Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64913) Picboy


Picboy
tag

Sziasztok!
A véleményeteket kérném.
USA-ból szeretnék vásárolni több kis értékű (10÷20 $/db) viszont nagyobb tömegű terméket (1÷5 kg/db).
Már regisztráltam a shipito-nál egy címet, amire meg is rendeltem 1-2 cuccot, viszont valami nem tiszta.
A shipito azt írja, hogy nekem kell kitölteni a vámnyilatkozatot, amit egyébként a feladó tölt ki. Ez eddig rendben van, hiszen többé-kevésbé én vagyok a feladó is.
Viszont.
1.: Ide elég csak a termék árát írni, vagy már itt is hozzá kell adni az amerikai szállítási díjat, amíg az eladótól eljut a shipito-hoz? Ha ideér a csomag és esetleg kérnek valami számlát, akkor én ugye csak a saját paypalosomat tudom mutatni, amin rajta van a szállítás is.
2.: Van valami shipito-s együttműködés a DPD-vel, így egy 29 kilós csomagot elhoznak kb 170 $-ért. Ezt a szállítási költséget általában hogyan kezelik futáréknál a vámoláskor, beleszámolják-e a termék árába?

Ahogy eddig tapasztaltam a postánál általában nem számolják bele a szállítási költséget, de ahogy tudom, a futárcégeknél van saját vámügyintéző, itt hogyan megy a dolog?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.