Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) VegyesTamás válasza Tangerine (#13948) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Van itt egy univerzális driver próbáld meg ezt.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13952) Tangerine válasza VegyesTamás (#13951) üzenetére


Tangerine
senior tag

Ez valami kamu vírusnak tűnik

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#13953) VegyesTamás válasza Tangerine (#13952) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

jaa nem figyeltem, amikor kerestem...

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13954) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Srácok!
A lejjebb említett pár szimulátor játék mennyire hardver igényes? úgyértem mondjuk fullHD-ben játszva kelllhet Crysis szerű übergép, vagy azért össze lehet rakni már normál áron olyan masinát amivel már élvezetes játszani?

(#13955) tikshow válasza AndrewTdi (#13954) üzenetére


tikshow
addikt

Assetto Corsa eleg gepigenyes meg, de meg beta, vszeg valtozik

(#13956) Jack@l válasza AndrewTdi (#13954) üzenetére


Jack@l
veterán

Kb, crysis fele-kétharmada. Ha megcsinálják rendesen az ai-t, nem lesz azzal gond.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13957) neilszab válasza AndrewTdi (#13954) üzenetére


neilszab
őstag

Next-gen alá kell a vas, de ha csak most ismerkedsz a műfajjal, akkor vannak nagyon jó szimulátorok (Race07, GTR2, GT Legends, rFactor), amik ma már szinten bármin elfutnak és most is még bőven megállják a helyüket és használatban vannak.

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#13958) Tecsa válasza tikshow (#13955) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Az asetto corsa egy prociban lévő HD 3000-el majdnem, HD 4000el simán megy HD ready felbontásban. A korábbi gépemben lévő ATI 5730m kártyával FHD felbontásban játszottam, igaz árnyékok nélkül. Szóval annyira nagyon nem nevezném gépigényesnek.

Mindkét laptop 3 éves elmúlt.

[ Szerkesztve ]

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#13959) djrobaa


djrobaa
aktív tag

[link] Ez biztos nem reped el többet. :DD

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#13960) N€T0X|N válasza djrobaa (#13959) üzenetére


N€T0X|N
őstag

:Y :C

Sent from my keyBoard

(#13961) Kommy válasza djrobaa (#13959) üzenetére


Kommy
veterán

ez azért durva, de ezzel nem lesz gond az biztos.

(#13962) Brain75 válasza N€T0X|N (#13960) üzenetére


Brain75
senior tag

Hát ez sem fog az biztos !!!!!

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13963) Joshi válasza djrobaa (#13959) üzenetére


Joshi
titán

Az egész kormány nem ér annyit mint amennyibe kerül az az alumínium tömb és a ráfordított munkaóra. :D

(#13964) atomeec válasza Joshi (#13963) üzenetére


atomeec
senior tag

Írja is, hogy amennyibe fájt a javítás, annyiból kijön két darab G27 is :) de hozzáteszi, hogy kíváncsiságból történt csak a dolog, meg hogy egyébként nagyon strapabíróak a Logitech kormányai. Kíváncsi lennék, hogyan tört el a csapágyház.

(#13965) djrobaa válasza Brain75 (#13962) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Az tuti. Ennyit még megérdemel a jó öreg G25.

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#13966) Brain75 válasza atomeec (#13964) üzenetére


Brain75
senior tag

Hát ehhez nem kell nagy tudás a felhasználó részéről.
A gyári csapágyház egy fröccsöntött műanyag ami a fröccsöntéstől iszonyat kemény is rideg lesz.
Elég egy elszabadult pillanat és egy jól megrángatott kormány és már törik is a csapágyház.

De az enyém nem :) :) :)

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13967) djrobaa válasza Joshi (#13963) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Ez szerintem egyéntől függ. Ennyit én sem szánnék rá, de Brain75 csapágyháza is örök életű darab lesz, és elöbb fog elporladni a kormány háza mint maga a csapágyház. :C

[ Szerkesztve ]

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#13968) Brain75 válasza djrobaa (#13967) üzenetére


Brain75
senior tag

A próféta szóljon belőled :) :) :) :)

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13969) djrobaa válasza Brain75 (#13966) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Mint pl ez :DD :DD

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#13970) Joshi válasza djrobaa (#13969) üzenetére


Joshi
titán

A csávó nem kispályás, az RBR az egyik legnehezebb játék de úgy tolja mint atom. :Y Gondolom már vagy ezerszer ment ezen a pályán. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13971) djrobaa válasza Joshi (#13970) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Ha fele ennyire tudnék már annak is örülnék. De lehet van benne valami amit mondasz. :))

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#13972) N€T0X|N válasza Brain75 (#13962) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ebben nem is kételkedem. Sajna másra kell mostanság a pénzmag... :(

Sent from my keyBoard

(#13973) VegyesTamás válasza Joshi (#13970) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

az nem 1000x hanem 3000x :D ;] am nagy hülyeség 900fokkal használni RBR-t :D egy jobb pillanatomban S1600 al végigmegyek én is így padlóval csak kapok a csávótól 2 percet mert ő WRC-vel megy :D WRCvel komoly :D de az a kézi azért fasza :D

Az Új csapágyház meg jóval masszívabb mint egy gyári móka, az alunak meg nincs tulajdonképpen értelme :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13974) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

Sziasztok! Logitech driving force gt-n hogy lehet beállítani, hogy 900 fokban vezérelje a kormányt? ETS2-höz szeretném beállítani.
És az iszonyú erejét megszüntetni, hogy ne érezzem, hogy egy Kamaz-t vezetek?

(Driver fent van.)

[ Szerkesztve ]

(#13975) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

Bocs, a 900-fokot megtaláltam. Csak az erős ellenállást kellen megszüntetnem.

(#13976) zolee5016 válasza Kingfisher1 (#13974) üzenetére


zolee5016
őstag

profiler van?
ETS 2 topicba belinkelem az én baállításaimat reggel OK?

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#13977) Kingfisher1 válasza zolee5016 (#13976) üzenetére


Kingfisher1
tag

Van profiler. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#13978) stairmaster


stairmaster
tag

Sziasztok!

Valaki tudna a saját beállításairól képet feltenni? (G25) Akár profiler, akár játékban!
Ami érdekelne egyelőre azaz rFactor, illetve Race07, RBR.

Köszönöm! :R

(#13979) VegyesTamás válasza stairmaster (#13978) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

RBR 500° No FFB :D ennyi :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13980) atomeec válasza VegyesTamás (#13979) üzenetére


atomeec
senior tag

FFB nélkül? Az olyan hangulatölő :B Estére megnézem az enyémet (nem az enyém, úgy találtam, de nagyon jó, majd linkelem vagy a beállításról képet).

(#13981) neilszab válasza stairmaster (#13978) üzenetére


neilszab
őstag

Kormány Kalauz - beállítások ;)

"RBR 500° No FFB :D ennyi :D"

Hát ennél azért sztem kicsit cizelláltabb a dolog, van ott még pár apróság, amit be kell állítani... :B

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#13982) neilszab


neilszab
őstag

Nyílt szerdai FunRace: Lotus Elan 26R!

Akinek ott hever a GT Legends a polcán, azt most vegye elő, mert csapunk egy jó kis nyílt bulit Suzukában! Infók itt: Lotus Fun! :)

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#13983) El_Gigante


El_Gigante
tag

Sziasztok!
Gondoltam kipróbálom ezt a squash labdás dolgot, a DFGT pedálján.
Ha belegyömöszölöm, hogy veszem ki? Meg így nem lehet csutkán benyomni a pedált, hol lehet bekalibrálni?

(#13984) neilszab válasza El_Gigante (#13983) üzenetére


neilszab
őstag

Kipiszkálod valahogy... ;)

Húzd ki az USB-ből is dugd vissza. Ilyenkor újra kalibrálja magát és az lesz a max érték, amíg ki tudod nyomni..

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#13985) VegyesTamás válasza neilszab (#13981) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hát, hogy is mondjam, mindenkinek a saját beállításait kérte, ha ha tetszik neki használja ha nem-nem. Ha van időm napi 3-4 óra elmegy RBR-el (sajnos, vagy ez jó dolog néha magam sem tudom eldönteni) és nem nagyon vagyok utolsó, :) ha 500 ° al nyomom elképzelhetetlennek tartom, hogy ne tudjam adott esetben pörgetni a kormányt fél kézzel. Ugyanis H-váltó+ kuplung mellett így kényelmes, és nekem (mivel egy ideig élőbe is rallyzgattam, jogsi előtt adtam el a ladát) nem ad a kezemre érkezett erőhatás + infot ezért no ffb a tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13986) atomeec válasza VegyesTamás (#13985) üzenetére


atomeec
senior tag

Nálam 540 fok, FFB kb 70-75%-on. Szintén H váltó, kuplunggal (sehol sem találtam leírást, hogy milyen plugin működik úgy, hogy ha kuplung nélkül akarnék váltani, akkor nem megy, de azt hiszem, nálam mégis úgy működik a shifter plugin 2.0). Alkalomszerűen játszom csak, így ez is lehet az oka, hogy én miért nem kapcsolom ki az FFB-t. Sajnos nem találtam meg a leírást, ami alapján csináltam a beállításokat, igaz nem nagy ördöngőssék, Windows-ban erőhatás tetszés szerint, centering kikapcsolva, vagy 0% (mai napig nem találtam értelmes magyarázatot, hogy ez miért jó úgy :DDD ), spring, damper effect mint mindig 0%, játékbeállítás engedélyezve.

Játékon belül FFB maxon, nálam az egyes tengelyek beállítása alapon van, plugin engedélyezve és kábé ennyi. Nem volt időm keresgélni sokat neten jó leírásért, de biztos kitárgyalják a francia fórumon.

[ Szerkesztve ]

(#13987) VegyesTamás válasza atomeec (#13986) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Az RBR-nek van magyar pluginja is kb 200+ pályával, és rengetek autóval, és ennek van fóruma is. A 3.0 H-shifter pluginban van kapcsolható opció, hogy engedje-e a kuplung nélküli váltást. Különben az én véleményem az, hogy mindenkinek annyira saját maga szerint kell beállítani, nem lehet jó mindenkinek egy séma, max irányadóként jó.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13988) atomeec válasza VegyesTamás (#13987) üzenetére


atomeec
senior tag

Pontosan. Irányadó. Meg ha valaki épp belevág egy játékba, akkor mások beállításai, esetleg magyarázatai segíthetnek könnyebben megérteni a játék felépítését, esetleg általános ismereteket szerezni, mi mire való. Így aztán ahogy belemélyed a játékba szépen fel tudja építeni a saját stílusát, saját beállításait. Én személy szerint sokat szoktam böngészni, érdekel, hogy akik keményen tolnak egy-egy autós játékot, milyen beállításokat használnak.

(#13989) akela91


akela91
addikt

Aki szeretne viszonylag olcsón (40k) 1 héten belül TH8 RS-hez jutni annak itt egy tipp. (általam kipróbált)

KATT

125$, erre jön a szállítási díj, és a vám+áfa, amit már az amazon elintéz és rátesz. A végösszeg 174$ lesz mindennel együtt. Kapni fogsz egy emailt, vámkezelési megbízásról(ezt már magyarul kapod, ha megérkezett az országba a csomag), amit kitöltve vissza küldesz (emailben).

6 nap alatt megkaptam :)

(Mo-n sehol nincs raktáron, ahol azt írják sajnos nem igaz, utánajártam elég rendesen, és ahol be is tudják szerezni, ott sokkal drágább)

[ Szerkesztve ]

(#13990) m0h0senator válasza akela91 (#13989) üzenetére


m0h0senator
őstag

ez elég jó ár érte főleg hogy ahol oldalakon fent van 38ról indul.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#13991) thedriver válasza akela91 (#13989) üzenetére


thedriver
tag

T500RS-t vajon mennyiért lehetne onnan beszerezni?

A gariztatás hogy zajlik ilyenkor?

The Driver

(#13992) akela91 válasza thedriver (#13991) üzenetére


akela91
addikt

Mindennel együtt 776$ = 175k Ft

Annyi a titka, hogy beteszed kosárba, aztán View cart, és rámész erre jobb oldalt: Estimate your shipping and tax

(#13993) akela91 válasza akela91 (#13992) üzenetére


akela91
addikt

Ezt ebayről célszerűbb: [link]

380 Font = 145k szállítással Angliából (ergo nincs vám)

(#13994) knbs válasza akela91 (#13992) üzenetére


knbs
senior tag

Halkan szolok, hogy nalunk(Hollandia) olcsobb. Bar szallitas nem tudom mennyi lenne, de 400 euro.

Thrustmaster T500 RS

[ Szerkesztve ]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#13995) VegyesTamás válasza atomeec (#13988) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

"akik keményen tolnak egy-egy autós játékot" ez csúnya volt ;] :D ezek szimulátorok nem autós játékok :K :))

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13996) akela91


akela91
addikt

Fanatectől 4 nap alatt megérkezett a kormány + pedál. (igen, ebben a hétvége is benne van) :C
Pár nap múlva jövök majd a képekkel.

(#13997) knbs válasza akela91 (#13996) üzenetére


knbs
senior tag

:R :R :R Szuper!! Gondolom nagy az orom :K

Mik a kontra es pro dolgok a ket kormany kozott Porsche 911 GT3 RS V2 [Porsche 911 GT3 RS V2] es Thrustmaster T500 RS

Pusztan a kormanyra gondolok, attol most tekintsunk el, hogy a TH-hoz jon a pedal is. Nyilvan ezaltal dragabb is.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#13998) atomeec válasza VegyesTamás (#13995) üzenetére


atomeec
senior tag

Elnézést kérek a megfogalmazásért :B :P Gyorsan írtam és nem gondoltam végig :)

(#13999) Jack@l válasza knbs (#13997) üzenetére


Jack@l
veterán

Ezt neked senki se fogja megmondani, nem sok ember létezik, aki egyikért a másikat lecserélte volna...(vagy volt a kezében huzamosabb ideig mind2)
Abban biztos vagyok, hogy annyival nem jobb a thrustmaster, mint amennyivel drágább.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14000) VegyesTamás válasza knbs (#13997) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Nemrég próbáltam egy T500-at és bár jó az ffb-je de egyszer tisztán éreztem meg hallottam is, hogy megcsúszott az ékszíj,na hátaz kicsit illúzióromboló volt :(

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.