Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Nemir Ombe válasza VoidXs (#18000) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Speciel most nem játszott közre semmilyen "Klipsch utálat", mindössze a hsz méretek .... (13cm-es hsz esetén ne várjon csodát az ember, bármilyen szép narancssárga is) .... ;)

Mellesleg a Klipsch dobozokkal nem lenne semmi bajom, ha itthon is kb. úgy áraznák őket, mint a "fejlettebb társadalmakban", mert sokan az áruk alapján kategórizálják és a hazai árak mellett azt hiszik, hogy az egy k...va jó középkategóriás doboz, meg mert rá van írva az is, hogy "Reference" .... ha a "helyén" lenne kezelve, szerintem nem lenne ekkora megosztottság körülötte ..... a hangja meg vagy tetszik valakinek vagy nem .... pl.
[link] vs [link]

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#18002) Krisztian101 válasza Nemir Ombe (#18001) üzenetére


Krisztian101
tag

Ez durva! :-O

(#18003) VoidXs válasza Krisztian101 (#18002) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Igen, ezt át is beszéltük korábban. Én még emberi áron vettem az enyémeket. Az R-15M viszont 60-ért egész jó vétel, ha a konkurencia egy JBL, akkor meg pláne. A másikat nem ismerem, de hasonló, mint a KRK R6, ami viszont egy remek vétel, volt is belőle egy 4.0 rendszerem, és a kérdező feltétele (amerikai legyen) is teljesül rá, csak egy picit magasabb az ára.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#18004) sixpak válasza VoidXs (#18003) üzenetére


sixpak
nagyúr

Soha nem volt még JBL-em, tényleg azt gondoltam, hogy ez a 100 ezer körüli kategória azért hallgatható már.
Mondjuk a Boston Acoustic A26 felé hajlok, találtam egy magyar tesztet is, azért itt eléggé rendben lévőnek mondják.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#18005) hesszan válasza Lacielvtárs (#17994) üzenetére


hesszan
aktív tag

köszi a választ. Szóljon jobban mint a mostani (Orion HT585 - innen remélem van feljebb azért)
oké, vegyünk lejjebb az igényekből, és legyen 150 a keret. Bement terén legyen benne min 2x spdif optika + 1x szteró jack.(ezeket biztosan ki tudom vezetni a szgépből képtől függetlenül).

Sungdurung

(#18006) nrbx


nrbx
tag

Hello, hasznalt hazimozi erositot szeretnek venni, kb. 30-40e FT-ert. A hangszorok:
- front 2xB&W DM303
- center B&W LCR 3
- hatso: 2xB&W LM1/VM1/M1 (ezek meg nincsenek meg, majd amit le tudok vadaszni).

Igy az 5.0 szett újkori ára kb. 200e FT lehetett, szoval valami olyan AV erősítő kellene, ami újonnan kb. 100e FT volt. Nem lenne baj, ha sztereoban tudna hozni egy belepo sztereo erosito szintjet.

Talaltam ilyen áron pl. Marantz SR 4400-at, SONY STR-DB930-at. Ezek jók lennenek? Esetleg valami más tipp, milyen típust lenne jó keresni?

(#18007) migabi24 válasza nrbx (#18006) üzenetére


migabi24
nagyúr

yamahák is elég jó ár érték aránnyal bírnak, én egy pár éve 175.000Ft-ba kerülő avr-t vettem 60-ért használtan és sztereóba is bitang jól szól

(#18008) kenand válasza nrbx (#18006) üzenetére


kenand
veterán

Marantz SR 4400 nagyon jó szól. De nincs még HDMI és (így) Dolby trueHD és DTS masteraudio támogatás sincs. De ha csak nem hallgatsz gyakran eredeti angol csatornát BD lemezeken akkor trueHD nélkül lehet élni.
Ha HDMI váltás sem fontos akkor nem kell HDMI sem.

Kis szerencsével 30-40 között lehet venni HDMI panelhibás Onkyo 606/607/608-at, amit 5-6000Ft-ért 90% meg is lehet javíttatni (átkondizni a panelt). (Hibás penellel is szépen szól csak akkor ott sincs HDMI váltás és HD hang támogatás.

(#18009) nrbx válasza kenand (#18008) üzenetére


nrbx
tag

Hello, leginkabb HTPC-rol, rippelt filmeket neznek, szoval szerintem meg lennek HDMI nelkul, tudom, hogy ezeken a regebbi AV receivereken csak koax meg optikai digitalis bemenet van. Irod, hogy HD hang tamogatas sincs. Ez azt jelenti, hogy pl. 24 bit-es FLAC-et sem tudnak hallgatni? Ez sem lenne eppen nagy problema, mert egy jo ideig meg biztosan csak FLAC formatumba rippelt audio CD-ket hallgatnek.
Az SR 4400-at azert is irtam, mert most is Marantz erositom van, egy PM4000-es. Szerinted ennek a szintjet hozna sztereoban? Ezt egyebkent addig mindenkeppen megtartom, mig meg nem veszem a receivert, aztan ha az jelentosen gyengebb lenne, sztereora marad a PM4000-es, de legjobb az lenne, ha csak egy berendezes lenne.

(#18010) dugesz77


dugesz77
őstag

Üdv. Mostanában szeretném lecserélni a szeretett Onkyo TX-SR508 Hm erősítőm. Viszonylag sok zenét,koncertet hallgatnék róla és az alap elvárásaim a 4k támogatása és jó lenne ahogy most is megy bi-amplifikált fronttal az 5.0 csatorna ami jelenleg Polk Audio TSx330T front , TSx150c center és TSx110B háttérből állnak. Spotify támogatás is is jó lenne . Egy Minix Neo u1 lenne az elsődleges lejátszó. Maximum 130-ig mennék. Így első körben Onkyo TX-SR444E, Denon AVR-X1300W, Yamaha RX-V481 környékén nézelődtem bár Yamaha-ból régebbi szériát hallottam annak nem volt túl zenei a hangja az Onkyo hangjával nincs gondom, Denon-t még nem hallottam közelebbről Marantz-om volt előtte.. Előre is köszönöm az ajánlatokat,válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#18011) kenand válasza nrbx (#18009) üzenetére


kenand
veterán

Szia!

Én szeretem a 4400-as Marantz hangját zenében is (bár nem komoly zenét hallgatok), a guruk azt mondják a sztereó erősítőknek jóval jobb a hangja. 24 bitet támogat. Itt a user manual

HD hangnál pl erre gondoltam általában BD filmek angol csatornája ilyen

[ Szerkesztve ]

(#18012) embe válasza nrbx (#18009) üzenetére


embe
nagyúr

Ha már 4400-es Marantz. Láttad?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18013) nrbx válasza embe (#18012) üzenetére


nrbx
tag

Igen, lattam, innen jott az otlet, hogy esetleg SR 4400-at vegyek, csak tartok tole, hogy egy 4-es szerias Marantz AV receiver nem tudja sztereoban azt, mint egy 4-es szerias sztereo Marantz. Mondjuk ezert az arert lehet megerne egy probat.

[ Szerkesztve ]

(#18014) embe válasza nrbx (#18013) üzenetére


embe
nagyúr

És még ez az ár is alkuképes. :D

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18015) Dorian válasza nrbx (#18013) üzenetére


Dorian
félisten

Miután a sztereó erősítőm után házimozisodtam és megvettem a 4xxx Maratz AVR-t, örültem a sokpontegynek, de egyszer csak azt vettem észre, hogy vagy 2 éve nem hallgatok zenét.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#18016) nrbx válasza Dorian (#18015) üzenetére


nrbx
tag

Mi ennek az oka?

(#18017) kenand


kenand
veterán

Nem vagyok vájt fülű, a házi-mozi erősítőket azért "favorizálom" zene hallhatásra is, mivel én is digitális zenét hallgatok (FLAC, mp3) és a digitálisan küldöm át Optika, coax esetleg HDMI). Ugyan vannak sztereó erősítők is digitális bemenettel, de azok jóval drágábbak...

(Sőt ha az utóbbi hónapokat figyelembe veszem zenét 90%-ban telefonról, bluetooth hangfallal hallgatok,mivel minden szabadidőmben kint dolgozom az udvaron, vagy a melléképületben.)

(#18018) Dorian válasza nrbx (#18016) üzenetére


Dorian
félisten

Az, hogy nem a megszokott színvonalon szólt. De ha nem a zene-oldalról jön valaki, annak lehet, hogy megfelel.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#18019) zs198 válasza sixpak (#17996) üzenetére


zs198
aktív tag

Én a Bostonra mennék rá! :))

Üdv. -Zsolt-

(#18020) zs198 válasza migabi24 (#18007) üzenetére


zs198
aktív tag

Melyik típus volt az?

Üdv. -Zsolt-

(#18021) I'am Dony válasza I'am Dony (#17972) üzenetére


I'am Dony
őstag

Erre még valaki? :K

(#18022) migabi24 válasza zs198 (#18020) üzenetére


migabi24
nagyúr

671

(#18023) zs198 válasza migabi24 (#18022) üzenetére


zs198
aktív tag

Az finom. :)

Üdv. -Zsolt-

(#18024) MasterMark válasza nrbx (#18009) üzenetére


MasterMark
titán

HD hang erre fele a veszteségmentesen tömörített Dolby TrueHD és DTS HD-t jelenti.

Mindent tudsz hallgatni, csak ha az SPDIF-et használod annak korlátoz a sávszélessége.
Ez annyit jelent, hogy sokcsatornás hangból, csak a veszteségesen tömörített Dolby Digital EX 6.1 vagy DTS ES 6.1 a maximum amit át tudsz küldeni.

Sztereón nem lesz gond, akár 24bit/192kHz-et is át lehet küldeni tömörítetlenül PCM-ben, ha az AVR DAC-ja tud vele mit kezdeni.

Ehhez képest a HDMI a már említett HD hangokat is át tudja vinni, de tömörítetlenül is képes akár 8 vagy több csatornát átvinni egyszerre. (LPCM)

szerk.: Annyit még érdemes megjegyezni, hogy az SPDIF-fel is bőven el lehet lenni. Hiába a csoda HD hang, ha gagyi az erősítő akkor egy komolyabb HDMI nélküli erősítő SPDIF-en is jobban fog szólni. (Ugyanazért az összegért.)
Persze a HDMI baromi kényelmes lenne, de hát valahol kell a kompromisszum. :)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#18025) sixpak válasza zs198 (#18019) üzenetére


sixpak
nagyúr

Igen, az lesz. :R

Más: takarítás/lomtalanítás/pakolás közben előkerült néhány régi cucc.
Konkrétan egy lemezjátszó, egy Fisher MT-M20.
Ezt egy Denon AVR X1300-al össze tudom házasítani?
Viszont valami átalakító is kell, azt nem találtam, így néz ki:


Egy alapos portalanítás ráfér :D

Ezek mellett előkerült egy magnó deck és egy stereo vhs magnó is:

A magnót is üzembe akarom helyezni, a rengeteg bakelit mellett, van több száz kazettám is...nagy élmény lesz.. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#18026) embe válasza sixpak (#18025) üzenetére


embe
nagyúr

"Pultos" Aiwa :Y De menő volt vagy ~ 30 évvel ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18027) claire78 válasza embe (#18026) üzenetére


claire78
senior tag

:K
Nekem is volt, R450 volt talán. Nagyon szerettem. :)

(#18028) Lacielvtárs válasza claire78 (#18027) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1, nekem anno ilyen volt, es imádtam :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#18029) sixpak válasza embe (#18026) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kb. akkor kaptam én is, kiskölyökként.
A vhs magnóra emlékszem, '99 körül vettem, egy Onkyo pro logic erősítővel és egy Jamo 5.0 szettel használtam.
Rengeteg eredeti vhs filmem van, azok is előkerültek.
2000 körül megvettem az első dvd playerem, ész nélkül vásároltam a filmeket, kb. 400 filmes gyűjteményem van...évek óta elő sem vettem egyet sem, a blu ray korszak kezdete óta. :(
Nem jó hobbi ez.
A 4K blu ray vásárlásával már óvatosabb vagyok, még nem tervezem a beszerzését, pedig lassan 2 éves lesz az uhd tévém...addig is 4K családi videókat nézünk rajt, van vagy 100gb anyagom.
Bocsi a hosszú és szomorú történet miatt. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#18030) zs198 válasza sixpak (#18025) üzenetére


zs198
aktív tag

Nem semmi retró cucc!
Gratula! :C

Üdv. -Zsolt-

(#18031) jeni válasza sixpak (#18025) üzenetére


jeni
félisten

Bajos lesz egy Denonra rákötni.Ugyanis kevés analóg jel fogadására van hely. Szinte csak 2. És arról sem tudsz felvenni a dekcre.

(#18032) Thunderzolee

Üdv!

Barátnőmnek is vettünk egy normálisabb szettet, így felszámolnám a nála levő régi házimozim (LC Power LC-60Y3).

Ez egy ilyen 4 álló hangszórós + centeres + mélysugárzós cucc, amihez nem volt tartalomlejátszó, csak a mélyládába épített erősítő, oda is kellett a 6 csatornás jelet bevezetni (PC-ről kapta a jelet amúgy 3 Jack-RCA kábellel).

Viszont ha nem figyeltem oda, és feltoltam a mélyet, akkor max hangerőnél már utóbbi időben be szokott zizegni a mély. Ropog, recseg. Így viszont nem biztos, h el akarnám adni, mert mégis milyen már..
Nem volt ez ilyen, csak kábé azóta, h odakerült hozzá, gondolom az öccse hajtotta ki a sz×rt belőle. :/

Az oldalán van a hangszóró, kicsavaroztam, ez van ráírva: DOSS, 8Ohm, 60Watt RMS; 20cm-es (8") az átmérője. Gondoltam keresek bele másik hangszórót.
Jófogáson, és Vaterán is átgörgettem azt a párezer hirdetést..
Hát nem nagyon találtam olyat, ami megfelelne, a legtöbb hirdetéshez nincs odaírva, h hány Wattos, illetve amikhez oda is volt, rákeresve az interneten, már általában kisebb értékeket találtam, mint amit az eladó odaírt.
Szóval ekkora méretben nemigen van 60Wattosnál nagyobb teljesítményű hangszóró, vagy ha igen, akkor az nemigazán alkalmas mélyhangokhoz, inkább csak mély-közép (ezt onnét szűrtem le, h találtam pár márkásabb hangszóróból kiszerelt hangsugárzót is, amiket Googleba beírva megtaláltam az adott hangfal tesztjét, ott meg szerény angol tudásommal is átjött, h nemigazán van mély a hangfalban - több ilyennel is találkoztam).

Ez talán az egyetlen, ez mondjuk túl olcsó is, de egye fene, belevágnék, Youtubeon találtam róla videókat, a 8"-os méretű is berezgette teljesen az autókat, amikbe szerelték.
Tuti, h nem tud 150Wattot, ez nem is kérdés, sajnos konkrét adatlapot nem találtam róla, a hangminősége meg olyan amilyen, de legalább nem recseg.
Ez amúgy is csak egy PC hangszóró jellegű szett, nem a részletgazdagságon van a hangsúly, na.

Ami miatt viszont az egészet megírtam ide, az az, h a régi hangszóró mágnesesen árnyékolt. Elvileg, de nem látom rajta azt, amitől ilyen lenne. (ezt arra alapozom, h láttam már mágnesesen árnyékolt hangszórókat, ez nem úgy néz ki)
Szóval nem értem, a fadoboz belseje lenne leárnyékolva? Vagy hogy kell ezt értelmezni? A mélyládákban egyáltalán kell árnyékolni a mélyet? A mai modern (lapos) TV-hez is kell az árnyékolás?
Vagy akkor inkább ne vegyem meg a hangszórót, mert így nem lehet majd használni? :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#18033) sixpak válasza jeni (#18031) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi, akkor ez felejtős...van egy régi Denon-om is, azzal talán menni fog.

zs198: :R

Thunderzolee: a mai lcd/led tévéket nem zavarja, a katódsugárcsöves tévéknél volt gond.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#18034) claire78 válasza Lacielvtárs (#18028) üzenetére


claire78
senior tag

F220, ilyenem is volt. És F250 is, ha jól emlékszem az tudott metal kazettát. :) Régi szép idők! :D

(#18035) Thunderzolee válasza sixpak (#18033) üzenetére

Értem. Köszi. :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#18036) Lacielvtárs válasza claire78 (#18034) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Bizony ám, mondjuk abban az időben zavart az MC 'sustorgasa' igy a CD-ről az audio hangsavot hifi sztereó vodeomagnonal a hifi hangsavra rögzítettem es mem kazettára, es a VHS magnó mono hamgsavjan volt a film es mono hang...
Egy ilyen panaval koperaltam akkor tájt
Nem pontos kép, nem találom ami nekem volt

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#18037) zs198 válasza Lacielvtárs (#18036) üzenetére


zs198
aktív tag

:C
Ez ismerős.

Üdv. -Zsolt-

(#18038) claire78 válasza Lacielvtárs (#18036) üzenetére


claire78
senior tag

Nekem is ismerős, bár én szögletesebbre emlékszem, de a jobb oldali jog ugyanez volt. 6 fejes Panasonic, pont ilyennel kezdődött a házimozi szerelem nálam. Múmia filmre emlékszem, ezen láttam. :)

[ Szerkesztve ]

(#18039) WP14 válasza Lacielvtárs (#18036) üzenetére


WP14
őstag

Nekem ilyen és megvan még, de nem használtam 20 éve :D

Ha jól emlékszem 85 ezer volt az ára. :Y

[ Szerkesztve ]

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#18040) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Egy átlagos magyar mozi hangrendszere mennyire számít jónak? Pont ma voltam, de azon kívül, hogy hangos meg sok a mély semmi extrát nem vettem észre. Milyen kategóriájú szettek tudnak hasonló hangot produkálni?

(#18041) VoidXs válasza zenwalk (#18040) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha mondasz mozit, elmondom, mijük van. De a tömegtermelt mozik (CC, a sok mély alapján ott lehettél, ez náluk probléma) általában semmit nem érnek, kellemes meglepetés, hogy a Pink nagyon jóra sikerült. Klasszikusnak ott a régi MOM meg a Corvin.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#18042) zenwalk válasza VoidXs (#18041) üzenetére


zenwalk
senior tag

A szegedi cinemacity. Nem imax, csak egy fapados cinemacity

Akkor megnyugodtam. Tehát még egy viszonylag olcsó rendszer (denon avr-x2300/3300 + hozzá illő hangfalak) is sokkal jobb élményt nyújt mint a fent említett mozi?

[ Szerkesztve ]

(#18043) Thunderzolee válasza Lacielvtárs (#18036) üzenetére

Na, már azt hittem S-VHS videód volt. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#18044) VoidXs válasza zenwalk (#18042) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nagyon gyéren felszerelt, Kinoton DCP 30-as vetítő, de legalább JBL Pro hangszórók és erősítők vannak mellé, ez a CC-től már luxus. A proci viszont idősebb nálam.

Természetesen helyesen beállított mozinál nem nyújthat jobb élményt, de az a szint nem CC, csak az átvettek szoktak olyanok lenni. A Westendben például két terem felszerelése THX-minősítésű, csak a terem maga nem.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#18045) zsoika válasza VoidXs (#18044) üzenetére


zsoika
addikt

Szia! A békéscsabait meglesnéd nekem ? Érdekel a dolog , mert szintén csak hangosnak érzem. kösz

(#18046) Lacielvtárs válasza WP14 (#18039) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

& és a többiek a vhs témában:
igazatok van, svhs magnóm volt anno és imádtam, amit én anno vettem, az volt 130 ezer forint újonnan :K
ilyesmi, nem találok pontosabb képet, ilyesmire emlékszem

azt is tudom hogy már tudta hogyha felvétel közben megnyomtam a rec gombot, akkor tett egy jelet amit később meg tudtam kerestetni távirányítóval és így a cd minden track-ja elé tudtam jelet tenni, és a zene számokat egy füzetbe felírtam és onnan tudtam megkeresni a vhs szalagon a megfelelő zene számot.
no meg a szupel LP egy négy órás kaziból csinált 12 órásat :B
ejj azok a régi szép idők :D
jó vissza emlékezni rá...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#18047) WP14 válasza Lacielvtárs (#18046) üzenetére


WP14
őstag

Most, hogy mondod, tényleg tudott index jeleket tenni a szalagra és aszerint lehetett keresni. :D
Lehet előkaparom és rákötöm erőlködőre, összehasonlítom a VHS-t a DVD minőséggel. :D

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#18048) Lacielvtárs válasza WP14 (#18047) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

kép minőség vagy hang minőség? :DDD
amúgy nekem ilyen már sajnos nincsen, de lehet nosztalgia miatt vennék egy működőt, ha még létezhet, bár tartom valószínűnek hogy max gyűjtőknél lehet :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#18049) WP14 válasza Lacielvtárs (#18048) üzenetére


WP14
őstag

Is-is. :D Ha érdekel, jelképes összegért átadom. ;)

Ha még be tudom röffenteni. :D

[ Szerkesztve ]

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#18050) Lacielvtárs válasza WP14 (#18049) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát mivel se kazim, sem semmim nincs hozzá,így köszönöm az ajánlatot, de nem tudom éljek e vele :D
max egy két fotó jöhetne :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.