Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71651) VoidXs válasza #82860288 (#71649) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem írtad rosszul, hogy okozhat anomáliát, de miután teljes karrierem során egyetlen olyan effektet hallottam, ami 120 fölé megy (Dolby - Amaze, villámcsapás), fontosabbnak tartom, hogy ne legyen dupla lowpass, mert az egy másik, sokkal rosszabb, és rendszeres anomáliát okoz.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71652) #82860288 válasza Dorian (#71650) üzenetére


#82860288
törölt tag

Milyen szempontok vannak még? Gondolom minden helyzet egyéni, van valami általános iránymutatás miket kell még figyelembe venni?

(#71653) #82860288 válasza VoidXs (#71651) üzenetére


#82860288
törölt tag

Dupla lowpass? Mármint ami az erősítőkben LFE + Main néven van?

(#71654) krx21


krx21
nagyúr

Ha éjszaka nem akarom használni a subwoofer-eket érthető okok miatt, ezért nem kapcsolom be... De nem akarom bukni a teljes LFE csatornát, akkor állítsam a subwoofer az AVR-ben OFF-ba és a frontot engedjek legalább 60Hz-ig? Ilyenkor az LFE a front-ra megy, jól gondolom?

(#71655) Dorian válasza #82860288 (#71652) üzenetére


Dorian
félisten

Az AVR-ek igencsak limitált teljesítménye és tápja miatt nincs bennük elég erő, hogy sokcsatornás hang alatt a teljesítmény túlnyomó részét igénybe vevő mélyhangokat pontosan és dinamikusan adják le. Részben érthető is, hiszen pont ezért létezik az aktív szub.
Éppen ezért 80 Hz alá nemigen állítanám őket, hiába lenne meg a hangdobozban a képesség. Hogy ennél esetleg feljebb pontosan hová érdemes, ahhoz már REW-es mérés, stb szükséges, nem ennek a topiknak a témája, átlagos szinten nem kell vele foglalkozni.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#71656) Dorian válasza krx21 (#71654) üzenetére


Dorian
félisten

Sokkal egyszerűbb benyomni a night módot vagy hasonló fantázianevű dinamika-kompresszáló funkciót.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#71657) #82860288 válasza Dorian (#71655) üzenetére


#82860288
törölt tag

Értem, köszönöm.
Ez kis lakás, tipikus társasházi amerikai konyhás, ráadásul elrendezés miatt keresztbe, nem is hosszába, így csodát nem várok.
Próbálom a használható tippeket összeszedni. Nemrég volt szó a centerről és a gumilábakról. Nekem is be volt tolva a center, kihúztam a szekrény elejére és a 2 front + mélynyomó kapott gumilábakat és így még a belépőszintű eszközökhöz képest is nagyot javult a hangzás.
Gondoltam hátha még ezek a beállítások is javíthatnak valamit vagy nem jól alkalmaztam őket.
LPF for LFE 120Hz-en van nálam, az összes többi hangfalat meg 80Hz-en vágom, de akkor hagyom is így.
Még azt nem tudom érdemes lenne-e a center alá gumilábakat tenni? Most kicsi tüskékkel meg van döntve valamennyire, így fülmagasságra van állítva, de ha gumilábakkal kiszintezem, akkor előre egyenesen szólna fülmagasság alatt.

(#71658) VoidXs válasza #82860288 (#71653) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az egyik a hangsávban van, másik lenne az LPF for LFE. Alapból az LFE fázisa illesztve van a main-ekhez (a hangsávban), és az AVR-es HPF nem fázistartó, mint mondjuk egy PC-s, így ha a hangsávén felül teszel egy másikat, abból szakadás lesz.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71659) proci985 válasza krx21 (#71654) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

80Hzs vagas altalaban oke kikapcsolt subokkal.

nagyon nem fog lemenni melybe, de annyira nem zavaro, cserebe a szomszedokat sem. B varians az emlitett night mode (vagy a dinamika kompresszio).

mondjuk magyar szinkronnal jellemzoen amugy sincs dinamika, szoval ugy eleg a sub kikapcsolasa.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#71660) Dorian válasza #82860288 (#71657) üzenetére


Dorian
félisten

Én a centert döntve hagynám (nekem is így van), de semmibe se kerül kipróbálni.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#71661) BBéci válasza #82860288 (#71657) üzenetére


BBéci
titán

Inkább tüskék legyenek alatta, mint gumilábak.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71662) ctrlaltdel13 válasza BBéci (#71661) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Miért?
Én semmi hallható változast nem véltem felfedezni, gumi vs tüske között.
A szubot meg amúgy se raknám tüskére.

[ Szerkesztve ]

(#71663) VoidXs válasza ctrlaltdel13 (#71662) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

ASR-en volt róla mérés, minimálisan tényleg jobb a tüske. Annyira minimálisan, hogy igazából tényleg mindegy, melyiket használod, 300 ms utáni zengésben volt 1 dB különbség. Az elcsatolás a lényeg, onnantól már mindent a szemnek. Én gumipárti vagyok, mert nem akarok gyereket sokkal olcsóbb és alig észrevehető, de azzal dönteni már csúnya.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71664) Phülöp válasza krx21 (#71638) üzenetére


Phülöp
addikt

Én raktam a centerre +2dB-t, és így már pont jó. Itt kaptam valakitől az ötletet, azóta is hálával gondolok rá.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#71665) krx21 válasza Phülöp (#71664) üzenetére


krx21
nagyúr

Na igen, valószínűleg ez jár a legkevesebb minőség romlással… :K

(#71666) Gino20 válasza krx21 (#71638) üzenetére


Gino20
őstag

Nekem a belépő Denon + belépő M.A centerel egyszerűen élvezhetetlen volt sok esetben egy mezei filmezés, főleg este család mellett, így Én masszívan alkalmaztam a dynamic range-t, ami valóban durván kiemeli pl a surrond-okat (aminek hiányát első szett után szokni is kellett a jelenlegi szett esetén), de legalább a dialógus esetemben rendben volt. Nekem e nélkül valahogy a center kiemelése sem segített igazán (főleg hangprojektorból érkezve, ahol nem számít az eredeti hang, hanem pl kimondottan a dialógus kiemelése a szempont), de végül (a dr-t használva) elfogadtam amit írnak, hogy hát ami hangos az hangos, ami halk az halk, aztán jött némi meglepetés a váltáskor, így nem is teljesen értek egyet a leírtakkal. Természetesen nem szakmailag kérdőjelezem meg, hogy ront a dinamikán, stb :) hanem csak egy kicsit jobb vas meg talán a kicsit jobb center egészen más dialógust eredményez nálam a varázslások nélkül is.
A jelenlegi AVR-em nem is enged ilyen "eretnekségeket" :) meg akad mellé egy jobb center és lőn csoda, varázslás nélkül is általában teljesen rendben van a dialógus (amit valójában az AVR-nek tudok be), vagyis csak igazán fos szinkronoknál maradt meg a probléma, de ezen már tényleg csak a center extrém emelése segíthetne, ami meg máskor válna zavaróvá.
100 szónak is.........ha számodra, az épp aktuális szettel úgy érzed, hogy kell a dynamic range, akkor szerintem alkalmazd nyugodtan (ne szenvedj esténként) és engedd el az eretnekség szó fogalmát is :D

(#71667) FireShadow


FireShadow
senior tag

Ez nagyon belépőszint lesz :D de talán itt lehet kérdezni 5.1 pozicionálással kapcsolatban. Szóval a centert gondoltam úgy a tv "mögé" rakni, hogy igazából felette van fél méterrel és közvetlen rálátok. A TV mozgatható, sokszor be van húzva a térbe, az ágy lábához. Mielőtt szaladok kipróbálni valami létrára felrakva a hangszórót meg ilyenek: ez a magas és lefele döntött elhelyezés nagyon ördögtől való, vagy működhet? Egy hátulütőjét látom, hogy a hanghullámok egy része "megakad" a TVben és visszapattan róla. Szoba keresztmetszet:

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#71668) VoidXs válasza FireShadow (#71667) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Működhet, a te szemszögedből úgy fog tűnni, mintha közvetlenül a TV felett lenni. A TV mindenhogy megbolygatja a hullámfrontot, akkor is, ha a hangszóró alatt van közvetlenül.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71669) FireShadow válasza VoidXs (#71668) üzenetére


FireShadow
senior tag

Köszi! Igen, pont ez a lényeg hogy "kikukucskál fölüle". Másik lehetőség hogy valami monitor armra vagy egyéb diy megoldásra rakva "lebegtetem" közvetlen a TV fölé, de az már nagyon bazári hangulat. A bal jobb is ezt a magasságot követné, egy mini vesa mountra rakva, hogy tudjam állítani a szögüket hogy lefele meg kicsit befele forduljanak.

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#71670) VoidXs válasza FireShadow (#71669) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Szerintem egyszerűbb a TV alá rakni, és akkor csak egy konstrukciót kell mozgatni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71671) BBéci válasza ctrlaltdel13 (#71662) üzenetére


BBéci
titán

Amikor a Soundcare Superspikes alátétekről volt szó, elmeséltem, hogy öt különböző kivitelűt hasonlítottam össze és hallás alapján a tüskék nyertek.
Szubláda alatt is van létjogosultsága a tüskének, lásd a Monitor Audio Gold-ot! Azzal használtam közel két hónapig.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71672) Yamahás


Yamahás
junior tag

Mostanában ( a miértjét hagyjuk) többször volt áramkimaradás nálunk.
A tv, a beltéri, az erősítő és a kamera rendszer központja elé raknék egy szünetmentes tápot.

Milyet érdemes választani? Gondolom a reakció idő,az fontos. kb. 400 wattos is elég lehet.
Milyen paraméter ami még fontos l?
Köszi

(#71673) Taltos0711


Taltos0711
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék; van egy KEF mélyládám, ami mondhatni egyik pillanatról a másikra elkezdett egy kb. 50 Hz-es brummogást produkálni nagyjából a bekapcsolás után 20 perccel. Roppant idegesítő, szeretném megjavítani, szét is szedtem, hátha látszik egy felpúposodott kondi vagy valami, de semmit nem találtam. Kérdezném, mielőtt jobban beleásom magam, hogy ez egy jellegzetes hiba, aminek van megoldása vagy ez egy teljesen egyedi eset? Találkozott már valaki ezzel?

Köszönöm előre is a válaszokat!

(#71674) VoidXs válasza Taltos0711 (#71673) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha végig ott lenne, lenne gyanúm, de mivel 20 percet is késhet, először kapcsold be bemenet nélkül, hogy egyáltalán a sub rossz-e.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71675) Taltos0711 válasza VoidXs (#71674) üzenetére


Taltos0711
csendes tag

Megnézem, köszi.
Szerintem azért is a sub a rossz, mert mikor bekapcsolom, el kell telnie kb. 30 mp-nek, majd akkor jön csak meg a hangja és ekkor szintén benyomja egy pillanatra ezt a búgást, de aztán működik szépen (20 percig...).

(#71676) Taltos0711 válasza VoidXs (#71674) üzenetére


Taltos0711
csendes tag

Most egy órája rajta a táp és semmi. Mondjuk a bekapcs után 15-20 perccel megint volt egy brumm, de csak egy pillanatra...

(#71677) Taltos0711 válasza VoidXs (#71674) üzenetére


Taltos0711
csendes tag

Na mégis megjelent a brummogás, csak jóval később, mint szokott...

(#71678) pepimama


pepimama
tag

Szerintetek kivitelezhető-e az alábbi képen szembe a régi CRT fölé (régi videójátékok miatt még pár évig maradna) rakni az új 55" vagy 65 "-os FALD Tv-t ?(lemértem és kb. jobbra majdnem monitorig tartana a széle, balra szekrényben Dvd, erősítő stb.)
Amit szemből az ágyból néznénk, párnával a fej mögött, kb. 50 cm magasan kezdődne a kb. 70-80 magas Tv képe, kicsit aggódom, hogy nem rossz-e ez a szemnek, fejnek, ha felfelé nézünk, bár kényelmesnek tűnik...panelban,KÖSZ a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#71679) Rp526 válasza pepimama (#71678) üzenetére


Rp526
aktív tag

Kivitelezhető. Megbízható, dönthető fali konzol kell. (8-10e körül már kapsz)

(#71680) Yamahás válasza Taltos0711 (#71677) üzenetére


Yamahás
junior tag

Sokat szenvedtem korábban én is ilyennel. Aztán kiderült,hogy a koaxon jön be. Hiába csak a 220-ba volt bedugva,valahogy oda is átkerült,lehet,hogy a szomszédtól,mert úgy is próbáltam,hogy minden ki volt húzva. Aztán a tv-k elé raktam ilyeneket,és megszünt. Számomra is logikátlan volt, de ez volt a helyzet. Aztán bevezették az optikait,azzal nem volt gond.

(#71681) VoidXs


VoidXs
Topikgazda

Sziasztok!

Az árkategóriák az összefoglalóban az infláció óta durván alulbecslik a valóságot, például 250-ért nemhogy használt AVR-es Atmost, de még PC-set se nagyon lehet építeni. Én már nem is követem az árakat, vannak javaslataitok, hogy mik legyenek az új számok?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71682) aldebaran válasza VoidXs (#71681) üzenetére


aldebaran
őstag

Lehet, inkább dollárban vagy euróban kellene megadni őket. :DDD ;]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#71683) VoidXs válasza aldebaran (#71682) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Piszkálni kell az admint, hogy adjon lehetőséget valutaváltó mezőre, mint ahogy Wikipédián is van.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71684) powerup2 válasza VoidXs (#71681) üzenetére


powerup2
addikt

Én egy 280-at javasolnék de lehet 300 is !!!

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#71685) MrRL19


MrRL19
senior tag

Csaó sziasztok !

Helpet kérnék
milyen erősítőt keressek hozzá , hdmi használnám tv-n (TCL 65C728) :NETFLIX, HBO MAX, DISNEY + PRIME etc... ?
Denon , Pioneer,Onkyo gondolkodom mi lenne hozzá a legjobb ebben az árban? :F
keret amit szánnék rá : 30-40k használt
(nem tudom típust jelenleg nincs előttem) Denon sys 5.1 rendszer

köszi előre :R

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71686) BBéci válasza MrRL19 (#71685) üzenetére


BBéci
titán

Ha találsz annyiért, gyorsan vedd meg!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71687) MrRL19 válasza BBéci (#71686) üzenetére


MrRL19
senior tag

Tudom nem nagy összeg ;] ...
de most ennyit szánnék rá , viszont nem tudom ebben az ársávban van e értelme válogatni ,v teljesen m1 a márka ? Denon hangfalak miatt kérdezem ,h maradjak márkában , tök m1?

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71688) VoidXs válasza MrRL19 (#71687) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A Denon SYS-ek, akárcsak az ársávuk másik versenyzője, a Logitech Z906, már 60-ért cserélnek gazdát.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#71689) proci985 válasza VoidXs (#71681) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

talan az EUR vagy USD lenne a megbizhatobb, vagy siman egy flat 35%os emeles az osszes ertekre [link] ami kb jol reflektal az utobbi 2-5 ev penzromlasara.

esetleg egy komment, hogy 420as EURonal es 420as USDnel szulettek a jelenlegi arak, szoval ha a forint tovabb esik (ahogy varhato), akkor lehet utanallitani.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#71690) MrRL19 válasza VoidXs (#71688) üzenetére


MrRL19
senior tag

Nem szeretnék másikat venni , igazaból csak erősítőt pótolnék ennyi :) (vsx 821 használtam nekem elég volt kiváltani a tv hangszóróját csak sajnos megadta magát... )

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#71691) Taltos0711 válasza Yamahás (#71680) üzenetére


Taltos0711
csendes tag

Optika van mindenhol, szóval nem tudom...

(#71692) morfondőr válasza VoidXs (#71681) üzenetére


morfondőr
őstag

150-200 között már lehet kapni atmos képes erősítőt. Hangszórók tekintetében ahogy nézem óriási szórás van, komplett 5.1 szetteket is lehet kapni 50-70k-ért is. Egy visszafogottabb 5.1.2 rendszer kihozható 400-500-ból, ami azért már nem a legalja, de van még hova fejlődni. Persze ez szinte kizárólag használtpiac, mert újonnan gyakorlatilag kilőttek az árak még a nyáriakhoz viszonyítva is.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#71693) Yamahás válasza Taltos0711 (#71691) üzenetére


Yamahás
junior tag

Csak egy ötlet volt. Nálam ez volt, nem azt jelenti,hogy nálad is.

(#71694) pepimama válasza Rp526 (#71679) üzenetére


pepimama
tag

KÖSZI szépen! Ezt ajánlották: [link] ,ami 20e, de nem mernék mást venni, mert nem értek hozzá és ez előre is dönthető/húzható.

(#71695) proci985 válasza morfondőr (#71692) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

melyiket?

komolyan kerdem, jelenleg 9.2est nem nagyon latok 900 eur alatt. agyalok a feljebbvaltason, de a yamaha A4A eleg draga.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#71696) morfondőr válasza proci985 (#71695) üzenetére


morfondőr
őstag

Egy 9.2-es avr már más kategória! Én használtról beszéltem, ami kiszolgál egy 5.1.2 rendszert. Ezeket 200 alatt meg lehet csípni!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#71697) proci985 válasza morfondőr (#71696) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

melyikre gondolsz, ami ennyiert megy?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#71698) Gino20 válasza proci985 (#71697) üzenetére


Gino20
őstag

Kb annyi időt szánhattam rá a keresésre egyetlen oldalon, mint mondjuk Te a 2 hsz-re
pl [link] [link]

(#71699) b. válasza MrRL19 (#71685) üzenetére


b.
félisten

szia! Ha felmész a felső pénzhatárodig akkor ezt [Pioneer VSX-322k] vedd meg ha teheted, ez már tudja az ARC-ot. HDMI-vel könnyebb az élet és Netflix stb hez jó lesz.
De azért tudod ,hogy ezek már nem mai gyerekek, lehetnek problémák.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#71700) proci985 válasza Gino20 (#71698) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kulfoldon vagyok, szoval uj arakat nezek.

Marantz 6015 van 1700 euroert, meg egy Onkyo TX-NR1030 B-Stock 800ert boltbol tudva, hogy nem kap majd tamogatast mar.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.