Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:27

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89838) mazsiii92 válasza xhege (#89835) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Szia! Nem engem kérdeztél ugyan, de azért leírom. :) Szerintem felhasználás kérdése, mármint hogy mire fogod használni. Én sokáig szerettem volna egy használt Airt (2015 v 2017), de elengedtem őket. Látszott, hogy az új op.rendszer sem ezekre lett kitalálva és biztos vagyok benne, hogy a következő 2-3 évben csak rosszabb lesz, főleg hogy az 5. gen i5-ös cpu nem egy világverő már. Persze 2-3 évig biztosan jó lenne, egy akksi csere most vagy később ráfér majd ami további tétel lesz neked. Nagy kávák, retina kijelző hiánya és gyenge felbontás jellemzi és ha nem CTO verziót veszel akkor 128gb tárhely alapból.

Én személy szerint nem tudok jelenleg 430 ezer forintot áldozni az új M1-es chippel szerelt gépre, viszont régi használt Inteles macbookot amit 200k környékén árulnak már a fent leírt okok miatt nem vennék. Én most kivárok, Windows vonalon van egy kedvelt szériám, amit ha kiadnak a legújabb AMD mobil procival, akkor lehet, hogy tovább halasztom a macbookra való váltást.

Egyébként van iPadem, nekem a 9,7” vagy a 10,2”-os kijelző kicsi lenne, hiába billentyűzet ide vagy oda. Ha desktop munkát csinálok akkor 12-13”-tól indulok és noti vagy pc. Talán a 12,9”-os iPad Pro + bill kombó amin szívesen csinálnék ezt, azt. De ennek az ára kb. annyi, mint az új M1-és Airé, akkor meg már azt venném. :)

iPhone 15 Plus , Watch Ultra 2 , MacBook Air M1 , Beats Studio Buds+ , PS5

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.