Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102401) mephi666 válasza .LnB (#102400) üzenetére


mephi666
nagyúr

a ss nem volt szerintem annyira rossz, de nem filmként kell rá tekinteni, hanem egy jó hosszú videoklippként :D anno ugyanezért szerettük a queen of the damned-et, mert hiába volt filmként gyenge, a zenék végig elvitték (meg szvsz alföldi szinkronhangja is tökéletesen illett lestat-hoz)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#102402) Viszlát válasza .LnB (#102400) üzenetére


Viszlát
addikt

A WW volt giccstenger és a Hacksaw Ridge nézted végig tátott szájjal? Van baj. :P

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#102403) emiki6 válasza mephi666 (#102396) üzenetére


emiki6
veterán

Az indokolatlan darkosodás nekem se tetszik (egy batman filmnél indokolt, de ott azért, mert batman éjszakai állat :D). Csak azért nem kell darkosítani, mert DC, nem attól lesz komolyabb, felnőttesebb vagy mit szoktak felhozni a marvellal szemben... :U

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#102404) atike


atike
nagyúr

Ghost in the Shell (2017)

Öööö.... Nem volt benne a ghost a shellben azt hiszem. Tetszett a látvány, volt valami sztori is, Ghost in the Shelles volt, a főszereplő gyönyörű, zenék is jók voltak.... De nem állt össze. Nagyon nem. Sokszor volt vontatott, leült nem egyszer. Talán úgy lehetne jól leírni, hogy mindene megvolt de mégsem működött. Nem a főszereplőn múlott, de igazság szerint nem tudom, hogy mi volt az, ami miatt ellaposodott. De sajnos az volt. Kb jó iparosmunka és ennyi. Pedig nagyon vártam. Mi a fenének kellett benne hagyni a japán csókát japánul....? Miért nem kellett leszinkronizálni...? Ettől mangásabb lett...? Nem gondolnám, csak idegesítő volt. A végefőcím zene.... Na az még mindig üt... :)

4/10

(#102405) .LnB válasza Viszlát (#102402) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én sose állítottam, hogy normális vagyok.

Meg is lepett mikor olvastam, hogy neked mennyire tetszett a WW. Bizakodással is töltött el az írásod. Aztán mikor én is megnéztem..nem voltam elragadtatva. De lehet ám, hogy azért mert így a 10. eredettörténet láttán már egy kicsit ásítozok, nem pedig lelkesedek ezekért a filmekért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#102406) brownus válasza Viszlát (#102308) üzenetére


brownus
veterán

nem kedvelem a faszit, mint rendező... (félti a pénzét, mint üzletember ez érthető,de... mint magánember??)

Bong Joon-ho jól mondja, kösz a cikket

és a netflixnek hála (plusz amazon, hulu stb) rengeteg igényes sorozatot kapunk. 100x jobbak mint a mozik.

[ Szerkesztve ]

(#102407) Viszlát válasza .LnB (#102405) üzenetére


Viszlát
addikt

Na én pont ugyanígy vagyok az amerikai hőskultusz nyáltengerrel. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#102408) mephi666 válasza atike (#102404) üzenetére


mephi666
nagyúr

a folytatása talán jobb lesz :K :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#102409) atike válasza mephi666 (#102408) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD

Samara a ninja.... :DDD

Elnézést, Gonosz Samara.... :DDD ááááááááááááááááá

(#102410) marilllyo


marilllyo
veterán

Megint képregényfilm láz van látom....

Ennek örömére gondoltam újranézem tegnap a Rocketeer-t.

Emlékeztek ti erre? Kisebb koromban milliószor láttam.... imádtam. Féltem most már felnőtt fejjel megnézni. De míg régen a repkedős jelenetek miatt csíptem ... most meg a benne lévő humort találtam szórakoztatónak. Kifejezetten élveztem. Valamelyest közrejátszott nyilván a nosztalgiafaktor de örülök neki, hogy a nem rombolta le bennem a filmről kialakított képet az emlékeimmel együtt.

Ma gondoltam belenézek eredeti nyelven is...viszont erre azt kellett mondanom, hogy nem. Valahogy nem... Nagyon jó a magyar szinkronja...de angolul bizony kijön az, hogy pl. a Bill Campbell is miért nem jutott előrébb Hollywood-ban. Egyedül Timothy Dalton az akit jó hallgatni angolul is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#102411) .LnB válasza oriic (#102328) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd akkor örüljél ha ezt a sztorit kapjuk meg filmen: [link]
Igaz, még a képregényben is kezdetleges ez. Viszont már az alapkoncepció durva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#102412) mephi666 válasza atike (#102409) üzenetére


mephi666
nagyúr

"gonosz" ...lyally :DDD

megnéztem a körök-et pár hónapja... hát az utolsó 5-10percnél kellett volna kezdeni és onnan felépíteni a sztorit :K sokkal érdekesebb lett volna... az első részt pedig nagyon szerettem, mert jól fel volt építve és az atmoszféráját is eltalálták... a 2. rész tisztes iparosmunka volt, de nem voltak benne annyira ijesztő részek, de ez a folytatás inkább nem kellett volna... sokkal jobb filmek készültek az elmúlt években... pl az it follows is el lett találva nagyon :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#102413) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ese retroztam kicsit:

True Lies

En meg mindig imadom a sok hulyesege ellenere is. A Harrier-es jelenetekbe anno kb szerelmes voltam, annyira erdekeltek a vadaszgepek. :D

Live-Die-Respawn

(#102414) Bad Pritt válasza .LnB (#102405) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De a Rogue One jó volt? Annál eredettörténetebb eredettörténetet kb a Batman Begins óta nem látott mozi... Főleg mert ugyanazt adták el harmadszorra is. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#102415) .LnB válasza Bad Pritt (#102414) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most dobálózhatunk azzal, hogy kinek mi tetszik jobban. Igen a Rogue One nekem nagyon tetszett. Még az előzmény könyvet is örömmel olvastam végig. Szerintem az összes DC univerzumos filmnél jobb.

Még mindig jobb hogy ez tetszett nekem, mint ha a Suicide Squad tetszett volna.

(#102407) Viszlát Wonder Woman karakterét kicseréled egy random generált amerikai katonára és már is ugyan ott vagy. Ez nem jutott eszedbe mikor nézted?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#102416) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Baszki, milyenek már a Valerian első hétvégés számai, sírok. :DDD

Kidobtak Bessonék az ablakon 210 milliót...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#102417) emiki6 válasza Bad Pritt (#102416) üzenetére


emiki6
veterán

Miért ilyen rossz? A Dunkirk miatt? Vagy csak úgy?

Dunkirké mennyi?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#102418) .LnB válasza emiki6 (#102417) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

50,5 millával nyitott. Ami jó. 150-ből készült.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#102419) Alexios válasza Bad Pritt (#102416) üzenetére


Alexios
veterán

Én megnéztem szombaton, mert hülye voltam és nem olvastam semmit róla csak a trailer alapján. Akármilyen rosszak a számai, a film megnézése után azt mondom, hogy még annál is rosszabbnak kellene lennie. (Viszont érdekes, hogy ezt feliratosan tudják adni, míg a Dunkirk vagy a Planet of the apes OV)

[ Szerkesztve ]

(#102420) mephi666 válasza emiki6 (#102417) üzenetére


mephi666
nagyúr

Dunkirk $50.5M
Girls Trip $30.4M
War for the Planet of the Apes $20.4M
Valerian and the City of a Thousand Planets $17.0M

...top3-ba se fért bele friss filmek közé :DDD (mondjuk a cigiző majmok se büszkélkedhetnek azzal a 20millióval)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#102421) .LnB válasza Alexios (#102419) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

17 milla. Az kb a 210 millából készülő film esetében "jó" eredmény. Én is ennyit néztem ki a trailerek alapján belőle. :) Már csak olyan 330 milla kellene világ szinten a folytatáshoz (szerencsére).

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#102422) emiki6 válasza mephi666 (#102420) üzenetére


emiki6
veterán

:R :DDD

Látom nagyon senki nem nézte még meg.

Amúgy Pearce írta korábban ezt:
-"A VALERIAN a cirka 210 millió dolláros költségvetésével hivatalosan minden idők legdrágább francia filmje. Reméljük, Luc észnél volt..." - jó, akkor ez most lett hivatalosan bukta.- :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#102423) Bad Pritt válasza emiki6 (#102417) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

50M, nem túl fasza. De igazából ennél én annyira nem foglalkoznék vele, ez egy élmény, amit szerintem át kell élni minél nagyobb vásznon. Nagyon rég nem volt ennyire egyedi hollywood-i film mozikban.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#102424) PuMbA válasza Bad Pritt (#102423) üzenetére


PuMbA
titán

Az összes Nolan film 50 millió USD körül vagy alatta nyitott eddig, viszont nem zuhantnak sokat az első hétvége után, így tudtak nyereségesek maradni :)

[ Szerkesztve ]

(#102425) Bad Pritt válasza PuMbA (#102424) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kivéve a két utolsó Batmant meg az Inceptiont. Mondjuk elég változó a kép, pl az Interstellart nem is sikerült átrugdosni még a 200 millión sem hasonló nyitó hétvégével, Inception meg majdnem elment 300-ig. Meglátjuk majd, de az 50 millió akkor sem túl acélos eredmény már manapság.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#102426) PuMbA válasza Bad Pritt (#102425) üzenetére


PuMbA
titán

Ez igaz, de a Dunkirk se nem folytatás, se nem szuperhősös, se nem hiper-szuper akció, se nem cuki állatmese film, szóval nem fog rá menni a nép annyira :)

[ Szerkesztve ]

(#102427) .LnB válasza PuMbA (#102426) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én olvastam olyan box office értékelést róla ahol a háborús filmekkel vetik össze. Szerintem az akár helytálló is lehet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#102428) Bad Pritt válasza PuMbA (#102426) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát sajna nem... mondjuk várom már, mikor kapja el a gépszíj megint az embereket és tolnak egy olyat, mint az Avatarnál, hogy hetekig ugyanannyian nézték meg és állandóan tele voltak a mozik. A Dunkirk simán megérdemelné pl, jobban, mint bármelyik kommersz franchise.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#102429) mephi666 válasza Bad Pritt (#102428) üzenetére


mephi666
nagyúr

az avatar családi film és forradalmi megoldásokat alkalmazott, a dunkirk (még nem láttam) pedig háborús film, tehát jóval szűkebb kör megy rá, így valószínű nem lesz még hónapokon át ugyanekkora nézettsége :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#102430) Pearce válasza Bad Pritt (#102416) üzenetére


Pearce
aktív tag

WW meg most hétvégén előzte meg a Guradians 2-t bevételben /Amerikában/, így már csak 10 millióra van a 400-tól.

[ Szerkesztve ]

(#102431) ben11 válasza Bad Pritt (#102416) üzenetére


ben11
őstag

Van aki mást várt?

(#102432) fateless válasza .LnB (#102398) üzenetére


fateless
veterán

Én nem bújom úgy a háttérinfókat, szóbeszédeket egy-egy film kapcsán, de a trailer alapján én pont nem Supergir-le, hanem man-re gondoltam

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#102433) atike válasza oriic (#102327) üzenetére


atike
nagyúr

Várom. Eléggé.

Amúgy meg elég nagy katyvasznak tűnik - amikor Thor meg Loki valami színes lézerrel irtják az ellent az meg egyenesen bazárinak... :U Na de hátha nem lesz csalódás... :) Várom! Hulk arca mióta hasonlít ennyire az emberi mivoltához...? Csak nekem nem tűnt fel korábban amúgy, de mindig is ilyen volt? :F

(#102434) emiki6


emiki6
veterán

Csak most tudatosult bennem mennyire jól is néz ki ez a plakát:

Végre egy kreatívabb, mint a "tegyük rá a szereplők arcképét meg fenyek, stb" plakátok.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#102435) pohár válasza Beni97 (#102379) üzenetére


pohár
félisten

azt láttam én is, de az full homály volt, ez szerencsére éles felvétel, a lényeg látszik benne mindenhol, nem maradt le nagyon semmi szerencsére

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#102436) mephi666 válasza emiki6 (#102434) üzenetére


mephi666
nagyúr

ebben a filmben rohadtul bízok :K és reménykedek, hogy valaki előveszi a talizmán-t tőle, hogy megfilmesítse... (simán ki lehetne hozni belőle egy 2-3 részből álló, részenként bő 2órás sorozatot... ugyanígy várnék egy korbács-ot is barker-től filmesítve, mondjuk az erősen R-es lenne... a talizmán még talán beférne pg13-ba is)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#102437) mark! válasza emiki6 (#102434) üzenetére


mark!
őstag

"a világ elmozdult"

:DDD

[ Szerkesztve ]

>

(#102438) Viszlát válasza .LnB (#102415) üzenetére


Viszlát
addikt

Dehogy vagyok ugyanott. Egyrészt nem zsibbasztják az embert a "Based on a true story" felütéssel, hanem egy kitalált karakterről van szó, mitológiai környezetben.

Másrészt és sokkal inkább fontosabb, nincs a harcos dicsőítése. WW abszolút háborúellenes, minden aspektusát gyűlöli és a részvételére sem tekint dicsőségként, csupán szükségszerű rosszként., miközben még azzal a felismeréssel is küzd, hogy ő maga egy fegyver lenne (ebből tuti lesz még viaskodása a következő részekben). Ezzel szemben az átlag amerikai épp csak térdre nem hullik egy Irakot megjárt katona előtt, meggyőződése, hogy ők a faszagyerekek amiért harcolnak a szabadságért és egyéb demagóg baromságok, miközben arról még véletlenül sem hajlandóak tudomást venni, hogy az egész második világháborús részvételük is politikai/gazdasági húzás volt, hanem inkább kétpofára tömik magukba a propagandát.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#102439) KaitouP válasza atike (#102404) üzenetére


KaitouP
veterán

A "japán csóka", aki amúgy a filmben Aramaki, akit Japán egyik nemzeti sztárja, Kitano Takeshi alakít, nem beszél angolul, és állítólag nem akarták rákényszeríteni az angolul beszélésre (a japánok többsége nem beszél jól angolul, szóval nem meglepő) - engem mondjuk ez nem zavart, pláne hogy tetszik a japán nyelv, így számomra inkább csak hozzáadott, viszont az sokkal inkább zavart, amit te is mondtál, hogy "valami hiányzik", és az viszont nem más mint az eredeti GitS mondanivalója, a mély gondolatok a létezésről, az életről, a mesterséges intelligenciáról, arról, hogy élő -e egy gép, ha öntudatra ébred.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#102441) marilllyo válasza Tibiajax (#102440) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is azt mondtam gyerek fejjel a Star Wars Ep IV után, hogy tök olyan volt mintha én is benne ültem volna a "keresztszárnyúban". :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#102442) radi8tor válasza Tibiajax (#102440) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Még egy FPS movie. :DDD

⭐ Stella

(#102443) Tibiajax válasza radi8tor (#102442) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..igen, csak ez most oscar-t is fog majd kapni

(#102444) Pearce válasza Tibiajax (#102443) üzenetére


Pearce
aktív tag

Ahhoz október-novemberben kellett volna bemutatni. Mire jön az Oscar, már simán elfelejtik.

(#102445) brownus válasza marilllyo (#102441) üzenetére


brownus
veterán

;] :D

(#102446) devil-k


devil-k
nagyúr

Dunkirk

5/10

Valahol azt olvastam a filmről, hogy valaki a Sötét lovaghoz hasonlította, hogy még annál is jobb, királyabb etc. Már akkor elgondolkoztam ezen a mondaton, hogy hogyan lehet a két alkotást összehasonlítani? Kb. mint az alma és a banán, amiben csak annyi a közös, hogy gyümölcs.

Nagy reményekkel ültem neki a filmnek és nagy csalódások közepette álltam fel. Ennyi volt a film, ennyit tudott a nagy Nolan nyújtani? Végig úgy éreztem, mintha ez az ő kis játszótere lett volna, mintha csak saját kedvtelésre készítette ezt az egész alkotást. Okés, fantasztikus vágás bla-bla bla... de számomra ez kevés. Vártam valami nagyon "Nolanre" jellemző durranást... de nem lett hozzá szerencsém. Örültem volna, hogyha megkímél a végén ettől a klisés, már más formában ezerszer hallott epilógustól, amiből csöpögött a nyál. Az egész film egy nyálhalmaz volt, semmi eredetit nem találtam benne, semmilyen üzenetet nem hordozott magában, egyszer sem rezzentem össze és szorítottam a szék karfáját, hogy "igen, milyen igaza van ennek a fickónak". A szereposztás is tök érdektelen volt.. Tom Hardy úgy hiányzott ebbe a filmbe, mint egy púp a hátunkra. Teljesen mindegy lett volna, ha egy "B" kategóriás színész ül a helyén....

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#102447) BITBOYS válasza devil-k (#102446) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tetszik ahogy megosztja a nézőket, remélem a héten meg tudom végre nézni :)

Adná az ég, hogy a Bismarck történetét is legalább ilyen formában újra moziba vinnék :)

"A szárazföldön hős vagyok, de a tengeren csak egy gyáva nyúl" Adolf Hitler

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#102448) devil-k válasza BITBOYS (#102447) üzenetére


devil-k
nagyúr

Én direkt nem olvastam róla semmi kritikát, csak ebbe az ominózus mondatban is egy szalagcím kapcsán futottam bele.

- mozi bolondéria -

(#102449) BITBOYS válasza devil-k (#102448) üzenetére


BITBOYS
addikt

Még én sem olvastam kritikát, csak a pontozásokat figyelem és a szalagcímeket.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#102450) emiki6 válasza devil-k (#102446) üzenetére


emiki6
veterán

"semmilyen üzenetet nem hordozott magában, egyszer sem rezzentem össze és szorítottam a szék karfáját, hogy "igen, milyen igaza van ennek a fickónak""

Mi van, ha pont ez volt a lényeg? Hogy ne legyen semmi, hogy ne foglaljon állást a film, csak megmutassa mi lehetett ott, hogyan zajlottak a dogfight-ok, miket élhettek meg az emberek, hogy a film ne elmondja, hanem megmutassa és olykor a széked is beleremegjen. Talán pont ettől lesz átélhetőbb, emberibb. Talán. :)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.