Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:27

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20998) ielektros válasza nábob (#20995) üzenetére


ielektros
senior tag

Ahogy gondolod. Nem ertem miert hiszi azt mindenki hogyha valaki ir egy velemenyt az meg nem jelenti azt, hogy ezt en raakarom eroltetni valakire. Es attol meg nem biztos, hogy hulyeseg mert mas azt hiszi, hogy az...

Ha te szukseget erzed akkor telepitsd fel. En elmondtam, hogy mit gondolok es te megtalaltad azt a pillanatot amikor rosszul fejeztem ki magam es erre mozdultal ra. Nem gaz csak nem ertem... En annyit mondtam, hogy nekem nem kell es nem hianyzik es a halozatunkon nekunk eddig nem volt semmi talalat. Mivel ugyebar emlitettem, hogy igen is futtatunk le a NAS-on rendszeresen keresest. De semmit sem realtime mert nem kell.

MS Office-t meg hasznaljon az aki szereti... :U Van helyette free megoldas platformtol fuggetlenul...

Ahogy Xero irta. Csokkentsd a lehetoseget a fertozodesnek es semmi szukseged nem lesz arra, hogy meg egy program huzza le az akkuidodet...

Xero irta:

"Az esély arra, hogy bármilyen OS X specifikus dolgot beszedj 0.0001%."

Egyetertek, es a vicc az, hogy ez a "szam" viruskeresovel sem fog novekedni...

Vannak mindig atom userek klikkelnek minden hova mint a vadparaszt. Ott aztan lehet talalni mindig ezer trojait, spyware-t es minden mast is. De ott meg a viruskereso sem er semmit.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.