Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Lacielvtárs válasza Norbi 72 (#9994) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

& arcitec: mindkettőtöknek köszönöm a típust :R
én is úgy gondolnám hogy a tévé mellé lenne, csak akkor nem a 106-os lg cserélném hanem proji lenne, ha úgy alakul.
ez még csak egy elképzelés, de érdekel minden féle tanács, ötlet...
Norbi urat lehet egyszer le kéne támadnom, és meglesni és hallgatni a otthoni cuccát, mert hallottam hogy nem semmi eredménynél jársz :B
viszont van egy vissza tartó erő.
ha meghallgatok egy jobb cuccot, akkor az enyém kevés lesz, mert tudom milyen ember vagyok, és már ez sem fog tetszeni, pedig eddig imádom amim otthon van :D

szerk: van már ilyen hogy LED proji? :Y
no, ezen témában is le vagyok maradva, mint a borravaló :U
és ezt nem kell a szoba másik végébe rakni?
egyre jobban tetszik

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#10002) shteer válasza VoidXs (#9999) üzenetére


shteer
titán

Nem érzem belépő szintnek

..szerintem jónak tűnik

(#10003) VoidXs válasza shteer (#10002) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A 800000-es OLED TV az volt? :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10004) shteer válasza VoidXs (#10003) üzenetére


shteer
titán

Egy nullával kevesebbel :D

..szerintem jónak tűnik

(#10005) VoidXs válasza shteer (#10004) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Én ebben nem 80ezer-nek olvasom.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10006) Norbi 72 válasza Lacielvtárs (#10001) üzenetére


Norbi 72
veterán

(#9996) VoidXs Nem ismerem.

He-he,gyere,várlak! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10007) Lacielvtárs válasza Norbi 72 (#10006) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

biztos vagyok benne, hogy tetszene amit látok és hallok...
éppen ezért nem megyek, amíg minimálisan be nem érlek. nem fájdítom a szívem ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#10008) BBéci válasza fehér_ember (#9977) üzenetére


BBéci
titán

Padlóval párhuzamos, mivel a 110 centi magas dobozokat szinte lehetetlen ferdére felállítani és értelme sem lenne.
A THX ajánlásai szerint voltak elhelyezve.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10009) Norbi 72 válasza Lacielvtárs (#10007) üzenetére


Norbi 72
veterán

Ugyan már,bandázunk egyet!Hívok még pár fórumtársat. :D

(#10010) Lacielvtárs válasza Norbi 72 (#10009) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejjj, jól hangzik, de akkor ott én leszek a kakukk tojás ;]
női avatar, komolytalan berendezés, nagy sörhas, ciki pizzahát, meg két helyet foglalok a kanapédon :DDD
stb...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#10011) BBéci válasza Lacielvtárs (#10010) üzenetére


BBéci
titán

Norbi mellett aligha marad két hely egy átlagos méretű kanapén. :DDD

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10012) Lacielvtárs válasza BBéci (#10011) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

talán csak nem Norbert is olyan masszív léptű ember, mint én magam? :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#10013) Nemir Ombe válasza liszi70 (#9985) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

"Azt mondja el a gyártóról, hogy célzottan és felvállaltan az alsó szegmens igényeit kívánja kielégíteni a termékpalettájával. Nincs ezzel semmi baj, ár-érték arányban lehet kiváló is."

Ennek az előzményével kapcsolatban arra akartam célozni, hogy egy komolyabb gyártó alsóbb kategóriás, de közel azonos árú doboza (a tapasztalatok alapján) jobb hangra képes.

A többit meg értelmezd úgy, ahogy akarod ..... ;)

(#9986) greike:
Irigyellek, hogy ezek alapján egyértelműen ki tudod jelenteni, hogy a Taga jobb ..... ;)

Hmm ....

(#10014) Norbi 72 válasza Lacielvtárs (#10012) üzenetére


Norbi 72
veterán

Úgy van. :D

(#10015) Lacielvtárs válasza Norbi 72 (#10014) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez megnyugtat :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#10016) tylerddd válasza Lacielvtárs (#9993) üzenetére


tylerddd
veterán

"mondjuk igaz a projihoz kell a sötét szoba. és az nappal meg nyáron nem tudom jó ötlet e..."

Ha filmet akarsz nézni projektorral, akkor évszaktól és napszaktól függetlenül jó ötlet, ha be tudsz sötétíteni. Nem tudom miért ódzkodsz tőle, de ha éppen filmezek, redőnnyel pillanatok alatt besötétítek, ha vége, akkor meg jöhet a fény. Én tévével filmezek, de ha szükséges, akkor besötétítek.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10017) Lacielvtárs válasza tylerddd (#10016) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nem az a baj hogy nem tudom megoldani, de ismerem magam, és amikor én otthon vagyok, mindig megy valami a tévében, és soha nem a tévé adás az ami épp megy :)
egy két pillanat alatt meg tudom oldani, de ha reggel felkelek, nekem az az első és este ha lefekszem, akkor a sleep funkció az utolsó ami kikapcsolja a rendszerem. és mint írtam, nagyon a végletek embere vagyok, így a proji száz százalék hogy egész nap menni fog. és akkor egész nap be kell sötétítenem a nagy szobát :K
és nem akarok már ennél sötétebb lenni ;]
de végig gondolom alaposan, mi lenne a járható út nekem.
lehet maradna a tévé ami most van, filmezni, meg lenne egy proji + vászon kombó :K

más: szub kérdés, mindenkihez.
használtan milyen szubot javasolnátok a jelenlegi hangfalam és erősítőm (lásd adatlapom) mellé?
80-100 ezer körül lehetne kapni normálisat?
vagy gyűjtögessek még?

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#10018) BBéci válasza Lacielvtárs (#10017) üzenetére


BBéci
titán

A hagyományos izzók élettartama átlagosan 3000 óra, nem egész napos üzemre vannak kitalálva. Számolj!

Szerencsével ki lehet fogni nagyon jó használt szubládát 100000 forintért.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10019) Lacielvtárs válasza BBéci (#10018) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

pont ez az amire gondoltam, amikor kérdeztem.
bár ha csak kimondottan mozira használnám, akkor elég sokáig bírná.

no akkor szétnézek milyen szubokat tudnék elérni, és majd jövök linkelgetni ide, ha nem baj :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#10020) Norbi 72 válasza Lacielvtárs (#10017) üzenetére


Norbi 72
veterán

Még egy kicsit gyüjtsél,valami ilyesmire.

(#10021) Lacielvtárs válasza Norbi 72 (#10020) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, köszönöm a linket :K
szub-nál nem fontos a márka azonosság?

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#10022) Norbi 72 válasza Lacielvtárs (#10021) üzenetére


Norbi 72
veterán

Nem.

(#10023) mettek válasza Norbi 72 (#10020) üzenetére


mettek
addikt

ez egy nagyon komoly sub, nekem a reflexes változata van, iszonyat szól. Ez az a sub ami megéri az árát.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#10024) kurucz24 válasza Ragadozó (#9973) üzenetére


kurucz24
tag

Köszi, ha volt szerencséd hozzá, akkor hiszek neked, viszont, amit gadjoe66 linkelt, az elég jó árnak tűnik(fele).

Köszi neked is gadjoe66

Valószínűleg megrendelem azt.

(#10025) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Tapasztalat nélkül szeretnék kérdezni 5.1 hangfalak hátsó (újabb 5.1 trendi szerint oldalsó :F ) hangfal párra. Ami szettben kapható cucc, ott mindegyik hátsó (oldalsó) kis mini hangfal, de fül magasságban kell elhelyezni, stb. erről fentebb is írtatok.
A lényeg: ha szettben vásárolnék, a hátsókhoz kellene hangszóró állvány. Van korrekt, megfizethető javaslatotok?
Az egész cucc belépő lenne, pl. ilyen , vagy ilyen, mint fentebb linkeltétek, vagy hasonló, még nincs döntés és kiválasztás.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#10026) Nemir Ombe válasza VGYke (#10025) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ha belépő szettet akarsz,akkor inkább egy ilyet [link] vegyél, jobban jársz ebben a kategóriában ha van aktiv sub, mint ha nincs, de álló frontok vannak.... ;)

Hmm ....

(#10027) mettek válasza VGYke (#10025) üzenetére


mettek
addikt

Én az Onkyot választanám de meg kell hallgatni mert lehet jobbat is ki lehet hozni 200ból.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#10028) BBéci válasza VGYke (#10025) üzenetére


BBéci
titán

A Denon/Boston egész jó, a másikat ingyen sem szeretném. Viszont szubláda nélkül lófütty, ezért azt is venned kell!

Valamit félreértettél, nem fülmagasságot írtunk, hanem felette 60-90 centimétert!

(#10023) KnockOut87
A reflexes iszonyat nagyot szól, de a zárt hangminősége sokkal jobb és szerintem az fontosabb tulajdonság.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10029) junkpod válasza VGYke (#10025) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem fül magasság an kell elhelyezni. Feljebb 60-90cm-rel.
Tapasztalatbol mondom, hatalmas a különbség.
Illetve továbbra is hátsó és hátulja is kell rakni, ha van a kanapé mögött 1m hely. Lehet közvetlen a kanapé mögött 1cm-re lévő falra is, akkor érdemes beforditani.

Box's don't touch!

(#10030) mettek válasza BBéci (#10028) üzenetére


mettek
addikt

Értem én a célzást :DDD ...azért van reflexes mert Avx-en jo vétel volt anno igy lecsaptam rá. Valóban olyan erős hogy negyed hangerőn is rezonál az ablak. De mivel csak mozihoz használom igy talán annyira nem is baj hogy nem zárt.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#10031) arcitec válasza junkpod (#10029) üzenetére


arcitec
addikt

Annyit pontosítanék, hogy mint BBéci is írta a hátsó surround-ok 60-90 cm-re fül fölött,de oldalt kell lenniük. Ha fülmagasság ,akkor pedig szögben hátrafele. Meg is néztem a THX ajánlást és azt vettem észre, hogy ha Atmos is van telepítve pl 5.x.2, akkor a "szögben" kissé hátra az ajánlás. Nálam e szerint van, pláne az állványaim így biztosabb "lábon" is állnak.

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#10032) BBéci válasza mettek (#10030) üzenetére


BBéci
titán

Bármilyen mozihoz, a legvadabb akciófilmekhez is inkább zártat választanék. Autóhifiben bandpass-sal kezdtem, utána jött több pár reflex, majd révbe értem egy pici zárttal. Itthon az első kimaradt, de sok éve zárt-párti vagyok. Inkább legyen pár decibellel alacsonyabb a hangnyomás, cserébe pontosabb, gyorsabb, megfogottabb, részletezőbb hangot kapok.

(#10031) arcitec
Atmoshoz fülmagasság ajánlott, nem a plusz 60-90 centi, ezt sokan kihagyják a számításból. :K

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10033) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Ha minden igaz, akkor a DTS: X-nek nem létfontosságú a + hangfal az 5.1-es rendszerhez, ugye?

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#10034) VoidXs válasza Zsmester89 (#10033) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Lehet 5.1-be lekeverni, csak értelmét veszti a koncepció.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10035) Zsmester89 válasza VoidXs (#10034) üzenetére


Zsmester89
őstag

Elvileg nem teljesen, közben megtaláltam:
"A DTS:X már képes kihasználni a mennyezetre szerelt hangsugárzókat is, sőt, ezek megléte esetén az igazán meggyőző. De akár egy sztereó vagy 5.1-es hagyományos rendszer esetében is használható, mivel ilyenkor virtuálisan hozza létre a fölöttünk megszólaló hangszórókat."

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#10036) BBéci válasza Zsmester89 (#10035) üzenetére


BBéci
titán

Pont annyira működik az a virtuális marhaság, mint a tévék surround funkciója. Nullához közelít.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10037) jeni


jeni
félisten

A Dolby Atmos és a DTS:X mennyire életképesek?

Vagy inkább 2-3 év múlva lesz tömegesen elérhetőek minden egyes erősítőben és műsorforrásokon?

(#10038) VoidXs válasza jeni (#10037) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Már gépen is dekódolható, az MPC-HC gyárilag tudja. Egy hangkártyával 5.1.2-t kapsz, némi hákolással eljuthatsz 16 hangszóróig is, vagy akár tovább, csak én megálltam ott (valójában 12-nél, de van 4 alsó hangszóróm, egy saját technológiára). A BD-ken inkább Atmos van, ami valójában egy 24.1.10-es mix, ezt kell mátrixolni megfelelően.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10039) BBéci válasza jeni (#10037) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem leginkább mókusvakítás, kellett valami a népnek, hogy új erősítő és még több hangsugárzó vásárlására buzdítsák őket.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10040) VoidXs válasza BBéci (#10039) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Már nem szükséges, meglévő 7.1-es rendszereket is át lehet alakítani. Ha tényleg csak kipróbálni szeretnéd, mennyire jön ki a magasság, 5.1-ből 4.1.1-be egy hátsóval és egy felsővel is lehet, de az nagyon gyatra.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10041) BBéci válasza VoidXs (#10040) üzenetére


BBéci
titán

Maximálisan elégedett vagyok az 5.1/5.2 felállással, nem kívánok változtatni rajta. Volt nálam kétféle, frontsugárzóra helyezhető Atmos sugárzó, hallottam a Home Movie 7.2.4 rendszerét, nem győzött meg.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10042) Dorian válasza BBéci (#10041) üzenetére


Dorian
félisten

Jó az Atmos, ha majd több olyan film jön ki, ahol valósban használják a plusz csatornákat és nem csak vakításként pár effektre. Viszont egy eleve minőségi rendszer Atmosra bővítési költsége aránytalanul drága a kapott többletért.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#10043) arcitec válasza Dorian (#10042) üzenetére


arcitec
addikt

5.x.2 azért még még elmegy, erősítőn kívül úgy min 80-150eft ( hangszóró,kábel,felépítmény+munka amit nem is számoltam) ...Nekem is úgy 110 eft volt pedig nem lett túl lőve. Végül is igaz, kell rá áldozni ...

[ Szerkesztve ]

(#10044) VoidXs válasza BBéci (#10041) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A frontra helyezhető plafonra irányított sugárzó hülyeség, csak rá kell nézni. A valóban értelmes Atmos film pedig ritka, sőt, a legtöbb csak konvertált (például a Marveltől minden, pedig pont ott lenne a dolognak értelme).

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10045) BBéci válasza VoidXs (#10044) üzenetére


BBéci
titán

Nem hülyeség, mert Dolby Atmos demólemezzel teszteltem és valóban jöttek felülről az effektek, például az eső és a madár szárnycsapkodása.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10046) VoidXs válasza BBéci (#10045) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Én is próbáltam, de közel nem az a hatás, mint amikor a plafonra rakod.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10047) BBéci válasza VoidXs (#10046) üzenetére


BBéci
titán

Ezt nem vitattam. De attól még nem hülyeség, mert egyszerűen installálható, nem kell furkálni a plafont, nem kell sok méter kábelt venni.
Már amennyiben nem tekintem hülyeségnek az egész Atmos DTS: X mizériát. ;]

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#10048) Lacielvtárs válasza BBéci (#10047) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Utolsó mondatra :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#10049) jaszy76


jaszy76
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy egy Polk M20 5.0 szettben érdemes lehet kicserélni a hátsó M10 hangfalakat FXI A4-re? Hozna ez a térérzetben minőségi javulást? A hallgatási pozícióval egy vonalban (esetleg kissé hátra), az oldalfalra tudnám rögzíteni. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#10050) tylerddd válasza jaszy76 (#10049) üzenetére


tylerddd
veterán

Engem is érdekelne vélemény az A4-ről!

Csak egészség legyen, meg térerő!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.