Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62001) mpo válasza fecke78 (#61978) üzenetére


mpo
veterán

Próbáld meg érthetőbben leírni, mit szeretnél elérni.

Ha érted, akkor már elavult.

(#62002) VoidXs válasza fecke78 (#61997) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Igen, ez 40k+, a ventilátor meg kábellel 1500.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62003) Buckey válasza Morris (#61989) üzenetére


Buckey
senior tag

Igen tudom, hogy van trigger kimenet, ami pont erre való, de ez sem olyan otthoni barkácsolásra, hogy a "szaki" nincs tisztában a villamosság (érintésvédelem) alapjaival sem.
Én meg tudtam volna csinálni, de egyszerűbb és olcsóbb volt vennem egy master/slave elosztót, mint normálisan, szabványosan megcsinálni az egészet. Tudom, létezik "a fogd meg a söröm" megoldás, de nekem nem ér annyit, hogy eldicsekedhessem, hogy megcsináltam, de balul sült el.

[ Szerkesztve ]

(#62004) Khaosz55 válasza VoidXs (#62002) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nekem úgy megy a Rotel-en 2db 12V 14cm-es alacsony fordulatú venti, hogy az 0,5A-s hátlapi USB-ről táplálom kb fél éve. Semmit nem vettem észre sem hangban sem képben. Szépen átmegy a natív 4K RGB jel.
Venti pöröghet kb 400-at teljesen hangtalan.
Ez a venti: [link]
Ez a meg a kábel hozzá: [link]

[ Szerkesztve ]

(#62005) Teal'C válasza Khaosz55 (#62004) üzenetére


Teal'C
addikt

Benne is van a specifikációban hogy 0.2A =200mA ez maximális terhelésen ennyi.
Nem is okozhat problémát 2db.
De ne tévesszük össze a hdmi táplálással mert nem ugyan az VoidXs erre írta hogy bezavarná a jelet.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#62006) fecke78 válasza Teal'C (#62000) üzenetére


fecke78
senior tag

Valóban 40 be kerül , de a tudása kinézete , az nem számit nektek ??
Nekem is volt rajta ventillátor , rohadt igénytelen , nekem nem tetszett , mikor rátaláltam erre akkor vettem is , föleg ,hogy a denon hajlamos melegedésre. Jelenleg egy rotel sztereon van rajta , bizonyos hőfoknál bekapcsol , utána meg magától ki , nekem megért ennyit .
Külső erösitőn meg azért gondolkozom , mert azzal jobb tisztább , részletesebb hangzást tudnék ellérni ....
És azt olvastam , hogy az erősitő menüjében vagy csak a 2 frontott lehet pre outba kapcsolni , vagy pedig az összes csatornát , azaz egyenként nem lehet leválasztani , ezért gondolom , hogy egy 7 csatornás erösitőt kötők rá az viszi a 2 frontot , a centert, a 2 surrandot , illetve a 2 atmost . a denon csak a subbért felellne .
Én se vagyok szaki azért kérdezek , hogyha a denon hangzásánál többet szeretnék akkor külső erösitővel tudom ellérni ....

(#62007) Khaosz55 válasza Teal'C (#62005) üzenetére


Khaosz55
addikt

Én sem táplálnám HDMI-ről, nem is arra való. USB-ről egyszerűbb jóval és nem kell ki be kapcsolgatni, erősítő on venti beindul. Vannak még olcsóbb ventik is amik nagyon jók csak az a lényeg, hogy alacsony fordulatú 900-1200 Legyen és elinduljon 5V-on, de szinte mindegyik elindul. Kétlem, hogy a 40K-s csodába jobb venti lenne, sőt...

[ Szerkesztve ]

(#62008) jambiyya válasza fecke78 (#61997) üzenetére


jambiyya
őstag

Cserébe, ha ez a cucc elromlik az AVR tetején, akkor legalább tuti viszi magával...

(#62009) ilovedigweed


ilovedigweed
senior tag

Sziasztok!

Adott x3700h és pma1520ae elő-végfok bekötéssel.

Hogyan tudom megoldani, hogy ha bekapcsol az avr (tv álltal) akkor kapcsoljon a pma is?

[ Szerkesztve ]

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#62010) hcs57 válasza fecke78 (#62006) üzenetére


hcs57
őstag

Azzal a Jamo-val akarsz pre-out-ot???

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#62011) Buckey válasza ilovedigweed (#62009) üzenetére


Buckey
senior tag

Üdv.!
Master-Slave elosztót keress, és biztos jó lesz.

(#62012) Teal'C válasza fecke78 (#62006) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha annyira jót akarsz akkor ezt add el és vegyél helyette elő és végerősítőt. Különben nem hiszem hogy sok értelme lenne. A Denon hangminősége számottevően nem változik attól hogy mögéraksz egy másik végfokot. Ez így csak pénzkidobás.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#62013) fecke78 válasza hcs57 (#62010) üzenetére


fecke78
senior tag

Igen miért
a Jamo c805-el mi bajod ??
Kevés ?
Ócska ?
Szar ?

[ Szerkesztve ]

(#62014) fecke78 válasza Teal'C (#62012) üzenetére


fecke78
senior tag

előfok végfok páros , amit te irsz az bőven 1.5- 2 milla , annyit nem költenék rá ,

(#62015) VoidXs válasza fecke78 (#62006) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Van végtelen mód rá, hogy ne látsszon ki, meg lehet oldani szépen is.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62016) ilovedigweed válasza Buckey (#62011) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Nem lesz baja az erősítőnek így? Ez a megoldás olyan mintha működés közben kihúznám a hálózatból, vagy mintha mindig áramszünet lenne nem?

[ Szerkesztve ]

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#62017) ada19 válasza ilovedigweed (#62016) üzenetére


ada19
senior tag

Ha nincs rajta trigger bemenet, nem sok lehetőséged marad. Esetleg még az, hogy olyan programozható távirányítót használsz ami mindkettőt kapcsolja infrán.

Mégsenem

(#62018) Teal'C válasza fecke78 (#62014) üzenetére


Teal'C
addikt

De amit meg akarsz annak nincs értelme. Pénzkidobás!!!
Neked sokkal jobb erősítőd van mint nekem pl mi baj van a hangzásával. Lehet hogy valami blőd hiba okoz gondot. :R

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#62019) Teal'C válasza fecke78 (#62013) üzenetére


Teal'C
addikt

Mid van mellé 5.1.2 nek??

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#62020) Buckey válasza ilovedigweed (#62016) üzenetére


Buckey
senior tag

Ebben igazad van, de máshogy nem tudod megoldani, ha vezérlésre nem alkalmas. De ezt a hozzáértők megmondják.
Amúgy a legtöbb végfokot is így kapcsolod le, hogy elveszed tőle az áramot, nincs semmi késleltetés, belső protokoll, hogy minek kell először kikapcsolnia. Viszont ki- és bekapcsolás előtt a hangerőt 0-ra kell(ett) állítani, hogy biztosan ne legyen baja. És eddig egynek sem lett baja, amit használtam (mondjuk az PA rendszer volt, lehet, más felépítésű).

(#62021) fecke78 válasza VoidXs (#62015) üzenetére


fecke78
senior tag

Hát ha felülre raksz 2 ventillátort pl 12 cm -est akkor te azt nem tudod szépen megoldani , a kábel az mindig látszani fog ahogy elvezeted , de nem akarok veletek vitatkozni ...
Valakinek megér ennyit valakinek meg nem .
Csak azt nem tudom ha ennyire finoman fogalmazok , megprobáltok árérzékenyen megoldani mindent . Akkor , hol van a normális tv ? Kábelezés? ja tápkábel ,hangfalkábel hdmi kábel , rca kábel stb az se 2 forint . Ez mind csak egy része a házi mozinak . A Téma meg ez Házi mozi . Fórumoknak ez a bajja , beköltözőtt némely ember és megy az értelmetlen ésszosztás , olyantól is aki ....
Ugyanez volt a klima oldalon , csaka a daikin csak a japán , ja meg a klimaszharelés 60-100 ezerért az nem sok ...
Bocsánat nem fársztalak titeket tovább .
Sziasztok

(#62022) Teal'C válasza ilovedigweed (#62009) üzenetére


Teal'C
addikt

Van rajta auto stand by szóval ha kikapcsol mert nem kap jelet valószinűleg be is tud kapcsolni ha kap jelet. Nézd át a leírást. És van rajta egy remote in bemenet is ez lehet trigger bemenet.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#62023) ilovedigweed válasza ada19 (#62017) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Az x96-hoz vettem távirányítót, arra már ráprogramoztam. De az csak akkor használom, ha az x96-ot is. Jobb lenne ha egyik kapcsolná a másikat, attól még, hogy kénylemi szempont.

@Buckey Igen, ahogyan Teal'C is írta, van rajta standby üzemmód, igy ez sajnos nem opció. Illetve végerősítőként használom így a hangerőt sem én szabályzom.

@Teal'C Ki fogom próbálni az auto standby üzemmódot, hogy bekapcsolja e ha kap jelet, ez remek ötlet.

Nos a remote in.....

Volt egy dnp és pma 800-as szettem, ott nagyon gagyin volt megoldva a bekapcsolás.

"DNP-800NE és PMA-800NE, a hálózati lejátszót mindig bekapcsolja viszont az erősítőt nem mindig! Első gomb nyomás bekapcsolja a hálózati lejátszót. Második gombnyomás kikapcsolja azt. Harmadik gomb nyomás bekapcsolja az erősítőt. Negyedik gomb nyomás kikapcsolja azt. Ötödik gomb nyomás bekapcsolja mind a kettőt, hatodik pedig kikapcsolja mind a kettőt! Utána ki és bekapcsolja mind a két eszközt amíg az alkalmazást be nem zárom!"

Igaz ez Heos alkalmazás és dnp800 volt, és nem közvetlen bekapcsolás. Ha sikerül szereznem sima mono kábelt ez is kipróbálom majd.

Köszönöm mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#62024) Buckey válasza ilovedigweed (#62023) üzenetére


Buckey
senior tag

Akkor az én őskori javaslatom nem nyert. :N Lehet, jobb is így.

(#62025) hcs57 válasza fecke78 (#62013) üzenetére


hcs57
őstag

Biztos jó a Jamo... mégsem vagy elégedett a hanggal. A pre-out helyett, én ezek cseréjén gondolkoznék. A Denon 4700 nem olyan silány, hogy a Jamonak kevés legyen, s ha rá költesz 1 millát, akkor a Jamo lesz nagyon vékony.
Szerintem.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#62026) VoidXs válasza fecke78 (#62021) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Elé tudsz tenni egy műanyag lapot és hátul vezeted el a kábelt, kész is vagy. Állványba zárva alig látszik, hogy van felette bármi, amúgy is sötét van ott. Ez már nem az a szint, hogy 1000 forintos dolgot oldasz meg 500-ból, hanem ismét lehúzás területre érkeztünk. Jó neked, ha neked értelmes kiadás 40k felett fizetni két ventilátorért, de az emberek (és már nem csak a magyarok) 99%-ának nem. Mintha telefont vennél 3 millióért, annyira túlzó dolog. Az, hogy egy dologra keveset költesz, nem jelenti azt, hogy mindenre keveset kell. Nekem is az összes kábel 20k (igen, az összes, táp, HDMI, hangszóró, minden), mert arra nincs értelme költeni, cserébe vannak minőségi hangszóróim, illetve high-end ligában játszó előfokom, normális erősítéssel, mindez olcsóbban, mint rossz döntések után sokaknál egyetlen kábel ára. Természetesen sokkal jobb náluk, és a tévhittel ellentétben a gyenge láncszem még mindig a drága cuccok közt van (erősítés), nem az olcsó kábelekben. Nem marginális, hanem 100-szoros értékbeli különbségről beszélünk, már a ventilátornál is 30-szoros volt. Készen is árulják őket csomagban.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62027) Teal'C válasza ilovedigweed (#62023) üzenetére


Teal'C
addikt

Van az erősítődön ir remote kontrol in out elvileg ha bedugysz egy jack et az out-ba a pma-n meg az in-be kéne hogy kapcsoljon. De ezt én feltételezem hogy erre való.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#62028) ilovedigweed válasza Teal'C (#62027) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Holnap mindenképpen kipróbálom, csak sajnos az itt jelenlévő boltokban csak sztereó kábel volt és nem tudom, hogy az megfelelő lehet e hozzá. A régi 800-as szériához adtak gyárilag ilyen mono kábelt.

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#62029) lenox válasza VoidXs (#61988) üzenetére


lenox
veterán

12 V * 0.1 A = 1.2 W vs 0.12W

(#62030) Teal'C


Teal'C
addikt

Na befagyott a hangulat mert valaki elnézett egy váltószámot ;]
Pedig ez már a második ma :U

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#62031) Quetz válasza Teal'C (#62012) üzenetére


Quetz
őstag

Ez téves információ, itt látható, hogy változik a teljesítmény pre-amp módban:

Denon AVR-X3700H 9.2 channel 8K AV Receiver Dolby Atmos Coax Input THD+N vs Level Audio Measur...png

Ha tehát szükséged van teljesítményre, különösebb minőségromlás nélkül, akkor kell a végfokozás és pre-amp lecsatolása.

A "zeneiségre" sem lehet panaszod, több millióért sem kapsz ennél jobb multichannel teljesítményt:
Denon AVR-X3700H 9.2 channel 8K AV Receiver Dolby Atmos Coax Input Multitone Audio Measurements.png

(#62032) atom18


atom18
aktív tag

Adott egy Marantz 6013-as erősítő a kérdésem mit kell itt állítani ahhoz hogyha bekapcsolom a tv-t ne kapcsoljon be az erősítő? Vagy nem is itt kell állítani? :F

(#62033) VoidXs válasza lenox (#62029) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

És tényleg, nem megy a szorzás. :B Mindenesetre ezek már abszolút maximum értékek.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62034) Morris


Morris
veterán

Félreértés ne essék, nem azért baszakodok ezzel, mert nincs jobb dolgom, hanem pont azért, mert szeretném megóvni az erősítőmet.
Nem akarom kinyírni, nem akarom leégetni. Ezek csak kísérleti dolgok. Minimális gyengeárammal.
Nem tervezem hosszú, de még rövid távon sem használni őket, csak kíváncsi vagyok.
Ezért is osztom meg veletek.
Jó dolog az az aircom de baromi drága. Annyit nem adok érte.
Eddig 5k volt a 2db 200-as Tt venti, meg 1k az átalakító (usb-3pin, hdmi-usb) kábelek.
Rendeltem egy T'ealc által linkelt hőmérséklet-venti vezérlőt, és vettem egy használt rossz dvd lejátszót amibe tervben van beépíteni a ventiket. A vezérlést pedig próbálom okosban megoldani. 10k-nál szvsz nem lesz több. És talán az esztétikát sem kell feláldoznom.
Eléggé szomorú, hogy némely gyártó nem rakott erre a célra kimenetet az avr hátuljára.
Marad a barkács.

(#62035) Jimmy8 válasza atom18 (#62032) üzenetére


Jimmy8
senior tag

A tv- kellene kikapcsolni a CEC funkciót (minden gyártó máshogy nevezi, csak hogy ne legyen egyszerű :) )

[ Szerkesztve ]

(#62036) VoidXs válasza Morris (#62034) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A használt lejátszó egy nagyon jó ötlet, úgy még szabadon is szép. :)

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62037) Teal'C válasza Quetz (#62031) üzenetére


Teal'C
addikt

Az hogy a belső használatra 1.1v, a kimenő pre amp meg 1.4v hangminőségben nem ad hozzá semmit. Eddigi tapasztalataim szerint az 1.4v mondhatni szabvány érték kimeneti teljesítményen, de autohifikben van magasabb is, gondolom a jel/zaj viszony miatt. Ez egy jelszint de biztos van itt aki jobban elmagyarázza. A második részét meg ne nekem címezd én elmondtam hogy nem hiszem hogy van értelme ennek azért mert az x4700h már eleve nagyon kifonomult hangzású.

Ja és mellékesen amit nem tudsz. A srác rendelt egy x4700h-t ami még meg sem érkezett nem próbálta nem hallotta de kell egy pre amp. Szóval szerintem egyszerűbb ha nem veszi át és a kettő árából vesz egy jobb cuccot.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#62038) bnorci71 válasza VoidXs (#62036) üzenetére


bnorci71
addikt

nekem a HTPC van egy régi DVD-VHS kombó házba költöztetve. Nem találtam értelmes áron HTPC házat amikor költöztetni kellett a HTPC-t

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#62039) VoidXs válasza bnorci71 (#62038) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Régi szerverházakat javaslok még, azok is 5000 körül mennek használtan, és laposak (6 centi körül), fekszenek, sokszor van bennük GPU riser, vagy opcionális rack mount.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62040) Morris válasza VoidXs (#62036) üzenetére


Morris
veterán

2500ft volt a DVD lejátszó. Már ki is beleztem.

[ Szerkesztve ]

(#62041) VoidXs válasza Morris (#62040) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Tökéletes, és még csendes is, elég zárt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62042) Morris válasza VoidXs (#62041) üzenetére


Morris
veterán

Szerintem is.
A tetejét lézerrel fogom kivágatni. Valami mintát. Alul meg felxszel csinálok rajta egy nagy keretet. A ventik meg mennek bele.

(#62043) embe válasza atom18 (#62032) üzenetére


embe
nagyúr

HDMI controll: OFF

Morris: A vér meghűlt bennem amikor megláttam a dvd lejátszót a köztudottan melegedő Denon erősítőn.... :Y Aztán elolvastam hogy a terved vele....

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#62044) Teal'C válasza Morris (#62040) üzenetére


Teal'C
addikt

Az aljáról tetejéről tudsz feltenni képet hogyan van kifurkálva/vágva.
Közben írtál a tervről. :R

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#62045) b.


b.
félisten

sziasztok! újra pár kérdés. Eldöntöttem, hogy megveszem a Yamaha RX-4VA -t nekem 5.1 nél több nagyon úgy sem kell,csak némi film ( legtöbbször TV/ netflix) és játék. Ez is kicsit több mint amit rászántam volna, remélem majd működni fog később a 4K 120 Hz is ha nem akkor marad az eARC. a PS5 mellé az OLED tv-n.Nagyjából a belépő hangszorószetthez nekem elég lesz azt gondolom .
Ti melyik rendszert vennétek a kettő közül mellé? Sajnos még nem halottam ezeket élőben.Tudom hogy nem Dali szint. Igazából az érthető beszédhang lenne fontos és némi térhangzás filmek alatt.
[Yamaha NS-F51 + NS-P51 + NS-SW050 5.1]
[Polk Audio T50 + T15 + T30C 5.0] + [Polk Audio PSW 10E ]
Mindegyikről az árkategóriájában jó teszteredményeket ért el. [link] [link]
esetleg még a jamo 805 + valami sw,de nekem a Jamok hangja annyira nem jött be régen tisztaságra. ( kb 5-6 éve)
A Polk szett 250 ezer ( nem Emagnál ) a Yamaha 200 körül van .350 körül szánnék rá összesen.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#62046) VoidXs válasza Morris (#62042) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Hátulról is be tud szívni eleget, ha a műanyagot lyukasztgatod ki lézerrel a venti oldalán, csak ahhoz szét kell szedni kicsit.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62047) jambiyya válasza Morris (#62034) üzenetére


jambiyya
őstag

Ez ötletes. Ha nagyon meleg lesz alatta kinyílik a tálca is? :)

(#62048) Morris válasza VoidXs (#62046) üzenetére


Morris
veterán

Az lenne a lényeg, hogy felfele nyomja a levegőt. A dvd lejátszó csak egy un. átjáróház a levegőnek, egy dekor, venti tároló.

(#62049) Quetz válasza Teal'C (#62037) üzenetére


Quetz
őstag

Igazad van, én arra gondoltam, hogy ezekhez a Denonokhoz már Hypex végfokokat választ az ember, és azokhoz kell 1.6-2.5V a bemeneten a maximális teljesítmény leadásához.

(#62050) I'am Dony


I'am Dony
őstag

Egy kis összefoglaló egy XTZ 12.17 Edge szubról, hátha másnak is segít: [link]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.