Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) Bodz válasza fi:zi'k (#5497) üzenetére


Bodz
nagyúr

Az kemény bizony. Én lenyomtam itthon 2 cigiszünettel. :D

[ Szerkesztve ]

(#5502) contaxg válasza guppy (#5492) üzenetére


contaxg
veterán

A nagy AT füleseknek és azok közül is a zártaknak pl a W1000-nek, azért van basszusa. :R

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#5503) baluka26 válasza contaxg (#5502) üzenetére


baluka26
veterán

jNyertem? ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5504) guppy válasza contaxg (#5502) üzenetére


guppy
őstag

Lehet, sajnos még nem volt szerencsém hozzájuk, az AD700 ra alapoztam véleményemet, hiba volt :N

és én még beraknám a listába a beyer T1et :K

(#5505) contaxg válasza guppy (#5504) üzenetére


contaxg
veterán

Azt itthon venném meg a garancia miatt.

De ilyen fülesekhez minőségi forrás kell, minőségi erősítéssel.
Ha van, minden OK! Ha nincs, akkor értelemetlen ilyen eszközt vásárolni.
Csak a forrás gyengeségét fogja mutatni minden esetben. :U

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#5506) katonam


katonam
tag

Sziasztok! Egyre gyakrabban notebook gagyi hangkártyájáról hallgatom az AD700-at, ehhez keresek valamilyen USB DAC + AMP megoldást kb 30eFt-ig. Első körben külön DAC (pl.: X-fi HD USB) + külön fejhallgató erősítőn gondolkozom. Lehet 10-15e körül külön kapni értelmes fejes erősítőt (pl Fiio)?
Vagy inkább gyűjtsek még, és 35-40e környékén keressek egyben DAC+AMP-ot (pl Audinst HUD-mx1)? Köszi a válaszokat!

(#5507) dudika10 válasza katonam (#5506) üzenetére


dudika10
veterán

Az Xfi HD erősített is, nem túl erős az erősítője, de az AD700 meg nem éhes.
Persze egy audinst elég egyértelmű előrelépés lenne ha van rá keret.
Ha nem csak laptop mellé kell hordozni akkor a Fiio E7 a megfelelő, az Xfi HD elég nagy ahhoz képest.
Leginkább csak DIY megoldásokat lehet kapni erősítőből ennyiért.
Érdemes volna még megvárni a HRT új csöppségét. Arról még nincs tapasztalatom.

(#5508) bajnokpityu: hol? Mi?
Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy nem a hangerő a különbség az erősített és az erősítettlen közt. Vannak fejhallgatók amik igénylik az erpősítést és nem a hangerő miatt és vannak olyanok amik nem profitálnak belőle annyit amennyit az ember elvár. Az AD700 akárcsak a Sperlux HD668 például ilyenek. A Superlux HD330-nál már egyáltalán nem volt mindegy.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5508) bajnokpityu válasza dudika10 (#5507) üzenetére


bajnokpityu
félisten

azért ugye figyeltél,h milyen különbséget hallottam erősitve,meg erősités nélkül.hiába volt hangos.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#5509) p_adam


p_adam
addikt

Nálam van a bkercso asztali erősítő, mellete a CEC 'díszeleg', mindkettő a Parasound-ba dugva (egyik RCA-n másik XLR-en, kábelek elvileg nagyon hasonlóek úgyhogy ettől tekintsünk el) gyári kábeles kedvenc HD250II-et meg dugom ide-oda és hát meg vagyok lepve, azért nem egy CEC (és nyilván ez szimmetrikusan még jobb) de igen jól tartja magát a nagy árdifferenciához képest, talán még hangképben jobban is tetszene konkrétan ezzel a fejhallgatóval.

Na majd linkelem a tesztet ha kész lesz (arra gondoltam lehet írok ide blogbejegyzést, mit szóltok?) de egyelőre pozitívak a benyomások és a tanulság hogy DAC-ra többet kell költeni mint erősítőre (a Lavry pl. kissé többet kihoz abból amit a CEC tud pedig a Para se éppen kispályás) - már ha ilyen jól szól mint ez ;) Mert azt valószínűnek tartom hogy egy olcsóbb DAC-ból nem szólna ilyen jól de talán később egy ilyen DAC teszt se lenne rossz hogy ez kiderüljön.

Az elmaradhatatlan gagyi kép, ha valaki tud olyan fényképezőgépet ami úgy kb. tartja az árát mint a fejhallgatóim akkor szóljon :P

(#5510) bigmasterg válasza p_adam (#5509) üzenetére


bigmasterg
addikt

Akkor a nagy tesója is érdekes lehet.

(#5511) katonam válasza dudika10 (#5507) üzenetére


katonam
tag

Köszi a választ! Ha jól értem, az AD700-hoz most elegendő lenne az X-fi is külön fejhallgató erősítő nélkül, mert az X-fi belső erősítőjével jól el lenne az AD700?
Amennyiben később egy olyan fejhallgatót szerzek, ami igényli a külön erősítőt, akkor pedig érdemes lenne (maradva a 40e-es korlátnál) egy DAC+AMP kombót venni, és nem az X-fi mellé egy külön AMP-ot?

Szerk: (#5508) bajnokpityu Az AD700 32ohmos, ahhoz is kevés az X-fi belső erősítője?

[ Szerkesztve ]

(#5512) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#5441) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tovább fokozom a dolgot.
50 körül szerintetek mennyire lenne kelendő hazai garanciával a Hud mx-1?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5513) slfln válasza p_adam (#5509) üzenetére


slfln
senior tag

Huhh, örülök, hogy a legjobb helyre került. Én is pályáztam a Presenter tesztpéldányra :).

Várjuk az írásod!

[ Szerkesztve ]

(#5514) contaxg válasza p_adam (#5509) üzenetére


contaxg
veterán

Óhajod parancs!

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#5515) p_adam válasza slfln (#5513) üzenetére


p_adam
addikt

Egyelőre azt tudom mondani hogy minél erősebb saját karaktere van egy fejhallgatónak és DAC-nak annál nehezebben jön ki a különbség :) A Parasound-al és HD250II-vel (mindkettőnél megvan ez) tetszik a kombináció, lehet a végén el se adom mert a Lavry a Sony-hoz kell nagyon a HD250II-hez inkább a Parasound illik bár megtartani meg talán overkill lenne de most kissé bosszant hogy a Lavry nincs RCA az XLR mellett...
Más összehasonítást azért nem valószínű hogy csinálok mert ha nem tudnám egyszerre bekötni a két erősítőt a Parasound-ba az alaposan megnehezítené a dolgokat ez is mutatja hogy milyen jó kis cucc ez!

(#5516) dudika10 válasza p_adam (#5515) üzenetére


dudika10
veterán

Miért baj? XLR-ből csinálhatsz RCA-t.
Vagy az a baj, hogy nincs rajta még egy kimenet?

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5517) p_adam válasza dudika10 (#5516) üzenetére


p_adam
addikt

Persze azt tudom igen jobb lenne ha lenne két erősítő külön hangerőszabályzóval ahogy most is van, a Sony a CEC-vel mert az való hozzá a Senn meg a Presenterrel mert ez jónak tűnik vele, nem kell összevissza dugdosni.

Vagy alternatívaként megint térhetek vissza a Stax-hoz nehéz tőle elszakadni :)
Most pl. a 717 erősítőt már visszadtam volna de csak itt ragadt a végén nehogy ne bírjam ki és szerezzek valami jó kis Pro Stax-ot erre a pár hétre ;)

Tudom lehene loop-out-al is (pl. a Gilmore Lite-n is volt) de mivel az egyik RCA a másik meg XLR bemenetet használna ezért így az egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#5518) p_adam válasza contaxg (#5514) üzenetére


p_adam
addikt

Öö nem rossz az ötlet csak ez meg nem digitális, akkor hogy rakom fel a fotókat? És ennek fenntartási költsége is van :)

(#5519) fi:zi'k válasza p_adam (#5518) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor válassz az új digit Leica gépek közül ;)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5520) p_adam válasza fi:zi'k (#5519) üzenetére


p_adam
addikt

De az meg csak bukni fog az árából mert nem klasszikus :))

(#5521) contaxg válasza p_adam (#5515) üzenetére


contaxg
veterán

Volt rajta RCA/XLR átalakító nálam.
Nem kaptad meg? :F

Próbálj meg fényt adni a képeidnek lehet, hogy jobban lesznek! :)
Jól fényt képezni, kevés fény mellett egy kicsit nehézkes.
Még jó géppel is! ;)

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#5522) fi:zi'k válasza p_adam (#5520) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

De mivel baromira nem tucat termék és hatalmas rá a kereslet, így egy darabig nem nagyon félnék a jelentős értékvesztéstől.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5523) p_adam válasza contaxg (#5521) üzenetére


p_adam
addikt

Persze ez direkt ilyen gyors kép volt, az íróasztal sincs jó helyen teszthez majd megpróbálom kihozni a Samsung-ból a maximumot ami nem sok valljuk be ;) Amúgy lenne még egy Powershot S2 ami szerintem nem rossz csak optika motor hibás szegényke és aligha éri meg megcsinálni bár még van egy ismerősöm akit talán majd zaklathatok vele csak nem tudom mennyire örül neki mert így is most fog egy újabb kábelprojektet kapni :))

Sajnos nem kaptam csak egy tápkábelt (aminél az talán jobb volt ami PPI hozott de a Stax erősítő az ami még érzékenyebb volt rá, cserélni kéne ezeket is ajh) de egyébként nem baj, nincs is rá szükség sokat nem könnyítene mivel állandóan ki be kéne dugosni a kábeleket így a Parasound-al csak a fejhallgatókat kell úgyhogy most ez így tökéletes lesz. Inkább hangban tudjon többet mint szolgáltatásban - bár abban is elég sokat tud az is lehet hogy mostmár a T-amp is be lesz fejezve ha egyszer lesz egy szabályozható kimenetű DAC-om (bár magamat ismerve ki tudja meddig :)) ).

Készül már készül már türelem türelem :B

[ Szerkesztve ]

(#5524) Il Dottore válasza contaxg (#5488) üzenetére


Il Dottore
tag

Onnantól kezdve, hogy megvan a fejhallgató, az ilyen hozzászólásoknak nincs semmi építő jellege...

Az "öregem" megszólítással meg nem tudom mi a bajod, én gyakran használom, ezért bátorkodtam itt is, mint semleges megszólítást alkalmazni, de ha sértette a lelkedet, megkövetlek érte.

baluka26: a fentiek fényében a Te tüzelő kis off-oddal végképp nem tudok mit kezdeni...

HAF 932 Advanced, Gigabyte GA-X99-Gaming 7 WIFI, i7 5930K 3.50GHz+BeQuiet Dark Rock 3,Gigabyte GTX 980 4GB G1.Gaming, Kingston DDR4 16GB/2800 KIT HyperX Predator, be quiet! Dark Power Pro 11 850W, Samsung 512GB 850 PRO+ 4xSeagate 4TB, 1xSeagate 8Tb Archive, Razer Mantis Control+G1, Samsung TA750.

(#5525) dudika10 válasza Il Dottore (#5524) üzenetére


dudika10
veterán

Az "öregem" megszólítás szerintem sokaknak eléggé támadó, többek között nekem is csillagozott a szótáramban mint támadó jellegű megszólítás.
Lehet, hogy nem annak szántad, de ezt mi nem tudhattuk amikor olvastuk. :N

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5526) ntomka válasza dudika10 (#5507) üzenetére


ntomka
nagyúr

Lesz ám HUD-mini is. :)

ツ Headphones on - World off

(#5527) dudika10 válasza ntomka (#5526) üzenetére


dudika10
veterán

Hol? Milyen? Mennyiért? Részleteket! :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5528) fi:zi'k válasza dudika10 (#5527) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Audinst honlap. Árat még én sem kaptam.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5529) contaxg válasza Il Dottore (#5524) üzenetére


contaxg
veterán

Nem tudom mikor vetted a fülesedet, de bizonyos ideig nyugodtan mondhatod, hogy: Sorry, I change my mind! Pl. az Egyesült Királyságban ruhákra 28(!) nap van, műszaki cikkre soha nem néztem.

Az öregem kifejezésnek van egy éle idegenek között és ha nem tévedek, mi nem vagyunk haverok. ;) Köszönöm a megkövetésed, de nem bántottál meg, így nincs miért megkövetned.

Még mindig nem tudjuk milyen forrásod van/lesz a filmekhez. TV, DVD, Blue-ray?
Mekkora összeget szánnál a a fejhallgató erősítésére?

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#5530) Il Dottore válasza contaxg (#5529) üzenetére


Il Dottore
tag

Az öregem témát lezárhatjuk, nem annak szántam, amit te kiolvastál belőle. Így van nem vagyunk haverok, ezért áll meg itt az öregem, ezek szerint csak szerintem.

Vissza nem fogom vinni, nem cocókázom vissza Portland-be, mondván, hogy a srácok szerint a PH-n ez a fejh. nem alkalmas filmhallgatásra :DDD :DDD :DDD (Az Audeze gyártói szerint igen, és szerintük nem kell hozzá amp, de kihangsúlyozták a szubjektív jelleget..)

A kérdésem mindösszesen annyi volt, kell-e szerintetek ehhez és nem máshoz, és ha igen, milyen amp-et javasoltok 4-500 dollárig.

Ezért írtam, hogy egy meglévő termék esetén az ilyen hsz-ok teljesen feleslegesek.

A forrást is megírtam már: H/K AVR 760.

Nagy felbontású, javarészt DTS, DD EX hangzású filmet hallgatnék vele Bluray, PS3, média lejátszóról.

HAF 932 Advanced, Gigabyte GA-X99-Gaming 7 WIFI, i7 5930K 3.50GHz+BeQuiet Dark Rock 3,Gigabyte GTX 980 4GB G1.Gaming, Kingston DDR4 16GB/2800 KIT HyperX Predator, be quiet! Dark Power Pro 11 850W, Samsung 512GB 850 PRO+ 4xSeagate 4TB, 1xSeagate 8Tb Archive, Razer Mantis Control+G1, Samsung TA750.

(#5531) p_adam válasza Il Dottore (#5530) üzenetére


p_adam
addikt

Van rajta egy fejhallgató kimenet hátul ha az jó akkor nem kell. Ha nem jön be a Dolby Headphone akkor érdemes számítógéppel is kipróbálni mert ott sokkal többféle program van amit használni lehet (pl. foobar2000-hez van egy Dolby Headphone plug-in amit az egyik felhasználó finomított és van akinek bejön LCD2-vel)

(#5532) bigmasterg válasza Il Dottore (#5530) üzenetére


bigmasterg
addikt

A $4-500-os keretre én a Schiit Lyr-t írtam, annak tuti, hogy elég ereje van az LCD-2höz.

De egy dac lehet, hogy nem ártana elé.

Szerk.:
De igazság szerint ki kellene próbálnod, hogy milyen az otthoni erősítőddel, illetve egy külön fejhallgató erősítővel, dac-al, ha filmet nézel.

[ Szerkesztve ]

(#5533) Shufny válasza Il Dottore (#5530) üzenetére


Shufny
őstag

Hát, ha a Burson HA-160 nem győzött meg, akkor valószínűleg más $500 -os erősítő sem fog, bár gondolom nem tudtad rendesen filmekkel tesztelni. Meg ugye saját rendszereddel kéne elsősorban. Ha van rá időd, akkor mindenképpen ajánlott kipróbálásra elhozni valami népszerű erősítőt (tudtommal ez a Burson például az) és pár napig nyúzni otthon. Hiszen ugye itthon jóval kevesebb lehetőség van, és minden drágább.

A fejhallgató kapcsán ők azt mondják, hogy szerintük ennél van jobb filmre, mert viszonylag kicsi tere van, és ez fő szempont általában. Például egy T1 -et érdemes lett volna kipróbálni mellette, ha nem tetted meg. A gyártó természetesen nem fogja azt mondani, hogy nem éri meg, és azért szerintem ők sem úgy értették, hogy kukába való, csak ők nem ezt választanák, ha már ennyire korlátlan a keret.

(#5534) Tmac85


Tmac85
csendes tag

Sziasztok!

A következő problémámra várom ötleteiteket:

Van egy usb-s led tv-m és egy régi kompakt házimozi lejátszóm (nincs rajta digitális hangbemenet, csak a szokásos right-left jack audio csatlakozó, na meg persze a 6ch audio de az most nem érdekes...). A tv hangot normálisan kiviszi a hangfalakhoz rca-n keresztül, de az usb-n lejátszott anyagot maga kódolja ki a tv és a hangot nem hajlandó kiküldeni. A tv optikai kimenetét nem használhatom mivel nincs a lejátszón csatlakozó. Egyedül úgy sikerült hangot kicsalni hogy a fejhallgató kimenetet vezettem a lejátszóba,de az persze max hangerőnél se tudta megfelelően felerősíteni a jelet (a mikrofon jelfelerősítő meg kb. ~10e-nél kezdődik).
Tehát hogy lehetne leválasztani a hangot az usb-ről?
(Valami olcsóbb (~5e) árkategóriába keresem a megoldást, mivel 15ért már lehet venni médialejátszót amiről könnyen kivihető a hang. Eszembe jutott még egy elég elborult ötlet: optikai-rca audio D/A adapter amivel megoldható lenne de az is 10e szóval kizártam.)

Köszi a válaszokat!

Zsolti

(#5535) Tmac85


Tmac85
csendes tag

Bocs az előbb elírtam valamit:

"A mikrofon jelfelerősítő meg kb. ~10e-nél kezdődik." Itt természetesen nem mikrofonra,hanem fejhallgatóra gondoltam.

(#5536) KMT válasza fi:zi'k (#5512) üzenetére


KMT
addikt

Ha az 50 a felső határ, akkor lehet benne fantázia. Sajnos az ebay-es, szállítást is tartalmazó ár elég kedvező ehhez képest.

Itthon a Zero lenne a riválisa, arról nem sok infót találtam, hogy melyik a "jobb". Esetleg egy komolyabb összehasonlító teszt lendíthetne a dolgon. :U

(#5537) ntomka válasza dudika10 (#5527) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ahogy írták, honlap. Nagyon friss a dolog, mert még a hét elején asszem nem láttam fent. Múlt héten biztosan nem volt kitéve. Szerintem az mx1 butított változata lesz, ergo olcsóbban kisebb teljesítményű. Pl. nem lesz képest 600 ohmot is meghajtani, hanem max 300-at. De ez tényleg csak tipp, ilyen dolgokon a legegyszerűbb spórolni, meg ugye a minőségen.

(#5536) KMT: Nem sokkal olcsóbb az ebay-es, viszont van egy baromi nagy hátránya: a gariztatást magadnak kell megoldanod koreába.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#5538) contaxg válasza Il Dottore (#5530) üzenetére


contaxg
veterán

Arra még kiváncsi lennék, hogy jutottál erre a döntésre, hogy ez lesz az számodra az ideális fejes. Milyen további lehetőségeket kínált az eladó erre a célra?

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#5539) Shufny válasza ntomka (#5537) üzenetére


Shufny
őstag

Akkor az ideiglenesen nem volt fent, ha így volt, mert én vagy 2 hónapja tuti, hogy láttam, és még ebben a tesztben is említi, hogy fent van a honlapon, mint "coming soon".

(#5540) KMT válasza ntomka (#5537) üzenetére


KMT
addikt

180 dollárnak mennyi lesz a vége, mire ideér?

A gariztatás jogos, de az csak a vásárlástól számított egy (?) évben előny. Ha utána romlik el, megvagy lőve.

[ Szerkesztve ]

(#5541) dudika10 válasza KMT (#5540) üzenetére


dudika10
veterán

180*190 + Vám + ÁFA. Vagy 45k.
2 év az az egy én azt a belső infót kaptam. :)
Két év alatt 1 meghibásodással számolva egyből megéri itthon venni.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5542) bigmasterg válasza contaxg (#5180) üzenetére


bigmasterg
addikt

Kis késéssel ugyan, de most kaptam mail-ben is választ. :)
Kb. annyit tudtam meg, hogy :
Nem lesz szimmetrikus, ugyanannyi analóg ki- és bemenete lesz, mint a mostani CanAmp-nak, de pluszba lesz még S/PDIF digitális bemenete az analóg mellett, mivel a Dactilus kártyát ebben is lehet majd közvetlenül használni.

Ja meg annyit, hogy fejlesztéskor HD800-at és Audeze -t használtak referenciának.

(#5543) ntomka válasza KMT (#5540) üzenetére


ntomka
nagyúr

179$

Valami 44k körül volt. 45-nél biztos nem több.

És (#5541) dudika10, igen, 2 év a garija!

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#5544) KMT válasza dudika10 (#5541) üzenetére


KMT
addikt

Jó, akkor az emberek többsége 50-ért inkább itthon venné, tehát ez a kérdés letudva, már csak a konkurencia szólhat közbe. (:

(#5543) ntomka:
Ja, hogy neked ilyen van. Ha egyszer Pesten jársz vele, meghallgathatjuk a 225i-vel.

(#5545) fi:zi'k:
Jól hangzik így!

[ Szerkesztve ]

(#5545) fi:zi'k válasza KMT (#5540) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

43-44E és 2 év.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5546) Shufny válasza KMT (#5544) üzenetére


Shufny
őstag

A Zero nagyobb, rondább, nem megy csak USB -ről, magas a gain -je érzékeny/alacsony impedanciás fejeshez, ami a gyenge potival párosítva problémás. Szóval, ha jobban is szól, akkor se szorítja ki a piacról a HUD-MX1 -gyet.

(#5547) ntomka válasza KMT (#5544) üzenetére


ntomka
nagyúr

Jó lenne. :)

Én szeretem nagyon. Ha 50k-ért árulta valaki akkor, mikor vettem, egy percig nem gondolkoztam volna rajta, hogy megvegyem-e.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#5548) KMT válasza Shufny (#5546) üzenetére


KMT
addikt

Mi az, hogy nem megy(,?) csak USB-ről? :F

Azt is vedd figyelembe, hogy ha valakinek a fejes a másodlagos, és RCA-n a Zero "jobb", akkor mit fog választani.

[ Szerkesztve ]

(#5549) Shufny válasza KMT (#5548) üzenetére


Shufny
őstag

Az, hogy kell neki mindenképpen külön táp. A HUD-MX1 -nek pedig nem. Az meg szerintem kicsit mohó igény, hogy mindenhonnan kitúrjad a komplett konkurenciát. Nem jó berendezkedni rá, mert az biztos, hogy nem fog túl sokáig tartani, ha esetleg mégis sikerül. Szóval nagyon kevesen vannak, akik ténylegesen foglalkoznak mindkettővel. A sima hifisek úgy láttam nem igazán foglalkoznak fejhallgató erősítővel, amíg a márkás integráltjukon van fejes kimenet. Mindeközben forrásból is nevesebbet fognak keresni, szóval ennek a rétegnek alapból sem érdekes az Audinst.

(#5550) KMT válasza Shufny (#5549) üzenetére


KMT
addikt

Nyilván én sem azt feltételeztem, hogy mindenki fizik-től fog vásárolni, aki ekörül keres DAC/amp-ot. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.