Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) lbandi777 válasza neilszab (#14100) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Rendben,köszönöm.

(#14102) VegyesTamás válasza Pörp (#14091) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Kisebb autókban csak 720 a kormányelfordulás szöge, de nagyobbaknak meg 1080 /milyen autód van?

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14103) zolee5016


zolee5016
őstag

Na végre ez is itt van....
van 2,5 szett g25..a 3.ból csak a kormi hiányzik....
pár évig nem lesz gondom velük+ha kell alkatrész ,van most......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14104) shteer válasza zolee5016 (#14103) üzenetére


shteer
titán

hibatlanul mukodik? mennyiert sikerult hozzajutni?

..szerintem jónak tűnik

(#14105) stairmaster válasza zolee5016 (#14103) üzenetére


stairmaster
tag

:C :D

(#14106) zolee5016 válasza shteer (#14104) üzenetére


zolee5016
őstag

6k-ért... szerintem új!....
Holnap megy műtétre.....van egy 27 váltó is az apróban....az egy 10es

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14107) RSVRocky


RSVRocky
csendes tag

Hi! :B
Csináltam egy rövid videót a Fanatec GT3-ról GT6 közben:
http://www.youtube.com/watch?v=5S0qXuyDqFc

(#14108) shteer válasza zolee5016 (#14106) üzenetére


shteer
titán

az baromi jó vétel volt :K az van nekem is pluszba 1 ;]

..szerintem jónak tűnik

(#14109) VegyesTamás válasza shteer (#14108) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

azért annyira nem ördöngős alkatrészek lakoznak benne, nem is nagyon szokott tönkremenni, de ha mégis az elég könnyen javítható :K :U

de tény, hogy az nagyon nagyon jó ár volt tényleg!

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14110) stairmaster


stairmaster
tag

ha valakinek fix helyen van a kormány(g25) az üléssel együtt, akkor ti kiszoktátok húzni gépből illetve a 220ból ha nem használjátok?

(#14111) Dr. Gonzο válasza stairmaster (#14110) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Nekem DFGT-m van, még sosem húztam ki.

(#14112) shteer válasza stairmaster (#14110) üzenetére


shteer
titán

Gepbol ki, mert forgatja minden bekapcsolaskor

..szerintem jónak tűnik

(#14113) Gabonetta válasza zolee5016 (#14103) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

A fene... Ez érdekelt volna.

(#14114) zolee5016 válasza stairmaster (#14110) üzenetére


zolee5016
őstag

nem igen..havi nagytakarításkor maximum.....
alvóba tett gép inditásakor nem forgatjakb hetente állitom le teljesen a gépem.......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14115) Jack@l válasza stairmaster (#14110) üzenetére


Jack@l
veterán

Igen, mindketőből. Nekem ne zabálja se a 220-at, se kikpacsolt gépnél egyfolytában az usb-s 5v-ot

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14116) cselt válasza stairmaster (#14110) üzenetére


cselt
senior tag

Nálam egy usb hosszabbító kábelen van egy usb hub, ebbe van bedugva a kormány és a külön usb-s pedál és váltó. Így csak akkor van összedugva ha épp játszom, idegesít ha mindig pörög a win indításakor, ráadásul ilyenkor sokszor rosszul is kalibrálja be magát.

(#14117) N€T0X|N válasza stairmaster (#14110) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én csak a gépből húzom ki, a 230-ból nem. Eleve zavar, hogy mindig 2x is körbetekereg (ráadásul ijesztően nekibassza magát a végállásoknak, ami kötve hiszem, hogy növeli az élettartamát és azért már 5 éves idén...), meg mostanában elkezdte azt játszani, hogy a másodiknál néha rossz helyre gondolja a középállást... úgyhogy most már csak akkor dugom az USB-be, ha használni is akarom.

Sent from my keyBoard

(#14118) VegyesTamás válasza N€T0X|N (#14117) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Csattan a végpontokon?

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14119) atomeec válasza VegyesTamás (#14118) üzenetére


atomeec
senior tag

A műanyag sín, amin megy a fogaskerék, ami szintén műanyag :D Végállásnál koppan (nem véletlenül csak papíron 900 fok, FFB-vel csak 870-880...

(#14120) VegyesTamás válasza atomeec (#14119) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Nyilván már szétszedtem egy párat, :U :B és nem azért érdeklődtem, csak annak is megvan az oka. :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14121) N€T0X|N válasza VegyesTamás (#14118) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ugyanolyan hangja van, mint amikor vettem két éve (a vadiúj DFGT hangja szerintem rondább volt). Akkor kevésbé zavart, mert az előző alaplapommal nem kalibrált kétszer bekapcsoláskor és általában ha a gépet benyomtam, akkor vezettem is. :D

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#14122) atomeec válasza VegyesTamás (#14120) üzenetére


atomeec
senior tag

Nem okoskodni szerettem volna :B de nekem is elég zavaró és félve várom a pillanatot, amikor majd megadja magát (oké, biztos még elmegy jópár évet meg hamarabb fog más tönkre menni benne).

(#14123) stairmaster


stairmaster
tag

Köszönöm a válaszokat, akkor nem húzkodom ki állandóan a konnektorból csak az USB-t, igaz az a gép csak akkor van használva ha a kormány is :)

(#14124) VegyesTamás válasza N€T0X|N (#14121) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hát érdekes, nekem a lapossal egyszer kalibrál, az asztalival 2x :D akkor az általános, amúgy csak félelmetes hangja van annyira nem komoly :D


atomeec:

csaknem, de ha mégis akkor sem kell megijedni :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14125) knbs


knbs
senior tag

Lehet, hogy volt mar rola szo. Hasznos kis program nem csak Fanatec kormanyokhoz.

Fanaleds

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#14126) arty válasza knbs (#14125) üzenetére


arty
veterán

:R

anno láttam én ezt, csak elfelejtkeztem róla. ahogy nézem rengeteg játékkal kompatibilis már!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#14127) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Sziasztok kéne egy kis segítség.
Most vettem egy Formula force ex-et használtan. A Logitech profiler-ben a game cuntrolleresben állítom a kormányt és akkor nincs is vele gond rendesen lehet rajta tekerni , de amikor ezt bezárom akkor alig lehet elfordítani a kormányt. Ha nincs bedugva akkor is normálisan lehet forgatni. Nem tudom mit kéne rajta beállítani vagy alapból rossz a kormány. :F

(#14128) Jack@l válasza Yayoh (#14127) üzenetére


Jack@l
veterán

Játék alatt jó? Ha igen akkor az a default ffb-s beállítás(ha jól emlékszem g27 is ilyen volt), ne tekergesd ha nem játszol.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14129) Yayoh válasza Jack@l (#14128) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Játék alatt se jó.

[ Szerkesztve ]

(#14130) Yayoh válasza Jack@l (#14128) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Ha a ffb-t leveszem 0-ára akkor a játékban el lehet normálisan tekerni , de ha fel van tekerve a ffb akkor a játékban csak állok a boxban és a kormány tekergeti összevissza magát. :F

(#14131) Jack@l válasza Yayoh (#14130) üzenetére


Jack@l
veterán

Akkor gyanusan valami elektronikai hiba. Milyen játék alatt nézted?

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14132) Yayoh válasza Jack@l (#14131) üzenetére


Yayoh
aktív tag

rfactor.

(#14133) Jack@l válasza Yayoh (#14132) üzenetére


Jack@l
veterán

Kb így állítsd be a golbal settingst, csak mondjuk az overall effectet vedd le 70 vagy 50%-ra. Meg lehet ki kéne próbálni más játékok alatt is. Ha így se működik akkor tényleg gáz van.
[link]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14134) Yayoh válasza Jack@l (#14133) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Sajnos ezzel a beállításal sem jobb a helyzet.Akkor így csak ffb nélkül tudom használni.
De azért köszönöm a segítséget :R

(#14135) VegyesTamás válasza Yayoh (#14134) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

adj meg nagyon kicsi értréket ffb nek, játékba 10 winbe/profilerbe 10, ha így sem adja magát, nem driver uninstall, és vissza, persze a legújabbat.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14136) El_Gigante


El_Gigante
tag

Sziasztok! Játszik valaki a Mafia(steam) első részével? Nincs nálam force feedback:S

(#14137) Jack@l válasza El_Gigante (#14136) üzenetére


Jack@l
veterán

Annak utánanéztél, hogy egyáltalán támogat-e ffb-t a játék?

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14138) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

G25höz tápot honnan tudnék szerválni?

(#14139) Jack@l válasza AndrewTdi (#14138) üzenetére


Jack@l
veterán

Nézd meg mekkora áram, meg fesz kell neki, és bárhonnan. (kínai ebayes is megteszi, max a csatlakozót kell átforrasztanod, ha nem teljesen olyan mint a g25-é)
De 2000 ft körül van ilyen univerzális táp pl a Somogyi-nál, annak van sok dugója, elég erős is talán, állítható fesszel.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14140) El_Gigante válasza Jack@l (#14137) üzenetére


El_Gigante
tag

Beállításokban szerepel ilyen. Úgy olvastam 1.2 patch támogatja a logitechet, de nem igazán találtam érdemi infót!

(#14141) Jack@l válasza El_Gigante (#14140) üzenetére


Jack@l
veterán

Pedig 1 perc alatt megtaláltam a topicját(a második résznek...): [link]

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14142) kokoaliga


kokoaliga
tag

Sziasztok.
Keresnék Momo-hoz elektronikát.

Koko

(#14143) Brain75 válasza Jack@l (#14139) üzenetére


Brain75
senior tag

a Somogyis állíthatót felejtsétek el.

A G25 tápja eleve 24V-os és 1,75A-es.
ÉS én tudom hogy néha ez sem elég neki mert csúcsként meg tudja szívni a tápot akár 2,5 A-el is.
A táp amit adnak hozzá amúgy simán elvisel akár 3A-es csúcsot is nem megy tönkre tőle.

Én nem ajánlok hozzá valami olcsó tápot mert az csak hazavágja a a kormány elektronikát.

Nekem még van belőle de olyan mint a fehér holló, mivel nem szokott tönkremenni.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#14144) Jack@l válasza Brain75 (#14143) üzenetére


Jack@l
veterán

Akkor aradnak az ilyenfélék: [link]
Max a tápdugót kell lecserélni passzentosra

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14145) VegyesTamás válasza Brain75 (#14143) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Csatlakoznék! Ebből vagy gyárit vagy semmit...logitól is lehet rendelni borsos áron. Biztos jobban jártok Brain75 alkatrészével.

Miért van gagyi érzete ennek az ebayes cuccnak ha az ember ránéz?

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14146) Jack@l válasza VegyesTamás (#14145) üzenetére


Jack@l
veterán

Nemtom mire gondolsz, de az eredeti szerinted honnan származik? Meg a laptop töltők 95%-a? :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14147) VegyesTamás válasza Jack@l (#14146) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

No offense, csak fura, hogy ilyen olcsó :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14148) ozoli78


ozoli78
tag

iRacers tavaszi verseny,tagsági nem kötelező.

Részletek:
[Oxxo iRacers magyar kupa]



[Promó video iRacers tavaszi verseny]

[ Szerkesztve ]

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#14149) Brain75 válasza Jack@l (#14144) üzenetére


Brain75
senior tag

Sajnos nekem már volt ilyenhez szerencsém.

Úgy eldurrant fél óra tartós használat után mint az állat.
Az volt a szerencse hogy a masina ami ment vele táp oldalon védve volt mert különben vitte volna azt is.

2500 Ft. Ne nevettess. Ne haragudj ha ezt mondom de ez egy sz..r.
Meg lehet próbálni de mindenki csak saját felelősségére.
Azt azért tudnotok kell hogy a G25 alaplapja táp oldalon nincs védve csak egy biztosítékkal.
Az a biztosíték simán átenged akár 40V-ot 5 A-en.
Ezt teszteltem . Viszont ez a feszültség ilyen áramerősséggel azonnal a vezérlő IC-t teszi tönkre és onnantól kezdve a kormány kuka, vagy alkatrész.

Egy ilyen táp ha tényleg tudja azt ami rá van írva és jó alkatrészekből van összerakva akkor kb 8000-10000 Ft között van.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#14150) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

G27 keresők sürgősen nézzetek fel HA -ra mert láttam egyet NAGYON! jó árban :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.