Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71701) Gino20 válasza proci985 (#71700) üzenetére


Gino20
őstag

Köszönöm az infót a tartózkodási helyedről meg az igényeidről, árakról, de lássuk be, ennek valójában nincs jelentősége. Lehet nem jól értelmezted a hsz-eket.
A költő (morfondőr) magyar viszonylatokban vizsgálta az eredeti kérdést és a költő többször is írta, hogy 150-200e Ft között használt piacon:
1: Persze ez szinte kizárólag használtpiac
2: Én használtról beszéltem, ami kiszolgál egy 5.1.2 rendszert. Ezeket 200 alatt meg lehet csípni!

vagyis okafogyottá vált a sztori, hisz Te olyanra várod tőle a választ, amire nem is adott "ajánlást" az alapvető "milyen árakat írjunk be" hsz-re ;)

(#71702) Phülöp válasza proci985 (#71700) üzenetére


Phülöp
addikt

külföldön is van használt piac
és ha a használt cuccok is szóba jöhetnek, akkor ajánlom a HifiShark-ot, én ott találtam a frontokat, a centert és az erősítőt 3 különböző eladótól (és két országból, bár az avr elsőre majdnem egy harmadik országból jött)

HifiShark

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#71703) MrRL19 válasza b. (#71699) üzenetére


MrRL19
senior tag

Igen remélem nem lesz vele semmi sajnos előző pioneerem nem is használtam 821 -est aztán elromlott ... (pedig újonnan vettem csak hát sokat állt gondolom )

Most H / K avr 156néztem ki 40k-ba , ez is megfelel gondolom erre a célra?

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71704) b. válasza MrRL19 (#71703) üzenetére


b.
félisten

156 és 158 elméletileg nem tudja az ARC-ot. Szerintem Érdemes akkor már olyan erősítőt legalább venni ha a Tv ről a stream szolgáltatók a fő cél.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#71705) MrRL19 válasza b. (#71704) üzenetére


MrRL19
senior tag

Elvileg tudja : [kép]

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71706) b. válasza MrRL19 (#71705) üzenetére


b.
félisten

Akkor jó lehet. Az adatlapon nem írják hozzá. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#71707) MrRL19 válasza b. (#71706) üzenetére


MrRL19
senior tag

Igen ott sehol sem láttam én sem , de hatul rajta van szóval tudja ... :R Bár nem tom ,h fog szólni egy Pioneer után ,de remélem jó lesz :)

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71708) morfondőr válasza Gino20 (#71701) üzenetére


morfondőr
őstag

Szvsz belépő szinten nincs is sok értelme új árakról beszélni, mert még a legolcsóbb 5.2-es avr is 200 felett van, 7. 2-es pedig már 300 körül. Mégha ezek alsóbb kategóriák is, akkor is nagyon drágák ahhoz hogy valaki bele fogjon egy házimozi építésébe. :(

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#71709) powerup2 válasza morfondőr (#71708) üzenetére


powerup2
addikt

Azonnal úgy sem egy komplett rendszert vesz az ember inkább darabonként

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#71710) Gino20 válasza morfondőr (#71708) üzenetére


Gino20
őstag

Nézőpont kérdése :) . Hiába drága, ennyi lett az ára, amit sajnos tudomásul kell venni és hát van aki nem mer használt piacról vásárolni, de van X Ft-ja HM-re, akkor az meg fogja venni az új szettet.

(#71711) BIGi75 válasza morfondőr (#71708) üzenetére


BIGi75
senior tag

Én pont most fejeztem be (egyenlőre:DDD) még a nagy árbummok meg hiányok előtt. Azért tényleg, aki most szeretne összepakolni 0-ról egy rendszert, azt nem irígylem

(#71712) hash99 válasza BIGi75 (#71711) üzenetére


hash99
senior tag

Sajnos amíg ilyen jó a forint nem lesz olcsó semmi sem. Ha csak azt nézed tavaly októberhez képest 40% -al emelkedett a dollár plusz infláció és egyéb negatív gazdasági hatások nem csoda hogy most annyi amennyi. :(

(#71713) Quetz válasza proci985 (#71700) üzenetére


Quetz
őstag

Denon AVC-X3800H 9.4-Kanal-Verstärker *schwarz* mit 8K-Video und 3D-Audio - 1700 eur. Jövőre jön hozzá a Dirac firmware is. Elég nagy marhaság lenne ehhez képest Marantz 6015-t venni.

[ Szerkesztve ]

(#71714) MrRL19


MrRL19
senior tag

Valaki tud segíteni ,hogy subot ,ha Y kábelen keresztül kötnem akkor nem szól ? ( Sima 1 csatis erősítő Sun is ) :F

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71715) BIGi75 válasza hash99 (#71712) üzenetére


BIGi75
senior tag

Tavaly vettem a mélyládámat 230k-ért. Idén a párját 280k-ért. Mégy 1 helyen van ennyiért, a többin már 340k meg 390k.

(#71716) b. válasza MrRL19 (#71714) üzenetére


b.
félisten

De szól, nyugodtan kösd azzal.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#71717) MrRL19 válasza b. (#71716) üzenetére


MrRL19
senior tag

Nem szól sajnos próbáltam már :W :D , igen előző szólt ezzel az erősítő nem megy ... Mi lehet a baj ? Elvileg on van a sub

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71718) b. válasza MrRL19 (#71717) üzenetére


b.
félisten

És egy csatissal szól? :F bármilyen RCA val meg tudod próbálni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#71719) MrRL19 válasza b. (#71718) üzenetére


MrRL19
senior tag

Nincs itthon csak ez max veszek a MM ... De hát nem értem miért nem szól ezzel régi pioneerem ment így is. (harman kardon 156)

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71720) b. válasza MrRL19 (#71719) üzenetére


b.
félisten

Lehet hibás a sub kimenet vagy beállítási gond van.Nem ismerem a H/K-t. Elméletileg ugyan úgy szól nálam a dupla sub kábellel mint a szimplával.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#71721) MrRL19 válasza b. (#71720) üzenetére


MrRL19
senior tag

Ah már próbáltam beallitas fel van húzva +5dB ... ON van sw is ... Próbáltam másik RCA teszt ,de csak halkan kézzel érzem ,hogy megy mind2 kábelel :(
Nem hiszem el ,hogy egy csatis sub kábelel menne ,valeszeg erősítő lesz hiba gondolom ... Inkább vissza is adom már bánom nem próbáltam ki nála ( bár 1het garit adott )

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71722) b. válasza MrRL19 (#71721) üzenetére


b.
félisten

ha az a probléma próbáld meg azt a Pio-t amit linkeltem, lehet alkuképes is némileg. Ez még a régi Pio, sztem nem lehet rossz gép.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#71723) MrRL19 válasza b. (#71722) üzenetére


MrRL19
senior tag

Úgy néz ki az lesz belőle igen..

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71724) MrRL19 válasza MrRL19 (#71723) üzenetére


MrRL19
senior tag

Közben vettem gyorsan alza egy coax audio kábelt ,de ugyan a történet szinte alig megy a mélyláda...
Ezek szerint erősítő van a hiba ? Vagy lehet ,H az én melyladam ? :( :)

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71725) embe válasza MrRL19 (#71724) üzenetére


embe
nagyúr

Hülye dolog... véletlenül nem tekerted le e jelszintet a subon? :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#71726) MrRL19 válasza embe (#71725) üzenetére


MrRL19
senior tag

Van rajta egy tekerő maxra van állítva ;]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71727) Quqesz válasza MrRL19 (#71724) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egy másik rca kimenetre kösd a ládát(pl front out vagy egy sima sztereo kimenetre egyik ágára). Ha ott szól a ládád, akkor erősítő. Ha nem, akkor a ládád pukkant meg.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#71728) MrRL19 válasza Quqesz (#71727) üzenetére


MrRL19
senior tag

Melyikbe ? [kép]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71729) Quqesz válasza MrRL19 (#71728) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tape out...bal v jobb(piros v fehér) mindegy. Elvileg 20-20000Hz kimegy rajta, a sub meg levágja. Elég pl a rádiót bekapcsolnod rajta és ha nem egy halk valami lesz, akkor jó a sub. DE! Elötte a subon tekerd le a hangerőt minimumra, nehogy tönkremenjen, aztán lassan emeld.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#71730) MrRL19 válasza Quqesz (#71729) üzenetére


MrRL19
senior tag

Köszi , igen megy rajta a sub. Akkor most mi baja a erősítő? :F

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71731) BBéci válasza MrRL19 (#71730) üzenetére


BBéci
titán

Az erősítő menüjét, a speaker setup-ot ellenőrizd, hátha tiltva van a szubkimenet!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71732) Dimaa


Dimaa
csendes tag

Sziasztok!
Lehet nem a megfelelő topicba írok ezért előre is elnézést kérek de hátha valaki tud segíteni itt is. A tv mellé szeretnék 2.1 hangszórót venni de nem tudom milyen módon tudnám összekötni őket.
A tv-n usb, hdmi és optikai csatlakozók vannak, a 2.1 eken, amiket nézegettem viszont csak 3,5mm jack és Rca.
Van valamilyen mód hogy a tvt 2.1en szólaltassan
meg ? Soundbar sajnos kizárva, nem fér el :(

(#71733) BIGi75 válasza Dimaa (#71732) üzenetére


BIGi75
senior tag

Egy D/A átalakítóval link be tudod kötni optikai kimenetről.

(#71734) MrRL19 válasza BBéci (#71731) üzenetére


MrRL19
senior tag

ON van Subwoofer és +10dB raktam mindent is. . . :F CH. Spkr.

Nem hinném ,H ez a baja valszeg erősítő a kimenettel lesz valami sub

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71735) MrRL19


MrRL19
senior tag

Hali !

Közben vettem egy másikat Onkyo hát r558 ezzel sem szól a mélyláda semmit :W ...
Próbáltam menü keresni ,hátha ki van kapcsolva de nem hiszem ez lenne baja ( input mux M/S ,mainvagy sub raktam és semmi se
Mélyláda rossz ? :F

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71736) krx21


krx21
nagyúr

Van valahol információ arról, hogy pontosan mit jelent teljesítmény tekintetében az ECO On és OFF állás? (X1700H)
Csak mert hőtermelésben érezni a különbséget, de hangban még nem véltem felfedezni. Persze nem nagy hangerőt próbáltam…
Ha nincs is gyártói adat, akkor legalább mi az általános tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#71737) Quqesz válasza MrRL19 (#71735) üzenetére


Quqesz
nagyúr

5.1-es anyagot próbálsz lejátszani rajta?
Gain mennyire van tekerve a subon?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#71738) Phülöp válasza krx21 (#71736) üzenetére


Phülöp
addikt

AVSForum-on is beszédtéma - ha megy az angol, ott fejtegetnek, méregetnek a srácok

Ahogy belelapoztam, nagyjából az a végkövetkeztetés, hogy bár erősen lecsökken a felvett teljesítmény (és a villanyszámla), nagyon nem ajánlott dolog használni, csak abban az esetben , ha külön végfokot használsz. Az előerősítő részre nincs hatással a kapcsoló.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#71739) MrRL19 válasza Quqesz (#71737) üzenetére


MrRL19
senior tag

Sima rádió próbáltam és HDMI ARC ,de semmi sem. Nem tudom mit kellene állítani. Sub a tekerő hiába állítom semmi

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71740) Phülöp válasza MrRL19 (#71739) üzenetére


Phülöp
addikt

Olyan forrást adj neki, ami tényleges jelet küld ki az erősítő mélynyomó kimenetén. A fentebb ajánlott rádiós ötlet a "tape out" kimenetre kötött subbal adott ki hangot, ha jól értem, szóval a mélyláda mégiscsak rendben van. Ha sub kimentre kötöd a ládát, akkor adj azon keresztül jelet neki.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#71741) MrRL19 válasza Phülöp (#71740) üzenetére


MrRL19
senior tag

Ez már egy másik erősítő Onkyo ht r558 ,nem tudom hova dugjam itt ... Nem értem eleve miért nem szól ezen az erősítő sem a gyári sub bemenetbe :F

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71742) Phülöp válasza MrRL19 (#71741) üzenetére


Phülöp
addikt

lila színű subwoofer csatlakozóba

és add oda neki pl. EZT vagy EZT

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#71743) MrRL19 válasza Phülöp (#71742) üzenetére


MrRL19
senior tag

Nem tudom min átjátszani neki sajnos ... Egyébként a menübe Audio - subwoofer level --- , nem lehet állítani. :(
Setup menü sem tudok SP config menni.

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71744) Phülöp válasza MrRL19 (#71743) üzenetére


Phülöp
addikt

Ha nem küldesz ki jelet a subwoofer kimeneten, akkor a subwoofer nem fog szólni.
Ne a menüben keresgélj, hanem próbálj meg olyan hanganyagot megszólaltatni, ami tartalmaz sub jelet is. Semmi 5.1 nincs kéznél?

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#71745) MrRL19 válasza Phülöp (#71744) üzenetére


MrRL19
senior tag

Holnap megpróbálok valamit ,de nem értem miért nem megy :) ...
2 erősítőn nem szólt , lehet magával a mélyládával van a gond? Csak azért nem értem mivel jó pár éve pioneer vsx 821 semmit nem kellet állítani csak rá kötöttem és kész.
Azon gondolkodom valahová el kellene vigyem tesztelni subot , van Bp ilyen lehetőség vajon ?

(igaz volt anno egy malőr a rendszerrel , ugyebár sokat állt aztán bekapcsolásnál volt 1 pici égett szaga ... azután produkálta az erősítő ,h bekapcs / kikapcs magától.. Lehetséges láda is sérült ? :F .)

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71746) morfondőr válasza MrRL19 (#71745) üzenetére


morfondőr
őstag

Azért írták többen, hogy 5.1 forrást használj, mert nem minden esetben küld jelet a szubnak sztereó módban (pl. ha large-ra van állítva a frontsugárzó). A legegyszerűbb, ha all ch stereo-ba állítod az erősítőt, akkor fog kapni jelet a szub is. A távirányítón a "STEREO" gombot nyomogasd, amíg a kijelzőn meg nem jelenik az "All ch. Stereo" felirat:

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#71747) Phülöp válasza MrRL19 (#71745) üzenetére


Phülöp
addikt

azért nem szól a sub, mert nem olyan forrást használsz, ami tartalmazza azt a jelet, aminek ki kellene mennie a kimeneten, hogy megszólaljon a sub

van neked 5 csöved

kék,
zöld,
sárga,
piros,
lila

a kékbe öntesz folyadékot
a zöldbe öntesz folyadékot
és csodálkozol, hogy a lilából nem csurog ki semmi

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#71748) #82860288


#82860288
törölt tag

Találós kérdés, hátha itt rájövünk mi történik: a PC is rá van kötve a házimozi erősítőre HDMI kábellel, így amikor ki/bekapcsolom a tévét, a PC monitor is villan egyet-kettőt, ami eddig is fura volt, de állítólag valamiért ez így működik.
Viszont most 2 napja azt csinálja az egész rendszer, hogy a TV valamiért kikapcsolt állapotban is jelet küld HDMI-n kb. 5 perces intervallumokban, ilyenkor folyton villan 2x a monitor, ami csak azért problémás, mert a PC-n a hangeszközöm is HDMI így folyton elnémul.
Mi okozhatja ezt és hogy lehet ezt kiküszöbölni?

(#71749) morfondőr válasza #82860288 (#71748) üzenetére


morfondőr
őstag

Nálam annyiban volt hasonló a helyzet, hogy a ledvilágítás felkapcsolásakor sötétült el egy pillanatra a monitor, de csak akkor, amikor bekapcsolt állapotban volt a gép. Kiderült, hogy a trafó bekapcsoláskor túl nagy áramot vett fel (bekapcsolási áram/inrush current), ami hatással volt az egész ház áramhálózatára (nappaliban volt a gép és az egyik szobában a ledvilágítás, külön körön, külön kismegszakítóval, csak valószínűleg egy fázison). Kicseréltem a trafót egy minőségire (Mean Well), azóta nincs ilyen jelenség.
Elképzelhető, hogy az elektromos hálózatban kell keresni a hiba okát!

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#71750) MrRL19 válasza morfondőr (#71746) üzenetére


MrRL19
senior tag

Rendben kipróbálom így is "al ch stereo" fm radion

#71747 Phülöp
Értem csak furcsa nekem ,hogy nem megy automatikusan a sub is (mivel régi pioneer nem volt ilyen sose) :)

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.