Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5457) Jimmy Clark


Jimmy Clark
csendes tag

Vettem egy notebookot az ebayen usaból (240k-ért). Naiv voltam, meggondolatlan nem számoltam azzal, hogy mi lesz a vámmal :((( :W . De most nem ez a lényeg.
Megrendeltem, paypal-on fizettem érte, elkuldték pénteken, még nem érkezett meg.

Elsősorban nem az érdekel, hogy mennyi az esély rá, hogy átcsúszik (persze érdekel), hanem az hogy hogy történik az eljárás: bemegyek a küldeményért azt ott szembesülök azzal, hogy megvámolták? Netán előre értesítenek? Utólagosan kell fizetni, vagy csak úgy vehetem át ha fizettem? Milyen kérdésekre milyen válaszokat célszerű adni a "veszteség minimalizálására"? Ki fog szemben állni velem és faggatni? Egyátalán a postára kell menjek? Meg kérdezzem-e az eladó céget, hogy mit írtak rá a küldeményre (ezt ugyanis nem tudom), nehogy giftel érveljek azt besüljek?

Szóval, most beparáztam így olvasgatva a neten, hogy netán +23,5%-ot kell fizetnem... (vagy nem ennyit?) :F

Köszi a válaszaitokat a sok kérdésemre (és irányítsatok át ha rossz topikban vagyok), remélem a lelkem valamelyest megnyugvást talál... :R

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.