Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72101) powerup2 válasza Khaosz55 (#72099) üzenetére


powerup2
addikt

A 13" mérete nagyon over kill több mint 70 cm mély az nagyon brutál.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#72102) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Sziasztok,

Soundbar kategóriában érdeklődnék azon belül is ami Dolby Atmost tud. Kérdésem az lenne, hogy Budapesten van olyan üzlet ahol ki lehet próbálni még is mit tud egy ilyen cucc? Sosem hallottam még élőben és a tv-hez szeretnék egy kis pluszt adni egy ilyen hangcuccal (bár az LG BX tv szerintem önmagában sem szól olyan rosszul). Sokat filmezem és játszom ps5-el és ahogy nézem már nagyon sok minden támogatja ezt a formátumot.

16 m2 a nappali, így nekem ez fér ide.

Köszi

(#72103) jambiyya válasza jófejsrác (#72102) üzenetére


jambiyya
őstag

Van saját topikja, de amúgy a kérdésre: extremeaudiot próbálnám.

(#72104) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok. A végfokomhoz kaptam olyan matricát amit a bekapcsoló gomb köré lehetett ragasztani. A gomb körüli kék led világítás fényerejét tudom csökkenti. Az AVR-hez is szeretnék ilyen matricát venni. Gyakorlatilag egy öntapadós gyűrű. Nem tudjátok honnan lehetne szerezni?

(#72105) VoidXs válasza Khaosz55 (#72104) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Van félig áttetsző öntapadós fólia, amiből ki lehet vágni. Hobbiboltokban árulják.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72106) krx21


krx21
nagyúr

Denon X1700H esetén a “Dialog Enhancer, alacsony, közepes, magas:”
állítása miben más, mintha egyszerűen csak megnövelném a center jelszintjét?

(#72107) VoidXs válasza krx21 (#72106) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ez csak egy szűk sávot emel ki, olyan 200-1000 Hz közt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72108) krx21 válasza VoidXs (#72107) üzenetére


krx21
nagyúr

Ezt gondolja emberi beszéd tartományban, gondolom…

(#72109) VoidXs válasza krx21 (#72108) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Igen, régen még csak ennyi eszköztáruk volt. Ma már van AI, ami teljes tartományon el tudja különíteni a beszédet (pl. így működik a DTS Neural:X), de ez még nem jutott el a rendszerszintű dolgokhoz.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72110) fess


fess
őstag

Sziasztok!
Van egy régi [samsung HT-DM160] 5.1-es szettem. A hangfalaihoz lehet olyan erősítőt venni, ami támogatná az earc-ot úgy, hogy a TV earc kimenetét kötném rá? Tudnátok esetleg ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#72111) Rp526 válasza fess (#72110) üzenetére


Rp526
aktív tag

Lehet venni, csak kérdés akarsz e 250-300e Ft-ot áldozni rá, amikor a hangfalak valahol 10-15e Ft körül érnek. A subot pedig nem fogja tudni hajtani. Sajnos a használt piacon sem sokkal rózsásabb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#72112) VoidXs válasza Rp526 (#72111) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Annyiért egy egész jó eARC-képes soundbart is kapni.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72113) fess válasza Rp526 (#72111) üzenetére


fess
őstag

Akkor ez eldőlt, marad a jelenlegi, annyit nem szánok rá, köszi a segítséget!

(#72114) m3ss


m3ss
veterán

vettem egy x3600-at, miert lehet az, hogy neha nincs hang ha nem hdmi bemenetet hasznalok? pc optikain van rakotve, lemezjatszo rca. mind2 ugyanazt csinalja, bekapcsolom az erositot es az esetek 50%-ban nem szolnak. kikapcsolom bekapcsolom, bemenetet valtok semmi. vagy akkor jon meg a hang amikor ki-bedugom a hdmi outot az erositobol, ami a vetito fele megy. vagy amikor atkapcsolok egy pillanatra a vmi hdmi hangos forrasra. utana visszakapcsolok akar lemezjatszora akar pc-re es mar szol is. de volt olyan is, hogy atraktam directrol vmi mas modra, es szinten visszajott a hang. de nem mindig jon vissza ettol...

hdmi beallitasok denonon sound out AVR-re van rakva.
ja es nem mindig csinalja...es hdmin soha nem csinalja.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#72115) m3ss válasza m3ss (#72114) üzenetére


m3ss
veterán

ja de folytatnam, az ember csak kolti a penzt azert h nuanszokat nyerjen szinterekben, felbontasban aztan meg csak a problemakat generalom.
switch, kabel, erosito, vetito idaig mindennel csak a problemam volt amugy amit csereltem ujabban :DD ebbol a 4bol harmat mar lecsereltem de meg mindig csak szivok.

szoval folytatom, ps4pro 4k hdr 60hz 422 talan. van egy jelerositos gagyi 15m-es hdmi kabelem. idaig azt hittem az a rossz, de ha kozvetlenul azt dugom bele a ps4-be akkor tokeletes. ha switchbe vagy denonba dugom a ps4-et es o viszi tovabb a video jelet akkor allandoan eldobja a jelet a vetito. 10-15 perceneknt kapok egy black screent...

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#72116) m3ss válasza m3ss (#72114) üzenetére


m3ss
veterán

"vagy akkor jon meg a hang amikor ki-bedugom a hdmi outot az erositobol, ami a vetito fele megy."
ez termeszetesen kikapcsolt vetitonel. szoval csak hangra hasznalnam az erositot video nelkul amikor nem szol...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#72117) Q válasza m3ss (#72114) üzenetére


Q
senior tag

Nekem volt hasonló problémám, de nem találtam rá épkézláb megoldást. Marantz processzor és PD F22 vetítő között nem volt teljes az összhang. Ez a vetítő ha fesz. alatt van, pörgeti az egyik ventilátorát. Ha csak zenét akartam hallgatni,- CD, LP, kazetta...stb.- külső forrásokból és nem kapcsoltam vissza a vetítőre a betápot, akkor nem adott hangot a rendszer. Nem kellett a vetítőt bekapcsolni, csak legyen fesz alatt, vagy legyen kihúzva a HDMI belőle. A CEC, ARC funkciók tiltva voltak, de mégis így működött. Nagyobb PD vetítővel, de más márkákkal sem volt ez a jelenség. Sőt ugyanez a vetítő most egy Pioneer AVR-rel sem csinál ilyet. :F

(#72118) vass1024


vass1024
tag

Sziasztok :)

Soundbar-os csopiban nem válaszoltak ezért felteszem itt is a kérdésem.

Szeretnék Samsung 5.1 et összerakni Sony tv mellé. Érdeklődnék hogy a Samsung SWA-9200S az ujabbik amelyikbe a vezetnelkuli vevő már a hangszóróban van, mely Samsung soundbarral kompatibilis?
Esetleg a Samsung SWA-9100S is van valós kompatibilitási lista?
Mert hogy én összevissza találom ezeket a listákat..

Egyébként SAMSUNG HW-A650 vagy SAMSUNG HW-B650 néztem hozzá, van egyáltan különbség a kettő között?
Továbbá növekvő ár szerint Samsung HW-Q60B, Samsung HW-Q600A 3.1, Samsung HW-Q600B 3.1?

Nagyságrendileg 100.000+- lenne a keret soundbárra mert ugye a plusz hátso hangszórók irdatlan drágák ami még plusz ezen felül van.
Ha van valakinek más ötlete akár nem Samsung, szívesen meghallgatom.

Köszönettel Ádám :R

Az emberi agy a világ leggyorsabb számítógépe.

(#72119) atom18


atom18
aktív tag

Sziasztok!

Egy jbl es90, 30 25c rendszerhez jó választás házimozira egy marantz 6013as erősítő, vagy adjam "réginek" számítanak már a hangfalak?

(#72120) VoidXs válasza atom18 (#72119) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Jóval magasabb szintű erősítő, de ha ezt találtad épp nagyon jó áron, az egy befektetés a jövőbe.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72121) atom18 válasza VoidXs (#72120) üzenetére


atom18
aktív tag

Magyarul magasabb szintűbb az erősítő a hangfalakhoz képest? Ehhez az erősítőhöz ajánlott hangfal csere? Ezeket a hangfalakat új kora óta egy hk 460al használom

(#72122) Dorian válasza atom18 (#72121) üzenetére


Dorian
félisten

Igen.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#72123) atom18 válasza Dorian (#72122) üzenetére


atom18
aktív tag

Akkor szeretnék egy hangfal ajánlást egy 6013-hoz mondjuk max 500.000ig. Amúgy miben kapok többet másik hangfalakkal?

(#72124) m3ss válasza Q (#72117) üzenetére


m3ss
veterán

:U :Y ja ugyanez, ha kihuzom a kikapcsolt vetitot a konnektorbol akkor megszolal a lemezjatszo :W
mondjuk ezt egy okos konnektorral meg orvosolhatom is, kerdes akarom-e...
valami vetito/avr beallitas lehet esetleg? hdmi pass minden ilyesmi offon denonon.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#72125) spiky03 válasza Q (#72117) üzenetére


spiky03
veterán

Nálam is ugyan ez van az F22vel.
Az Anthem 2.HDMI kimenetnén van és, ha nincs feszültség alatt akkor a TV-n rózsaszín a kép, amikor az asszony ott nézné a sorozatait. :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#72126) #62435328 válasza m3ss (#72114) üzenetére


#62435328
törölt tag

4000 után hangban mit tapasztalsz?

PS5 hangátvitelre ARC-t használok, és teljesen jó úgy.
Játékokra abszolult megfelelő, persze egy Oppo-t azért nem küldenék ki tv-n keresztül.
Van egy dedikált lejátszóm is ami közvetlenül HDMI-n csatlakozik az AVR-hez, ennyi!

Tuti nem cserélnék emiatt erősítőt, főleg a mai árak mellett.. :(

(#72127) VoidXs válasza atom18 (#72123) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Egyszerűen több hang jön ki belőlük, nagyobb tartományon, nagyobb dinamikával, jobb tranziensekkel (gyorsabban), és minél drágább egy modell, annál jobban figyelnek rá, hogy ne legyenek köztük apró különbségek sem. Ez viszont nem kötelező fejlesztés, nem is ajánlás, csak jeleztem, hogy az erősítő sokkal többet is meg tud hajtani a jövőben.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72128) atom18 válasza VoidXs (#72127) üzenetére


atom18
aktív tag

Ezaz köszönöm hallom hogy jól szól de mindig ha akciós jelenet van hianyérzetem van valami hiányzik... és a dinamika gyorsaság lehet. Milyen márka felé nézegessek? A mélyet (JBL ES250PW) megtartsam egy másik rendszerhez vagy jobb azt is cserélni?

(#72129) b. válasza atom18 (#72128) üzenetére


b.
félisten

Helyedben eloszor megprobalnam azzal a JBL szettel a Marantzot es ha úgy is elégedetlen vagy akkor cserélnék hangrendszert.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#72130) m3ss válasza #62435328 (#72126) üzenetére


m3ss
veterán

marmint mi miatt nem cserelnel? en azert csereltem, mert eldobja a switch a ps4 4k hdr 60hz jelet neha. kihuztam a switchet, bedugtam kozvetlenul a ps-t a vetitobe, 4-5 oran at nem dobta el egyszer se. gondoltam ok, akkor a switch nem ok. vettem egy erositot, es most a denon ugyanugy eldobalja :U

x4000 kb ugyanez amugy, nem igazan hallok kulonbseget se zeneben se filmekkel. nuansznyi diffit amit hallani velek lehet placebo vagy lehet kalibracio miatt is, ezt most ugy kalibraltam be, hogy vegigmentem mind a 8 ponton, igaz csak 20cm-eket pakoltam arrebb a mikrofont.

audio delayt pl csak 90ms-et tud, x4000 tudott 200-at. vmiert a himedia q10pronak kell a 200ms+ media lejatszas kozben, youtube apphoz viszont nem. de ezen mar fenn sem akadok a problemak tengereben :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#72131) guppy_83 válasza b. (#72129) üzenetére


guppy_83
tag

Nem olyan rosszak azok a JBL-ek... Neem is volt Maratz JBL kombóm, és teljesen jól szoltak...

...olyan még sohasem volt hogy semmi sincs...

(#72132) VoidXs válasza b. (#72129) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Igen, a dinamika két összetevős, egyrészt a hangszóró érzékenysége kell hozzá, de az erősítő teljesítménye és a táp megosztása is legalább olyan fontos. Az erősítő cseréje is javít.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72133) #62435328 válasza m3ss (#72130) üzenetére


#62435328
törölt tag

ARC nem volt megoldható?

(#72134) m3ss válasza #62435328 (#72133) üzenetére


m3ss
veterán

az nem arra valo, hogy hangot is kuldjek a megjelenito fele? az mit segitene nekem?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#72135) VoidXs válasza #62435328 (#72133) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem, mert multichannel PCM.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72136) #62435328 válasza VoidXs (#72135) üzenetére


#62435328
törölt tag

A PS nem -csak- multichannel!

m3ss: :(

[ Szerkesztve ]

(#72137) VoidXs válasza #62435328 (#72136) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nálam csak úgy van bitstream a PCM mellett, hogy amit a film/játék éppen ad, de ez nem garantálja, hogy az adott játék tud is Dolby-t.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72138) #62435328 válasza VoidXs (#72137) üzenetére


#62435328
törölt tag

Be lehet állítani a PS-t, hogy minden esetben DTS-t, vagy Dolby-t küldjön.

(#72139) Tajték


Tajték
senior tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretnem kérni :R

Van egy ilyen TV-m és szeretnék rá 5.1es hanszettet kötni. Milyen kehetőségeim vannak? Külön erősítő nélkül lehetséges aktív 5.1 es cuccal?

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#72140) VoidXs válasza Tajték (#72139) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Szép TV :DDD

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72141) Tajték válasza VoidXs (#72140) üzenetére


Tajték
senior tag

Sorry véletlen idő előtt elküldtem...

(#72142) VoidXs válasza Tajték (#72141) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Van rajta ARC és SPDIF is, mindkettő jó. Van pár aktív, amire optikán lehet (pl. Logitech Z906), de nem annyira jellemző.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72143) Tajték válasza VoidXs (#72142) üzenetére


Tajték
senior tag

Köszönöm :R

(#72144) b. válasza Tajték (#72139) üzenetére


b.
félisten

Soundbarban erdemes esetleg meg gondolkodnod.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#72145) Tajték


Tajték
senior tag

Kösz srácok!

De az még mindig nem világos nekem hogy hogyan tudom csatlakoztatni az aktív 5.1 hanfalszettet a TVm-hez? :F

Oké hogy ARC hdmi de a hanfalat hogy hozom össze a hdmi-vel? Azokon általaban sima RCA kábel van.

Vagy mindenképp kéne egy hdmi-s erősítő?

Bocsi a tudatlanságomért de sosem volt még 5.1 cuccom.

Soundbart-t nem szeretnék... nem hiszem hogy ugyan azt a hatást tudja produkálni... (ez csak egyéni beidegződés :) )

[ Szerkesztve ]

(#72146) VoidXs válasza Tajték (#72145) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az erősítők java ismeri az ARC-t és az optikait is, bármelyiket rájuk tudod kötni, a TV pedig vagy eleve, vagy egyetlen beállítás után küldi is ki rajtuk a hangot. Annyi különbség van a kettő közt, hogy ARC-n át tud menni a DD+ Atmos is. Sokkal jobb azonban, ha a forrás után kötöd az erősítőt, majd utána a TV-t, így már bármilyen hangot le tud venni a forrásról, nem csak tömörítettet.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72147) morfondőr válasza Tajték (#72145) üzenetére


morfondőr
őstag

A hangszóró a hangot adja ki, de kell, ami a digitális jelet átalakítja és továbbítja a hangszóró felé. Ez lehet egy DAC (digital-analóg converter) is és arra aktív hangfalakat kötsz, vagy lehet egy erősítő, amire passzív hangfalakat kötsz. Szerintem ha kicsit is a minőségre szeretnél menni, akkor az utóbbit választod. Ha ARC a szempont, akkor 50-80ezerből megvan az erősítő használtan és veszel hozzá egy tetszőleges hangfalszettet szintén használtan, ami pár tízezertől a milliós kategóriáig bármi lehet (azért érdemes az erősítő tudásához mérhetőt választani). Persze erősítőben is van a csillagos égig, de szvsz kezdésnek jobb, ha nem száll el az ember (feltéve ha nem végtelen az anyagi forrás), mert utána ha már bele látsz, jobban fogod tudni, hogy mi felé akarsz tovább lépni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#72148) embe válasza Tajték (#72145) üzenetére


embe
nagyúr

Már csak azt kellene megírnod, hogy milyen "aktív 5.1 es cuccod" van. Pontos típus megadásával, vagy a csatlakozók felsorolásával esetleg fotójával.
Mert így nehéz tanácsot adni.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#72149) Tajték válasza morfondőr (#72147) üzenetére


Tajték
senior tag

Nah egy picit megvilágosodtam :DDD

Van egy Sony 5.1-es erősítőm régebbi típus de azon se optika sem hdmi...
Sajnos nem nagy a költsegvetés erősítőre + 5.1 hancuccra, így sajna marad a DAC átalakító...

Nagyon köszönöm a felvilágosítást mindenkinek :R

Ja még egy uccsó kerdés:
A számítógépem is rá van dugva a TV-re hdmi-vel es arról is szoktam filmezni. Akkor ha az átalakítóval rákötöm az aktív 5.1 et a tv-re akkor ha PC-n filmezek azon is jön az 5.1 a hyngfslon ugye jól gondolom?

(#72150) Tajték válasza embe (#72148) üzenetére


Tajték
senior tag

Még nincs hangcuccom, csak a lehetőségeimet tapogatom. Nem nagy a keret 30-40k sajnos....
Csak tudom hogy ebben az árkategóriában úgysincs rajtuk optika...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.