Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71401) #82860288 válasza morfondőr (#71400) üzenetére


#82860288
törölt tag

CEC be van kapcsolva, így működik csak az ARC.
Korábban volt már probléma a firmware-rel, előzőleg még resetelni sem lehetett, üfsz tudta csak távoli rásegítéssel, azóta se működik rendesen és van más probléma is.
De az üfsz meg pingpongozik velem és már nagyon pipa vagyok, de mielőtt végleg elfogyna a türelmem, szeretnék a végére járni a dolgoknak.
De lehet egyszerűen csak fel kéne hívnom a szervízt és bevizsgáltatni.

szerk: illetve amikor az üfsz azt mondja / írja, hogy csak Samsung hangeszközzel tudja garantálni a DD+-t, akkor számomra ez azt jelenti, hogy szoftveresen korlátozzák a készüléket, de ez már összeesküvés elmélet.

[ Szerkesztve ]

(#71402) VoidXs válasza #82860288 (#71397) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Brand lock szemétségnek tűnik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71403) #82860288 válasza VoidXs (#71402) üzenetére


#82860288
törölt tag

Ezzel mit lehet kezdeni? Jelentsem őket a fogyasztóvédelemnél? Vagy válaszoljak az üfsz levelére, hogy jelentem őket a fogyasztóvédelemnél ha nem segítenek?

(#71404) morfondőr válasza #82860288 (#71401) üzenetére


morfondőr
őstag

"szoftveresen korlátozzák a készüléket" Na ezen sem csodálkoznék, simán elképzelhető!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#71405) VoidXs válasza #82860288 (#71403) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Bármilyen per esélytelen ilyen szereplővel szemben, azzal tudsz tiltakozni, hogy mástól veszel legközelebb.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71406) gab1ka válasza #82860288 (#71403) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Komolyan ér ennyit ez hogy DD vagy DD+ hogy fogyasztóvédelemmel fenyegesd őket? Szerinted az után hirtelen aktívvá válik valami kapcsoló majd a tévén ami után megoldódik ez a gond vagy bug? Nem hinném.
Azt írtad hogy visszavinnéd a tévét. Tedd ezt és válassz egy rendes modellt, van ennek ezer más baja e mellett is, elsősorban a képminőséget illetően. A stabil arc kapcsolat lutri szokott lenni, ez sajnos ilyen, elképzelhető hogy egy firmware frissítés után megjavul, de az is előfordult már nem is egyszer, hogy épp egy frissítés tette tönkre bizonyos Samsung modellek valamilyen amúgy évekig jól működő funkcióját. A nemzetközi Samsung feedback fórumokon szinte minden modellre ott vannak a panaszok különböző nyavalyákkal.

(#71407) #82860288 válasza gab1ka (#71406) üzenetére


#82860288
törölt tag

Nem ér ennyit, de nem szeretem, amikor hülyének néznek.
A képre nem nagyon van panaszom, HDR a High Contrast-tal teljesen jó.
Ezeket a fórumokat megtaláltam én is, a 1903-as frissítés volt "rossz", azóta elvileg ezt már javítani kellett volna, de gondolom akkor került bele a korlátozás.
Samsungnál lutri az ARC vagy általánosságban más készüléknél is?
De akkor egyszerűbb eladnom ezt és venni másikat, csak nem volt ez most betervezve lakásfelújítás után a költségvetésbe.

(#71408) VoidXs válasza #82860288 (#71407) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Amíg a kábelgyártók szabadon garázdálkodhatnak, addig ez egy elhanyagolható fogyasztóvédelmi apróság. Ha a megkérdőjelezhetetlen átverések szabadok, senki nem fog egy olyan üggyel foglalkozni, ami letudható annyival, hogy "bocsi, bugos".

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71409) krx21


krx21
nagyúr

Ha van az embernek 1 pár high front-ja is az 5.1-hez, akkor az új erősítők, tudnak szerepet adni annak az 1 pár high front-nak, "sima" dolby digital 5.1 jel esetén???

(#71410) #82860288 válasza VoidXs (#71408) üzenetére


#82860288
törölt tag

Hát, azért köszönöm szépen, hogy foglalkoztatok ezzel, keresek másik készüléket / gyártót. :R

(#71411) VoidXs válasza krx21 (#71409) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha van ProLogic IIz az erősítőn, akkor igen. A teljes felkeverők (Dolby Surround, DTS Neural:X, Auro-Matic) már lutrik, vagy tudja a keverő, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71412) morfondőr válasza krx21 (#71409) üzenetére


morfondőr
őstag

Yamaha RX-V685-el használtam kb. 2 hónapot így. Ha straight módban volt az erősítő, akkor csak atmos hangnál kapcsolta be a front hight sugárzókat, úgy adott némi magassági effektet, meg elől szélesítette a hangzást. Viszont fel tudta keverni akár a sztereót is úgy hogy minden sugárzóból szóljon, de nekem akkor nagyon nem tetszett a hangja.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#71413) b. válasza krx21 (#71409) üzenetére


b.
félisten

Tudnak Denonnál bizonyos típusoknál van rá opció.
ezt keresd :
- DTS Neural:X
- DTS Virtual:X( ez kevésbé arra való de rákeveri a hangot)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#71414) b. válasza morfondőr (#71412) üzenetére


b.
félisten

Straight mód nekém nagyon nem passzolt házimozi hangzáshoz Yamahánál ha jól tudom akkor több hangzást nem is enged aktiválni filmeknél.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#71415) VoidXs válasza b. (#71414) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A straight mode hiba, kikapcsol minden korrekciót.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71416) morfondőr válasza b. (#71414) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha jól gondolom straight módban az eredeti hangot, keverést kapod, ha megnyomom a surround decode gombot, akkor meg választható több mód, amiben újrakeveri az egészet? Próbálgattam elég sokat, de nekem nagyon elment úgy a hangzás!

VoidXs: nem kapcsolja ki, a YPAO korrekciók megmaradnak, az EQ is. Ami mindent kikapcsol az a pure direct.

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#71417) b. válasza VoidXs (#71415) üzenetére


b.
félisten

Igen, én is így emlékszem. Igazából csak zenéhez volt úgy ahogy alkalmas, bár nekem abban sem tetszett.ű

morfondőr: Igen lehet, hogy igazad van az érintetlenül hagyja az eredeti hangsávot.Már össze vagyok keveredve annyi erősítőm volt nem emlékszem egészen tisztán. Denonnál más.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#71418) VoidXs válasza morfondőr (#71416) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem, megszűnik tőle a csatornánkénti hangerő, a késleltetés, és az EQ is.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71419) krx21 válasza b. (#71413) üzenetére


krx21
nagyúr

Köszönöm, utána nézek... (többieknek is)

(#71420) jambiyya válasza #82860288 (#71394) üzenetére


jambiyya
őstag

Időnként nálam (samsung+denon) is csak DD, de a NF újraindítása után DD+ lesz.

(#71421) gab1ka válasza #82860288 (#71407) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Nem csak Samsungnál lutri ez, ámbár itt a fórumot régebb óta olvasgatva épp a Samsung - Denon párosra nem igazán szoktak panaszkodni.
Speciel épp HDR-re egyenesen alkalmatlan ez a modell 240 nittel, a 60hz-es 24p-t nem támogató panellről nem is beszélve, ennél szinte csak jobbat fogsz találni majd ha cseréled, viszont az sem biztos hogy garantálni fogja neked az eredeti gond megszűnését, ha kiszemelsz valamit, akkor lehet érdemes lenne célzottan ennek a funkciónak a meglétét kikeresgélni hogy működik e rendesen.

(#71422) BIGi75 válasza morfondőr (#71416) üzenetére


BIGi75
senior tag

Igen. Nekem is 685-ös van. Straight módban csak a csatornafeldolgozást kapcsolja ki, tehát a bemeneti csatornaszám meg fog egyezni a kimenetivel, de a DSP-t nem kerüli ki.

(#71423) embe válasza #82860288 (#71399) üzenetére


embe
nagyúr

Hülye dolog ... nézd meg másik HDMI kábellel is! Nekem már volt olyan hogy hdmi kábel csere tette helye a dolgokat.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#71424) BBéci válasza Cyberfaust (#71385) üzenetére


BBéci
titán

Egy valamit még vegyél figyelembe; az a Marantz kiváló hangminőségű, de a legkisebb teljesítményű AVR-ek egyike. 5 hangdoboznál több darab meghajtását nem bíznám rá.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71425) #82860288 válasza embe (#71423) üzenetére


#82860288
törölt tag

Sajna úgy sem megy, amint elindítok egy alkalmazást az addig elérhető Passthrough-ból Auto lesz és sima DD.

(#71426) VoidXs válasza #82860288 (#71425) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Régi firmware-t nem találsz rá?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71427) #82860288 válasza VoidXs (#71426) üzenetére


#82860288
törölt tag

Van még 2 előző letöltve, azokat meg tudom próbálni.
De sajna a weboldalukon mindig az aktuális van csak fent.

szerk: nem fogadja el a régebbi szoftvert, csak újat keres.

[ Szerkesztve ]

(#71428) gab1ka válasza #82860288 (#71427) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Nem tudsz régebbi firmware-t telepíteni, csak frissebbet.

(#71429) Cyberfaust válasza BBéci (#71424) üzenetére


Cyberfaust
csendes tag

:R Köszönöm a tanácsot! Lakótelepi 2o on néhány nm nappaliba nincs túl sok lehetőségem szórni számolatlanul a hangszórókat. Azt amúgy miből venném észre, ha túlpakolnám? Köszi!

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.

(#71430) BBéci válasza Cyberfaust (#71429) üzenetére


BBéci
titán

A tápegységeknek van egy maximuma, nem mindegy, hogy hányfelé osztod az általuk megtermelt áramot. Amikor az ember kevesli a hangerőt, feljebb tekeri, ami torzítást eredményezhet.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71431) VoidXs válasza Cyberfaust (#71429) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

REW + EQ APO meg tudja neked mérni, mi a max stabil hangerő, ha a mérőjel egyszerre szól minden csatornán. Egy adott pont után azt veszed észre, hogy torzul a görbe, az lesz az eszköz határa.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71432) b. válasza Cyberfaust (#71429) üzenetére


b.
félisten

én a saját rendszeremet jóval nagyobb hangfalakkal atmossal használtam x1700 Denonnal,annak kb egy a teljesítménye. Szerintem Nem lesz gondod vele Én inkább azon a Polkon vacilálnék. árban jó mert 100k de a Marantz jóval többet tud annál azért. lehet jobban járnál egy darabokban összeszedett polchangszorós rendszerrel.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#71433) Cyberfaust válasza b. (#71432) üzenetére


Cyberfaust
csendes tag

b.+ BBéci és VoidXs :R
köszönöm mégegyszer, hogy a meglátásaitok megosztjátok velem.
Ezt a mérést intézem majd, ha összeáll a rendszer.
b.: halványan én is azt érzem, hogy kevés lenne/lesz. Tallózok még az ajánlott márkák között és jövök majd megerősítésért.
Üdv nektek

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.

(#71434) b. válasza Cyberfaust (#71433) üzenetére


b.
félisten

Nem tudom nézted e ezt. [link] Itt ugyan van egy kis esztétikai hiba az egyik membránon de állítólag nem befolyásolja szerinte a hangzást.
Az erősítő nem rossz kis cucc, így egyben meg szerintem jó vétel egy a mostani helyzetben ennyiért , főleg ha kis alku is belefér.

Ez mellé van egy másik hírdetés [link] KEF Q100 és esetleg egy garanciás polk SUB is van hozzá,de az a SUB nem biztos, hogy annyira jó választás-EZ kb annyiba állna meg mint amit akarsz és szerintem komolyabb rendszer lenne. Ez mellé még ha akarsz tudsz venni 2 egyszerűbb atmost akkor kb ugyan ott vagy pénzben de komolyabb hangzással bírna a rendszer.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#71435) BBéci válasza b. (#71432) üzenetére


BBéci
titán

Az AVR-X1700 teljesítménye két csatornát mérve 2x80 W, a Marantzé 2x50, tehát nagyon nem egyformák. :( A Marantz szemszögéből nézve 60 %-kal erősebb a Denon.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71436) BIGi75 válasza b. (#71432) üzenetére


BIGi75
senior tag

Az X1700ban 430as táp van, a Marantzban meg 250es. Azért az nem kis különbség.
Meg hát az sem mindegy sztem hogy milyen érzékenységű hangfalat akaszt rá az ember és mennyit, mekkora helyiségben, a hallgatótól milyen távolságra. Mekkora hangerő igény van, kijönnek-e a dinamikai csúcsok és milyen torzítással.

[ Szerkesztve ]

(#71437) Dzsekobsz


Dzsekobsz
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék a jövőben egy 5.1-es rendszert kialakítani itthonra. Jelenleg van egy pár jó állapotú b&w matrix 2 series 2 hangfalam, amiket sztereóban szoktam hallgatni. Az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e egyáltalán abban gondolkozni, hogy egy ilyen párost bevegyek-e a rendszerbe? Teljesen kezdő vagyok a témában, de úgy tudom, hogy elég nehéz lenne egy ilyen hangfalpárost összerakni más szériából vagy márkából való hangfalakkal.

[ Szerkesztve ]

(#71438) VoidXs válasza Dzsekobsz (#71437) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

PC nélkül valóban nehéz összehozni az egységes hangzást, de vele nagyon könnyű, konkrétan egy gombnyomás.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71439) lajosx


lajosx
őstag

Mondom veszek már egy hosszabb tápkábelt a tv hez. Nézegettem, gondoltam magamban ez egész jól néz ki veszek egyet 5k bánja a fene🤷‍♂️Kosárba tettem utána látom az árat :Y :C Ilyen létezik? Drága Istenem hova tart ez a világ :DD Ha esetleg valaki vett már elnézést senkit se akartam megsérteni✌️😂

(#71440) Dzsekobsz


Dzsekobsz
csendes tag

VoidXs ki tudnád ezt egy kicsit jobban fejteni (akár privátban is)? Szerinted mennyire lenne bonyolult laikusként összehozni ilyesmit? Nyilván az egy gombnyomás nagyon egyszerűnek hangzik, de gondolom azért nem árt ha legalább egy márkán belül gondolkozik az ember. Vagy tényleg ilyen jól össze lehet hangolni a hangszórókat?

[ Szerkesztve ]

(#71441) VoidXs válasza lajosx (#71439) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Persze, a legnagyobb hülyékben van a legtöbb pénz. Ha nem lennének moráljaim, elárasztottam volna ilyen szemetekkel a piacot.

#71440 Dzsekobsz: Annyi, hogy PC-ről kell lejátszani például Tamoo útmutatója nyomán.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71442) #82860288 válasza VoidXs (#71438) üzenetére


#82860288
törölt tag

Ezt hogy? Van PC-s kalibrálás?
Lehet ilyet az én belépő szintű Denon AVR-X550BT-men is?

(#71443) VoidXs válasza #82860288 (#71442) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha a PC a lejátszó, akkor bármin.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71444) krx21 válasza lajosx (#71439) üzenetére


krx21
nagyúr

Jó-jó, de ingyenes a kiszállítás… :DD

(#71445) b. válasza BBéci (#71435) üzenetére


b.
félisten

Ah teljesen jogos amit írsz, vallamiért 80 W volt bennem csatornánként.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#71446) Gino20 válasza #82860288 (#71394) üzenetére


Gino20
őstag

Nem lehet, hogy az adott forrás miatt "vált" DD-re. Netflixen pl Én is tapasztalom, hogy a nem atmos-os filmeknél nem elérhető a DD+ csak a sima DD. Ha gondolod nézd meg pl netflix-en az Adam Project-et (ez szinkronosan is atmosos) és lejátszás közben nézd meg a TV beállításait és ha nincs, akkor engedélyezd a DD+t.

(#71447) BBéci válasza b. (#71445) üzenetére


BBéci
titán

Vidáman lehet házimozizni 5x35-40 wattal, igény és szokás függvénye. De fontos tudni az erősítőnek eme tulajdonságát. Általában tisztább és szárazabb érzés, ha ennek a háromszorosa áll rendelkezésre.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71448) #82860288 válasza Gino20 (#71446) üzenetére


#82860288
törölt tag

Netflixen DD+ van vagy sztereó, nincs DD, a többi streaming szolgáltatónál se.
Tévén nincs formátum választás, PCM van, vagy Auto vagy Passhtrough. Ez utóbbi egészen addig aktív, míg el nem indul egy streaming applikáció.

(#71449) lajosx válasza krx21 (#71444) üzenetére


lajosx
őstag

Ne legyél benne biztos :DD Mert lehet csak személyes átvétel
van ilyen összegnél :C

VoidXs

hálisten hogy nincsenek ilyen amibicióid :D Nekem is jó lett egyébként az olcsóbb kábel is, nem veszek észre semmit a másikhoz képest 🤷‍♂️

(#71450) BBéci válasza lajosx (#71449) üzenetére


BBéci
titán

Nekem is jó az olcsó kábel, pedig hallom a különbséget. Kérdés, kinek mi számít olcsónak?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.