Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72301) BBéci válasza Yamahás (#72300) üzenetére


BBéci
titán

Nincs bajom a soundbar-okkal, csupán annyit írtam, hogy szerintem a Samsungoknál vannak sokkal jobbak.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#72302) static00


static00
csendes tag

Sziasztok!

Nem multimédiához, de kisebb szobába keresek szőnyeget a mély hangok megfogására, és folyosó visszhangtalanításra fali panelt, tudtok ajánlani ilyen cuccokat, hol nézzek szét, lehetőleg Pest megyében?

Azt hiszem ebben a topikban ez jobban téma, mint máshol, remélem nagy nagyon off.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#72303) BIGi75 válasza proci985 (#72293) üzenetére


BIGi75
senior tag

Sony DH590-em viszont volt, azt szerettem is, csak vmi kóbor áram egy viharban tönkre tette a hdmi bemeneteket rajta. Sony SSCS310CR 5.0 szettel használtam Sony SA-CS9 szubbal megtámogatva. A hangfalszett azóta a gyerekszobában dolgozik. Ez is kijött annó 250k-ból. Igen, egy ilyesmi belépő csomag szerintem is kiüt egy Z906-ost, főleg zenére, a logitech-en azt nem tudom elviselni (mondjuk nem is kell, egy szobában van a sztereó rendszeremmel).

(#72304) VoidXs válasza static00 (#72302) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Mélyekhez egy szőnyeg egyáltalán nem elég, cserébe a folyosó visszhangtalanítására már nagyon is jó. Szinte minden mozis cég forgalmaz akusztikát is, a kérdés, hogy melyik árkategóriában nézelődnél.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72305) powerup2 válasza VoidXs (#72304) üzenetére


powerup2
addikt

Melyik céget ajánlanád ?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#72306) Benhill


Benhill
senior tag

Ehhez hasonló, minőségibb elosztót (esetleg erősítőt) tudtok javasolni (ha létezik), mint ami a képen van?

Az a gondom ezzel, hogy random időközönként megszűnik a hang létezni pár tized másodpercre, a kimeneti portok egyikén. Próbáltam többféle TV-vel, minőségibb kábelekkel, de ugyanúgy megszűnik.
Magasabb hangerőn nincsen ilyen pár tized másodperces kihagyás, csak ha szolidabban hallgatom...

A három kimenetén van egy BW-SDB2, egy R2000DB, valamint egy Z906.

(#72307) BIGi75 válasza static00 (#72302) üzenetére


BIGi75
senior tag

Hát igen, mélyekeket egyszerűbb megzabolzázni szoftveresen, beállítással, mint akusztikai kezeléssel. Hatást elérni pl. membrános panelekkel lehet otthoni körülmények között: link
Fali panelre egy lehetőség: link

(#72308) static00 válasza VoidXs (#72304) üzenetére


static00
csendes tag

Jó lenne valami szélessávú panel a folyosó falára, főleg ha nyomtatható is, mondjuk 20-30e ft/m2, a szőnyeg is lehet 10k/m2.
Először ezekkel operálnék, hogy mennyire csökken a visszhang a szobában és a folyosón, mert a folyosó 1x5m, puci ytong/tégla, ami nagyon erősít minden hangot a lakásban.

@BIGi75: a szomszédokon sajnos nincsen equalizer :D
A kr-t már néztem, megnézem a másikat is, kösz a linkeket!

[ Szerkesztve ]

(#72309) BIGi75 válasza static00 (#72308) üzenetére


BIGi75
senior tag

Uh, az bonyolultabb. Akkor hanggátló gkarton előtétfal kőzetgyapottal?:U

(#72310) fecke78 válasza BIGi75 (#72307) üzenetére


fecke78
senior tag

borzasztó drágán adják ezeket a paneleket

(#72311) morfondőr válasza static00 (#72302) üzenetére


morfondőr
őstag

Nekem is jó lenne egy kis szobaakusztika javítás, de minél inkább próbálok utána járni, bele ásni magam, annál inkább távolodok a megoldástól! :) Mérések nélkül sokat nem lehet tenni csak vaktában dobálni fel a paneleket. Ha megy az angol, akkor itt egy nagyon jó beszélgetés Anthony Grimani -val a témában.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#72312) VoidXs válasza powerup2 (#72305) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Én a Dreamcinemát, de az közel nem belépő, ezért kérdeztem rá az árkategóriára. Mondjuk egy telefont megér.

#72308 static00: Ennyiért csak a legmagasabb frekiket elnyelő panelt kapsz, amivel csak csengést szüntethetsz meg, zengést nem. Így maradt a szőnyeg, abból is inkább ez a kategória az, ahol kezdődik a hatékonyság.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72313) BIGi75 válasza fecke78 (#72310) üzenetére


BIGi75
senior tag

De legalább megadjak a hangelnyelési adatokat a panelekre és nem kiméretlen zsákbamacskát veszel, mint sok helyen.

(#72314) tothjani81


tothjani81
senior tag

Üdv mindenkinek. Van egy Polk Hts 10 subom. Teszi a dolgát de mindig is egy Svs subot akartam. Egy svs pb 1000 es ben gondolkodom Szerintetek előrelépés lenne a csere? ( a többi komponens Heco Victra prime 5.0,, Pioneer Sclx 71)

[ Szerkesztve ]

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#72315) static00 válasza BIGi75 (#72309) üzenetére


static00
csendes tag

90 centi széles a folyosó, a szoba is kicsi, nem akarok 10centit elvenni a full falakból, ezért gondolkodom a panel+szőnyegen, sokat fogna szerintem az is.
plusz előny ezeknél hogy költözéskor fogja az ember és viszi

morfondőr: holnap megnézem, köszönöm. Beletekertem, jó lesz, egy kis tanulás!

[ Szerkesztve ]

(#72316) BIGi75 válasza morfondőr (#72311) üzenetére


BIGi75
senior tag

Hasonló cipőben járok, szeretnék majd később egy szobát mozira/zenére összerakni (kisajátítani:DDD), ami akusztikailag is rendben van. Hallás után nekem az angolom sajnos gyenge (szöveget meg a gugli lefordít;)), így én egy ideje itt és a kapcsolódó linkeken alapozok a témában.

(#72317) VoidXs válasza tothjani81 (#72314) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Előrelépés, és lassan már fair az árazása, de kb. egy tízessel felette van a Klipsch R-112SW, ami finoman szólva meggyilkolja a PB-1000-et minden tekintetben, teljesen más liga. Ha Pro-t nézel, és találsz is ennyiért, akkor ez a válasz potenciálisan változik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72318) Gino20 válasza tothjani81 (#72314) üzenetére


Gino20
őstag

Ha esetleg letérnél az SVS vonalról, egyéb alternatíva pl az XTZ vagy a Monolith. Az SVS-re hazánkban szerintem jellemző a túlárazás, míg pl az XTZ üzletpolitika (nincsenek kereskedők a láncban) az EU-ban jóval barátibb. Ez amúgy fordítva is elmondható. AV fórumon olvasottak alapján az USA-ban jó páran akarnának XTZ-t mondjuk SVS helyett, de nekik az XTZ drágábbra jön ki ("posta", VÁM). Az XTZ-nél jelenleg nincsenek akciók, így a kisebbik 10.17 is többe kerül [link] , mint a pb 1000 vagy ha a PRO a kiszemelted, akkor ott van a 12.17 [link] .
A Monolith-nál viszont jelenleg akció van. Pl V2 10 ingyen postával [link] vagy ebay-on keresztül a V2 12 még jobb áron van, mint a gyártói oldalon [link]

(#72319) VoidXs válasza Gino20 (#72318) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A Monolithról meg is feledkeztem, az is egy legenda. Arra viszont figyelmeztesd, hogy very big :DDD

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72320) Gino20 válasza VoidXs (#72317) üzenetére


Gino20
őstag

Úgy látom nem vagy jó véleménnyel az SVS-ről :) pedig "a világ szereti", viszont a pro már akkora előrelépés, hogy az már rendben van? vagy a pro is csak a 230e Ft-al lenne rendben?

#72319VoidXs: az benne a specifikációban :D A 10-es "csak" (530 x 380 x 480 mm). Na jó a 12-es a 30-as sugárzóval már acélosabb: 630 x 425 x 580 mm :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72321) tothjani81


tothjani81
senior tag

Köszönöm a válaszokat. 3 kilot már nem szeretnék költeni Egy a hts 10 esnél kraftosabb dobozt szeretnék.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#72322) VoidXs válasza Gino20 (#72320) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A PB széria még csak-csak, a DSP-ivel vállalhatók, persze külföldi áron. A Pro-val javították a gyermekbetegségeket. Az SB-k azok, amikkel az igazi baj van, szerencsére nem az került elő.

#72321 tothjani81: Akkor nincs jobb opció az R-112SW-nél.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72323) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Hali.

Egy noob kérdésem lenne.
Lesz bármi baja a porosodáson kívül egy hangfalnak ha leveszem róla a szövet hálót? (levehető)
Csak mert azt vettem észre ha nincs rajta szebb a magas hang. Mintha egy kicsit tompítaná ha rajta van.

De amúgy is vannak olyan hangfalak amin alapból sincsenek ilyen grillek szal gondolom nem lehet baj. :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#72324) fecke78


fecke78
senior tag

Mélyládámon van thx állású gomb , jelenleg azon van arra is lett bemérve mikrofonnal , csak kiváncsiságból van értelme attól eltérni ?

(#72325) #62435328 válasza AuraSync (#72323) üzenetére


#62435328
törölt tag

Szia!

Semmi baja nem lesz, én is úgy veszem észre, hogy a magasok részletezőbben grillek nélkül..

(#72326) I'am Dony válasza fecke78 (#72324) üzenetére


I'am Dony
őstag

Amennyiben a hangsugárzó szintek rendben vannak ezzel a beállítással akkor nincs. Ennek a változtatása akkor szükséges, ha az AVR sub pre outja kisebb feszültségű ami miatt nagyobb erősítés hozzáadása szükséges a potival.

(#72327) I'am Dony válasza AuraSync (#72323) üzenetére


I'am Dony
őstag

Nyugodtan használd a szövet nélkül. Mikrofonnal megmérve nagyon jól látszana is amit hallasz, hogy mennyit változtat a grill.

(#72328) AuraSync válasza I'am Dony (#72327) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Így szól grill nékü. :Y

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#72329) b.


b.
félisten

Szerintem elírás vagy nem tudom, de ennyiért elég jó vétel/ akció.
[Dali Oberon 7@298K / pár]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#72330) morfondőr válasza b. (#72329) üzenetére


morfondőr
őstag

Vagy csak az van elírva, hogy "pár"

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#72331) b. válasza morfondőr (#72330) üzenetére


b.
félisten

Igen biztos hogy elírás, de ilyenkor elméletileg ennyiért oda kellene, hogy adják. :K

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#72332) fecke78 válasza b. (#72331) üzenetére


fecke78
senior tag

nem éppen , ha visszaigazolják , akkor

(#72333) b. válasza fecke78 (#72332) üzenetére


b.
félisten

Emag egy online piactér. nekik fizetsz, azonnal küldik a visszaigazolást ,a számlát meg külön a bolt állítja ki. Onnantól nekik kell lebokszolni a bolttal.
Én így kaptám meg a hegesztőmhöz 5 kg minőségi huzalt mert fent felejtette az iweldet forgalmaz bolt. én ajánlottam itt elírt áru kábelt amit több emberkének kiküldtek itt. [link] 100 méterre írtak 26 ezret ha jól emlékszem de már nem biztos. nekem már pont nem, mert elfogyott állítólag. :DDD

Szóval lehetséges hogy nem küldenék ki ,de az nem felel mega jogszabálynak. Utána lehetett volna akkoriban is járni miért küldtek ki egyes embereknek egész guriga kábelt nevetséges áron másnak meg nem ( valóban elfogyott e vagy rájöttek hogy hülyeséget csináltak)de nem ér annyi utánajárás , bizonyítási pert ma már 200 ezer forint.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#72334) fecke78 válasza b. (#72333) üzenetére


fecke78
senior tag

Rosszul tudod , ezt nem az emag forgalmazza hanem a merkatplace alatt a szerzödött partnere , tudom , mert én is voltam ....
Forgalmazza:infolex , emagnak ehez semmi köze. Ők mossák kezeiket....

(#72335) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Adott egy Denon avr x2700h. Kettő darab egyforma subot raktam rá, igényel az audyssey setupban bármiféle beállítást? Én nem találtam semmit sem. Köszönöm
szépen :R

(#72336) b. válasza fecke78 (#72334) üzenetére


b.
félisten

Azt írtad ha megjön a visszaigazolás.
A visszaigazolás megjön a rednelés számmal amint rendelsz tőlük. Természetesen most már oda is írják, hogy ez egy automatikus visszaigazoló email. A probléma hogy utána már nem kapsz másikat, hanem egy számla jön a marketplace partnertől.
Idén 41 terméket vettem Emagról az utolsót szeptember 29-én azonnali visszaigazolással és 31 án kaptam meg a számlát a cégtől akitől jött....
Amúgy az idevonatkozó rendelet szerint ha az áru ára irreálisan alacsony amiről a vásárló joggal gondolhatja azt hogy elírás nem köteles teljesíteni az ajánlatot de ez a fenti esetében 30 % akció( 449 ezer a legolcsóbb helyen árukereső szerint) ami simán elfogadható egy árleszállításnak tehát a visszaigazoló email után valószínűleg egy fogyasztóvédelmi esetben a vásárló javára döntenének. Ezért írtam hogy ma már ez 150-200 ezer forintot nem érne meg.
Érdemes elolvasni az utolsó pár bekezdést: [link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#72337) b. válasza b. (#72336) üzenetére


b.
félisten

szerk.: 30.-án.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#72338) krx21 válasza lajosx (#72335) üzenetére


krx21
nagyúr

Valószínűleg azért nem találtál beállítást a 2 sub esetére, mert igazából csak 1-et kezel, de két kimenet van. Hasonlóan az X1700-hoz.
Úgy gondolom drágább erősítőkön lehet külön állítani is őket…

(#72339) fecke78 válasza b. (#72336) üzenetére


fecke78
senior tag

Nem vitatkozom veled , nincs fogyasztóvédelem , egyedüli lehetőség a békéltető testület ....

(#72340) embe válasza b. (#72336) üzenetére


embe
nagyúr

Az első visszaigazolás még nem kötelezi semmire, az csak arról szólt hogy beérkezett a rendelés..
Van erről egy jó fogyasztóvédlmis írás... valahol. Azt hiszem amikor visszaigazolják, hogy kb. akkor-akkor lesz a szállítás, onnantól tekintik létrejöttnek a fogyasztói szerződést.
Meg valahogy jogászok azzal magyarázták, hogy ez csak egy úgymond felület, ahol bemutatja az eladó a termékeit.

És igen ahogy írták, itt az Emag marketplaceként működik. Csak felületet ad ehhez, de nem felel az eladó esetleges hülyeségeiért.
Viszont Németországban volt egy ilyen eset miatt egy per, ahol a bíróság azt a döntést hozta hogy igenis a felület tulajdonosa felelős az eladásért. Szó volt róla, hogy ezt mint uniós szabályt alkalmazni kellene más országokban is.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#72341) fecke78 válasza embe (#72340) üzenetére


fecke78
senior tag

De ez Magyarország , itt még a fogyasztó védelmet is megszüntették , vagyis vannak , de semmi jogkörük nincsen .
Audiómekkától vásároltam egy marantz erösitőt meg egy dune médialejátszót , rendelés után kiderült valami nem klapol eldobálta a jelet , visszaküldtem ellálási időn belül . A tulaj megpróbálta letagadni ,hogy nem tőle vettem a düne lejátszót , mert az telefonon beszélve rendeltem , persze számlán rajta volt , és ő kijelentette nem veszi vissza . Na akkor jártam be a fogyasztó védelmi köröket , semmit se érve , békéltető testülethez lehet fordulni , de ott nem köteles megjelenni az eladó , maradna a pereskedés . Utolsó napon visszafizette a büdős bunkó . Soha többet AUDIOMEKKA

(#72342) embe válasza embe (#72340) üzenetére


embe
nagyúr

Itt is írnak róla.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#72343) b. válasza fecke78 (#72339) üzenetére


b.
félisten

Bocsánat az offért .Én sem vitának szánom , csak véleményem van róla. Akár a békéltető testületen át, el lehetne szerintem érni eredményt( bár ahogy írod ezek szerint mégsem , nem ismerem őket) csak nem érné meg az egész herce hurca.
Ahogy embe írta volt már rá precedens, de nem biztos hogy a boltot át szeretném én is rázni/ le szeretném húzni egy egyszerű kis hiba miatt.

fenti hegesztős sztorinál volt egy Iweld hegesztő ajándék 5 Kg hegesztő kábellel automata pajzsal( amire szintén garancia van tehát számlán fel kellett volna tüntetni 0 forinttal) és CO2/ Corgon reduktorral. A hozzá adott érték kb a heggesztő 50 % volt ezért megrendeltem
Miután megjött csak a hegesztőt kaptam meg.
A számlán sem szerepelt semmiféle külön tétel.
Felvettem a kapcsolatot az Emaggal azt mondták az az akció már 3 hete véget ért. Kifényképeztem a weboldalt hogy volt fent náluk a hírdetés ( még akkor is úgy volt fent) dátum nélkül. . Azt mondták utána néznek. rá 1 hétre nálam volt minden cucc. Ha itt most megvásárolnám az Oberon 7 et kifizetem vissza igazolják, majd jön a futár egy darabbal akkor bármi is van a számlán szerintem kötelesek lennének küldeni egyet még.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#72344) Gino20 válasza VoidXs (#72322) üzenetére


Gino20
őstag

Értem, igaz a pro-k hazánkban szerintem már kegyetlenül túlárazottak. Akkor már tényleg ott van az XTZ vagy a Monolith vagy akár a Klipsch.

#72321 tothjani81: A V2 10 Monolith jelenleg "csak" ~230e Ft :D

[ Szerkesztve ]

(#72345) lajosx válasza krx21 (#72338) üzenetére


lajosx
őstag

Akkor jó, köszönöm szépen a választ :R

(#72346) Tody56


Tody56
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Philips Androidos Tv-m és egy Yamaha HTR-2071 erősítőm.
HDMI ARC-al vannak összektve. Tökéletesen működik a kommunikáció, Ki és bekpcs hangerő stb.
Akár a tv-t kapcsolom be akár az erősítőt, bekapcsolják egymást.

A kérdésem:
Ha az erősítőn csak rádiót szeretnék hallgatni néha akkor hogyan tudom anélkül, hogy menjen a TV?
Ha az erősítőt bekapcsolom külön akkor az bekapcsolja a TV-t akkor is ha radiora van állítva az erősítő.
Tehát radió használat alatt is be van kapcsolva a tv.

Van valakinek ötlete?
Köszönöm!

I

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#72347) fecke78 válasza Tody56 (#72346) üzenetére


fecke78
senior tag

Ez a CEC funkció , első dolgom volt kikapcsolni , csak a baj van vele ...

(#72348) morfondőr válasza Tody56 (#72346) üzenetére


morfondőr
őstag

Nekem Yamaha RX-V685 van, annál ez a megoldás:

Szerintem nálad is hasonló lehet, ha az "Auto" működik, akkor jó, ha nem akkor "Off"-ra kell tenni. De érdemes megnézni a TV beállításait is, ha ez nem működne.

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#72349) Tody56 válasza fecke78 (#72347) üzenetére


Tody56
aktív tag

:R

Az, hogy nem kell 2 távirányítót használni az nekem tetszik. Pláne a gyerkőcöknek.
Kimondottan kényelmes, hogy bekcspolja az erősítőt ha bekapcsolom a tv-t. Ezt szeretném is használni.
A gondom az, hogy forditva is megteszi :DDD Ha csak az erősítő kellen radió hallgatásra, akkor is bekcspol a tv. Próbáltam több mindent de tegnap nem jöttem rá a megoldásra

Az imént a leírást olvasva találtam egy ilyen menüt ami esetleg jó lehet: Standby Sync (Off, ON, Auto)
Este munka után ezt még megpróbálom.

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#72350) Tody56 válasza morfondőr (#72348) üzenetére


Tody56
aktív tag

morfondőr: Köszönöm pont ezt néztem. Nem vagyok otthon, de ezeket végig próbálom ha hazaérek :R

Köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.