Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97701) insyde5 válasza SirRasor (#97697) üzenetére


insyde5
aktív tag

Nálam nincs jelen az általad említett hiba. 2 hónapos cucc.

(#97702) SunMount3r válasza csƵ (#97693) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát, ha ez eleve Pro-nak volt írva, akkor én néztem el, sorry. Az szerintem még használtan nemigen, annyira új. Ez a a hivatalos EU-s shop-juk pl.

(#97703) csƵ válasza SunMount3r (#97702) üzenetére


csƵ
őstag

Itt és egy német webshopból kb. 80€ + szállitás. Aliról a 26 ezer Ft-ra jön még ÁFA és vám?

(#97704) stellaz


stellaz
addikt

huh... rádugtam a pc-re kötött megatronra a monk v2s-t, de basszus, már 1-es fokozaton is rohadt hangos (a 100-ból), és a 4.4-es csati miatt az impedanica adapter sem játszik :D
Mindegy, itt az abigail. Teleforól amúgy nem ennyire durva a hangerő.

Az abigail és az abigail pro között mekkora a különbség? Ha már megvan a sima, van annyival jobb a pro, hogy beruházzon rá az ember?

[ Szerkesztve ]

(#97705) -NoVa- válasza stellaz (#97704) üzenetére


-NoVa-
őstag

4.4-ből nincs nem-pro, a régi, kevésbé jól épített 3.5 Abigail mellett csinálták az új, kicsit jobb Pro-t ugyanolyan stílusban, mint a 4.4.

Kaptam 3.5 Pro-t is, meg a még mindig nem árult 4.4 impedance adaptereikből egy sorozatot. az Abigail stílusában készültek azok is rövid vezetékkel, hogy ne legyen túl nagy erőkar a Pentaconn csatlakozón.

(#97706) stellaz válasza -NoVa- (#97705) üzenetére


stellaz
addikt

Köszi, mondjuk jó is a hangja. A kis kábeles Adapter az nem rossz ötlet, én is egy kis gyurmát tettem alá, mert a Grando finom és légies kábelével már elég rendesen görbült az egész miskulancia.

(#97707) SirRasor válasza insyde5 (#97701) üzenetére


SirRasor
őstag

Köszi az infót (ezek szerint csak nem lehet szériahiba), remélem szerencsém lesz nekem is!

bajnokpityu nekem eddig csak jó tapasztalatom van a márkával kapcsolatban. Egy M6+FH1 párost nyüstölök már pár éve és valami fantasztikus, ami kijön a kombóból. Vagy csak szerencsém van és pont jól hatnak egymásra :U
EDIT: látom futó topicban is jelen vagy :D Régen csak ágyban fekve, megkímélve hallgattam a fentiekkel zenét, mert úgy lehet igazán kihallani az apró részleteket. Aztán egyszer csak futáshoz is elkezdtem hordani. Na onnantól kezdve nem kín a futás, hanem konkrétan várom már, hogy kimehessek zenét hallgatni :DDD

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#97708) btraven


btraven
őstag

Érdekes hogy tegnap este tök jól szólt az M565C a Marantz integrált fejes kimenetéről. Hangulat lenne? Vagy előtte az erősítő 4-5 órát ment és tűzforró volt? Mai világban óriási pazarlás egy A osztályú erősítőt használni a PC hangosítására. Halk hangerőn is vedeli az ampereket.

(#97709) SunMount3r válasza csƵ (#97703) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ha az Ali-ról valami Aliexpress-es szállítási móddal rendeled, akkor nincs.

(#97710) Digitalis válasza csƵ (#97703) üzenetére


Digitalis
senior tag

Szerintem, akár rendelhetnéd innét is. [link] Aliexpress Standard szállítás, 8-15 nap múlva ajtód elé viszi az Express One futárszolgálat. (IOSS rendszer, az áfa ki van fizetve, azaz benne van az árban, 150 € értékig meg vámmentesség van) Legalábbis én így tudom.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#97711) csƵ válasza Digitalis (#97710) üzenetére


csƵ
őstag

Köszönöm!

(#97712) fericske


fericske
addikt

Periodic Neon

Volume Control
The normal volume up and volume down buttons - but as triangles that tell you which is which!
Triple Play
The square button does play/pause/track forward/track reverse - the normal triple play features!
Source Select
Use this button to pair to TWO devices - and instantly switch between them with a single click!

SOURCE SELECT
Hold down for 1 to 4 seconds, and pair to source one. Hold down for 5 to 8 seconds, and pair to source two. Now switch between the two sources with a single click - in under a second!
Connect to your laptop and cell phone. Zoom call on laptop, call comes in - one click you're on your phone, one click you're back on the Zoom call!

Double phone warrior? Pair to both phones and use either phone seamlessly with Neon. Click to switch between - music, videos, calls, and more!

Features
AptX Adaptive, Low Latency, AAC, SBC. A full 60mW of output power into 32 Ohms to drive just about any wired headphone. A massive 14+ hour battery life. Pro-grade 6mm condenser mic capsule. USB C charging port. And more.
Super tiny too - just 45mm long, 22mm wide, and 11mm thick, weighing around 13 grams.

Sale
Our pre-launch sales start soon - but because you're part of the cool crowd of our customers and fans, you get a SPECIAL early notice. Use code "IMCOOL" when the pre-launch starts and get another $5 off the intro price.
Our Indiegogo Campaign starts soon - remember the discount code for an additional $5 off our incredibly low launch price! A normal MSRP of $49, launch will be lower - and you'll save even more!

(#97713) Tulku válasza fericske (#97712) üzenetére


Tulku
veterán

Van egy múlt századi hangulata....

(#97714) -NoVa- válasza fericske (#97712) üzenetére


-NoVa-
őstag

Legalább az IEM árazásukat kicsit helyrehúzták. 250$ korrektebb ár a BE-ért, a 400$ az nettó rablási kísérlet volt.

Múltkor meghallgattam egy Titaniumot, de a Final E3000 mellett el is felejtettem azonnal.

(#97715) fericske válasza Tulku (#97713) üzenetére


fericske
addikt

Szerintem praktikussági okokból ilyen.
Zsebben ki lehet tapintani, nem kell elővenni, ránézni.
Érintőképernyőssel ezt nem lehet.
Azt a 4 darab fizikai gombot könnyű megtanulni.
Az ára versenyképes, és szokott érdekelni embereket ilyesmi itt.
Engem személy szerint nem érdekelnek ezek a kütyük.

#97714-NoVa-
A BE 300 dodó volt, a CA volt 400.

[ Szerkesztve ]

(#97716) Tulku válasza fericske (#97715) üzenetére


Tulku
veterán

Egyébként az es100 vagy btr5 illetve a régi AK is rendelkezett fizikális gombokkal...nem is lenne szerencsés érintőképernyő egy ekkorka apróságnál, így sokkal jobb...a dizájn meg olyan amilyen, a csöveseimnek sem megnyerő a külalakja, de nem is ezért vannak meg :)

(#97717) -NoVa- válasza fericske (#97715) üzenetére


-NoVa-
őstag

A minijack bevezetésekor feltolták nagy arccal az árakat, a Carbon 500, a BE 400 volt. Gondolom beestek az eladások csúnyán.

(#97718) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Valami olyan "olcsóbb" DAC-os megoldást keresek, amit tud Bt-ről is fogadni és van egy line-ot kimenete. És persze valami viszonylag azért normálisabb DAC van benne, magyarul nincs nagyon ramaty hangja. Még az is jó lenne persze, ha a Bt-n kívül lenne egy line-in bemenete is.

Terv.: erre lenne kötve egy pár aktív a hangfal és telóról, esetleg laptop-tól lenne ráküldve a ezene, főleg BT-n.

Ki ismer ilyeneket ami beváltak és nem is gagyi a Bt része sem.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#97719) HELLAFLUSH válasza SunMount3r (#97718) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Mennyit szánsz rá?

(#97720) SunMount3r válasza HELLAFLUSH (#97719) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

10K-nál nem többet.

(#97721) Gzula[HUN] válasza SunMount3r (#97720) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Nyilván köze sincs a megadott kerethez, de legalább 1 fórumtárs már próbálta. És a chip is elég jó benne.
Mondjuk 10ezerért max egy dongle dac férne bele. Vagy egy alsó polcos BT reciver.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

(#97722) SunMount3r válasza Gzula[HUN] (#97721) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ennek beépített akkuja van, tartós "folyton be van dugva az adapterbe" üzemre nem lenne jobb ez, aminek nincs aksija?

(A másik említett sajnos szóba sem jöhet az ára miatt, nem Hi-Fi kategóriában keresgélek, csak adjon ki viszonylag normális hangot és ne legyen nyűglődés a Bt-vel.)

(#97723) zsole84


zsole84
senior tag

Sziasztok!
Hifiman HE400 Se fejhallgató erősítéshez kérnék segítséget. Tv-hez, laptophoz használom, szépen szól csak halknak találom. Milyen eszköz jöhetne szóba? ( Sajna nem értek hozzá, ezért fordulok hozzátok ).

Előre is köszi.

(#97724) Gzula[HUN] válasza SunMount3r (#97722) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

De. Ugreen amúgy nem egy rossz márka, vezetékből is rendeltem már tőlük többet is, de azért nem egy high-end.

Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

(#97725) bkercso válasza zsole84 (#97723) üzenetére


bkercso
nagyúr

Fejhallgató erősítőt nézz, vagy egy combosabb DAC+AMP-ot, ha a jobb hangminőség is szempont!

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#97726) zsole84 válasza bkercso (#97725) üzenetére


zsole84
senior tag

Esetleg konkrét fajta/márka is jöhet,keret kb.30 K lenne, használt is megfelel. Köszönöm.

(#97727) Gzula[HUN] válasza zsole84 (#97726) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Annyiból alis lesz, Fosi Q5 vagy a pár hozzászólással feljebb említett Rod Rain Audio. Picit többért van Fiio E10K vagy Ifi Zen Air, hogy csak néhány lehetőséget említsek.
Ha úgy gondolod, hogy elég egy erősítő, akkor pl. Loxjie A10.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

(#97728) bkercso válasza Gzula[HUN] (#97727) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az A10 nem fejeserősítő. ;)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#97729) Gzula[HUN] válasza bkercso (#97728) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Köszönöm a pontosítást. :R Az előző hozzászólásomból is látszik, hogy a kevesebb néha több! :))
Viszont "ugyanott" találtam egy Sabaj D4-et.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

(#97730) Tulku


Tulku
veterán

Rettenet következik!!!

Tehát ellenállat teszt erőlködőben előfok cső anódra (más a tápkörben nincs is, csak katódellenállások)
Tehát friss csere Ohmite AG (itt 3 db sorosan adta ki) egy darab Kiwame carbon filmre....mivel a 2a3 erőlködő kevés alkatrésszel dolgozik, ezért bizonyos cserék markáns változásokat okozhatnak.
Nos itt is lett...mélyek hangsúlyosabbak, magasak és úgy a közvetlenség kissé visszább lépett, de a zeneiség nőtt, bár még nyers az egész...

Azt hiszem megpróbálom az AN ezüst non magnetic tantál ellenállását ami botrány költség, de egyszer élünk (ezt reinkarnációs tanfolyamon tanultam :DDD ).

(#97731) SirRasor válasza Tulku (#97730) üzenetére


SirRasor
őstag

Egyszer forintosítod is ezeket a fogalmakat, csak hogy teljes döbbenet legyen úrrá a topicon? :D

Közben megjött a FiiO K7 (1,5 nap alatt iderepítette a DHL...hihetetlen) és még bentmaradt a munkahelyen, mert holnap munkatársam is hoz be eszközöket tesztelni, úgyhogy csak egy mezei Genius SP-HF 1250B II-n teszteltem és még ott is átjöttek +részletek és dinamizmus :Y
Utána rádugtam a FiiO FH1-et és még az M6-hoz képest is kaptam egy adag...nem is tudom mit. Ezt így nehéz szavakba önteni. Már az M6 is élettel, részlettel és dinamizmussal tölti meg a zenéket, de ez valami mást csinál. Máshogy szól. Nem kifejezetten szebben, de...nem tudok rá jó szót. Kellemesebb volt hallgatni.
Ja egy SoundMagic E10-et is rákötöttem és egész elfogadhatóan szólt. Utána egy lidlis 3k-s fejhallgatót és...hát az nem volt szép, de annak is *javított* a hangján.

Ami viszont feltűnt, hogy melegedik. Olyan kellemesen langyos 2 óra aktivitás után. Nyilván az alumínium házra nincs közvetlenül rápasztázva az áramkör, tehát az eléggé meleg lehet, hogy ilyen hőt termel belülre :U

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#97732) kukulec


kukulec
őstag

hali, miért van az, hogy néha a dac-om nem az első hangtól játssza a zenét, hanem csak picit késve kezd?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#97733) SirRasor válasza kukulec (#97732) üzenetére


SirRasor
őstag

Nem lehet, hogy energiatakarékos módba megy X perc után?
Azaz hogy tudod reprodukálni a hibát? Ha keveset vársz, akkor is jelentkezik, vagy csak sok idle idő után van ilyen?

Make Love not war!

(#97734) kukulec válasza SirRasor (#97733) üzenetére


kukulec
őstag

asszem idle után. de hogyan lehet kiiktatni az energiatakarékosságot?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#97735) Bogyó bá' válasza Tulku (#97730) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én 2W-os, 10 forintos kínai fémréteg ellenállásokat szoktam venni marékszámra a csöves xarjaimba, Aliról. Nagyon High-end az is... Ráadásul tök szép kék színe van. :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#97736) bkercso válasza Tulku (#97730) üzenetére


bkercso
nagyúr

Egy órával jobban jártál volna. :P

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#97737) Tulku válasza bkercso (#97736) üzenetére


Tulku
veterán

Az is lett... :DDD
De mechanikus...

[ Szerkesztve ]

(#97738) btraven


btraven
őstag

Tegnap este a Loxjie P20 megint varázsolt. A Monolith M565C planár fejessel is.

(#97739) zsole84 válasza Gzula[HUN] (#97727) üzenetére


zsole84
senior tag

Az ifi Zen Air szimpatikus lenne,ezt hogy érdemes/lehet összekötni ezzel a tv-vel: [link]

Köszi.

(#97740) Polllen válasza Polllen (#93590) üzenetére


Polllen
nagyúr

Topping DX3pro+ második felvonás, most már HD 650-nel. Nagyjából azt történt, amire számítottam, ez így jó nekem. :)

A Spartan Helot 2X-szel kicsit bajban is vagyok, mert hoz a beépített erősítőhöz képest, nagyobb tér minden irányban, melegebb (smoothabb) hang, megtolt mélyek, de nekem a fenti láncból sem hiányzik már semmi és talán a részletességből kicsit elvesz vagy legalábbis háttérbe szorít a magasoknál a dx3pro+-hoz képest.

Most egzotikumnak tartom, ami pop-rock-hoz ad egy kis bugit. Végig próbáltam minden csövet és nálam a Genalex > EHX > JJ lett a sorrend, párban cseréltem őket, szóval nem próbáltam ki kombinációkat, mint pl. Genalax+EHX.

Jó cucc még mindig a Spartan, tényleg órákat lehet hallgatni, de HD650-hez szerintem nem ad annyit, hogy wow faktor legyen, ha már van egy jobb erősítő.
Az 560S-hez viszont venném gondolkodás nélkül. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#97741) -NoVa- válasza stellaz (#97706) üzenetére


-NoVa-
őstag

Előástam, így néz ki a 3.5 Abigail Pro a 4.4 mellett, meg az impedance adapter:

Utóbbiból van fehér, és fekete is, a piros a közepes. Nem mértem, de ha jól sejtem, és az ifi IEMatch 4.4-hez hasonlítom, 25-50-75 Ohm körül lesznek.

(#97742) SunMount3r válasza -NoVa- (#97741) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Szóval van Abigail Pro-d is? PC-vel is próbáltad és ha igen, neked nem jött elő ez a gond vele?: [link]

Amúgy neked mi a véleményed róla hangzásügyileg? Nekem egy kicsit csalódás, valahogy többet vártam tőle...

(#97743) -NoVa- válasza SunMount3r (#97742) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem használok PC-t, Macről meg semmi ilyesmi gondom nem volt.

A hangzását én pont szeretem, nincs benne az a mesterségesen túlhúzott élesség, ami az olcsó ESS-ek trükkje hogy részletesebbnek próbálják mutatni magukat. Két véglettel próbáltam, in-earből a legérzékenyebb 8 Ohm 125dB/mW 5 armatúrás SoftEARS RSV-vel, earbudból meg 130 és 150 Ohm-os LCP cuccokkal. Hangfallal nem használom, illetve ma rádugtunk egy Citroent vonalkimenetet tesztelni, de azt simán telefonról, onnan jó volt.

Valami konnektor felől jövő földzajra tippelek, más USB-ben, vagy töltőre nem dugott notebookban lehet próbálgatni. Vagy a legkézenfekvőbb megoldás, először a hangfalakat kapcsolod le, utána a gépet.

(#97744) magmakocka


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Eszközeim:
- Sony WH 1000 XM3
- MSI B350 PC Mate
- Samsung Galaxy S20 FE 4G Snapdragon

Adott egy Sony WH 1000 XM3 fejhallgató, amit szeretnék használni telefonomhoz és asztali számítógépemhez. A gond csak annyi, hogy telefon alatt az LDAC bluetooth nem a legjobb. Mármint szakadozik, és sima aptX-t tud csak a telefonom, de aptX HD-t, nem. :(

Keresek egy olyan adaptert, vagy bármit, amivel kitudom használni a fejhallgató által nyújtott dolgokat! Magyarán jó lenne ha jó lenne géphez és telefonhoz is! (Amúgy, alaplapon is van Type-C csatlakozó)

Sok pénzt nem igen szeretnék költeni, de sajnos az alaplapi jack-re nem tudom kötni, mert már van rádugva egy hangfal, előlapin meg nem megy...

Van BT adapter a gépemben (előlapra dugva), amelynek specifikációja: (Windows 11, amúgy)
HCI értéke: 3.3164
LMP értéke: 3.3164

Mit tudtok javasolni, mi kellene ehhez? Tudtok segíteni? Bocsi a zavarásért!

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#97745) Z.É.T. válasza magmakocka (#97744) üzenetére


Z.É.T.
őstag

A fejlesztői beállítások között nem lehet az LDAC kódeken állítani? Nem Samsung és nincs most LDAC eszközöm, de emlékszem, hogy volt ilyen nálam, több fokozatban, ami a hatótávra/stabilitásra hatással volt.
(eszközt majd ajánl más)

[ Szerkesztve ]

(#97746) magmakocka válasza Z.É.T. (#97745) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

De lehet, de amikor újra csatlakoztatom az eszközt, elfelejti. Valamint, gyakran amikor mondjuk a buszon üllve, kátyús úton megyünk végig, akkor a zene is szórakozik. (Dobálódik a zene) Pedig a telefonom ott van alig 30cm-re.

Kezd elegem lenni a BT-ből. Már az elejétől fogva utáltam. A sok gyártó meg semmit sem pakol bele a készülékbe, de drága... Mindegy, nem is szidni szeretnék, de mivel hála istennek jack-el is össze lehet kötni (mivel a fejhallgatón van mód jack-t használni), nem fontos a BT. (Nem annyira)

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#97747) btraven válasza magmakocka (#97746) üzenetére


btraven
őstag

Bakelit lemezjátszónál még megérteném hogy kátyús úton dobálódik a zene :)

(#97748) -NoVa- válasza magmakocka (#97746) üzenetére


-NoVa-
őstag

Itt azért valamelyik végének a BT antennája kicsit meg lehet sülve, ennyire nem szar a helyzet LDAC-cal. Persze ha kézzel/testtel teljesen árnyékolod a telefont, és szakad, az normális, de alapvetően a Samsung -> Sony LDAC kapcsolat nálam TWS-el is stabil. Egy jobb vevőantennás LDAC BT erősítővel meg simán elmászkálok 20 méterre a telefontól, mire elkezd akadni.

(#97749) btraven válasza Polllen (#97740) üzenetére


btraven
őstag

Nálam fordítva működik, 4xTDA1387 NOS DAC és Loxjie P20 csöves erősítővel több a részlet, jobb a magas, a mély meg a közép.
Monolith M565C-vel hallgatva.
Érdekes hogy az M565C mindenben jobb mint a HD6XX.
Kivéve azt kellemes warm hangzást amit a 6XX nagyon tud.
Azt mondják az M565C analitikus? Lehet, de más módon analitikus mint az Atom erősítő. Az Atom olyan száraz, unalmas részletes. Az M565C meg olyan izgalmasan. Szerencsére nekem fejlettebb agyam van és (még) képes feldolgoznia sok részletet. Nem kell ordítva letépnem a fejemről, mint Zeos-nak.

(#97750) Yodamest válasza SirRasor (#97731) üzenetére


Yodamest
addikt

FiiO K7 szintén, én is ebben a pillanatban kötöttem be! :C

HD600-al hallgatom, embertelen jó! Mondom ezt úgy, hogy egy szintén nem gyenge EVGA NU hangkártyát vált most. Dinamikusabb, részletesebb annál és ami még szempont, hogy normális drivere van, sajnos az NU driver támogatása elég kétes és a telepítése is trükkös kissé. Szóval minőségbeli, de legfőképpen kényelmi váltás is egyben. Most lehet mindent újrahallgatni, teljesen megújultak a dalok. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.