Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76001) liszi70 válasza powerup2 (#76000) üzenetére


liszi70
nagyúr

Miért? :F

(#76002) xpike_ válasza Gino20 (#75997) üzenetére


xpike_
csendes tag

Elnézést, pedig beszédes vagyok :)
S köszönöm szépen a tippeket.
Igen egész rendszer tekintetében akartam beleferni az 500ba, de nem pontosan válaszoltam a kérdésre...de van nyitottság ktgkeretben de óriási a szórás árban minőségben...

S használt is jó lehet simán....

De nem vagyok egyszerű eset kezdem látni... azt egyelőre még nem tudom megemészteni hogy berakjak egy óriási hangszórókat pl hátra, de mégis nagy a terület, meghalt vagyont se költenek el stb nehéz ügy

Most pl láttam egy ilyet de ezek a hangszórók valószínűleg nem működnének jól 50m2-en..
https://digitalszalon.hu/avr-x1700h-7.2-hd-hazimozi-radioerosito-polk-audio-tl1600-5.1-hangsugarzo-rendszer-fekete

Danny

(#76003) b. válasza xpike_ (#76002) üzenetére


b.
félisten

Helyedben ez esetben is az általam belinkelt Klipsch szettet venném, csak egy használt erősítővel. Gino-tól az RP160 páros + és a linkelt másikat az a 2 pár 230 K plusz az Extremeaudios RP center(110 K) az 340 K. Ehhez 160 körül tudsz venni használt erősítőt például van fent egy 2400H ha már 1700 Denonban gondolkozol. Ez egy minőségi szett lenne, igaz mélynyomó nélkül.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#76004) Zsömica válasza b. (#76003) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Csatlakozom a Klipsch RP széria ajánlásához.., valóban pöpec kis mozit csinálnak - viszont én a Denonokat hanyagolnám; nem a Klipsch-ekhez valóak..!
Yamahát vagy Onkyo-t keresnék..! :)

(#76005) Bohus84


Bohus84
tag

Sziasztok!

Van egy SAMSUNG UE43TU7002KXXH Crystal UHD 4K Smart TV.
Előszedtem egy régi 5.1-es aktív hangfalszettet(GENIUS SW-HF 5.1 6000 V2), amit szeretnék hozzákötni. Tudom nem nagy szám de jobb mint a tv hangszóró.
Nmost a TV-n csak digitális optikai kimenet van, a hangfalon csak analog RCA csatlakozó.
Kérdésem az lenne, hogy [link] ez megfelelő lenne a jel átalakítására?

(#76006) VoidXs válasza Bohus84 (#76005) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Igen.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#76007) Bohus84 válasza VoidXs (#76006) üzenetére


Bohus84
tag

Akkor rendelem köszi :R

(#76008) Gino20 válasza xpike_ (#76002) üzenetére


Gino20
őstag

Arra a légköbméterre az a bögreszett lepkefing, felesleges pénzégetés, ha van lehetőség másra is. Állót is simán elbírna, de ha az nem, akkor az RP-160 nagyon jó választás lehet ilyen kerettel.
Volt Denon S960-am (= ~X2700). Számomra rettentő fátyolos, unalmas hangja volt.
Amúgy ha max 5.1-et akarsz, akkor minek a 7 csatornás AVR?
Ugyan "b."-nek címeztem, lehet nem olvastad, de itt [link] írtam, hogy miket lehetne szóval AVX-en van 5 csatornás Yamaha is. Ezzel benne lennél a keretben és ha egyszer igény, akkor tudnál hozzá venni mondjuk egy ilyet, akár innen rendelve [link] . Kifutó széria szóval ha ki tudod gazdálkodni, akkor a jó mozihoz nem ártana.

(#76009) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Egy ilyen "idős" rendszerbe bele szabad ugrani? [link]
Én csak a 3.1-es konfigurációt vinném.

Már majdnem vettem egy JBL bar 1000-et de ez talán jobban szólna, max még veszek hozzá egy ki BT okosítót. Ti melyiket vennétek házimozira és alkalmi visszafogottabb házi bulira? :) (95% mozi és 5% HB)

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#76010) VoidXs válasza adamssss (#76009) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A kor sose gond, de a B&W nem igazán közönségkedvenc. Az extrém magasak miatt erős EQ kell nekik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#76011) adamssss válasza VoidXs (#76010) üzenetére


adamssss
veterán

De akkor lehúzva a magasakat gondolom hallgatható, meg nagyobbat tud szólni mint egy soundbar? Vagy?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#76012) VoidXs válasza adamssss (#76011) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Persze, általános minőségben jóval felette van.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#76013) BBéci válasza adamssss (#76011) üzenetére


BBéci
titán

Mivel a magassugárzójának bántó, fárasztó, éles a hangja, ha lehúzod, akkor hiány keletkezik. Speciel engem vallatni lehetne a B&W 600-as sorozatának hangjával. A magasabb szériájúak valamivel jobbak e téren, de pénzt azokért sem adnék. Van 20-30 másik gyártó, amelyeknek a termékeivel ezerszer inkább kötnék hosszútávú barátságot.
Viszont a B&W szubládákat nagyon jónak tartom.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#76014) adamssss


adamssss
veterán

Koszonom a valaszokat. Ha meg tudom hallgatni es nekem tetszik akkor beleugrok. Ha nem akkor nem. :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#76015) BBéci válasza adamssss (#76014) üzenetére


BBéci
titán

Az első 10-15 percben még én is viszonylag jónak véltem, hosszabb idő után jöttem rá, hogy az maga a borzalom.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#76016) Gino20 válasza adamssss (#76009) üzenetére


Gino20
őstag

Pont most volt szó hasonló árkategóriáról szóval olvass vissza ~50 hsz-t és lehet találsz olyan infót, ami hasznos. Anno volt samsung hw-q90r hangprojektorom, ami tényleg egy korrekt cucc a maga árkategóriájában (ez ma kb így néz ki [link] ), de nagyjából erre váltottam [link] csak Yamaha helyett Denon AVR-el és a különbség kottázható volt. Q90R/930B vagy BAR 1000 meg kb teljesen mindegy. Nagy csoda nincsen, csak az árban lesz jelentős eltérés.

[ Szerkesztve ]

(#76017) m3ss válasza adamssss (#76014) üzenetére


m3ss
veterán

attol a centertol ne varj sokat, dobozhangja van...nekem volt olyan, az lcr600 s3 center erezheto tovabblepes az lcr60-rol. es hat onnan se nehez tovabblepni...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#76018) xpike_ válasza Gino20 (#76008) üzenetére


xpike_
csendes tag

Nagyon köszönöm Neked is a tippeket.
Olvastam egyébként a Yamaha RX-V4A AV-t, design-ját szidják, meg a DolbyAtmos hiányt. Mondjuk se nem gamer vagyok, s inkább kb netflix-ig jutok el filmek terén is....De talán ugy gondoltam hosszutávon ki tudja talán még a 7 csatorna is kell....jó tipp ez a Yamaha.

S ez az alábbi slim verzió akár 1 pár előre s 1 pár hátra ez nem annyira lesz ok 40-50m2-re? csak a RP-240D lenne kielégitő ? az nagyon drága, de ennek a designját mondjuk el tudnám képzelni...
[RP-140D]

de még így is inkább 600k ft az alábbi....amit bár elbírok, csak még szoknom kell ezeket a magasságokat a témában.....:

Yamaha RX-V4A=155k ft használtan
2 pár RP-160 = 150k ft * 2 = 300k Ft
1db RP-440C =150k ft

Danny

(#76019) b. válasza xpike_ (#76018) üzenetére


b.
félisten

Miért nem jó használtan amiket belinkeltem? A 2x RP 160 az 230 K ( Gino írta hogy 110 k ért odaadja a másik meg 120 K ért van fent.
Extremen. 110 K a bemutató 440C [link] az simán jó, gari van rá ugyan úgy.
Ez 340 K- 450K helyett. marad 110 K esetleg némileg jobb erősítőre és hangszóró kábelekre is. ezekhez szerintem találni fogsz 7 csatornás erősítőt is 200 K-s kerettel, jobbat is mint az a Yamaha.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#76020) Lali-213


Lali-213
senior tag

Egy Windows 10-es laptopot rá lehet valahogy venni, hogy tudjon DTS hangsávot játszani? A keresés nem sok hasznos eredményt hozott.
Vagy jobb ezt elengedni?

(#76021) VoidXs válasza Lali-213 (#76020) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Mármint helyben, vagy AVR-re nyersen átküldve? Mindkettőt tudja, előbbit minden lejátszó gyárilag, utóbbit a bitstream opció bekapcsolásával. Okkal nem kapcsolják be, hiszen a minőség jobb a PC friss és butítatlan dekódereivel.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#76022) Gino20 válasza xpike_ (#76018) üzenetére


Gino20
őstag

Nem másnak hanem a felhasználójának kell, hogy jó legyen a dizájn.
Hát mivel ez egy 5 csatornás erősítő, így nem is tud atmost, ez miatt szidni :D . El kell dönteni, hogy elég vagy sem. Jelenleg 2 értelmes hangfalat nem akarsz elhelyezni. A jövőben hornyot marsz, csövezel, glettel, festesz vagy falon kívül csatornázol a magasba, menyóra? Ha csak a pattintós atmos-ra gondolsz, akkor nyugodtan engedd el. Pénzégetés.
Nem hallottam még ilyen "slim" falra szerelhető hangfalat, de ezt maximum surround-ként alkalmaznám, viszont ha falra rakod, akkor ugye nem tudod beforgatni, dönteni a hallgatási pozícióba.

(#76023) Lali-213 válasza VoidXs (#76021) üzenetére


Lali-213
senior tag

Helyben, a laptopon gondoltam. De jobban járnék, ha átküldeném az erősítőn?

(#76024) VoidXs válasza Lali-213 (#76023) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem, laptopon jársz jobban. Ez kellene legyen a gyári működése, mit küld ki nálad helyette? Multi CH In-t vagy PCM 5.1/7.1-et kellene látnod.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#76025) Lali-213 válasza VoidXs (#76024) üzenetére


Lali-213
senior tag

Csak stereot enged választani, 5.1 és 7.1 szürke.

(#76026) VoidXs válasza Lali-213 (#76025) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Tálcán hangszóró jobb klikk, és ott valamelyik opcióval lehet állítani.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#76027) Lali-213 válasza VoidXs (#76026) üzenetére


Lali-213
senior tag

Igen, ott próbáltam megváltoztatni, de csak a stereo volt válaszható, az 5.1 és 7.1 sajnos nem. Régi a technika. :D

(#76028) tomyka74 válasza VoidXs (#76021) üzenetére


tomyka74
senior tag

Neked is a Vga van HDMI kábellel összekötve a mozi erősítővel?
Milyen lejátszó progit használsz mozira?

(#76029) VoidXs válasza Lali-213 (#76027) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Lehet, hogy a lejátszóeszköz nincs átállítva.

tomyka74: Nem használok AVR-t, nincs a rendszeremben HDMI a projektoron kívül. MPC-HC-t használok saját shader csomaggal és Cavern Remote-tal.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#76030) Lali-213 válasza VoidXs (#76029) üzenetére


Lali-213
senior tag

A beépített mediaplayert használom, bár biztosan van ami sokkal jobb. Majd megnézem kicsit jobban.

(#76031) VoidXs válasza Lali-213 (#76030) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha a WMP-t használod, a hangeszköz tulajdonságainál be kell pipálni az összes kimeneti formátumot.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#76032) krx21


krx21
nagyúr

Most nézem csak, az új rendszerben a center 2kg-mal nehezebb mint a mélynyomó... :DDD

(#76033) VoidXs válasza krx21 (#76032) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Könnyű ám a neodímium. Semmi hátránya nincs ebből, azon kívül, hogy szép lassan (de évtizedes mértékkel) esik az érzékenysége.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#76034) krx21 válasza VoidXs (#76033) üzenetére


krx21
nagyúr

Okés, de nekem a 14kg-os center a szokatlan még…

(#76035) adamssss


adamssss
veterán

Hülye kérdés de a hideg mennyire tesz rosszat a hangfalaknak?
Nyaralóba tervezem a rendszert és ha valami nagy front lesz mégis a végén azt nem szívesen szállítgatnám, meg Bp-en tárolni sem tudnám. Szóval télire is maradnának lent. Temperáló fűtés van, így elvben 5 fok alá nem megy a hő.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#76036) VoidXs válasza adamssss (#76035) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha nem indítod be hidegen, akkor biztos nem lesz baj. Pár fok környékén lehet olyan, hogy a befagyott kicsapódó pára miatt szakad a perem, de megelőzhető, ha már megy a fűtés bekapcs előtt.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#76037) adamssss válasza VoidXs (#76036) üzenetére


adamssss
veterán

Nem, dehogy. Telen teljesen aramtalanitva lesznek, es hasznalat elott fel lesz futve a helyseg. Koszi.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#76038) atika88


atika88
senior tag

Sziasztok!

Van egy pár Taga Harmony hangszórókábelem, az egyik végén a banándugó fényesek szépek tiszták. A másik végén viszont ilyenek: mit tudok ezzel tenni? Vagyis jól van ez így, hogy ennyire lelakott darabok :F

Ha az eddig ezüstözött dugókat aranyozott banándugókra cserélném az mennyire működik? A másik végén, ahol szépek tiszták a banándugók azt pedig hagynám rajta. Ez így ok?

(#76039) VoidXs válasza atika88 (#76038) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Addig nem számít az anyag egyáltalán, amíg nincs rajt rozsda. Ezen rengeteg van, aranyon sosem lesz (ha nem sérül meg), ezért használják. Rozsdaeltávolításhoz nem értek, ugyanis nyers drótokat használok, és ha korrodálódik, lecsípek fél centit.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#76040) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Van most egy eladó Polk Rti A7 200k-ért és egy Dali Zensor 5 120k-ért. Ti melyiket vennétek házimozira? Mekkora a minőségbeli különbség a két hangfal között? Kb 18 nm-es helységben lesz használva.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#76041) adamssss válasza adamssss (#76040) üzenetére


adamssss
veterán

Sajnos az asszony nem nagyon engedi a Polk-ot úgyhogy valószínűleg marad a Dali... :(
Mondjuk az sem lesz rossz. :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#76042) Khaosz55 válasza adamssss (#76041) üzenetére


Khaosz55
addikt

Mért nem engedi ? Mi az érv ? Túl nagy?
Nálunk ilyen fel sem merül, egy kikötés volt fekete legyen, igaz nálam is. A másik meg az, hogy közösen döntöttük el melyiknek tetszik a hangja....

[ Szerkesztve ]

(#76043) adamssss válasza Khaosz55 (#76042) üzenetére


adamssss
veterán

Túl nagy ja meg ami van eladó annyira színben sem jó... A Zensor lenne a kompromisszum.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#76044) b. válasza adamssss (#76040) üzenetére


b.
félisten

-

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#76045) adamssss


adamssss
veterán

Na megvan a Zensor 5 már itt áll a nappailban. Szereztem hozzá egy Chario SW1-es sub-ot is.
Ennek annyi nyűgje van, hogy folyamatosan búg... Ezzel lehet valamit kezdeni? Film alatt nem zavaró de egyébként azért elég hallható.

Most ezek mellé kellene egy center kb 50k-ért és egy erősítő 100k környékén, meg hangfal kábelek.
Ha van bármi javaslat úgy szívesen veszem.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#76046) VoidXs válasza adamssss (#76045) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Magában is búg, ha nincs bekötve az AVR-be?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#76047) trog


trog
csendes tag

Sziasztok, van itthon egy Lg ht903ta hangfalszettem egy hozza tartozo passziv melyladaval es egy dvd lejatszo-erositovel. Az lenne a kerdesem, hogy erdemes e beszereznem hozza egy normalis erősítőt, meg melynyomot vagy ennyi a max ami kihozhato ebbol a hangfalszettbol, es csak felesleges penzkoltes lenne, ha nem szerzek be uj hangfalakat is? Vegul is kiszolgalni kiszolgal, csak kíváncsi vagyok hogy varhato e tole barmi tobb ha beruhazok. Koszi elore is.

(#76048) jambiyya válasza trog (#76047) üzenetére


jambiyya
őstag

Ha moziépítés a cél, akkor első körben vehetsz egy normális AVR-t, majd aktív subot és bekötheted ezeket. Szólnak majd, Te pedig elkezdesz komolyabb hangfalakra gyűjteni. Láttam már ilyen projektet, nem ördögtől való.

(#76049) Phülöp


Phülöp
addikt

Urak,

Rel T9 mélyláda megérhet 480 eurót?
Csak úgy puszira nem feltétlenül akarnék 2x200km-t autókázni miatta.

Hogy 9x vagy 9i, azt nem tudom (azt se, hogy mi a különbség a kettő közt)

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#76050) Phülöp válasza Phülöp (#76049) üzenetére


Phülöp
addikt

mint kiderült, a T/9i a régi, a T/9x az újabb verzió, kicsit megpiszkált erősítővel

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.