel az ár/érték aránya.

(#123972) Gabesz26
12-13 éve használok Kimber 8TC kábeleket, ez idő alatt volt nálam néhány másik madzag és 200000 forintnál olcsóbban nem találtam olyat (2x3 m) amire elcseréltem volna. Ha váltok, az valamelyik KS-lesz.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#123974) Vikthor válasza mocsi24 (#123970) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Talán az X7200-es van a 400-as Arcam szintjén, 1200-es az kb full belépő szint.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#123975) Krisztian101 válasza ati888 (#123971) üzenetére


Krisztian101
tag

Bocs, ajánlani nem tudnék, gondolom erre van másik topik.

(#123976) dgyuri0123 válasza mocsi24 (#123970) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

A Quadral Argentum 570-el alaposan fölé lőttél az X1200-nak, de fordult a kocka, mert most igen-igen messze kerültél az Arcam által igényelt / elvárt hangminőségtől. Jó nagyot léptél, de csak az egyik lábaddal. Szerintem.

A kábelezésbe bele sem kezdenék, míg le nem cserélném a dobozokat.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#123977) mocsi24 válasza dgyuri0123 (#123976) üzenetére


mocsi24
csendes tag

Hmm. Érdekes amit írtok, biztos igazatok van! Gondolom ezért is kell rendszerben gondolkodni. Hányszor hallottam már! Ennyire alul maradna az 570 az Arcamhoz?! Minden esetre, össze se lehet hasonlítani a Denonhoz képest. Amúgy nagyon kellemesen szól. A kábelen még elgondolkodok. Köszi az ismereteket mindenkitől! :R

[ Szerkesztve ]

(#123978) BBéci válasza mocsi24 (#123977) üzenetére


BBéci
titán

Egyáltalán nem rossz az a quadral, sőt, kategóriájában kiválónak számít, de 1-2 kategóriával alatta van az AVR400 által megkívántnak.
Vedd már figyelembe az 1:2 arányt!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#123979) dgyuri0123 válasza mocsi24 (#123977) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ha most nagyon tetszik amit hallasz, képzeld el egy 2x ennyibe kerülő dobozzal mire lenne képes. :)

"csak a zene van"

(#123980) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!
Az hogy SACD-t képes egy erősítő lejátszani az a FLAC kiterjesztésre vonatkozik? Mi a helyzet a dts/ape/mka kiterjesztésű lossless fájltípusokkal? Mert ha kölcsönzőben rákeresek a SACD szóra, akkor jócskán dobál ki mka kiterjesztést is. Amikor vettem, az eladó azt mondta, hogy ez már képes SACD formátumot is lejátszani, és neki rá volt dugva USB-n egy HDD, arról promózta a hangját. (Akkor még annyira nem érdekelt ez az SACD dolog, nem jegyeztem meg pontosan mit mondott, és hogy milyen formátum ment. :F ) Továbbá ha USB-ről szeretnék valamit lejátszani, azt milyen rendszerűre kell formáznom? NTFS jó neki? Csak mert próbáltam NTFS-t, FAT-ot, de meggajdult a megjelenítő (TV), akárhányszor bedugtam az USB-t. Kipróbáltam egy másik USB-vel, annál is ugyan ezt csinálta. :U
Marantz SR7007.

Előre is köszi.

(#123981) mocsi24 válasza dgyuri0123 (#123979) üzenetére


mocsi24
csendes tag

Még csak 2 hónapos a rendszerem. Egyenlőre élvezem a Genius szettem közötti különbséget. A többi a jövő titka lesz! :) Megnéztem az M sorozat árait, háát, húzós!

(#123982) BBéci válasza mocsi24 (#123981) üzenetére


BBéci
titán

Olvastad, amit írtam? 4000 eurós hangdobozszett illik az erősítődhöz. Azt viszont senki nem mondta, hogy újonnan és annyiért vedd meg. Az Arcamot is használtan vetted, gondolom féláron, vagy még kevesebbért.

(#123980) z123456789
Kell hozzá egy jó lejátszó, másképp nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#123983) mocsi24 válasza BBéci (#123982) üzenetére


mocsi24
csendes tag

Persze, olvastam, és értelek! Ha majd egyszer cserélném, akkor elég lenne csak a frontokat? A centert, és a bi-dipolokat legszívesebben megtartanám. Természetesen quadral lenne csak magasabb szinten. Nem nagyon látok használt állapotban.

[ Szerkesztve ]

(#123984) BBéci válasza mocsi24 (#123983) üzenetére


BBéci
titán

Ha cserélnél, akkor a frontokkal együtt a centert is kötelező! Használt quadralt a német eBay és hasonló oldalakon keress.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#123985) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Üdv!

Szombat délelőtt Pesten lehet valahol hallgatózni előzetes egyeztetés/regisztrálás nélkül? Mert utóbbira gondolom már amúgy is késő lenne. Valami forgalmazónál, stb.

(#123986) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Ez a Jamo 5.0 set megéri szerintetek az árát?
Illetve hozna lényegi előrelépésta mostani Magnat szettemhez képest?
A választ előre is köszi!

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#123987) Pöttön válasza Pöttön (#123986) üzenetére


Pöttön
őstag

A jelenlegi Magnat szettem:

Magnat Vintage Center 13:
80/120W
3 utas Bass reflex
4-8 Ohm
35-32000Hz
90dB

Magnat Motion 88 (144 408) Front:
130/240W
3 utas Bass reflex
4-8 Ohm
22-35000Hz
91dB

Magnat Motion 144 100 Surround:
60/110W
2 utas Bass reflex
4-8 Ohm
38-32000Hz
90dB

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#123988) z123456789 válasza BBéci (#123982) üzenetére


z123456789
addikt

Tervben van, de sajnos az még várat magára. :)
Akkor gondolom SACD alatt a FLAC fájltípust értett.
Rákattantam mostanság a (véleményem szerint) minőségi zenére. Korábban is volt egy "beteges" fűződésem a komolyzene iránt, amiért mindig kiröhögtek, és furcsán néztek rám, de ezzel a Marantz-cal tényleg kellemes hangok keletkeznek. Talán Te mondtad még nekem egyszer, hogy ha lesz egy normálisnak mondható szettem, akkor nem csak a metált fogom megelégedéssel hallgatni, mert szép dolgokat fedezek majd fel a komolyabb hangszereléssel készített zenékben is, és változni fog a véleményem. Hát a Marantz-ra talán már mondhatjuk hogy a normálisabbak közé tartozik. A hangfalakat még mindig nem sikerült lecserélnem, de azokkal kapcsolatban meg meglepően (na jó, nem meglepően :) )Sancinak volt igaza, hogy "az a Marantz lehet hogy életet lehel a hangfalaimba". :) Valami ilyesmit érzek most.

(#123989) liszi70 válasza z123456789 (#123988) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Akkor gondolom SACD alatt a FLAC fájltípust értett."

Vagy WAV-ot, vagy APE-t, vagy MKA-t, vagy bármi mást, amibe az SACD ISO-t átteszik, hogy lejátszható legyen. Az SACD ISO-t kevés lejátszó kezeli.

[ Szerkesztve ]

(#123990) z123456789 válasza liszi70 (#123989) üzenetére


z123456789
addikt

De ezeket nem játsza le az erölködőm. :N

(#123991) Perzeusz válasza z123456789 (#123988) üzenetére


Perzeusz
tag

Jó is néha komolyzenét hallgatni. Ma én is "komolykodtam", és Wagner délutánt tartottam. Ahogy Richard bácsi bánik a rézzel, az nagyon kemény.
Marantz dologgal is teljesen egyetértek. Nálam egy 7005 muzsikál. Sokszor belegondolok, ha így ilyen jó, akkor milyen lenne egy igazi sztereóval...

2 db WD Red 2TB eladó

(#123992) liszi70 válasza z123456789 (#123990) üzenetére


liszi70
nagyúr

Én nem tudhatom, mit játszik le az erőlködőd. Egyébként WAV-ot sem játszik le? :F Mert az eléggé alapnak számít.

[ Szerkesztve ]

(#123993) Nemir Ombe válasza z123456789 (#123990) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ezeket biztosan ismeri,natív SACD (anyagot) vagy HD hangformátumokat biztosan nem fogsz (külső lejátszó nélkül) hallgatni rajta.

--> MP3 / WAV / AAC / FLAC / WMA <--

Hmm ....

(#123994) Patice válasza z123456789 (#123980) üzenetére


Patice
nagyúr

Szerintem ez alatt DSD fájlokat értenek (.dsf vagy .dff kiterjesztéssel). DSD képes DAC kell hozzá vagy erősítőbe integrálva, vagy dedikált formában. Egy 4 gigás penre elfér egy, max. két album sztereóban. Sokcsatornás DSD ritka, mint a fehér zorro. :D

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#123995) BBéci válasza Perzeusz (#123991) üzenetére


BBéci
titán

Más világ, persze hangdobozok is kellenek hozzá.
Nálam rendszeresen tartózkodik a szerkesztőségünk Norma Audio IPA-140 referencia sztereó erősítője (most éppen Toobee vendége), az eszméletlen jó hangot tud varázsolni. Házimozis vas még nem tudta megközelíteni sem, pedig azokból is teszteltem pár csúcs példányt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#123996) fehér_ember válasza Patice (#123994) üzenetére


fehér_ember
addikt

(#123997) Perzeusz válasza BBéci (#123995) üzenetére


Perzeusz
tag

Nyilván összehasonlíthatatlanul jobbak a sztereó erősítők, mint a HM-vasak zenére. De én mégis azt mondom, hogy nekem ez így jelenleg elég. Az SR7005 nagyon jó párost alkot a Canton Ventokkal.
Amit viszont mindenképp be kell szereznem, az egy jobb forrás. Oppo 103/ Marantz UD7007 vagy vmi hasonló. Na, meg persze egy sub is. Most már jól elkanyarodtam a témától :)

2 db WD Red 2TB eladó

(#123998) BBéci válasza Perzeusz (#123997) üzenetére


BBéci
titán

OPPO hangminőségének kiaknázásához magasabb kategóriás erősítő kell, Marantzból elő/végfok.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#123999) Ragadozó válasza Pöttön (#123986) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Árazásra, ott a beárazós topik. A kérdésedet legközelebb a belépős topikba. Köszönöm :R

Nem biztos, hogy hozna...hasonló szint

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#124000) Perzeusz válasza BBéci (#123998) üzenetére


Perzeusz
tag

Most még nem aktuális sajnos. Ha az lesz, akkor mindenképp előzetes véleményezést fogok itt kérni.

2 db WD Red 2TB eladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.