Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65551) Ace owner


Ace owner
addikt

Silver Linings Playbook

7,5/10 Nagyon tetszett, a vége főleg. Köszi az ajánlást, akárki is volt még hónapokkal ezelőtt :))

Galaxy Fold 4

(#65552) harylmu


harylmu
őstag

Still Alice

kicsit úgy éreztem, hogy a közepén ért véget a film, de jó volt nagyon.
Julianne Moore jó volt, Kristen Stewart egy fokkal jobb itt, mint a twilightban, de a feje azért még idegesítő

[ Szerkesztve ]

(#65553) Pearce válasza pohár (#65550) üzenetére


Pearce
aktív tag

Na ezaz, meg azért ha valaki esetleg az SW 7-et meg egyéb nem Marvel, de Disney-s kiadványt szeretne a polcra tenni mondjuk kék lemezen, az frankón megszívta, köszönhetően a kamerás majmoknak...

(#65547) HáGé

A franciák César- díját azért besöpörte pont e film miatt.

[ Szerkesztve ]

(#65554) pohár válasza Pearce (#65553) üzenetére


pohár
félisten

nem azért, hanem mert nem fogy itthon, azért a pár(ezer) vevőért nemigen fogják veszteségesként nyomni a BD-ket

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65555) Pearce válasza pohár (#65554) üzenetére


Pearce
aktív tag

A filmen is múlik, de egy pár ezres stabil vásárló biztos van itthon /ami nyilván marha kevés/.
Meg ilyen alapon akkor menjen csődbe az egész dvd, blu-ray kiadás Magyarországon, ne adjon ki egyik kiadó se semmit, azt annyi.
Meg az is vicces, hogy a Disney szemétkedik, mikor dollár milliók folynak be neki meg mekkora vállalat.

(#65556) .LnB válasza james001 (#65543) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miről maradtam le?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#65557) andy83


andy83
aktív tag

Unbroken, most néztem meg, nagyon tetszett. Főleg hogy igaz történeten alapul, szegény gyerek miket élt meg?!

facebook.com/SzeretekMozizni

(#65558) devil-k válasza andy83 (#65557) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem volt ő gyerek amikor ezek történetek. Egy filmről beszélünk? :D

- mozi bolondéria -

(#65559) callmeakos válasza .LnB (#65556) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Óhát pont akkor maradtál távol, amikor a Bosszúállók ment a tvben :D

All→M8

(#65560) andy83 válasza devil-k (#65558) üzenetére


andy83
aktív tag

Persze, tudom, csak rossz szóhasználat volt... :B

facebook.com/SzeretekMozizni

(#65561) gerii válasza callmeakos (#65559) üzenetére


gerii
addikt

Biztos azt nézte ;]

(#65562) .LnB válasza callmeakos (#65559) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha én ezt tudom!...:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#65563) emiki6


emiki6
veterán

Batman: Begins, TDK

Rég láttam már őket, ezért újranéztem. Fergeteges, hihetetlenül jó. A történet, az akció, minden nagyon ott van. A járgány végletekig badass, mind2 film mutat valami újat, amitől az ember álla leesik.
Batman: B.: 8,5/10
TDK: 10/10 de csak mert ennél jobb nem igazán lehetett volna.

Nolan minden filmjét meg kell néznem. Amit eddig láttam tőle, az lenyűgözött. :R

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#65564) .LnB válasza emiki6 (#65563) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na tessék egy joízlésű ember! ;) :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#65565) emiki6 válasza .LnB (#65564) üzenetére


emiki6
veterán

Az új Joker, a Leto féle nekem nem tetszik amúgy. Lehet, hogy más, de nem az igazi én nem is nevezném Jokernek, ez egy más karakter...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#65566) aizen92 válasza Pearce (#65553) üzenetére


aizen92
addikt

Az ilyen kamerás majmok, akiknek selyemzsinort osztanék ki legszivesebben, egy dvdért nem fizetne, nemhogy 3000 forintot a jegyért. Egyszerűen nem értem ezt az egész embargósdit... Miért nem a mozit bszk meg, amiért nem tudják kiszűrni az ilyen tetveket?

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#65567) pohár válasza aizen92 (#65566) üzenetére


pohár
félisten

hát gondolom nem lehet megállapítani, hogy melyik moziban vették fel a filmet, vagy a hangot (és alávágták egy orosz, meg kínai feliratos képnek :DDD )

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#65568) aizen92 válasza pohár (#65567) üzenetére


aizen92
addikt

Ahol magyar hang akkor bűnhődjenek a magyar mozik. És ez így is van pár forgalmazónál, hetekkel később kapjuk a premiereket, bár véleményem szerint ez még inkább kontraproduktív...

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#65569) batai15


batai15
félisten

Dumb és dumbler kettyó. Az első rész ismeretében is egy értékelhetetlen film. Egyedül mikor meg áltak a út közepen azon mosolyogtam egy jót. Ráadásul a film szerintem ad egy meleg vonulatot is az egésznek. Jimnek régen nem áll jól a szefos hülye gyerek szerep. Öreg ő már ehez.

(#65570) devil-k válasza batai15 (#65569) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ráadásul ugyanaz a rendező. Durva, mi?

- mozi bolondéria -

(#65571) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

-Itt egy érdekes videó a Man of Steel színeiről. Egyetértek az elhangzottakkal, még akkor is ha bírtam a darkos hangulatát maximálisan.

-Folytatódik a The Dark Knight Returns. Jön a 3. képregényszéria (8 füzet). [link]

(#65565) emiki6: Akkor te most két körből kimaradsz. ;) Nem más karakter hanem más Joker!
"ez az eddigi legvadabban, legijesztőbben és legbetegebben kinéző Joker, akit valaha is láttunk" Más, új. Elsőre nekem sem az volt az érzésem, hogy "azta de marha jó". Kicsit szokni kellett, átgondolni, hogy vajon miért ilyen?! Most már azt mondom marha jó.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#65572) gyuromoj


gyuromoj
veterán

7.-én 18 órától Ultron premier! :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#65573) spammer


spammer
veterán

The Way

Rég halogattam, de az Into the Wild és a Wild után megnéztem végre ezt is, és nagyon tetszett. Szép tájak, jó karakterek, egyszerű, de megható történet, felesleges sallangoktól mentesen. A zarándoklós, vándorlós történetek kedvelőinek mindenképpen ajánlom megtekintésre.

Egyedül a kép nem tetszett annyira (főleg az elején), hogy olyan mocskos és szemcsés, de valahol olvastam, hogy direkt ilyenre készítették, hogy sikerüljön a karakterekre fókuszálni a szép tájak mellett. Én azért jobban örültem volna a tisztább képnek. Ezt leszámítva remek film.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#65574) PuMbA válasza pohár (#65548) üzenetére


PuMbA
titán

Mondjuk még nem tudjuk, hogy jó-e a film, szóval :DDD

(#65575) Tibiajax válasza spammer (#65573) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez tényleg elég gány kép.. kér érte

(#65576) spammer válasza Tibiajax (#65575) üzenetére


spammer
veterán

Azért ennyire nem volt rossz.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#65578) devil-k válasza gyuromoj (#65577) üzenetére


devil-k
nagyúr

Asa Butterfield, mint Pókember. Ez a voksom. :U

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#65579) emiki6 válasza emiki6 (#65563) üzenetére


emiki6
veterán

TDKR

Nolannek szerintem volt egy szabálya: Új rész, új járgány Nyilván következetes volt, ezért minden részre maradt új kártya a pakliban és ez minden téren elmondható. Bár aki most meglepett minket az leginkább nem Batman volt, hanem Bain, egyből a film elején. Mi mást írhatnék még? :)
9/10

Gondolom Anne emiatt a film miatt kapott szerepet az Interstellarban.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#65580) batai15 válasza devil-k (#65578) üzenetére


batai15
félisten

+1

(#65581) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tudom hogy nem ez a helyes hozzáállás, de ez arckaparóan bicskanyitogató ár :D
Főleg egy Star Warstól, amiről annyi bőrt lehúztak, hogy az hihetetlen. Nem mellesleg ezen a pénzen olyan Deluxe dobozos BD pakkot lehet rendelni Ebayról, vagy amazonról, amiben szerintem R2-D2 is benne van grátiszban :D

All→M8

(#65582) .LnB válasza emiki6 (#65579) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó lesz az Bane-nek :DDD

(#65581) noxwill Most nem emlékszem, hogy hol. De pár hete volt valahol digitális formában akciós az összes rész. Pár száz forint ha jól emlékszem. (Istenért sem emlékszem, hogy hol olvastam)

(#65578) devil-k Hova készül az a Pókember film amire ők a jelöltek? A Nickelodeonra? Vagy a Disney Chanell-re? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#65583) tPedro_


tPedro_
őstag

Tudnatok ajanlani a Primerhez es a Coherence-hez hasonlo filmeket?

(#65584) atike válasza devil-k (#65578) üzenetére


atike
nagyúr

....nem tudom... nekem nagyon kölykök... azaz "túl kölykök".... :U Azért Pókember nem általános iskolás volt... :DDD ;]

(#65585) Vikthor válasza callmeakos (#65581) üzenetére


Vikthor
nagyúr

pláne hogy blurayen meg nincs a hazánkban trueHD vagy DTSHDMA eredeti angol hangsávos verzió csak német, érted? Néééémet! Ich bin dein vater! Neeeiiiiiiiin.... :W

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#65586) genndy válasza tPedro_ (#65583) üzenetére


genndy
addikt

Predestination, Timecrimes, Triangle

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#65587) tPedro_ válasza genndy (#65586) üzenetére


tPedro_
őstag

A Predestinationt mar lattam, a Timecrimes mar kikolcsonozve, a Triangle-t meg epp az elobb talaltam a Primer imdb foumon. :D

Azert koszi. :R

Mondjuk lehet, hogy a Primert se artana ujra megneznem, hogy teljesen felfogjam mirol is akart szolni. :DDD

(#65588) atike válasza tPedro_ (#65583) üzenetére


atike
nagyúr

Dark Skies? .....mondjuk annyira nem hasonló... :U :DDD

(#65589) tPedro_ válasza atike (#65588) üzenetére


tPedro_
őstag

Ez a Dark Skies is jonak tunik, megnezzuk, koszi. :R

Kozben talaltam egy Primer magyarazatot, meg olvasni se semmi. :D

[ Szerkesztve ]

(#65590) spiky03 válasza Vikthor (#65585) üzenetére


spiky03
veterán

Hát igen.
Ezért szereztem be én is inkább más forrásból...

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#65591) Vikthor válasza spiky03 (#65590) üzenetére


Vikthor
nagyúr

vkit nagyon el kellene intézni az ilyenek miatt...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#65592) devil-k válasza .LnB (#65582) üzenetére


devil-k
nagyúr

A Sony-t kell kérdezned. :) Nem értek egyet ezzel a remake remake nem tudom mivel már...

- mozi bolondéria -

(#65593) emiki6 válasza .LnB (#65582) üzenetére


emiki6
veterán

Tényleg... :W :DDD Csak annyi volt meg, hogy Béjn én meg megszoktam, hogy Bain-t írok aztán átkereszteltem... :DDD

Man of steel

Őszinte leszek, semmi extra, mármint nem lettem lenyűgözve. :N Jobbra számítottam. :P
Nem gondoltam volna, de ezek mindent lerombolnak... :Y
Egy kérdés: Ha egy szupererős megüt egy szupererőst, az nem olyan kellene hogy legyen, mintha egy normál ember megütne egy másik normál embert?
6,5/10

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#65594) .LnB válasza emiki6 (#65593) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom. Én még csak Amerika Kapitány ütöttem, ő sírt... :DDD
D egy Marvelestől mit várjon az ember.... ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#65595) callmeakos válasza .LnB (#65594) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

He, mi, mit tetszett mondani? Ki ütött meg kit? :D Felkéne most már ébredni ;]

All→M8

(#65596) .LnB válasza callmeakos (#65595) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem rád gondoltam, a profilképed miatt! Az nagyon bunkóság lenne. És szar poén. Ezt szeretném leszögezni, félre ne értse valaki!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#65597) ígyvanferi válasza emiki6 (#65593) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Egy kérdés: ha két Matchboxot egymásnak löksz, az ugyanolyan, mint amikor két kb. 100 km/h-val közelekedő 2000 tonnás tehervonat szerelvény egymásnak ütközik?
Nekik lehet, hogy ugyanannyira fáj, de hogy a környezetük kicsit jobban megsínyli, szerintem az belátható.

(#65598) emiki6 válasza ígyvanferi (#65597) üzenetére


emiki6
veterán

De ha egyik megüti a másikat, akkor az miért repül el? Csak ütni tudnak, ellenállni nem?

.LnB: szerintem csak nem értette ezt a mondatot: "Én még csak Amerika Kapitány ütöttem, ő sírt"
Vagy ha mégis értette én nem értem. :B

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#65599) Vikthor válasza emiki6 (#65593) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Az attól függ hogy a két szuperhős közül melyik a b@sszájba...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#65600) emiki6 válasza Vikthor (#65599) üzenetére


emiki6
veterán

Az Acélember esetén nekem úgy tünt, hogy nem sok különbség van közöttük erőben, max képzettségben, de mégis repült mind2.

Valamit kifelejtettem a Man of steel lel kapcsolatban. Hasonlít a Mátrixra, pl: termesztik a csecsemőket, a 2 filmben hasonló a legvégső harc.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.