Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) N€T0X|N válasza májkroszoft (#14849) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Jó a felvetés a hsz végén, mert nekem is megfordult a fejemben. Az biztosan kiderült, hogy nem a kormánnyal van/volt valami hiba? 2005-ben sem volt jó és te 2014-ben akarsz pereskedni? Az miért átverés, hogy ők megmondják, hogy mivel kompatibilis, de te nem azzal akarod/akartad használni?

Sent from my keyBoard

(#14852) VegyesTamás válasza májkroszoft (#14849) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

hát figyelj. Ez nem olyan dolog amit te pereskedéssel meg fogsz nyerni. Pláne a microsoft ellen. Ott sok pénz van stb stb. Nem kizárt, hogy erre is van valami eldugott apróbetűs rész, ami kimondja, hogy ez ilyen, és nem is lesz más.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14853) KaraDani válasza VegyesTamás (#14852) üzenetére


KaraDani
addikt

Nem kell ehhez apróbetű, meg sok pénz. Veszel egy perifériát arra rá van írva általában milyen operációs rendszer támogatja. Azt vállalja a gyártó és jónapot. Nem ígérnek mást, így nincs mit számonkérni sajnos.

májkroszoft: Logitech sem jó példa, F710-es legjobb gamepadjukat megvettem, majd felraktam a windows 8.1-et és voálá nincs hozzá driver és nem is szándokoznak csinálni hozzá, pedig egy éve tele az összes logitech fórum a problémával. Nagyjából működő megoldást találtam, de nem tökéletes az sem.

(#14854) Baaraanz


Baaraanz
tag

Ez itt már nagyon off, de ha végeztél a MS-tal, pereld be a Logitech-et, a webkamerájuk nem támogatja W7-et, azután a Leadtek-et, a TV Tuner dobozuk támogatása megállt W2k-nél, azután meg a Samsungot, mert az S2-esemen sosem lesz KitKat.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#14855) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Szim csomag occsóé [link]

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#14856) Shodan válasza Satan_Claus (#14855) üzenetére


Shodan
addikt

köszi az infot ment is kosárba ;)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#14857) VegyesTamás válasza Baaraanz (#14854) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

az s2re tudok kitkatot (persze nem official :D)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14858) neko18 válasza Satan_Claus (#14855) üzenetére


neko18
senior tag

Köszönjük az infót, azért sajnálom hogy nincs benne az Assetto Corsa. Azoknak nagyon örülnék :)
Még mindig vacilálok, hogy megverjem-e venni teljes áron a bétát. Én leginkább japán autókat várok bele, de kitudja mikorra lesz olyan :)

kdxsv

(#14859) gabri83 válasza Chrys_ (#14843) üzenetére


gabri83
csendes tag

Van cockpitem házilag lett csinálva. De azt néztem ha úgy van kell külön felfogató. De már néztem hozzá más színű pedál szettet is :-D

(#14860) wolf033 válasza neko18 (#14858) üzenetére


wolf033
senior tag

Teljes ára akkor lesz az AC-nek amikor kunosék rámerik mondani, hogy kész és akkor 35 euro helyett lesz 45 euro. :)

(#14861) neko18 válasza wolf033 (#14860) üzenetére


neko18
senior tag

Én fizetek érte többet, ha látom, hogy tesznek bele olyan újdonságokat ami nekem kell :C
Okés kiadták a multit is nemrég, de néztem livesteamet és nekem annyira nem jött be. Nagyon laggol mindenki, az ütközéssel még vannak azért gondok :)
Arra leszek még kíváncsi, hogy esős idő lesz-e :) Sok szimulátorban hiányoltam ;]

kdxsv

(#14862) májkroszoft válasza N€T0X|N (#14851) üzenetére


májkroszoft
újonc

Na igen, de végül azért vettem meg a Microsoftot, mondván, hogy mégis csak a Windows gyártója, így garantált a támogatás... - hát nem volt az. Ha más valóban nem találkozott ugyanezzel a problémával, akkor viszont meggyőzöttnek érzem magam arról, hogy egyedi problémáról van szó (vagy az akkori konfigommal, vagy a Windows-ommal, vagy a kormányommal volt gond.) Ha viszont többen is alá tudják támasztani ugyanezt a driver hiányt, akkor nem hagynám ennyiben. Az, hogy el telt közben 10-15 év, az nem sok mindent befolyásol, hiszen a letölthető drivert azóta sem tettek fel hozzá...
Ui.: Írtátok, hogy némelyik Logitech sem működik már Windows 8-on, természetesen a Logitechnek érdekében állhat, hogy lecseréld a termékét egy újabbra, de a Microsoft tudtommal nem adott ki azóta sem újabb kormányt!

(#14863) VegyesTamás válasza májkroszoft (#14862) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

szvsz a microsoft ne is adjon ki kormányt :DDD

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14864) thedriver válasza neko18 (#14861) üzenetére


thedriver
tag

Én ezért vágtam bele az Iracing-be, és nem bántam meg. Untam a sok barkács/félkész szimulátort, meg az állandó várakozást. :) Nem olcsó, (legalábbis amíg a tartalmakat nem veszi meg az ember), de pillanatnyilag ez messze a legjobb szerintem.
Időjárás már van (hőmérséklet, páratartalom, szél, stb.), eső még nincs, de gondolom ez is lesz hamarosan.

The Driver

(#14865) Jack@l válasza neko18 (#14861) üzenetére


Jack@l
veterán

Multi még nagyon bugos, a lag a szar pingek és feltolt playerek miatt van.
Mindenesetre, ha van zsé rá, erősen ajánlott megvenni. Tegnap is rohadt jó futamokat nyomtunk. Pár hét és összetákolják azt is jóra.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14866) Jack@l válasza májkroszoft (#14862) üzenetére


Jack@l
veterán

Semmi köze nincs egy periféria gyártó részlegnek az oprendszert fejlesztőhöz. Max házon belül könnyebben megoldhatók a problémák. De ha egyszer felszámolják a játékvezérlő részét, akkor aztán kuncsoroghatsz, hogy de srácok pár embert hagyjatok már dolgozni évekig, hogy legyen driverem... (nem, nem így megy a való életben, mégha a részleg tovább dolgozik se)
Fel kell fogni, amit megveszel, és van hozzá driver az a gaantált. Ha valamit még 3 év mulva frissítenek a következő oprendszerhez(de már nem is gyártják a cuccot), az csakis a gyártó jófejsége.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14867) barcalaci84 válasza neko18 (#14861) üzenetére


barcalaci84
őstag

a multi alfa fázisban van...speciel én rosszabbra számítottam jóval...
laggal szinte nem is találkoztam még...ilyen téren kész címeket is meg tud szégyeníteni...
persze ha valaki betéved 2-300-as pinggel akkor lehetnek furcsaságok...:)
ütközési modellen még dolgoznak,...de már most is úgy tűnik h 1-2 autóval nagyon jó kis test-test elleni harcokat is lehet vívni...
tegnapi immár hagyományos esti funfutam :) egy eddig sose próbált Lotussal :
[link]

autók eddig nyilvánvalóan csak az európaiak vannak , de időközben dolgozik a licenszelő fickó és jönnek a bejelentések: RUF, Corvette és
Nissan-nal már meg egyeztek és lesznek benne hivatalosan is licenszelt ilyenautók...
na meg persze ott lesznek a moddolt autók ...

és lehet nem a kedvenc márkáid vannak egyelőre, de hidd el lennének új szerelmeid:)
bőség zavara van már így is ilyen szempontból....most h bejött a multi most próbáltam ki egy pár autót rendesen és egy pár igazán meglepett h milyen jó kis versenyeket lehet velük menni

aki kicsit is szereti a szimeket az úgyis megtörik előbb-utóbb és megveszi...:)

akkor meg érdemesebb előbb mert egy csomó jó dologról lemaradsz...

ennyi pénzért ajándék...:)

[ Szerkesztve ]

(#14868) neko18 válasza barcalaci84 (#14867) üzenetére


neko18
senior tag

Az autókkal kapcsolatban engem csak az idegesít, hogy kb minden szimulátorba csak ezeket az autókat teszik be. Én leginkább annak örülnék ha sok utcai autó lenne mint a gt-ben vagy forzában mert akkor végre lenne egy hasonló játék pc-re. Ezt még megfejeli azzal hogy jobb az irányítása akkor elég nagyot lehet kaszálni vele. Évekig nem lenne ellenfele a csapatnak :)

Ha most viszont raknak bele RUF-ot meg egy Lambot és további európai autókat akkor csak egy sokadik pályaszim lesz amiből elég sok van.

Már pedig szerintem sok pc szimes vár egy olyan szimet ami hasonló a forzához vagy gt-hez. Nem kell ámuló grafika, csak jó játékélmény, sok lehetőséggel és normális irányítással :D

kdxsv

(#14869) barcalaci84 válasza neko18 (#14868) üzenetére


barcalaci84
őstag

hát itt még sok is az utcai autó...
többen ezért kritizálják h minnek ennyi és miért nics több versenyautó...
nem számoltam , de 20 utcai biztos van:)
f40 már jó meg majd a RUF yellowbird szerintem igen jó lesz
super, meg hipercarokat én se szeretem nagyon , de a népek igen...
ott vannak az utcai bmw-k ,a millió utcai lotus , KTM a legnagyobb király (bár ez nem utcai) a kis FIAT 500
jönnek a Mercedesek, Nissan Corvette és még ki tudja mi...
moddolásról nem is beszélve pl: Trabant :)
és ezen felül vannak versenyautók is:)
már most is a bőség zavara lenne neked is...

[ Szerkesztve ]

(#14870) barcalaci84 válasza neko18 (#14868) üzenetére


barcalaci84
őstag

jó grafika : pipa
jó játékélmény : pipa
sok lehetőség:pipa
normális irányítás: 3 pipa :)
mindenféle fajta autó: pipa

leírásod alapján ezt keresed :)
felhasználó baráttabb menü , kezelés az kéne, meg jó pár funkció feature még nem került bele, de azért szépen fejlődik...és jóval több már most is a játék , mint egy ígéret...

sikeresnek is mondható ha azt vesszük , h hétvégén a multi kijöttével többen játszottak az AC-val egyszerre a steamen , mint a nagy AAA-s tömegeket megmozgató árkádos f12013-mal valaha a legjobb napján...

(#14871) tikshow válasza neko18 (#14868) üzenetére


tikshow
addikt

Nem lesz benne az alapba. Csak fizetősként. Modokat ne számoljuk.

(#14872) barcalaci84 válasza tikshow (#14871) üzenetére


barcalaci84
őstag

együtt lesz a NORD-os DLC-vel , ami amúgy is kötelező vétel :)
inkább az a baj már most is h túl sok az autó , az idő meg kevés ennyihez...
de ő pl nem is örül h lesz RUF is:)

[ Szerkesztve ]

(#14873) tikshow válasza barcalaci84 (#14872) üzenetére


tikshow
addikt

Szerintem is marha sok az autó és kevés a pálya, de ezt már korábban kifejtettem. :(

(#14874) intercooler


intercooler
őstag

(#14875) N€T0X|N válasza intercooler (#14874) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én ugyan nem tudtam róla, de kettő perc gugli után pl. találtam egy ilyet. :U

Sent from my keyBoard

(#14876) neko18 válasza barcalaci84 (#14869) üzenetére


neko18
senior tag

Félreértés ne essék, fent van a gépen egy régebbi verzió és néha tolom is :K
Tetszik, de vannak még elvárásaim a szim felé :)
Ha egy-két ilyesmit megvalósítanak akkor szívesen megveszem akár teljes áron :)
De bétára nem szoktam pénzt költeni, mert kitudja eljut-e a teljes verzióig :)

kdxsv

(#14877) Tecsa válasza neko18 (#14876) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Azért az AC-ról már lehet gyanítani, hogy eljut a végleges verzióig.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14878) neko18 válasza Tecsa (#14877) üzenetére


neko18
senior tag

Csak megvárom, hogy olyan gyümölcs lesz-e amire én szomjazok :C

kdxsv

(#14879) Jack@l válasza neko18 (#14878) üzenetére


Jack@l
veterán

Szerintem csak sumákolsz... :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14880) neko18 válasza Jack@l (#14879) üzenetére


neko18
senior tag

Neeem, tényleg nem :D
Csak szeretek olyat kapni a pénzemért ami tetszik is.
Telefont sem vakon veszel, vagy bármi mást.
Egy kormányt is kipróbálsz mielőtt megveszed, nem? :)
A jó munkát szívesen díjazom, de elég sok a szennyes a mai világban :DDD

Ki tudja, lehet kiadja az AC az 1.0-át és kb letojják, ráhagyják a modderekre, akik aztán igénytelen modokat csinálnak 80%-ban :)

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#14881) MPowerPH válasza barcalaci84 (#14869) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor most megeri befizetni ra?

Don't Tread On Me

(#14882) Jack@l válasza MPowerPH (#14881) üzenetére


Jack@l
veterán

Simán (még nekem is aki csóró magyar fizuból él)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14883) zolee5016 válasza neko18 (#14880) üzenetére


zolee5016
őstag

Hello AC ...én most vettem meg....Ez legyen bétának nevezve oké...de már 1000x több , jobb mint más játék 100%-osan----

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14884) fagy53 válasza neko18 (#14880) üzenetére


fagy53
nagyúr

Üdv!
Látom nálad az a bizonyos pohár félig üres..... ;]
Én is így vagyok sok mindennel, de ez esetben ha lenne valutás bankszámlám én nem haboznék.
Single-ben is jó tesztelgetni, mint demót és valahol a nálam legjobb szimként nyilvántartott LFS-re emlékeztet a vezethetősége. Sokszor keresem a bizt.öv csatját amikor beülök a kormányhoz és nem az asztalt-monitort látom, hanem az autót érzem alattam, ez nálam nagy szó!
A játékélmény meg csak jó lehet, ha multiról van szó és benne normális, de különféle képességű emberekkel, vérpistikék kizárva!
Vannak és lesznek a közeljövőben konkurensei, de talán a közönsége ennélfogva kultúráltabb lesz, lesz hová átmenni a "lökdösődő", antifair rétegnek... :)

(#14885) neilszab válasza neilszab (#14810) üzenetére


neilszab
őstag

Ma este is lesznek Assetto Corsa Fun futamok, ezúttal a KTM X-Bow-val!

Gyertek, 20:05-ig van az első booking, utána 20-30 percenkét újabb menet, infók itt: GTR-Masters - Nyílt AC szerver! ;)

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#14886) neko18 válasza fagy53 (#14884) üzenetére


neko18
senior tag

Lfs a mai napig irányításban vezető szerintem :)
Ha valami játékot gyúrnék akkor tuti az lfs fizikáját raknám alá mert nagyon durván jó, akármilyen vezetési stílusról beszélünk....drag, drift, pálya, rallycross, vagy csak cruiseolni is jó rajta.
Egyébként nem vagyok pesszimista ember, inkább optimista vagyok. Mondhatni hogy a legjobbakat remélem, de számítok a legrosszabbra.
Azért kíváncsi leszek mennyire lesznek jók ezek a külön modder modok AC-hez, ha tetszik akkor megveszem úgy is a multi rész miatt :)

kdxsv

(#14887) MPowerPH válasza neilszab (#14885) üzenetére


MPowerPH
félisten

Lesz £30-nal meg olcsobb, vagy erdemes most megvenni? Nurburgring benne van mar rendesen?(en mar csak az miatt mindenkeppen megveszem vagy most, vagy kesobb) Cockpit-em csak junius vegen jon, meg tobb mint 1 honap. Remelem tartjak az elore meghirdetett datumot, es le is szallitjak Omegaek, mert az accountomon mar megvolt a dieta. Addig nem rombolom a jatekelmenyt igy az asztalon. De persze ha nem megy lejjebb az ara, akkor inkabb most befizetek ra.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#14888) Kommy válasza MPowerPH (#14887) üzenetére


Kommy
veterán

Szerintem csak drágább lesz mivel amikor kiveszik az early acces-ből akkor fel fog menni az ára ez biztos.

(#14889) arty válasza májkroszoft (#14847) üzenetére


arty
veterán

az MS 2001-ben nem a kormányát kezdte hanyagolni, hanem ámblokk a pécés játékokat: ekkor jelent ugyanis meg az xbox :)

(volt haverom, aki ilyen gameportos MS kormánnyal megszívta, nem egyedi gondod volt - sőt: úgytudom gameportos joyok sem mentek xp alatt ffb-vel ill. más egyéb perifériák se)

szerintem ennyi év távlatából ne edd magad a dolgon: igen kicsi az esélyed és időben is el vagy csúszva

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#14890) neko18 válasza MPowerPH (#14887) üzenetére


neko18
senior tag

Szerintem is csak drágább lesz, esetleg érdemes figyelni a humble bundle akciókat később, de ez akár beletelhet pár évbe is. Az 1.0 szerintem hamar ki fog jönni mert elég gyorsan haladnak :) Főleg hogy már 0.9-nél járnak, szerintem még egy utsó béta update lesz aztán jön a rendes verzió :)

kdxsv

(#14891) arty válasza neko18 (#14890) üzenetére


arty
veterán

gondolod bétában szingli karrier sem lesz? mert annak még nyoma sincs, pedig én annak reményében fizettem be...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#14892) Kommy válasza neko18 (#14890) üzenetére


Kommy
veterán

mármint 0.9.9-nél járnak :DDD (vagyis délelőtt még annyi volt a verziószám)

[ Szerkesztve ]

(#14893) neko18 válasza arty (#14891) üzenetére


neko18
senior tag

Azért vannak azok a jó challangek. A BMW Z4 Imolán különösen nehéz goldra megcsinálni :)
Valamiért nekem eléggé csúszkál az ótó :))

Kommy: Sorrym ikor utoljára láttam akkor csak 0.9-nél jártak :)

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#14894) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Amúgy van AC topik itt a PH!-n. :D

Sent from my keyBoard

(#14895) neko18 válasza N€T0X|N (#14894) üzenetére


neko18
senior tag

Opps sorry, teljesen elfelejtettem, hogy offolok.
Még egyszer sorry :R :R :R

kdxsv

(#14896) szalibali95


szalibali95
újonc

Sziasztok!
Most vettem egy használt Logitech Driving Force GT-t, amivel van egy kis problémám. Mégpedig az, hogy a Logitech oldaláról letölthető Logitech Gaming Software Profiler-e nem ismeri fel a kormányt és emiatt nem tudom átállítani 900°-os fordulásra, továbbá a váltót és bizonyos gombokat sem tudom használni. Egyébként a kormány működik, bár csak akkor, ha még a gép bekapcsolása előtt csatlakoztatom az USB-re és úgy kapcsolom be a gépet.
Mi lehet a probléma? :/ Sajnos sehol nem találtam rá megoldást

[ Szerkesztve ]

(#14897) Satan_Claus válasza szalibali95 (#14896) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

A kormányhoz való Gaming Software-t töltsd le, ne a legújabb verziót [link]

[ Szerkesztve ]

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#14898) szalibali95 válasza Satan_Claus (#14897) üzenetére


szalibali95
újonc

Onnan töltöttem le és sajna nem ismeri fel

[ Szerkesztve ]

(#14899) VegyesTamás válasza szalibali95 (#14898) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

csinálj egy reinstallt, mert szerintem megzavarodott...install közbe legyen bedugva a kormi, meg a tápja is

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14900) Joshi válasza szalibali95 (#14898) üzenetére


Joshi
titán

Húzd ki a kormány USB csatiját a PC-ből. A legbiztosabb ha letörlöd a Logitech drivert de a Registryből is töröld, miután letörölted újraindítod a PC-ét. Az oldal amit linkeltél teljesen jó, az oprendszerednek megfelelő 5.10-es verziót letöltöd és telepíted. Ahogy TomCat333 is írta fontos hogy a telepítés előtt húzd ki a kormányt az USB aljzatból, csak akkor dugd be ha a telepítő kéri. Ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.