Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77001) VoidXs válasza powerup2 (#77000) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ilyenkor az egész szálat törölni kell, nem állhat előzmény nélküli üzenet magában.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#77002) powerup2 válasza VoidXs (#77001) üzenetére


powerup2
addikt

Jah ezt nem tudtam (minden nap tanul valamit az ember)bár akkor a Béci hozzászólását is törölni kéne.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#77003) VoidXs válasza powerup2 (#77002) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Azzal semmi baj nincs, utána szabadult el a pokol.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#77004) Zsömica válasza powerup2 (#77000) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Mert valszeg csak magadat szórakoztattad vele..!

(#77005) VoidXs válasza Zsömica (#77004) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Légyszi ne gerjessz újabb vitákat.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#77006) powerup2 válasza Zsömica (#77004) üzenetére


powerup2
addikt

Bécivel tiszteljük egymást és amit irtam nem volt bántó inkább vicces volt és szerintem nem magamat szórakoztattam vele.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#77007) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Nem trollkodás, de egy ideje foglalkoztat, hogy lecseréljem a Dali Concept 10-eket egy pár Klipsch RF7-III-ra. Sajnos még csak egyszer hallottam, egy elég béna rendszerbe kötve és más tesztelte, szóval inkább csak netes tesztvideók alapján kapott el az érzés.
Csak egy rendszerem van (SR8015), nincs külön zenére is, ezt nem cserélném le, csak ha drasztikus minőség javulást érhetek el egy másik házimozi AVR-rel (Arcam, Anthem, de ennyit nem szánok rá). Legfeljebb egy sztereó végfokot kötnék elé max. 100-150k-ig, de tényleg csak indokolt esetben.
A zenei forrás semmi extra, Tidal HiFi HEOS-on vagy Airplay-en keresztül. NAS-ról nincs időm hi-res albumokat hallgatni, és ha akad néhány nyugodt percem, akkor a környezetem zavarásának elkerülése érdekében is inkább fejhallgatóval lazulok. (zárt Focal + Naim classic - nem akkora durranás, mint gondolná bárki is, de egy elég jó szint azért). Házimoziban is várok egy kis javulást térérzetben, részletességben, már amennyire lehet erről beszélni hm esetén.

Szerintetek van jobb irány ezért az árért ilyen univerzális felhasználásra? Borzasztóan tetszik a nagy mérete és a kidolgozása ezeknek a Klipsch-eknek, lehengerlően adják elő magukat és nem mellékesen állatul mutatnának a nappalimban, ami szintén fontos.
Állványos polcsugárzót nem szeretnék.

A nappali 50nm + az étkező és konyha rész egy légtérben, de azok már kicsit szögben eltolva. Belmagasság itt 3,8m, van két mélyláda is, de center még mindig nincs (tudom, tudom… de tényleg nincs helye). A 2. pár Concept hátul van surround-ként, a mennyezetben pedig 6 gagyi koax sugárzó, csak a térérzet és a későbbi bővíthetőség miatt. Látható, hogy semmi tudományos vagy igényes fonal nincs a sztoriban, még egy akusztikai panel sincs sehol.
A hallgatási távolság 2-4m közötti.
Szóval a lényeg, hogy alapból adna-e valami pluszt ez a front pár?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#77008) Zsömica válasza Kapanyél (#77007) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Ha bírod a vehemensebb/testesebb/dögösebb amcsis hangkaraktert, akkor mindenképp..!
Mozira és zenére is jobban "felráz" majd- mint egy unalmasabb Dali.., sztem..! ;)

(#77009) krx21 válasza Kapanyél (#77007) üzenetére


krx21
nagyúr

50nm-en legyen már hely egy tisztességes centernek… ;)

(#77010) powerup2 válasza Kapanyél (#77007) üzenetére


powerup2
addikt

Ha annyira Klipsch-et akarsz venni akkor ülj le és hallgasd vagy 2-3 órán keresztül. Ha a fülednek jó vedd meg. Nekem személy szerint nagyon bántó a hangja. De izlések és pofonok. Avr tekintetében érdemes lenne váltanod, ha arcam irányába mész ott a dirac ha anthem akkor ott az arc. Mind2 jobb mint a jelenlegid. De azért hangfalak terén érdemes lenne meghallgatnod egy Focal-t vagy egy Monitor Audio-t. Bár nem tudom mennyit szánnál hangfalakra. De ha már 50nm2 helységed van akkor oda kell majd pár sub hogy érezhető hatás legyen.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#77011) BBéci válasza powerup2 (#77010) üzenetére


BBéci
titán

A Marantz SR8015 az egyik legjobb hangú AVR, amit valaha hallottam. Anthem legfeljebb más, de biztosan nem jobb.
A többivel egyetértek.

#77007Kapanyél
150000 forintért csak óriási szerencsével tudsz venni olyan használt sztereó erősítőt, aminek a hangja eléri a Marantzodét. És akkor még mindig ugyanott lennél, nincs előrelépés.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#77012) powerup2 válasza BBéci (#77011) üzenetére


powerup2
addikt

Anthem Arcam pedig jobb. Kalibráció végett is jobb.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#77013) VoidXs válasza powerup2 (#77012) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az pedig a Klipsch-eknek nagyon kell. Pont az a Klipsch-ek lényege, hogy adnak egy minél hangosabb, de kb random hangú hangszórót, hogy rengeteg headroom-od legyen vele dolgozni. Nagyon jó eredményt lehet velük elérni, de nem Audyssey-vel.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#77014) svgyula


svgyula
addikt

Üdvözletem! Pár hete kérdeztem a buetooth átjátszási lehetőséget. Nos megjött amit rendeltem.
Meglepetés is volt! Szóval nem kell semmi a "buta" 5,1-es erősítőhöz! Bedug az USB portba a pendrive helyére. Telefon csatlakoztat. Zene elindít-örül :K

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#77015) Ger_man válasza svgyula (#77014) üzenetére


Ger_man
senior tag

Azta! Köszi az infót. :)

(#77016) Zsömica válasza VoidXs (#77013) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Így igaz - Onkyo RZ50+Dirac és az RP széria együtt verhetetlen lett mozira..!

(#77017) I'am Dony válasza Kapanyél (#77007) üzenetére


I'am Dony
őstag

Maximálisan egyetértek a powerup2 által leirtakkal, így nem írnám le ugyanazt. Annyiban erősítenék rá, hogy az igényesebb zenehallgatáshoz a kinézett szett alkalmatlan, bántó, fárasztó. A Focal és MA viszont jó ajánlás.

(#77018) Zsömica válasza I'am Dony (#77017) üzenetére


Zsömica
aktív tag

De azt is tedd hozzá hogy neked az - mivel a hallás szubjektív dolog..!
Ezt vhogy mindíg kihagyjátok - pedig igen fontos tényező, hogy ami neked ok - közel sem biztos hogy másnak is az..! ;)

(#77019) I'am Dony válasza Zsömica (#77018) üzenetére


I'am Dony
őstag

Rendben így korrekt. Azonban van itt még pár ember akik szintén így hallják. Nem a márkát húzom le ne értsd félre. Izlések és pofonok valóban, de abban gyakorlatilag mindenki egyetért, hogy hatásvadász "V" karakter a stílus. Emiatt nem célszerű, optimális zenére választani.

(#77020) powerup2 válasza VoidXs (#77013) üzenetére


powerup2
addikt

De azért valaki vesz egy hangfalat aztán az alap hangja nem tetszik hanem ügyeskedjen hogy jó legyen hát nem is tudom. Klipschet soha nem szerettem akár hol hallottam nekem bántó volt és fárasztó a hangja. Neten van aki a hangváltóját épiti át hogy jobb legyen... Én azt mondom van jobb alternativa de mindenkinek más és más tetszik. Nem feltétlenül kell leragadni egy gyártónál, meg kell hallgatni többet is mielőtt dönt az ember. Ha meg zenére is használná az ember a rendszert akkor a klipschet az elején kizárnám.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#77021) VoidXs válasza powerup2 (#77020) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Mindennel ügyeskedni kell, hacsak nem szabadtéren hallgatod. Akkor meg már azt veszem, ami a legtöbb szabadságot adja. Nyilván egy belépő AVR mellett más a helyzet, ott azért figyelni kell erre az igényre erősen. Dirac-nál és felette lényegében semennyire, mert úgyis teljesen át lesz hangolva.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#77022) Zsömica


Zsömica
aktív tag

Épp ezt akartam megjegyezni - ügyeskedni/hangolni mindegyiket lehet és kell is; nincs olyan hogy na ez így a tuti..!

(#77023) Zsömica válasza I'am Dony (#77019) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Én sem a márkát védtem - kizárólag a hallás szubjektivitását..!
Ha mindenkinek volna lehetősége kedvére hallgatózni vásárlás előtt - igencsak másképp állnának sokmindenkinél a dolgok..!

(#77024) BBéci válasza Zsömica (#77018) üzenetére


BBéci
titán

Nem fontos hozzátenni, mivel magától értetődő, hogy mindenki a saját szubjektív véleményét írja le, annak alapján ajánl.
Szerencsés helyzetben voltam és vagyok, mert mindent, ami érdekelt és szóba jöhetett, itthon tudtam kipróbálni. Tehát, ahogy fogalmaztad: kedvemre tudtam hallgatózni.
Volt nálam 5-6 éve 1,5 milliós Klipsch szett, amiről nem írtam semmit, mert erősen túlsúlyban lettek volna a negatívumok. Természetesen szubjektíve. Sokaknak pont ellenkező lehet a véleménye. Egy biztos, nagyon kevés azoknak a teszteknek a száma, amelyekben Klisch hangdobozokat audiofil hangúnak neveznek. Persze nem mindenkinek van arra igénye, ők lelkesen veszik és élvezik a filmeket, zenéket. Ahogy az LCD tévéket kiemelt, dinamikus módban nézik, szabványosra kalibrálva élettelennek, színtelennek minősítik.

#77019I'am Dony
Nem csak az a baj, hogy hatásvadász. Még a most 2,1 milliós hangdobozpár hangja, amiről nemrég szó volt (3 éve teszteltük, akkor 1,2 volt az ára), színpadképe zavaros, térébrázolásban is elmarad az árkategóriája átlagától, élénk, harsány karakterű, ami rövidtávon is fárasztó tud lenni.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#77025) I'am Dony válasza Zsömica (#77022) üzenetére


I'am Dony
őstag

Kevés olyan van. Ami nálam megfordult egyetlen egyszer éreztem ezt. A Monitor Audio Silver 500 7g nél. Olyan tér, közvetlenség, jelenlét érzet volt vele ami semmi másnál előtte. Sajnos cseréltem és azóta is bánom, de visszatérek rá hamarosan.

(#77026) Phülöp válasza Zsömica (#77016) üzenetére


Phülöp
addikt

De azt is tedd hozzá hogy neked az - mivel a hallás szubjektív dolog..!
Ezt vhogy mindíg kihagyjátok - pedig igen fontos tényező, hogy ami neked ok - közel sem biztos hogy másnak is az..! ;)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#77027) Zsömica válasza BBéci (#77024) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Nem is kerestem bennük soha az audiofil tulajdonságokat - mert az az elnevezés inkább csak egy vicc, mint kategorikus behatárolás..!
Hiába is ír bárki jelzőket az adott dobozokra; az általában másoknál teljesen másként jelenik meg - és ez így van rendjén..!
Ezért sem szerettem soha teszteket/véleményeket olvasni hangzásokról - ugyanis ezek csak befolyásolják és/vagy félrevezetik az embert..!
Inkább voltam én is szerencsésebb helyzetben, és sokmindent saját füllel hallgathattam meg - az az igazi meghatározó tényező - semmi más..!

(#77028) Zsömica válasza Phülöp (#77026) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Most próbáld meg saját szavaiddal is..! :P

(#77029) Phülöp válasza Zsömica (#77028) üzenetére


Phülöp
addikt

Tükröt állítottam eléd, nem véletlenül. Nyugodtan vedd magadra.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#77030) Zsömica válasza Phülöp (#77029) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Köszi van pár tükrünk odahaza - és azt mifelénk nem vesszük magunkra - simán csak elé állunk.. :D

(#77031) powerup2


powerup2
addikt

De jó hogy csak a belépő szinten megy ez.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#77032) Zsömica válasza powerup2 (#77031) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Micsoda szerencse ez valóban..!

(#77033) b. válasza Kapanyél (#77007) üzenetére


b.
félisten

A 8015 ről én nem igen váltanék semmire csak a hangfalaid nem igazán méltók ahhoz a vashoz, nagyon belépők, miközben a 8015 felső ligás.
illetve előszőr a hangdobozokat cserélném aztán ha úgy gondolod hogy költenél rá akkor Erősítő. 7015 amit halottam már az is tényleg felsőkategóriás hangzással bírt.
Ahhoz nyugodtan párosíts a felső szintről bármilyen hangfalat meg fogja állnia helyét az az erősítő. Monitor Audio Silver ( MA 500 frontnak 50 m2 -re ) ha belefér.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#77034) windlord


windlord
őstag

Jbl ES 5.1 mellol valtanek egy HK AVR255 -t.
(Hangvaltok tuningolva)
Digitális tartalmakkal lenne etetve. Tehat ha egy mód van ra 4k/120Hz kellene minimum.

Amire gondoltam (250-300k sáv)
- Yamaha RX-4VA
- Yamaha RX-6VA

Nem tudom lenne e ertelme, hangfalak tudasahoz merten (400k sáv)
-Yamaha RX -A2A
-Maranzt Cinema 60

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#77035) b. válasza windlord (#77034) üzenetére


b.
félisten

Bármelyikre lenne értelme váltani ezek közül a HK ról.
Én Yamahák hangzását szeretem de JBL-t nem ismerem . Szerintem az A2A nem éri meg az RX-6VA-hoz, nem igazán "A" széria.
Ha Yamaha akkor én az RXV6A-t venném átlagos, de nem rossz erősítőazért az árért, nem rég adtam el egyet.
Ha kicsit feljebb akarsz akkor A Marantz 60 inkább, bár sajnos 400 ezerért nem kapta meg az Audyssey XT32-bemérést,ami gáz.

Ha használt játszik akkor van fent itt az aprón 400 alatt kettő darab Denon-4400H vagy embe-nél egy 4500 H és egy Yamaha A3060. Nekem 3070 volt, imádtam, nem ilyen kamu Aventage cucc, mint az A2A .
Az egyik legjobb erősítőm volt és az már felső szériás vas.
A Denon 4500 is hasonló szint, jobban jársz ezekkel ha használtban is gondolkodsz, de természetesen rizikósabb a garancia miatt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#77036) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Köszönöm mindenkinek a véleményeket!
Megpróbálom valahol még meghallgatni, mert emlékeimben úgy él az RF7-III, hogy nagyon más a hangja, mint a belépő szériáknak. Ha valami “sok”, az még mindig jobb, mintha valamiből keves lenne, legyen az frekvencia válasz vagy éppen térábrázolás. De ha utóbbiban gyenge, azt valóban nehéz pótolni. Anno az tetszett benne, hogy életközeli hangerőn sem veszett el belőle semmi, ugyanolyan maradt a hangkép, amikor kapott a kakaóból. Nem vagyok audio-sznob, nem ragaszkodok a full flat “csakazeredeti” hangzáshoz, szoktam piszkálni az EQ-t, és mélyládával kiegészítve eleve nem is gondolom, hogy beszélhetünk klasszikusan audiofil megközelítésről.

Aria 948-at hallgattam, az nem ilyen lehengerlő, már közepes hangerőn is szétesik. Még egy Oberon 9 is kiegyensúlyozottabb volt mellette, pedig az nem ugyanaz a kategória.

Tehát van-e alapból részletezőbb, nagyobb teret mutató nagy álló hangfalpár, amit ha bekötnék a Concept-ek helyére, azonnal vigyorognék?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#77037) I'am Dony válasza Kapanyél (#77036) üzenetére


I'am Dony
őstag

Az, hogy vigyorogni fogsz-e majd kiderül ha meghallgatod, de a Monitor Audio Silver 500 7g egy eszméletlenül jó doboz. Nálam legalábbis befutó marad #77025

(#77038) windlord válasza b. (#77035) üzenetére


windlord
őstag

Szerintem is az RX-V6A lesz.
Olvasgattam, nézegettem.

Nézem a HA -t is, gondolkodtam a 3060 -on, de erősen overkill lenne az ES dobozok mellé. Azt meg úgyse cserélem le.

Szerintem inkább a frissebb erősítő lesz.

(#77039) BBéci válasza Kapanyél (#77036) üzenetére


BBéci
titán

A jelek szerint kedveled a DALI hangzásvilágot, ezért melegen ajánlom a RUBICON szériát.
Monitor Audio-ból akár a Goldot is társíthatod a Marantzodhoz.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#77041) BBéci válasza Azteeek (#77040) üzenetére


BBéci
titán

Ha Bronze 300 és nem vagy szubbasszus fetisiszta, akkor passzol.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#77042) Azteeek válasza BBéci (#77041) üzenetére


Azteeek
tag

Csak az alap monitor 300, de gondolom annyira talán illene a képbe mint egy másik gyártó terméke. Elég jó áron van akcióban azért gondolkodtam el rajt, ebben a kategóriában a többi közel sem győz meg

(#77043) Gino20 válasza Azteeek (#77042) üzenetére


Gino20
őstag

Nekem csak a Monitor W10 volt, de elképesztően lepkefing volt, könnyen el lehetett érni a határait és ráadásul még lassú massza is volt az egész.
Ilyesmi kerettel inkább megpróbálnék egy ilyet [link] vagy ha nem sűrgős akkor várnék és hátha megjelenik valami a használt piacon.

(#77044) BBéci válasza Gino20 (#77043) üzenetére


BBéci
titán

A Bronze W10 nem rossz, Monitor 300-hoz bőven megfelel.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#77045) powerup2 válasza BBéci (#77044) üzenetére


powerup2
addikt

Valami olcsóbb Rel jobb lenne akár a használt piacon szétnézni.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#77046) VoidXs válasza powerup2 (#77045) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Épp levitték az LSR310s-t 150 körülre (a W10 140). Azért az egyetlen 150 és azalatt javasolt sub.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#77047) powerup2 válasza VoidXs (#77046) üzenetére


powerup2
addikt

Rel-et nagyon gyors és üt is eléggé. Én mióta két subot használok azóta az elemi erők játszanak a szobába és szerintem még plusz két sub-al tudom ezt fokozni.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#77048) VoidXs válasza powerup2 (#77047) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Melyik a konkrét modell?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#77049) powerup2 válasza VoidXs (#77048) üzenetére


powerup2
addikt

Rel ht1510 és piszok jó. SVS sb4000 ami volt az sem volt rossz de gyorsaságba az svs a határba sincs.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#77050) VoidXs válasza powerup2 (#77049) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Más a fogalmunk a gyorsról. Ugyanott vérzik el, mint az SVS zártjai.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.