Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72251) szabeska válasza iceQ! (#72249) üzenetére


szabeska
addikt

A jack kimenet ami katasztrofalis hangu, optikaval nem lesz gond.

F1

(#72252) BIGi75 válasza iceQ! (#72249) üzenetére


BIGi75
senior tag

Ha TV hangszóróját kiváltod egy sztereo hangfalpárral az csak minőség javulással jár (bár ez azért függ a hangfalpártól). A linkelt átalakító a jobb minőségűek közé tartozik. Nem hiszem, hogy csalódnál benne.

(#72253) fecke78 válasza BIGi75 (#72247) üzenetére


fecke78
senior tag

Tv re hangfalat azzal ,hogy?

(#72254) BIGi75 válasza fecke78 (#72253) üzenetére


BIGi75
senior tag

#72246iceQ! alapján gondolom aktív hangfalról van szó, bár erre nem tértünk ki...

(#72255) fecke78 válasza BIGi75 (#72254) üzenetére


fecke78
senior tag

Ha aktiv akkor ok
Nálam a pc van összekötve egy sztereo erösitővel ezzel , teljessen rendben van

[ Szerkesztve ]

(#72256) iceQ! válasza BIGi75 (#72254) üzenetére


iceQ!
addikt

2 év vettem egy Edifier 1280t. Eddig PC-n használtam, de hely hiány miatt, gondoltam át kötöm a TV-re, mégis szebb lesz a basszus, ha nézünk egy filmet + van hozzá kis távirányító is, így ágyból tudom vezérelni a hangfalak hangerejét.

Azt hiszem ezek aktív hangfalak, de erősítsetek meg ebben. :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#72257) roland198905


roland198905
csendes tag

Sziasztok ,

Nem tudja valaki (aki esetleg kihasználja ezt a fature-t), hogy a zone2 és zone3 beleszámít a "chanell processing count"-ba ?
tehát ha egy 11.2 -s max jelfeldolgozás , érinti a multizone-t is ?
adott egy példa :

a házimozi 5.2.4 - ben üzemel a "main zone"-n (internal amp-al)
zone 2 (2 chanell ext amp) , 2 hangszóró
zone 3 (2 chanell ext amp) , 2 hangszóró

ebben az esetben mind a 3 zóna működőképes ? vagy ahhoz hogy a zone2-3 menjen (jelfeldolgozás szinten), redukálni kell a "main zone" jelfeldolgozást ?

Köszi ,
Roland

(#72258) fecke78 válasza iceQ! (#72256) üzenetére


fecke78
senior tag

Edifier R1280T 2.0 Aktív hangfal

(#72259) Panthera


Panthera
őstag

Hali!

Ha egy 1.4 HDMI kábel gyárilag ezt tudja:
Resolution up to 3840 x 2160 @ 30Hz
10.2 Gb/s
akkor 1080p felbontásra teljesen megfelel? (FullHD-s projektorhoz kell.)

[ Szerkesztve ]

(#72260) #82860288 válasza Panthera (#72259) üzenetére


#82860288
törölt tag

Igen.

(#72261) chakany


chakany
tag

Sziasztok!
Egy Denon X1500H tulajdonosa lettem. Az a problémám vele, hogy nem lehet kalibralni a hangszórókat. Egyebkent van hang, de amikor vegigfuttatom a Setup Assistant akkor sem ad ki hangot amikor teszteli a hangfalakat és az Audyssey sem. Be van dugva a mérő mikrofon, de ha nincs akkor sem ad hangot így nem tudom pontosan beallitani a hangszórókat.
Nagyon el vagyok keseredve :o

(#72262) iceQ! válasza BIGi75 (#72247) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszi midnekinek. Vettem egy Ugreen átalakítót, tökéletesen szól a kis hangfal. :R :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#72263) BBéci válasza roland198905 (#72257) üzenetére


BBéci
titán

Az nem szokott beleszámítani. 7.2.4 a maximum. De ettől még mehet egyidejűleg az 5.2.4 és valamelyik zóna. Nem próbáltam, tehát csak az olvasottak alapján írom.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#72264) embe válasza chakany (#72261) üzenetére


embe
nagyúr

Reseteld az erősítőt, csinálj gyári visszaállítás! Vagy próbáltad és így sem működik?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#72265) vass1024


vass1024
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy samsung soundbart a sony tvm-hez és kicsit elvagyok veszve hangformátumok és továbbításuk között.
Ugye a tv elvileg lejátszik Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos, DTS, DTS-HD, DTS:X audiot és eArc képes is.
Mondjuk ha egy olyan soundbart veszek ami nem támogatla Dolby Digital Plus-t csak a sima Dolby Digitalt akkor szólni fog rajta a Dolby Digital Plus audio csak kevesebb csatornával? Vagy nem kompatibilis ilyen szinten visszafelé?
Az audio passthrough kapcsolható a tv-ben ennek bekapcsolva kell lennie hogy szoljon sounbar? Ilyenkor maga soundbar csinálja az audio dekódolást?
Köszi a válaszokat!
Bocsi a sok kérdésért de ez a téma új nekem :)

Az emberi agy a világ leggyorsabb számítógépe.

(#72266) Phülöp válasza vass1024 (#72265) üzenetére


Phülöp
addikt

Soundbar esetében nincs értelme a csatornák számáról beszélni - valami szól, oszt jóvan.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#72267) VoidXs válasza vass1024 (#72265) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Teljes a visszafelé kompatibilitás mindkét nagy cég esetében, viszont Dolby esetben csak az eredeti lemezen garantált. Egy új soundbar viszont mindent ismerni fog, nem kell emiatt aggódni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72268) Gino20 válasza Phülöp (#72266) üzenetére


Gino20
őstag

ugyan nem a megfelelő topikba tette fel a kérdést (de kompetenciát illetően lehet itt van helye), de tényleg degradálva adunk egy nesze semmi fog meg jól a választ? :(
Szerencsére azért kapott választ........

vass1024: A lejátszód (TV-d) támogatja az eARC-t / DD+/Atmos/DTS-X-et szóval engedélyezz rajta minden fícsört és minden esetben szólni fog az SB-d.

(#72269) Phülöp válasza Gino20 (#72268) üzenetére


Phülöp
addikt

Jó, ha te azt mondod, hogy meglesz a csoda, amit vár, hát legyen.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#72270) BBéci válasza Phülöp (#72269) üzenetére


BBéci
titán

Pláne Samsung soundbárral. Szerintem azok csúnyán elfuserált szerkezetek.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#72271) b. válasza BBéci (#72270) üzenetére


b.
félisten

Ezzel nem értek egyet. soundbarok között az legjobbak között van a márka.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#72272) VoidXs válasza Gino20 (#72268) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A fórumozó házimozisok többsége flexelni vagy üzletelni jár az internetre, sajnos ennek a hobbinak ez a sötét oldala. Sokan nem fogadják el, ha valaki ésszerű határt húz meg egy számára nem annyira fontos szórakoztatóipari termék árára.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72273) fecke78 válasza VoidXs (#72272) üzenetére


fecke78
senior tag

pedig a fórumokon lévő fórumistenek , (mármint ők hiszik magukról) ők is megérnek egy misét , sok fórumra azért nem lépek be , mert némely ember azt hiszi ő szarta a spanyol viaszt

(#72274) Phülöp válasza VoidXs (#72272) üzenetére


Phülöp
addikt

Azt azért te sem tagadhatod, hogy egy soundbar esetében a sok és a sok+2 csatorna közötti különbség okán aggódni igencsak indokolatlan. Lehet a specifikációba csoda dolgokat beleírni, meg ezerféle szabványt felsorolni - ez maximum annyit jelent, hogy az eszköz nem esik hanyatt egy ilyen jelfolyam esetén, hanem megszólal.Valahogy.
Ez nem árfüggő, hanem egy tudatos döntés: vehetne akár egy kisebb, valódi sokcsatornás rendszert ugyanannyiért. Mindig van alternativa. Ha viszont csak soundbarnak van hely, az meg kompromisszum. De ne legyenek már irreális elvárásaink...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#72275) vass1024 válasza VoidXs (#72267) üzenetére


vass1024
tag

Köszönöm a válaszokat VoidXs és Gino20 :R

Az emberi agy a világ leggyorsabb számítógépe.

(#72276) b. válasza Phülöp (#72274) üzenetére


b.
félisten

soundbarok között nem egy és nem kettő van valódi sokcsatornás különálló háttérsugárzókkal.
Egy komolyabb Samu vagy JBL árából jó ha veszel újan egy erősítőt önmagában. Pl Samsung HW-Q950A,HW-Q990B ,JBL Bar 9.1
A Mostani árak mellett vállalható és egyszerű megoldások.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#72277) BIGi75 válasza b. (#72276) üzenetére


BIGi75
senior tag

Nekem Samsung HW-NW700 van a hálóban 2 vezeték nélküli surroundal, tökre rendben van. 100k-ból kijött akciósan anno kifutóban. Mondjuk pont ennyi most egy Z906os logi, az azért mozisabb feeling, és szebben szeparálja a teret.

(#72278) Zsömica válasza BIGi75 (#72277) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Hát még ha az elődjét a Z-5500at hallottad volna, az utódja visszalépés lett..!

(#72279) powerup2 válasza Zsömica (#72278) üzenetére


powerup2
addikt

2004 környékén volt z5500-am azzal moziztam meg volt egy acer pd116pd projektorom. És az utód valóban visszalépés volt nem is kevéssel.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#72280) VoidXs válasza Phülöp (#72274) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Elég nagy különbség tud lenni két soundbar között, még ha az virtualizáló is. Már a Dolby két fejhallgatós szoftvere is ég is föld, és a soundbarok is vagy az 1996-os vagy a 2016-os hangszórós verziót licenszelik. Az főleg DSP-ben határozottan nem kis különbség.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72281) Gino20 válasza Phülöp (#72274) üzenetére


Gino20
őstag

Volt Samsung HW-Q90R SB-m. Azt hiszem, jó páran meglepődnétek. Persze felmerül a kérdés, hogy vajon hallottatok-e már picit komolyabb SB-t vagy sem? Pl a pattogós atmos, (ami HM-ben elítélendő, mert az szar), azért tudta szélesíteni vertikálisan a teret, amivel el is érkeztünk támogatásokhoz. Nyilván nem menyóba épített sugárzó, na de egy SB-től nem rossz teljesírtmény. A SUB-ja meg olyan volt, hogy ketté hugyozta az azt követő belépő M.A MRW-10 SUB-omat.

#72276 b.: és még ezeknél is van olcsóbban [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#72282) BIGi75 válasza powerup2 (#72279) üzenetére


BIGi75
senior tag

Sajnos nem hallottam Z5500öt, mikor én ráizgultam egy kis kompaktra már nem volt kapható.

(#72283) powerup2 válasza BIGi75 (#72282) üzenetére


powerup2
addikt

hát sajnálhatod mert tényleg egy jó szett volt. talán lehet mondani hogy a mostani belépőszinteket simán alázta főleg ha volt egy jó hangkártyád.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#72284) Yamahás


Yamahás
junior tag

Marantz 1710 AVR-re Bluetotth felhallgató rákötve, de 1-1,5 mp-et késik a hang. Lehet ezzel kezdeni valamit?
Köszi

(#72285) VoidXs válasza Yamahás (#72284) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem, a Bluetooth sajátossága. A legtöbb eszköz a képet késlelteti hozzá.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72286) Yamahás válasza VoidXs (#72285) üzenetére


Yamahás
junior tag

És azt tudom késleltetni hozzá?

(#72287) VoidXs válasza Yamahás (#72286) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Attól függ, mi a forrás. PC-n simán, Androidon megoldja magától, ha hozzá csatlakozol, máson nem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72288) Yamahás válasza VoidXs (#72287) üzenetére


Yamahás
junior tag

Hát igazából csak késő este használom,tv nézéshez. A tv-be megy az Androidos Telekom box, A tv optikaival van összekötve az erősítővel,és onnan jön a fejesre a hang Bluetoothon. (tudom,nem ez az ideális,de ebbe most ne menjünk bele,van oka... :) )
Majd keresgélek még,hátha a tv-n lehet állítani valamit.
Köszi

(#72289) Kapanyél válasza fecke78 (#72273) üzenetére


Kapanyél
őstag

Alig 1-2 tag van, akiket olvastam a PH-n és pár hét után már kifejezetten keresem, hol szól hozzá, mert pontosan az ellenkezője az igaz. :D
Ez ma is összejött…

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#72290) VoidXs válasza fecke78 (#72273) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Persze, mindenhol megvannak a kábelesek, akik úgy érzik, hogy jobban tudják a kutatóknál/mérnököknél is, hogy megy a szakma.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72291) Zsömica válasza powerup2 (#72283) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Épp most adtam el az enyémet - van mellette egy Cambridge Soundworks S750, valamelyiknek már régóta mennie kellett - a Cambridge még a Z5500-on is túlmutat - főleg mióta kapott egy full kondi cserés tuningot, ládabélelést és a szatokat lecseréltem egy Klipsch 5.0 szettre..! :Y
És igazollak - egy jó hangkarival hajtva nem gyenge hangot produkál.., sajna nem gyártanak már manapság ilyen minőséget..!

(#72292) Phülöp válasza VoidXs (#72290) üzenetére


Phülöp
addikt

És vannak a kábelellenesek, akik - ha valaki akár csak a pontos időről érdeklődik - elmondják, hogy minden kábel egyforma.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#72293) proci985 válasza BIGi75 (#72282) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

abban a korban jo volt a Creative S750hez hasonloan, kb 15-20nm2ig kifejezetten jol szolt a Z5500 (S750et eloben nem hallottam).

annyira azert nem volt jo: pl az Onkyo arult abban az idoben kicsit dragan diszkret erositovel egybecsomagolt seteket, ez picit dragabban azert minden szempontbol jobb volt.

a fo baj a Z5500al es az S750el egyebkent az volt, hogy a subladaban volt az erosites (az osszes tobbi PCs 5.1/7.1hez hasonloan), megfelelo hutes nelkul. kb 2-4 ev utan leegett a sub mindegyikben. ez reszben javithatatlan tipushiba volt, pontosabban az elektronika egy reszet ki kellett koltoztetni a subbol. volt Genius SW-HF2500am, az is ebben halt be :).

beleposzint hazimozinal gyakorlatilag pl egy 250 euros Yamaha NS-P1 (itt mar van aktiv sub!), kombinalva egy 360 euros Sony DH590el. mai aron kb ennyiert menne a Z5500 is, cserebe tippre korbe fogja rohogni a Z5500at, osszehasonlithatatlanul jobban el van latva bemenetekkel, tudja az ujabb formatumokat es van auto kalibracioja is. de innen a kovetkezo lepes egy Dynavoice Magic F-7 EX v3 800 euroert, erositobol meg a Yamaha V4A magaban 600 eur.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72294) powerup2 válasza proci985 (#72293) üzenetére


powerup2
addikt

volt a z5500-nak egy szériája ami hibás volt onnan lehetett tudni hogy halkan búgott a sub . Nekem hibátlan volt 5-6 évig használtam sőt egyik barátom vette meg tőlem és ő használta mostanáig sőt a szomorú az egészben az a logitech túl élte őt. Mivel 2 napja meghalt az illető aki birtokolta....

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#72295) proci985 válasza powerup2 (#72294) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

akkor lehet az volt. mindenesetre a net tele volt a hibaval.

miutan a Genius lehalt nezegettem, aztan inkabb lett egy rendes kulso erositos cucc.

reszvetem!

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#72296) VoidXs válasza Phülöp (#72292) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Igen, szerencsére vannak még, akik vigyáznak az érdeklődőkre, hogy ne verjék át őket olyan könnyen, mint egy üzletben.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#72297) powerup2 válasza proci985 (#72295) üzenetére


powerup2
addikt

köszi

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#72298) fecke78 válasza Khaosz55 (#72084) üzenetére


fecke78
senior tag

2 x rendeltem marantz erősitő ,magnat mennyezeti flottul ment minden…

(#72299) BBéci válasza b. (#72271) üzenetére


BBéci
titán

Elég sok soundbart teszteltünk, volt olyan csúcsmodell Samsung, amiből egy órai kínlódással sem tudtam elfogadható hangot kicsiholni. Visszacsomagoltam nem készült róla cikk.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#72300) Yamahás válasza BBéci (#72299) üzenetére


Yamahás
junior tag

Szakmámból eredően, amíg van igény az Albán fagyira,addig lesz olyan fagyizó is!
Asszony nézi a különböző "valóság show"-kat, celebműsorokat, akkor megy a Soundbar nálam is( pedig nagytudású,mindenevő). Ha már filmet nézünk,vagy zenét hallgatunk,akkor kikapcs a Soundbar,jöhet az AVR. Nekem így jó, de nem vagyunk egyformák.
Csak a Bluetooth fejesen ne késne a hang! :W

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.