Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102901) brownus


brownus
veterán

bulika, ők se vetik meg a jó minőségű port :D

[ Szerkesztve ]

(#102902) mephi666


mephi666
nagyúr

na nem gondoltam volna, hogy folytatják az aranyéletet :U mondjuk anger zsolt egyik kedvencem volt a szériában, nem tudom hogy őt kihagyják akkor, mert meghalt, vagy kiderül, hogy mégsem halt meg? esetleg nem folytatás lesz, hanem előzmények? mindkét évad nagyon jó volt, örülnék ha megtartanák a szintet

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#102903) madgie válasza mephi666 (#102902) üzenetére


madgie
titán

Endrebá nélkül sz*rt se ér az egész :D

(#102904) mephi666 válasza madgie (#102903) üzenetére


mephi666
nagyúr

naja, a feri nem pótolhatja :D

ui: újabban, mintha fellendült volna a magyar sorozatgyártás... nálunk az aranyélet nagy kedvenc lett azonnal, a válótársak első évadja is nagyon jó volt (a második valahogy olyan semmilyen lett, nem tudtak újat mutatni), az egynyári kaland tinisorozatokat nézve megint jó lett (mondjuk ebből se láttuk még a 2. évadot) és a falus parasztsorozatnak is voltak jó pillanatai :K

102905: jajj, pamela álma? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#102905) vond válasza madgie (#102903) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ennyire sarkosan nem fogalmaznék, de tény, hogy az egyik, ha nem a legjobb szereplőt sikerült kiírni. :((( Enuszt vissza! ;] Valahol olvastam olyan teóriákat, hogy Janka álmodja/álmodta a S2 végét. Hááát... :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#102906) mephi666 válasza vond (#102905) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha imdb-nek hinni lehet, szerepelni fog benne... remélem nem csak visszaemlékezésekben, viszont egy "pamela álma" csavarnál többet várnék :) mondjuk nem rémlik, hogy konkrétan elásták volna, csak hogy eléggé megviselte a fejbecsapás és rosszul volt a kocsiban

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#102907) vond válasza mephi666 (#102906) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Cselesen, bizonyos dolgokat sugallva, nem mutatták a konkrét elföldelést. Már akkor gondoltam rá, hogy ez nem lehet véletlen. Egyelőre bízok a készítőkben, hogy visszahozzák. Miattam lehet aztán ez az álmodós variáció is... ;]

Azt észrevettétek, hogy rossz topikban osztjuk az észt? :P :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#102908) atike


atike
nagyúr

...sorozat...? :U

(#102909) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Guardians of the Galaxy Vol. 2 (8/10)
Tetszett.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#102910) frame>24


frame>24
addikt

Heló!

Erről a filmről: A Ghost Story lehet tudni valamit?

Miért nincs nyoma sehol? Hazai mozikban nuku.
De még ilyen cam szintű találatok sem jönnek.
? :F

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#102911) oriic válasza frame>24 (#102910) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs egyelőre tervben hazai vetítés, ahogy látom eddig is leginkább fesztiválokon mutatták be.

[link]

Live-Die-Respawn

(#102912) Pearce válasza frame>24 (#102910) üzenetére


Pearce
aktív tag

Amerikai blu-ray megelenés: október 3. Magyar moziban ha lesz is, csak ősszel, de akkor meg már mint írtam kijön egyéb helyeken is.

(#102913) mark! válasza frame>24 (#102910) üzenetére


mark!
őstag

ahh, ez a film, amikor először megláttam a trailerét már akkor megfogott :)

>

(#102914) choco01


choco01
addikt

Hali.

Anno láttam egy horrort, röviden a mumusról szólt és egy kollegiumban játszódott. Elvileg a csaj gondolataiban létezett csak de mégis tetteket követett el.

Valaki nem tudja a címet? :DDD

:R

Boogieman/boogeyman 3. :))

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#102915) devil-k


devil-k
nagyúr

Annabelle 2: A teremtés
Annabelle: Creation

7.5/10

Wow! Így kellett volna az első résznek is lezajlania, ami harmat gyenge lett anno a másodikhoz képest. Bár nem sok remény fűztem ehhez a részhez a trailer alapján, de kellemes csalódás ért. Nagyon jó hangulat, jó színészek, elég jól megformált karakterek. Célzás az Apáca c. filmre. Persze, egy-két klasszikus, már-már klisés ijesztgetős jelenet ide is jutott, de ettől függetlenül jó nagy gyomrost ver be a néző számára.

A film vége pedig kellemes csalódással ért véget, visszatértünk az első részhez... S csak ekkor tűnik fel a nézőnek is, hogy mi is a film alcíme? A teremtés! Szuper univerzumot lehet összekalapácsolni a jövőben! Remélem, az Apácát sem cseszik el.

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

- mozi bolondéria -

(#102916) brownus


brownus
veterán

a könyvet imádtam régen tőlem jöhet, talán jobb lesz mint a ghost in the shell (mondjuk annak a filmnek a zenéje nagyon bejött, meg a képi világ is. a hangulat atta)

(#102917) mephi666


mephi666
nagyúr

guardians of the galaxy vol2: tetszett :K az 1 is nagyon jó volt és hozták ugyanazt a szintet, sőt még tettek is rá... sokan írják, hogy szerintük túltolta már néhány karakter, de szerintem meg belefért... nálam többször újranézős kategória :K yondu-t azért sajnáltam én is a végén... hasselhoff-on meg stallone-on pedig meglepődtem

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#102918) oriic válasza mephi666 (#102917) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Voltak azért a filmben olyan szereplők, akiknél csak néztem én is:

-Rob Zombie
-Seth Green
-Michael Rosenbaum
-Ving Rhames
-Michelle Yeoh
-Miley Cyrus

Live-Die-Respawn

(#102919) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Alien: Covenant (6/10)
Totál Prometheus feeling, de legalább véres volt.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#102920) gyuromoj


gyuromoj
veterán

1 hónappal az Infinity War befejezése után, már forog is az Avengers 4

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#102921) Ispy válasza mephi666 (#102917) üzenetére


Ispy
veterán

Jaja, Yondu-t én is sajnáltam. RIP

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#102922) mephi666 válasza Ispy (#102921) üzenetére


mephi666
nagyúr

pl rocket talán meg tudta volna menteni azzal, hogy a mentőhajóról fordul egyet és visz +1 felszerelést, amivel mindenki túlélte volna, de így akkor nem lett volna dráma a vége... szépen felkészítenek minket, hogy a következő avengers filmekben sokan elhullanak a pozitív oldalról is :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#102923) cyberkind válasza gyuromoj (#102920) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez most akkor Thanos után van vagy ebben lesz a nagy harc?

Paranormal Cocktivity

(#102924) pohár válasza cyberkind (#102923) üzenetére


pohár
félisten

már az elsőben is, de ott még szerintem csak gyűjtögeti a köveket, itt meg már be is fejezi azt

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#102925) Pearce


Pearce
aktív tag

"Az (I)AZ (/I)végleges magyar korhatár-besorolása 18-as. Yeah!" via Vox

Ez meg itt a Justice League féle Flying Fox:

(#102926) Narxis


Narxis
nagyúr

Guardians of the Galaxy Vol. 2

10/10

Sokkal jobban tetszett mint az első rész. Groot legelső jelenete pedig valami hatalmas volt. :C

Thanos was right.

(#102927) gerii válasza Pearce (#102925) üzenetére


gerii
addikt

Batman repcsijére komolyan rá lesz írva, hogy Wayne? :D

(#102928) Vikthor


Vikthor
nagyúr

King Arthur 2017 - 8/10

Jó vágások, ötletes sztorivitel, néhe egy kicsit Prodigy meets Arthur... de belefér bőven. Remek CGI, jó volt a trendi színészeket így együttlátni. Nem abba az irányba ment mint a 82-es Excalibur, ami mondjuk a mai napig megállja a helyét, de egy nagyon is élvezetes produkció, amit nem felejtünk el olyan gyorsan mint az "előző" King Arthur-t.

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#102929) lionshamlet válasza gerii (#102927) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Ennek a filmnek az lesz a legkisebb baja. :D

(#102930) Viszlát válasza Lauda (#102791) üzenetére


Viszlát
addikt

Valóban remek kis film, köszi az ajánlást.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#102931) Bad Pritt válasza Viszlát (#102930) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem tudok most rákeresni, ez a mostani Chris Evans dráma, vagy valami más ugyanezzel a címmel? Az Evans film engem is érdekel nagyon, így akkor végképp muszáj leszek megnézni a hétvégén.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#102932) Viszlát válasza Bad Pritt (#102931) üzenetére


Viszlát
addikt

Igen: [link]. Evans azért most már többször megvillantotta magát, még sok ilyet tőle.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#102933) gyuromoj válasza cyberkind (#102923) üzenetére


gyuromoj
veterán

Tippre az IW-ban gyűjtöget és majd a Black Order köti le a hősöket és majd a 4. részben lesz a tényleges harc Thanos ellen.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#102934) Bad Pritt válasza Viszlát (#102932) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Remélem ma meg tudom nézni, kíváncsi leszek. :)

Más: The Death fo Stalin előzetes. Elég elborult vígjátéknak néz ki, tuti nézős, főleg ilyen szereplőkkel (Steve Buscemi, Jeffrey Tambor, Jason Isaacs).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#102935) gyuromoj


gyuromoj
veterán

The Fate of the Furious (8/10)
Tökéletesen kikapcsolt és csak élveztem a filmet.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#102936) cyberkind


cyberkind
félisten

IGN-en kint a cikk, hogy nézhetetlen a JL jelenlegei verziója? Whedon újraforgatta a film végét is, jó ez jó ez. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#102937) mephi666 válasza gyuromoj (#102935) üzenetére


mephi666
nagyúr

és azóta csináltál már a kocsidba kólásdobozból turbófeltöltőt? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#102938) gyuromoj válasza mephi666 (#102937) üzenetére


gyuromoj
veterán

Bicajom van csak. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#102939) WayneGace


WayneGace
őstag

"Guardians' Inferno"
:)

BestSecret invitációt privátban adok.

(#102940) atike válasza WayneGace (#102939) üzenetére


atike
nagyúr

Azt hittem volt már itt, de létezik, hogy nem? :) Naggggyon beteg még mindig... :DDD

volt :)

[ Szerkesztve ]

(#102941) pohár


pohár
félisten

jövőre sem jön Bad Boys 3 :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#102942) cyberkind válasza pohár (#102941) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább soha se.

Paranormal Cocktivity

(#102943) pohár válasza cyberkind (#102942) üzenetére


pohár
félisten

össze kell verbuválni a régi stábot, aztán hadd menjen, nem tudom mit szarozik a Sony non-stop... ez már az ismertetőjegyük :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#102944) cyberkind válasza pohár (#102943) üzenetére


cyberkind
félisten

A 18-as korhatár és a filmek pénzügyi sikere bármit eltud rontani, és náluk a PS4-en kívül semmi se pozitív mostanság.

Paranormal Cocktivity

(#102945) emiki6 válasza cyberkind (#102944) üzenetére


emiki6
veterán

"és náluk a PS4-en kívül semmi se pozitív mostanság."

Az a durva, hogy ez igaz. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#102946) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Minden szuperhős film, ami ebben az évtizedben vár minket!

Ennyi volt a Bad Boys 3-nak?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#102947) marilllyo


marilllyo
veterán

The Gifted - Megáldva

Dráma...magas imdb pontszámmal... és Chris Evans játszik benne? Azt meg, hogy?!

A film jó. Leköt. Elérzékenyülős. Egyetlen egy baja van vele. Chris Evans. Abszolút nem volt jó választás. Akárhogy nézzük ő nem egy jó színész. Ebbe a filmbe nagyon nem illett bele. Hozzáképest a filmbéli partnere ( a tanárnő) egy bányarém. Nyomja a pali itt a magábafordult...lesz*rom a világot felfogást...retkes olajos képpel, kócos hajjal... de még így is beleraksz valamit a kezébe és már lehet is reklámfotókat csinálni vele. Nem természetes. Erre a szerepre nem egy kockáshasú modellcsávó kell. Valaki akit legalább le lehet pukkasztani kicsit. Túl jóképű erre a szerepre.
Másrészről meg jah... nem egy jó színész. Az elérzékenyülős sírós pillanat abszolút nem megy neki. Egyáltalán nem sikerült az a jelenet.

Na meg ez a kamerarángatás. Meg tudok tőle ŐŐŐRÜLNI]!!!! Miért kell mozgatni a kamerát olyankor amikor két ember egymással szembe ül és beszélget. Kb. hányingerem volt tőle. Minek egy drámába ilyen. Mint az új Bourne filmekben. Rácsapnék a kezére annak aki ezt így akarta.

7.7-et sokallom picit. Akkor egyből oké...de ha alszol rá egyet akkor rálátsz olyan hibákra amik miatt nálam egy 6.7-et érhet.

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#102948) lionshamlet válasza marilllyo (#102947) üzenetére


lionshamlet
senior tag

"de még így is beleraksz valamit a kezébe és már lehet is reklámfotókat csinálni vele"

Mondjuk egy pajzsot? :))

(#102949) Tibiajax válasza pohár (#102941) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a ffrancba....

(#102950) Viszlát válasza marilllyo (#102947) üzenetére


Viszlát
addikt

Borzasztó sekélyes a hozzáállásod. Tulajdonképpen azt mondod, hogy egy családi drámába szakadt, leépült emberek kellenek, mert jóképű férfival, szép nővel nem hiteles. Csak gratulálni tudok...

Abszolút nem értek egyet, szerintem remekül csinálta Evans. Mind a kislánnyal mind az édesanyjával nagyon jó az összhang, és szó sincs leszarom a világot felfogásról, milyen filmet néztél te? Az egész konfliktus alapja az, hogy ő szeretné ha a kislány valóban élne, megtapasztalna dolgokat, a hitről folytatott beszélgetésük például egészen zseniális, példamutató.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.